در روز پدر, سیاه پدران و شکنندگی ما ثروت

مرغ سوخاری و پوره سیب زمینی و سیب زمینی شیرین و کلم برگ, سبزی, دو یا سه نوع بیسکویت با کره ریختن در هر جهت, سالاد سبز, سالاد دریایی, 7-تا کیک کیک شکلات آلمان ما به نام سیاه و سفید شنی کیک به دلیل از دست, سیاه, سندی از Glover سنت ابداع که کیک بطری پپسی در حال استراحت بر روی یخ در کولر قرمز — تمام ساخته شده توسط پدر من است. این است روز مادر در بالتیمور, 1990.

به عنوان یک نوجوان من نمی دانم که خیلی در مورد روز مادر, اما من می دانستم که آن را تا به حال به ویژه به دلیل راه پدر پخته شده برای آن است. در حال حاضر او به طبخ زمانی که او در خانه بود و پول و زمان. اما در این روز پدر بود واقعا پخته شده مانند عرق-browed انبوهی از clinking و clanking گلدان و تابه انباشته به Shaq ارتفاع آشپزخانه دود از چرخاندن مشعل بیش از حد بالا تیرگی تا اتاق نشیمن, شام آخر-کتاب مقدس جشن نوع طبخ است. خانه کوچک ما بوی شبیه به یک رستوران پنج ستاره.

تبلیغات:

“آنچه در زمان ما خوردن?” پرسیدم دوباره فریاد بیش از فرانکی بورلی و پیچ و خم استارت از رادیو.

پدر تبدیل موسیقی به پایین.

“این برای تو muva و خاله” پدر جواب داد: بیش از ضرب و شتم. “من میخوام به شما یک بشقاب بزرگ, اما آن را Muva روز پس از تمام زنان اولین بار غذا خوردن.”

تبلیغات:

من در سراسر این خیابان به دریافت کارشناسی ارشد بنابراین ما می تواند غذا خوردن. او و بقیه زنان بودند حلق آویز در خانه عمه من است همه در یکشنبه لباس و رنگارنگ با دقت گردد کلیسا کلاه های تحت پوشش در توری خالص و مروارید. همه زنان از محله من لباس تا و به کلیسا رفت و در عید پاک سال نو و در شب و روز مادر.

“Aye Ma میشم آماده به غذا خوردن؟” به من گفت. “پدر و قرار دادن این مواد غذایی!”

“ما بیرون رفتن برای خوردن غذاهای دریایی” یکی از خاله من گفت. “بروید بگویید بله پدر.”

تبلیغات:

“من می خواهم برای رفتن!” پسر عموی من گفت. “چه کسی می تواند من سوار؟”

همان عمه گفت: “تنها بزرگسالان!” و آنها لود کردن در ماشین و کشیده کردن. پسر عموی من چشم welled با اشک به عنوان ما به تماشای مادران ما و بچه درایو دور.

“در مورد آن نگران نباشید” به من گفت: patting خود را به عنوان او محو اشک. “من فاوا پخته شده مواد غذایی بسیار شما حتی نمی توانید ببینید چه رنگ روی میز است.”

تبلیغات:

مواد غذایی خوب است در حل مشکلات است. ما زد به جای من ربوده برخی از صفحات کاغذ و شروع به ستون غذاهای مختلف از دوازده وعده غذای پدرم آماده شده است. پسر عموی من اشک خشک شده به عنوان او انباشته مرغ در بالا از ماکارونی و پنیر و فشرده collard greens و ترکیه زمینی در کنار با حتی بیشتر از مرغ است.

“هی شما li’l حرومزاده! آنچه که من به شما بگویم!” پدرم فریاد زد. “نمی توانم بگویم زنان خوردن است؟”

“من می دانم که پدر من می دانم” به من گفت. “آنها به من گفت به شما بگویم که آنها در حال رفتن به خوردن غذاهای دریایی به جای.”

