در یک ماموریت به امریکا پخت دوباره

به عنوان فعلی ما کمبود آرد و مخمر باعث می شود کاملا روشن زمانی که رفتن سخت می شود سخت دریافت پخت. وجود دارد تقریبا اولیه انسان ضربه در زمان پریشانی به دنبال آرامش و همبستگی در تبدیل آرد و آب را به نان یا کره و شکر را در یک کاسه از رویه خامهای کیک یا شیرینی. شیرینی ما ایجاد می برخاستن از تلخ ترین تجربه است. قبل از coronavirus سوار جمعیت به نوبه خود در آن اجاق آشپزی دنیا جانبازان کتی Gunst و کاترین الفرد شد و در حال حاضر صحبت کردن در مورد هدایت نا امیدی به پای پخت.

اگر آن را احساس می کند بخشی از حتی بزرگتر داستان در حال حاضر “خشم پخت: ایجاد تغییر و تحول قدرت از آرد خشم و صدای زنان” در ابتدا در نظر گرفته شده به عنوان یک بیانیه سیاسی. به عنوان Gunst می نویسد: در مقدمه آن در طول Kavanaugh جلسات که او متوجه ارتباط بین خشم و تمایل خود را به کیک. “من شروع به دیدن تشابه بین پخت و دولت جهانی” او توضیح می دهد. و او به دور از تنهایی. کتاب او و الفرد آشکار از این احساس است که ترکیبی منحصر به فرد. این مجموعه از دستور العمل های — از جمله “im-هلو-درمان کیک وارونه” و “قدرت کوپلینگ” — و همچنین مقالات و روشن مشاوره حتی اولین بار خشم بیکر می توانید از صداهای به عنوان متنوع به عنوان Dorie greenspan, کارلا سالن و آنی DiFranco. و یک بخش از کتاب را درآمد حاصل از اهدا به امیلی لیست برای کمک به دانشآموزان و سیاسی خمیر افزایش یابد.

تبلیغات:

ماه گذشته این کتاب درگیر در اختلاف زمانی که وبلاگ نویس و بیکر نارنگی جونز اشاره کرد که او شده است با استفاده از این عبارت و هشتگ #ragebaking برای مدت پنج سال. پس از جونز که یک Instagram و سایت به نام خشم پخت نوشت: یک رسانه در پاسخ به نویسندگان در “امتیاز خشم” الفرد, Gunst و پنجه مطبوعات با صدور بیانیه ای امیدوار کننده به “اذعان نارنگی جونز’ مشارکت در اطراف این عبارت در نسخه های آینده ‘خشم پخت,’ نیز به عنوان آثار دیگران که با استفاده از این عبارت در چاپ و نشر آنلاین و رسانه های اجتماعی فعالیت است.”

سالن صحبت کرد اخیرا با نویسندگان مورد مواج با عشق و پخت به عنوان یک عمل انقلابی.

آن را احساس می کند مانند این کتاب وارد یکی دیگر از واقعیت و در عین حال آن را احساس می کند آن را احساس می کند بسیار مرتبط تر و لازم تر از همیشه. می تواند به شما احساس چگونه آن آمد همراه با همکاران مختلف شما باید در آن از جهان از مواد غذایی و جهان, از فمینیسم?

تبلیغات:

کتی Gunst: خشم پخت می رود به جنگ انقلابی. در طول زمانی که زنان مجاز به رای دادن و انتخابات روز شد و پس از آن در نظر گرفته شده و تعطیلات و زنان خواهد پخت بسیار متراکم پر از میوه, کیک, به نام انتخابات کیک. این یک راه برای بیان خود را در طول زمان هنگامی که آنها مجاز به بیان خود را در غرفه رای گیری. شما ببینید نشانه هایی از آن در طول تاریخ است. در طول جنبش حقوق مدنی مردم تا به حال راز آشپزخانه و پخت برای کمک به پرداخت هزینه برای فعالیت های مختلف و راهپیمایی و تظاهرات.

برای من پاییز سال 2018 من عمیقا سرمایه گذاری در تماشای Kavanaugh جلسات. هر روز به من گوش من شد و بیشتر و بیشتر خشمگین و ناراحت با آنچه که من مشاهده می شود مردان گوش نمی دهند به این فوق العاده شجاع دکتر کریستین Blasey فورد بود که خانواده اش به خطر می اندازند و خود ایمنی و او داستان خود را برای گفتن در مورد این مرد او می دانست که در جوانان خود را. آن را به ارمغان آورد تا برای من یک کل بسیاری از مسائل در مورد زنان نه اینکه شنیده می شود و زنان را مجاز به بیان خود را در راه همان است که مردان انجام می دهند. من خودم هر شب که هفته طول جلسات در آشپزخانه پخت. من می پخت یک کیک و کوکی ها.

در آن زمان من به طور کامل درک آنچه که من انجام شده بود. من همیشه خوب بیکر اما من نوشته ام 15 آشپزی قبل از این یکی و هیچ یک از آنها تا به حال شده است در مورد پخت. در عین حال این چیزی است که من تبدیل به. در نگاه به گذشته آن را احساس مانند تمام قوانین بودند فرسایش که همه چیز را که من آورده بود تا به این باور که شما حقیقت را بگویید شما صحبت می کنند — به نظر می رسید مهم نیست دیگر. به نحوی پخت آن بسیار موجز و فرمول خاص – اندازه گیری آرد درستی را در کره به دمای اتاق اضافه کردن مقدار دقیق قند تبدیل این مواد اولیه به چیزی شیرین و رضایت بخش – بسیار پایه برای من در طول یک زمان دشوار است.

تبلیغات:

کاترین Alford: کل عمل پخت بسیار مراقبه. این عمل باعث می شود شما بسیار در حال حاضر. که بسیار پایه. ما همچنین می دانستند که ما می خواستیم به استفاده از مهارت های ما با هم برای انجام کاری.

Gunst: ما می دانستیم که حق دور بود و نه رفتن به یک کتاب در مورد دو نفر از ما و دستور العمل های ما و افکار ما. این خواهد بود یک کتاب که در آن ما رسیده به طیف گسترده ای از زنان که در بالای خود را در زمینه موسیقی دانان و فعالان, نانوا, مواد غذایی, نویسندگان, نویسندگان داستان هالیوود نویسندگان — برای دیدن آنچه که آنها را در خشم و خشم پخت.

تبلیغات:

آیا شما می آیند تا با یک رویا و آرزو لیست از افرادی که شما می خواهید برای رسیدن به?

Alford: این بسیار رفیع ایده فوق العاده شگفت انگیز و قدرتمند زنان ما می توانید دریافت کنید. بسیاری از کسانی که آن هم فقط از جامعه ما فوق العاده Dorie greenspan و اموزش Reichl و هریس بنابراین بسیاری از مردم است. این کتاب تا به حال زندگی خود را به ما رسیده به مردم ما می دانستند و مردم است که ما رویای داشتن در این کتاب است. من با یکی از همکاران سابق من و من گفت: “ما در حال کار بر روی این کتاب است.” او مانند “من می دانم کسی که می داند Cecile ریچاردز.” من می دانستم که او شگفت انگیز بود بیکر. آن را فقط بسیار دارای نعمت غیر مترقبه چگونه یک نفر می تواند منجر به یکی دیگر. ما می دانستیم که ما نمی خواهم سنتی کتاب آشپزی دستور غذاها. ما می خواستیم یک طیف گسترده ای از زنان مختلف را تجربه و سن و هویت و نژاد است. این باید یکی از اندازه متناسب با تمام اما واقعا به عنوان فراگیر به عنوان ما می تواند.

Gunst: لیست که ما به پایان رسید تا با این است که واقعا ترکیبی از برخی از نام های شناخته شده و نویسندگان و نانوا و برخی که احتمالا شما هرگز از شنیده می شود. که احساس حق به ما در راه است. البته ما دوست داشتم به میشل اوباما و اپرا و مردم می خواهم که در این کتاب اما این شد تقریبا بیشتر قدرتمند به دلیل این صداها بسیار واقعی پرشور و نیاز به شنیده می شود از.

تبلیغات:

فرآیند چیست ؟ آیا شما می گویند به همکاران “چگونه می تواند ما را یک جناس از این یا این مربوط به موضوع در دست؟”

Gunst: ما گفت: “برای ما ارسال چیزی شما را دوست دارم و یا چیزی که مربوط به یک فرد و یا یک بار در زندگی خود را هنگامی که شما شاید احساس برخی از خشم.” من ارسال سریع به تقریبا یک دوجین نویسندگان و آن را به سادگی گفت: “چه کلمه” خشم ” را برای شما ؟ چه عبارت ‘خشم پخت’ استنباط?” هر زن می آید و این از جمله محل های مختلف و همه تجربه خیلی متفاوت است. زمانی که شما از طریق این کتاب هر یک از این مقالات بسیار متمایز و صدای خیلی روشن است.

Alford: من عاشق ساخت عناوین به صورت دستور العمل و من آن را دوست دارم هنگامی که وجود دارد یک کمی از طنز در آن وجود دارد به خصوص با این با بسیاری از تیره مسائل. من می دانستم که من می خواستم یک عسل نوعی کیک کوچک و سپس آن را به یک “don’t call me عسل” نوعی کیک کوچک. من می دانستم که من می خواستم به یک جدا نان چرا که فقط من احساس شد ، من می خواستم به جلو و جدای همه این سیستم ها که خیلی خراب کرد. من خواندن Cecile ریچاردز’ کتاب را “مشکل” و [او نظر که] ما را دو قدم به جلو و یک گام به عقب. که استعاره از نظر روند در حال توسعه یک دستور و یا تغییر و یا کسی انتخاب واقعا طنین انداز برای من. آن را بسیار قدرتمند برای دیدن چگونه پخت می تواند یک استعاره.

تبلیغات:

Gunst: ما شروع به دیدن همه نوع از زنانی که در حال نانوا و رسانه های اجتماعی مردم با استفاده از کیک و شیرینی و کیک به عنوان یک بوم خالی برای پیام, که آیا آن را در مورد حقوق باروری و یا یک کاندیدای سیاسی یا سیاسی شود. ناگهان کیک نمی شد فقط تولدها و سالگردها. آنها یک محل که در آن زنان می تواند یک عکس و ارسال آن به جهان با یک پیام در بالای صفحه. پخت حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر سیاسی و بیشتر و بیشتر در بیان عشق و شور و خشم و پیام رسانی.

زمانی که Alabama مقننه به تصویب رسید که قانون شنیع من فقط به نام کتی به من گفت: “ما باید به یک خوک و یک پتو.” این فقط بیان آنچه که ما واقعا در حال اجرا در کشور ما — خوک ها در پتو. وجود دارد خیلی muckraking که در سنت از فعالیت سیاسی. با استفاده از طنز بلکه فراست خود را و مهارت های خود را که آیا شما یک خواننده کاباره و یا یک فعال سیاسی. یک قاشق مربا خوری شکر را دارو پایین.

همه ما باید به عنوان بسیاری از قاشق پر از قند به عنوان مثل انسان ممکن است در حال حاضر. وجود خشم جنبه ای از آن در همان هواپیما به این محبت چیزی مناقصه.

Gunst: ما یک بیت از یک کتاب قبل از سفر جهان منفجر شد و بسیاری از مردم در رویدادهای ما شد و گفت: “من همیشه پخت با عشق. چه تفاوت بین خشم پخت و عشق پخت؟” و به من گفت: “آنها متقابلا منحصر به فرد نیست در همه.” همه چیز من کوک, من می خواهم به فکر می کنم من با عشق انجام دهید چون هیچ گرند یا بیشتر محبت فعالیت از آماده سازی مواد غذایی و به اشتراک گذاری آن را با کسی. در حال حاضر ما خودمان را پیدا کنید در این زمان که در آن ما نمی توانیم به اشتراک گذاری مواد غذایی است. ما نمی توانیم در یک کافه یا رستوران و نشستن دور یک میز با یکدیگر است. چگونه می توانم به شما برای ساختن جامعه در یک زمان هنگامی که شما نیاز به ماندن در خانه و دور ماندن از افراد دیگر است ؟ من شده اند با پخت هر روز هر شب.

تبلیغات:

من پخت و رها کردن آن در خانه همسایگان خارج هرگز از دیدن آنها هرگز قادر به آن را به آنها. و من اصرار مردم برای پخت و رها کردن آن را در مقابل یک آپارتمان و یا خانه از یک فرد مسن که نمی تونم و نمی توانید خرید بروید و احتمالا واقعا چیزی شیرین است. من مصرف در حال حاضر با این ایده از ساختمان جامعه در زمانی که ما هستیم گفت: برای دور ماندن از جامعه است. من فکر می کنم پخت واقعا می توانید بازی را که در یک راه بسیار مثبت است.

Alford: همچنین که حس خلاقیت و تحول است که واقعا مهم است. این آخر هفته گذشته من در شربت خانه من تلاش می شود بسیار با صرفه و همه چیز را کمتر از منابع که در من است. من با سرکه پای آن می رود که فوق العاده سنت آپالاچی زنان و زنان به طور کلی همیشه قادر به MacGyver و کشف چیزهایی برای ایجاد آنچه که به نام ناامیدی پای.

آن را فوق العاده ساده است. شما که tartness از سرکه سیب مانند شما می توانید از لیمو و مقابله با یک متعادل با تست, دیوانه کره. این شگفت انگیز است. این چیزی است که بسیار ساده اما همچنین به من متصل به زنان حل مشکلات است. من دوست دارم که در مورد آنچه در این کتاب می کند و در این زمان است که من فکر می کنم مردم در حال پخت. من کاهش یافته مخمر را با یک دوست در بروکلین در هفته گذشته از آنجا که او نمی تواند پیدا کردن هر. من فقط رانندگی با ماشین من و من گفتم: “اینجا مخمر است.”

Gunst: من پیدا کردن آن واقعا جالب است که بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی باید اجرا از آرد و مخمر به عنوان نانوایی بسته شده است. تنها راه شما در حال رفتن به نان مناسب و معقول است که آن را خودتان. اگر شما نمی دانید که چگونه به طبخ شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای انجام آن است. اگر شما نمی دانید که چگونه به پخت شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به آن را انجام دهد چرا که ما در خانه و ما نمی توانید بیرون بروید. این است که فوق العاده رضایت بخش پایه فعالیت است.

تبلیغات:

من هم واقعا ممنون که این کتاب است که می شکند و آن را برای مردم که شاید هرگز قبل از پخته, چگونه به آن را انجام دهد و آنچه را که شما نیاز به رفتن به.

Gunst: دقیقا. این سخت است نه دستور. آنها قرار است به شدنی و همچنین نماینده از گسترده طیف گسترده ای از همه زنان است که در آن وجود دارد از شگفت انگیز گرانولی را کنار بگذارید تا شکلات. آن شادی است.

Alford: ما می خواستیم این را به عنوان یک ابزار برای انتخابات و بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به امیلی لیست که مخفف “اوایل پول است مانند مخمر” که ما فکر بسیار مناسب است. بیش از همیشه نوامبر انتخابات مهم است.

Gunst: این است که قطعا یک کتاب گفتن زنان به در آشپزخانه و خفه شو و یا مشکلات خود را خواهد شد بیش از. ما در حال صحبت کردن در مورد استفاده از پخت و با استفاده از صدای خود را برای تغییر اجتماعی.

تبلیغات:

این کتاب همچنین برجسته زن ابتکار در چهره فوق العاده سختی است و ما قطعا تجربه که در حال حاضر. آنچه در این کتاب صحبت می کند به واقعی کاملا در حال حرکت زیبایی از این راه است که زنان به افزایش است و این راهی است که زنان انجام شده است.

Gunst: وقتی به شما می گویند که چگونه زنان در پاسخ به چالش های آن باعث می شود من فکر می کنم, Elle سیمون اسکات باور نکردنی فوق العاده کیک لیمو که یکی از بهترین پوند کیک من و ام تا به حال. و پس از آن وجود دارد شعر او است که اختصاص داده شده به مادر بزرگ او در مورد او چگونه با استفاده از مواد غذایی در طول Jim Crow جنوب و در طول مهاجرت و اعزام خانواده شمالی با کسانی که پیام های پیچیده شده در یک کیک پوند. آن را فقط بسیار قدرتمند است.

Alford: پخت و داخلی هنر به طور سنتی شده است جدی گرفته شود و ما واقعا می خواستم به reframe که. این یک چیز بسیار قدرتمند است. وجود دارد بسیاری از علوم که در پخت نان و نظم و انضباط در همان سنت جودی شیکاگو مهمانی شام — زنان گه انجام می شود.

Gunst: زمانی که ما شروع به این کتاب, من واقعا در آینده آن را از یک محل از خشم و غضب. هنگامی که ما به همه این زنان ما شروع به داشتن این باور نکردنی, مقالات و انجام این مصاحبه و تست این دستور العمل وجود دارد این حس از جامعه است. در زمان ما فشرده “ارسال” در نسخه خطی و ما انجام شد با کتاب من تا به حال چنین احساس متفاوت و من متوجه شدم که آن را یکی از امید. آن را تا به حال انجام با قدرت تمام این زنان با هم, و صدای خود را و اشتیاق خود را. که بسیار قدرتمند لحظه برای من زمانی که متوجه شدم که برخی از خشم است که واقعا تبدیل به یک پیام از امید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>