“میلیاردر” بلومبرگ پخش آگهی حمله آنلاین ابتذال و ترقی خواهان strike back

سابق شهردار نیویورک و زمان میلیاردر مایک بلومبرگ است سال 2020 دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری در روز دوشنبه منتشر شد نزدیک به یک دقیقه طولانی آگهی decrying رفتار آنلاین از نمایان حامیان سناتور. برنی ساندرز’ کمپین یک حرکت است که به دست آورده بلومبرگ پوش بک از ترقی خواهان که ذکر تاجر تاریخچه طولانی از متعصب, اظهارات توهین آمیز و رفتار است.

“من حدس می زنم بلومبرگ نیست انجام می شود ضرب و شتم در سیاه و سفید و قهوه ای مردم ایم” ساندرز کمپین دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری در یک مرجع به هر دو سناتور چند نژادی ائتلاف و بلومبرگ از زمان تصدی به عنوان نیویورک شهردار.

تبلیغات:

آگهی هدفمند در سمت چپ متمایل کاربران رسانه های اجتماعی ناراضی با مهر ورود به مسابقه و میلیاردر گذشته.

بلومبرگ در حال حاضر صرف بیش از $350 میلیون از پول خود را در مسابقه — یک مبلغ جزئي از $61.8 میلیارد دلار ثروت تخمین زده شده توسط فوربس. میلیاردر است با تمرکز انرژی خود را در سه شنبه مسابقات در مارس 3 و بیرون کشیدن تمام متوقف می شود برای خوب نشان دادن در 14 متحده که رای آن روز (همراه با ساموآ آمریکا و دموکرات ها در خارج از کشور). این طرح دیده می شود توسط ناظران به عنوان هدف بیشتر در توقف ساندرز یا همکار مترقی کاخ سفید امیدوار بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., از افزایش مالیات بر, یک درصد است.

“مایکل شما oligarch سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار بنابراین شما نمی خواهد که به پرداخت $3.56 میلیارد دلار در مالیات تحت وارن و ساندرز گفت:” مترقی, رادیو میزبان بنیامین دیکسون. “شما همچنین می دانم که شما مایل به از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را برای رئيس جمهور اجرا خواهد شد هنوز هم می تواند یک سرمایه گذاری خوب است.”

تبلیغات:

روز دوشنبه آگهی پس از گسترده handwringing بیش ساندرز هواداران در رسانه ها به عنوان سناتور ورمونت متصلب رای مردم برنده در آیووا و نیوهمشایر و جلب رکورد جمعیت در سراسر کشور است. در فوریه. 10 روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر, MSNBC میزبان چاک تاد با اشاره به حامیان ساندرز که از دست رفته خانواده در هولوکاست به عنوان “قهوه ای-پیراهن.” این استراتژی ممکن است کار به عنوان حداقل یکی از رای دهندگان نیوهمپشایر گزارش رای گیری برای ساندرز به عنوان یک نتیجه مستقیم از MSNBC حملات.

در گفت رهگیری روزنامه نگار Glenn Greenwald وجود دارد مقايسه ميانگين توییتهایی و آسیب بلومبرگ انجام داده است و بیش از کار خود را.

“صحبت کردن برای خودم می خواهم و نه توهین در توییتر توسط تصادفی کاربران ناشناس (چیزی که اتفاق افتاده است اغلب از غیر ساندرز-حامیان) از در معرض توقف-و-frisk محل کار آزار و اذیت بی رویه حملات اسرائیل به جرم نظارت و دیگر بلومبرگ سیاست” Greenwald گفت.

تبلیغات:

کاربران رسانه های اجتماعی اشاره کرد و به ایسنا تاریخ با زنان و سوء استفاده و اشاره کرد که میلیاردر حل و فصل است 40 مورد از آزار و اذیت و تبعیض از 64 زنان در طول این دوره از کار خود را.

“این آگهی, اما به جای آن 64 تصاویری از تمام بلومبرگ را آزار و اذیت جنسی شهرک” گفت: progressive فعال الکس ترون.

تبلیغات:

نیویورک تایمز نظر نویسنده لیز Bruenig فکر در مورد مقیاس نسبی از آزار و اذیت.

“مایک بلومبرگ گفته گفت: یک زن باردار به کشتن [نوزاد]” و پیشنهاد کرد که یک برنامه کامپیوتری است که می تواند انجام رابطه جنسی دهانی می تواند جای خود را کارمند زن” توییتی Bruenig. “خیلی متاسفم او comms تیم تا به حال به دیدن برخی از بی ادب توییتهایی ، تو باید سخت بوده است.”

شهردار سابق منتقدان نیز اشاره کرد بلومبرگ را مستند دوستی با پدوفیلیا جفری اپستاین که در منهتن یک سلول زندان در ماه اوت سال 2019 و با Ghislaine ماکسول به اتهام “مادام” که تهدیدی برای کودکان اپستاین و ثروتمند خود را با دوستان به سوء استفاده. بلومبرگ اطلاعات شخصی در اپستین “کتاب سیاه کوچک” و میلیاردر شد عکس با ماکسول در سال 2013.

تبلیغات:

مرکز رسانه ها و دموکراسی, روزنامه نگار, Alex Kotch گفت که در حالی که بلومبرگ نشان دهنده یک تهدید برای ترقی خواهان در نهایت تلاش خود را برای خرید این انتخابات مسطح سقوط خواهد کرد.

“خط پایین این است که بلومبرگ سابق ایران oligarch که گفته و اجرا شود به مراتب بدتر از همه چیز از تصادفی حساب توییتر و حزب دموکرات نمی خواهد برای آن گفت:” Kotch.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی