در حال سیاه در کنتاکی و چارلز بوکر تاریخی اجرا شد

او یک باد صبا پف پسر از Pulaski County, Kentucky, از یک شهر کوچک به نام Somerset. و او شیرین من. کسانی که احساسات متضاد برای یک پسر که جامعه بیش از 95% سفید. پوست برنز در خورشید او را تحت تأثیر قرار نمیگیرند. ما در دانشگاه شمال کنتاکی برای یک برنامه است که به ارمغان می آورد بالا و دانش آموزان دبیرستانی از سراسر کشور با هم به مدت پنج هفته در طول تابستان اساسا تضمین کامل سوار شدن به هر در دولت مدرسه خود را انتخاب کنید. و این برنامه را در دستور شامل دانش آموزان از هر شهرستان در کنتاکی. در این برنامه یک مدیر بپرسید: “اگر دست من است, کنتاکی به من نشان می دهد که در آن شما از.” شما می توانید خود را دنبال انگشت کوچک انگشت خود را در سراسر به وسط کف دست خود را و می خواهم وجود دارد Somerset.

و من از جایی که خود را جمع نما با پایه از اشاره گر خود را ، لویی بزرگترین شهر در کشورهای مشترک المنافع و این که تابستان بود و من اولین بار ملاقات با کسانی که دبیرستان نمایندگان از مناطق روستایی خانواده من هرگز جرأت. آنها زندگی می کردند و از بزرگراه خارج ما را ندارد و به پایین جاده های ما نمی درایو پس از تاریک. حتی به عنوان یک فرد بالغ در حالی که زندگی در کلرادو وقتی که من تا به حال برای رفتن به خارج از شهر در کسب و کار, من می خواهم به انجام یک جستجوی گوگل برای اولین بار به آن را تایید, نیست, یک غروب شهر.

تبلیغات:

این چیزی است که به ارمغان آورد تا در کنتاکی به من آموخت. آنچه آنها می خواهم ادعا کرد که ایشان هرگز فضا برای من و مال من است.

که پسر trailed بعد از من که در سراسر بتن پردیس برای روز و روز و روز و پیدا کردن راه هایی برای صحبت با من به نشستن در نزدیکی من تا زمانی که او در بر داشت خود را به اندازه کافی جسورانه به قرار دادن اسلحه خود را در اطراف من جای خود را در دست. من هل داد و او را دور و پرسید: “شما چه خواهد mama فکر می کنم در مورد شما گرفتن در دختران در برابر خود خواهد شد؟”

“او نمی خواهد فکر می کنم شما یک دختر هستید چون شما سیاه هستید.” او خندیدی به عنوان او آن را گفت.

تبلیغات:

چند روز بعد من ایستاده بود و در مقابل او در یک آسانسور کوچک با دو پسر دیگر و من پرتاب مشت من به عقب به محل انشعاب بدن انسان خود. او مچاله رو به جلو است. زمانی که ما پا کردن, آسانسور, دو پسر می خواستم به دانم که چرا من می خواهم به انجام آنچه من انجام داد. آنها به من گفت: “دو اشتباهات را نکنید یک حق است.”

اما من می دانستم که چیزی اشتباه وجود دارد در مورد آموزش یک پسر خود را به نگه داشتن دست خود را.

بیش از یک دهه بعد زمانی که من کودک خواهر من یک برچسب است که گفت: “من یک KENTUCKIAN.” من گیر آن در کاربردي از ماشین من. من فکر نمی کنم در مورد که در آن لحظه اما احساس کردم آنچه که من احساس زمانی که من در حفاظت از بدن من از او هنگامی که او برچسب من کمتر از انسان: این است که ایشان و به معنی این نیست برای من و مال من است. آنها مدعی سرقت زمین با یک دست و با استفاده از آن دیگر برای فشار دور هر کسی که به نظر نمی مانند آنها.

تبلیغات:

من احساس می کنم مثل یک Kentuckian. زمانی که من زندگی می کردند در کالیفرنیا من همیشه روشن در مورد اینکه از لویی و نه کنتاکی. ما یک نقطه آبی در یک لکه قرمز در این کشور است. هنگامی که شما را ترک محدوده شهرستان وجود دارد هیچ محدودیتی برای آنچه که شما ممکن است تجربه در بقیه امور خارجه. اما لویی نیست, پناهگاه یا نه.

وجود دارد یک داستان است که در اطراف می رود در مورد محمد علی به خانه بازگشت و به لویی پس از بازی های المپیک است. او را تکذیب سرویس در یک ناهار ضد. بنابراین او می رود به پل و قطره مدال طلای خود را به رودخانه اوهایو. در حال حاضر آنها می گویند این داستان درست نیست. اما من می دانم که آن احساسات هستند.

تبلیغات:

لویی است که در آن Breonna تیلور به رختخواب رفت در کنار دوست پسر او اما نمی زندگی می کنند برای دیدن صبح روز بعد. و شهرستان است که پرداخت حقوق کسانی که مسئول و کسانی که برگزار شده است مسئول مرگ او. از آن جایی که دیوید McAtee تغذیه جامعه خود را. و این شهر که در سمت چپ بدن خود را از دروغ گفتن مرده در خیابان برای بیش از 12 ساعت.

لویی جایی است که شهردار خواهد شد و من تنها دو نفر می رسند در یک مهمانی در زمان. او را فقط از یک کنفرانس در برخی از کشور کوچک در اروپا که در آن آنها مورد بحث پیشرو کاتالیزور برای جرم و جنایت در یک جامعه “آیا می دانید ؟” او را از من بپرسید و من می گویم محرومیت و تعجب می کنم که چرا او به سفر در سراسر اقیانوس برای این گفتگو زمانی که او می تواند رانده اند 20 دقیقه به لویی را به غرب پایان, که در آن مردم سیاه و سفید در یکی از فقیرترین محله در کشور شده اند گفت: نسل است که این شهر را ندارد آنها را به احساس تعلق دارند.

تا زمانی که چارلز بوکر.

تبلیغات:

یک سال پیش زمانی که امی مک گراث اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی خود را برای مجلس سنای ایالات متحده خلق و خوی در این شهرستان شد . . . underwhelmed. بسیاری از توصیف او به عنوان یک جمهوری خواه و دموکرات در لباس. اما DNC تا به حال مسح او یکی است. آنها ریخت و میلیون ها نفر را به مبارزات انتخاباتی خود را. چند بار در روز من بود با ضربه Facebook تبلیغات برای اهدای. میچ مک کانل نام نمی تواند توییتی بدون برخی از غریبه ظاهر را اشاره به اصرار کمک مالی به McGrath تنها راه برای دریافت کنید که در خارج از دفتر. من آماده نیست به من سکه ها. و در سراسر شهر دوستان من دانم گفت: “نمی donate. صبر کنید. کسی بهتر در راه است.”

در ژانویه چارلز بوکر وارد شده است. بوکر دولت و نماینده 43 منطقه فرار در برابر مک گراث در دموکرات سنا اولیه بر روی یک پلت فرم حمایت از سبز جدید مقابله مدیکر برای همه و اساسی جهانی درآمد. به عنوان شهرستانها در سراسر کشور افزایش یافت تا در برابر بی عدالتی در برابر جامعه با نام مثل جورج فلوید و Ahmaud Arbery در زبان خود را در لوئیزویل ما گفت: نام: Breonna تیلور. و بوکر ایستاده بود و راهپیمایی در میان مردم از جمله زمانی که لویی مترو پلیس به ضرب گلوله گلوله های لاستیکی به جمعیت و منتشر کپسول های گاز اشک آور و گاز. تصویری منتشر شده از بوکر در کف خانه فریاد می زدند: “زندگی من اهمیت بیش از حد!” حتی پس از قطع میکروفن. و او به ما گفت که مبارزات انتخاباتی خود بود و در مورد همه ما است که ما همه Kentuckians و همه ما ماده — از هود به holler.

و منظور او این بود که.

تبلیغات:

او آن را به معنای به اندازه کافی برای پیدا کردن خود را در شهرها که از بزرگراه خارج و پایین این جاده ها خانواده من را ندارد. او رفت و به Harlan County با سابق BlackJewel معدن نشسته در زغال سنگ آهنگ و خواستار پرداخت آنها بدهکار خود را از نظر اخلاقی و از نظر مالی ورشکسته کارفرما. او در صحبت Black Lives Matter تظاهرات در شهرهای روستایی مانند Whitesburg مکان های که در آن او گفت که او نمی بینم بسیاری از چهره دوست خود را در میان جمعیت, اما که در آن مردم شعار میدادند: در همبستگی با این جنبش است. تغییر آمده بود به کنتاکی.

اما به زودی به اندازه کافی.

وقتی دل سیاه معترضین مواجه بوکر در وسط یک دوربین مصاحبه و می خواستم به دانم که چرا این سیاستمداران و رسانه ها در حفظ و دروغ گفتن به ما و ما او خود را کاهش ماسک و گفت: او در 35 و بازار است. او شده است اعتراض برای سال. او یکی از ما حتی زمانی که او در حال اجرا به یکی از آنها. این زن توضیح داد که مرد با او احساس عاطفی. بوکر گفت: او حق بود “همان چیزی است که شاشیدن به شما این است که چرا من در تلاش برای دریافت در آن وجود دارد. اما من نمی تواند توسط خودم. بنابراین شما یک راست به دیوانه شد.” زمانی که او گفت که او را در اینجا برای همه ما او را می خواستم به را مشخص کنید و او می کند. او در اینجا برای مردم سیاه و سفید. از آنجا که شما نمی تواند برای همه ما اگر شما برای مردم سیاه و سفید.

و این حقیقت است. و هر چیز دیگری است دروغ است. و Kentuckians خسته از دروغ است. فقیر هستند و دیدن آنها در حال گرفتن تغذیه کردن دروغ است. آنها در حال گرفتن پرداخت می شود دروغ است. دروغ است مایل به اجازه کودکان خود به مرگ در شب و وضع مرده در خیابان ها بیش از حد.

تبلیغات:

داستان رسانه ها زد و در سال 2016 – فقیر روستایی سفیده قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن در اتاق – یک جنبه از دروغ. ما می دانیم آن را طبقه متوسط سفید امریکا و ثروتمند سفید آمریکا و کالج, تحصیل سفید امریکا و فقط سفید امریکا به طور کلی که قرار مغلوب ساختن پیشی جستن ، و هنگامی که آرا شمارش ما نیست پرسید: “چه در مورد کارگران معدن زغال سنگ?” دیگر. داستان در مورد اپیدمی مواد مخدر به اوج خود رسید و گذشت. درختان از بین رفته اند سموم اجرا در رودخانه اما دوربین ها و خبرنگاران باید عقب نشینی به سواحل.

ما اغلب گفته نژادپرستی یک محصول جانبی از جهل و اما کسی که خطا در آن است ما همه نادان? آپالاچیا نوشتن نیست کسانی که کتاب های درسی. پایان غرب نمی نوشتن آن کتاب های درسی. چرا من باید صبر کنید تا من نشسته بود در یک کالج کلاس درس به تدریس تاریخ فراتر از محدوده باریک از آنچه تصویب شده برای مدارس دولتی دوره های آموزشی? تاریخچه در مورد مردان سفید و چند شخصیت های فرعی. و چرا من باید برای پیدا کردن راه خود را به علما و روشنفکران بودند که راستان در خود من پس از کالج ؟ با خود من پول صرف شده در کتاب و دسترسی به اینترنت با لوکس ترین زمان از ما لازم نیست ؟ سیاه تاریخچه — تاریخچه همه ما — نیست فقط نگه داشته و از مردم سیاه و سفید. شما در حال تدریس تاریخ آمریکا اگر شما آموزش تاریخ سیاه.

این بهار من به پایان رسید آفریقایی ادبیات البته من آموزش با تونی موریسون “معشوق”. یکی از شخصیت های فرار از باند های زنجیره ای. من به یک مینی-سخنرانی در تاریخ های زنجیره ای و باندهای مشترک یک مستند کلیپ. ما صحبت در مورد چگونه زنجیره باندهای آمد از محکوم اجاره سیستم ایجاد شده به عنوان یک راه آشکار برای جنوبی ها به ادامه استفاده از مردم به عنوان نیروی کار رایگان. چگونه این کار بود در برابر حفره دار فقیر سفید افراد مشغول به کار در معادن زغال سنگ است که خواسته پول بیشتری برای کار خود را برای خود را از دست داده و اندام خود را مسموم ریه ها برای ساعت های تیره آنها صرف زیرزمینی. بذر نفرت از یک گروه دیگر بودند کاشته شده توسط کشاورزان که مخفی می کردند دست خود را در زیر نسل از رشد بیش از حد و رسید پاداش های مالی ، مسیر که بوکر راه می رفت از هود به فریاد نیست ، ممکن است آن را بلعیده شده توسط قلم مو و سنگی و گاهی از آن از بین می رود میان درختان اما شده است وجود دارد برای نسل های. غفلت از این مسیر خودداری از تاریخ ما عمدی است. آنها نمی خواهند ما را در مسیر برآورده چرا که آنها می دانند که در آن ما را به سر بعدی: به چمن آراسته ثروتمند با سوال در مورد منابع و سرمایه داری. و ما دیگر نمی خواهد به دیدن همسایه ما به عنوان دلیل برای ما گرفتاری.

من رشد در هود یا holler. من متولد فیلیپین در یک پایگاه نیروی هوایی. مادر من یک مهاجر است, پدر من جانباز است. آنها به من مطرح در لوییویل حومه سرخس نهر. ما تنها سیاه و سفید خانواده در بلوک. نژادپرستی خیلی بد بود در ’90s که والدین یک مدرسه ابتدایی همکلاسی نام معدن برای بازیابی از یک حزب چرت زدن چرا که آنها در حال انتظار نمی رود من به سیاه و سفید. گاهی اوقات هنگامی که شما یک کمی از همه چیز می توانید آن را مانند چیزی است که برای شما معنای. نه بلوگرس. نه گسترده عجله رودخانه. نه اسب چهار نعل دور می نماید.

تبلیغات:

اما زمانی که یک تاریخی تعداد Kentuckians رای دادند و در سال 2020 اولیه و سیاه نامزد از دست رفته فقط 2 درصد شاید کمتر در یک وضعیت که در آن نام خود را تا به حال تنها روند شده است برای چند هفته من احساس وجود فضای کافی در اینجا برای من و مال من است. که اگر دست من است, کنتاکی, ما تعلق داشت در هر قسمت شما می توانید نقطه به نقطه. بوکر است که می گوید ما همه سزاوار تر است. مردی که با شعار #BlackLivesMatter در Whitesburg, KY. چارلز بوکر باعث می شود من احساس می کنم مثل یک Kentuckian.

من نمی دانم بوکر شخصا اما ما تقریبا هم سن و سال بودند و ما هر دو دانش آموزان در دانشگاه لوئیزویل در حدود همان زمان. ما ده ها تن از mutuals در Facebook, از جمله دوستان او به یادداشت های خود را با یک ساعت 8 صبح کلاس. اما من فکر نمی کنم مسیر ما باید همیشه در حال عبور است. دانیل کامرون, دولت اردوغان دادستان کل شد U L دانشجو در همان زمان بیش از حد. کامرون که دیدم مناسب برای جشن نامزدی خود را و انتشار عکس های خود در طول یک بیماری همه گیر در حالی که ساعت جهان و منتظر برای دفتر خود را برای تکمیل تحقیقات خود به پلیس قتل Breonna تیلور. اگر تلویزیون را نشان می دهد مجموعه ای در مکان هایی مانند لویی, من می خواهم به تماشای یک داستان تخیلی سری در مورد بوکر و کامرون به عنوان کالج دشمنان — سیاه مترقی که معتقد است در جهانی بهداشت به خاطر خانواده اش مجبور به جیره خود انسولین زمانی که او جوان بود در تقابل با سیاه جمهوری خواه که خواستار میچ مک کانل مربی خود را. من تعجب می کنم اگر این چیزی است که باعث می شود کامرون احساس می کنم مثل یک Kentuckian. من تعجب می کنم اگر آن را به ارزش آن است.

امی مک گراث برنده اصلی اما در این مسابقه به اندازه کافی نزدیک بود که همه ما برگزار شد و ما تنفس به آخرین لحظه. به اندازه کافی نزدیک است که من بیش از حد سنگین دل به جلو و من “چارلز بوکر برای سنا” حیاط ثبت نام فقط رتبهدهی نشده است. از دست دادن خود را ربوده من به نوامبر 2016 احساس چگونه غیر دموکراتیک ما روند انتخابات می تواند احساس. اما بوکر مهربان است. او هنوز هم می خواهم به انجام این کار. او هیچ جا نمی رود. در امتیاز نامه او به ما می گوید همه “شما شایسته یک دولت که حساب خود را برای بشریت است.”

کسانی از ما که احساس کنتاکی نبود ما به ادعا می کنند که همه ما می خواهیم: برای محاسبه. و در حال حاضر ما در حال تخمگذار ادعا می کنند به فضاهایی هستند که ما که آیا دولت می خواهد به حساب ما و یا نه. آیا این به معنی مسدود کردن زغال سنگ در آهنگ های برای جمع آوری پرداخت ما بدهکار بستن یک رودخانه اوهایو پل در صبح روز دوشنبه برای Breonna و یا ایستاده در جایی که مجسمه برنزی از یک مؤتلفه سرباز یک بار ایستاده بود قرائت یک شعر در مورد فضاهای که انکار سیاهی. Breonna تیلور بود Kentuckian. دیوید McAtee بود Kentuckian. چارلز بوکر است Kentuckian. و من هم هستم Kentuckian.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>