اوکلاهما افسران متهم به قتل پس از اتهام شلیک تیزر بیش از 50 بار


Joshua Taylor (left) and Brandon Dingman, are seen in their booking photos on July 2, 2020.
جاشوا تیلور (سمت چپ) و براندون Dingman هستند دیده می شود در عکس رزرو در تاریخ 2 ژوئیه سال 2020 است.
Oklahoma State دفتر تحقیقات.

دو افسر پلیس در ایالت اوکلاهما به اتهام قتل درجه دوم و پس از آنها به اتهام استفاده از اسلحه تیزر در بیش از 50 بار قبل از او درگذشت. جاشوا تیلور 25 و براندون Dingman, 34, از ویلسون اداره پلیس شد و متهم در ارتباط با مرگ Jared Lakey, 28, به عنوان بخشی از یک حادثه که در تاریخ 4 ژوئیه سال گذشته است. Lakey در بیمارستان بستری شد و دو روز بعد درگذشت. استفاده از اسلحه تیزر یک “عامل اساسی” در Lakey مرگ با توجه به اسناد دادگاه. اگر محکوم به دو صورت می تواند جملات از 10 سال به زندگی در زندان است.

تیلور و Dingman آمد به contat با Lakey در تاریخ 4 ژوئیه سال گذشته در حالی که در پاسخ به یک تماس است که او بازیگری در یک نظم به شیوه ای. زمانی که او نمی مطابق با دستورات تیلور و Dingman گزارش خود را اخراج تیزر بارها و بارها بیش از نه ساعت. با توجه به داده های لاگ در دادگاه براده تیلور اخراج تیزر 30 بار در حالی که Dingman اخراج تیزر 23 بار . این بدان معناست که Lakey شد tased برای تقریبا چهار دقیقه راست. در نه دقیقه طول. اسپنسر Bryan یک وکیل برای Lakey پدر و مادر گفت که این افسران بود که ادعا کرد در ابتدا آنها تنها با استفاده از اسلحه تیزر چهار بار.

اوکلاهما دفتر امور بررسی عامل است که به کمک در این تحقیقات به این نتیجه رسیدند که Lakey هرگز هر نوع تهاجمی حرکت به سوی یکی از افسران. که به نظر می رسد در تضاد با Dingman که گفت که این افسران به طور مستمر مورد استفاده خود را از اسلحه تیزر برای جلوگیری از Lakey از گرفتن و حمله به آنها را. به همراه افسران هرگز سعی در کنترل او با استفاده از دست خود را به عنوان آنها آموزش دیده برای انجام این کار در این نوع از شرایط. استفاده از اسلحه تیزر به مبلغ یک “عامل اساسی” در Lakey مرگ و تعداد دفعاتی که آنها از کار اخراج شدند “تا حد زیادی بیش از آنچه که لازم بوده است یا موجه شرایطی همراه است.”

افسران تبدیل خود در صبح روز پنجشنبه پس از Carter County دفتر دادستان منطقه صادر شده حکم خود بازداشت. هر دو آزاد شدند 250.000 دلار اوراق قرضه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>