تبلیغات:

یک مجموعه از نفرین از پدر من به دنبال — در ما کودکان و نوجوانان اما در این ایده از زنان خانواده ما دانستن است که او در آنجا شده بود پخت و پز و حتی درخواست مواد غذایی خود را و سپس بیرون رفتن برای غذا خوردن بدون حتی گفتن او را. پسر عموی من باز کرد تا به ما در مورد چقدر از او می خواستم به صرف روز مادر با مادر خود آنها شده است داشتن یک سال سختی. او را نجات داد تا پول به صرف یک روز درمان او را و او می خواست برای او جشن regally. اما ما عمه اصرار داشتند که زنان به عنوان یک گروه به جای آنها انجام داد.

پدر و ثابت چهره اش مانند او در مورد به چیزی می گویند منفی اما پس از آن او myket.

“هنوز هم مادر خود را درمان,” او گفت: پسر عموی من. “او آن را سزاوار. شما باید نگاه کردن برای او. او اجازه دهید از آن لذت ببرید با خواهر او امروز به دلیل این روز خود را.”

تبلیغات:

“او شما را از صمیم قلب” او اضافه شده است. “همه چیز خوب خواهد بود.”

سپس او به ما گفت که غذا خوردن تا آنجا که ما می خواستیم.

“نگاه پسر” پدر گفت: پسر عموی من به عنوان ما به پایان رسید ما رفع صفحات و نشستم به خوردن. “آن لطمه می زند من که بانوی من از من خواست به طبخ برای همه و چپ بدون اینکه حتی به من گفتن اما من بیش از آن دریافت کنید. و به شما خواهد شد بیش از حد.”

“من میخوام نگاه کردن به شما در روز پدر,” پسر عموی من گفت.

تبلیغات:

“انسان هر چه” پدر پاسخ داد. “روز مادر ویژه است. که یک تعطیلات واقعی. روز پدر نیست — هیچ کس می دهد sh*t در مورد روز پدر. بدون نیاز به جشن گرفتن آن است.”

همه ما خندید.

هنگامی که شما نگاهی به تاریخچه آن آسان است به درک که چرا پدر من احساس کردند که راه. روز پدر نبود حتی اعلام رسمی روز ملی رعایت تا 1972. روز پدر را به عنوان ما آن را می دانم بزرگ شده از یک زن در کمپین به افتخار پدر او یک مرد زن مرده که شش فرزند مطرح در پاسخ به شنیدن یک روز مادر خطبه در سال 1909. انرژی توسط پیام در مورد مادران سونورا اسمارت داد چرا وجود ندارد یک روز به جشن پدران و تصمیم گرفت که چیزی نیاز به انجام شود. Dodd شروع جشن روز پدر سال بعد در اسپوکن واشینگتن در ماه ژوئن به عنوان یک دیرهنگام تجلیل از پدر و تاریخ تولد و تاریخ حل و فصل در یکشنبه سوم ژوئن پس از آن. در حالی که رئیس جمهور به عنوان دور برگشت به عنوان وودرو ویلسون در سال 1913 به حمایت از روز اول ریاست جمهوری اعلام ارج نهادن به آن نمی آمد تا Lyndon B. Johnson امضا یکی در سال 1966 و ریچارد نیکسون آن را به یک تعطیلات ملی شش سال بعد.

در حال حاضر من برای اولین بار روز پدر را به عنوان یک پدر است که در اینجا و آن را هنوز هم سخت به بسته بندی کردن سر من در اطراف. من جشن سال گذشته زمانی که همسر من و من می دانستم که ما انتظار داشتند; بارداری هنوز در مراحل اولیه است و ما می خواستم به در سمت امن است و نه بیش از حد هیجان زده در مورد چیزی بد اتفاق افتاده است. در این سال قرار است متفاوت باشد. کودک ما است که در اینجا در حال حاضر — زبر شاد و همیشه سرازیر شدن آب دهان از طریق مغناطیسی لبخند ذوب می شود که هر کس در چشم. من احساس افتخار قادر به مناسبت روز پدر به دلیل این دختر دوست داشتنی; اما من مدت ها تلاش با جشن خودم ترس از پایان دادن به مثل در کتاب مقدس با داشتن آن همه ربوده دور.

تبلیغات:

جشن همچنین باعث می شود من احساس گناه می کنم چون بیشتر از نزدیک ترین دوستان من مرده اند و یا در زندان و من تعجب می کنم که چرا من باید زنده رایگان با یک خانواده شاد در اطراف من. و در این سال به ویژه در جشن احساس عجیب و غریب. من نمی توانم به گذشته که کلیپ از Gianna Floyd — دختر جورج فلوید غیر مسلح سیاه, مرد اعدام شده در دوربین توسط مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین — از سر من. او چرخش در تکرار و باعث می شود من فکر می کنم از آنچه که دختر من واقعیت خواهد بود اگر چیزی بود که برای من اتفاق می افتد. و آن شوک من را به هسته.

Gianna اتحاد ناخواسته تبدیل به یک شکل مرکزی در کشور ما مبارزه برای برابری. ارزشمند او بی گناهی و آرمان گرایی رویای خود را از تبدیل شدن به یک دکتر نور او روح شده است و پخش در سراسر جهان است. زیبایی از وجود او مخلوط با خشونت از او درد را شناخت و او را مجبور به رشد بدون پدر او و حتی بدتر دانستن که پدرش درگذشت در دوربین برای چیزی بیشتر از رنگ پوست خود را. فکر کردن در مورد او و دانستن او در حال رفتن به باید به این روند در طول زندگی خود ساخته شده است فکر کردن در مورد خود من روز پدر دشوار است.

و این شده است یک سال سخت به طور کلی برای مردم در همه جا — این بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن سیاه و سفید آمریکایی در یک نامتناسب نرخ را ترک کرده است هزاران نفر از خانواده ها در عزاداری. در همان زمان نیاز به لذت بردن از این لحظات خاص تر به نظر می رسد فوری در حال حاضر با توجه به اینکه چگونه به سرعت آنها می توانند ناپدید می شوند.

که ضرورت به من می گوید من نیاز به خارج شدن از راه خود را بکشید و پدرم لباس — من بوت کات شلوار جین و آستین کوتاه پیراهن فلانل دکمههای تمام راه را به بالا من راحت راه رفتن با صندل — و پیوستن به من در عرشه ما به جشن من برای اولین بار روز پدر را به عنوان یک پدر خودم. یک شوهر و پدر ویژه ای برای من است. این بزرگترین افتخار است. من می دانم که چقدر با ارزش است; بنابراین بسیاری از دوستان باقی مانده هرگز ملاقات پدران خود را. من یک پدر هستم و پدر. نیست که ارزش جشن?

تبلیغات:

پس از همه, امریکا یک, وحشیانه, تاریخچه کشیدن پدران دور از خانواده و رفتن به عقب به روز از chattel برده داری که شوهران و همسران بودند وحشیانه از یکدیگر جدا فرزندان خود را به دور ربوده و فروخته شده به دیگر مزارع بسیاری از ترک هرگز به دیدن عزیزان خود را دوباره. بردگی کودکان در درک از طریق تجاوز به عنف بودند و اغلب خود رها برده سفید-صاحب پدران هم.

بازسازی ارائه چند فرصت برای سیاه مردان eking از وجود به عنوان sharecroppers یا کارگران غیر ماهر. وجود دارد برخی از داستان های موفقیت در اطراف پاشیده بود و انقلابی و سیاستمدار رابرت Smalls و بنیامین مونتگمری و Nat شاو همراه با چند نفر دیگر از کارآفرینان برجسته, اما آنها دور بودند و چند. سیاه ترین مردان مشغول به کار در تمام طول روز و نبود قادر به ساخت پرورش روابط با فرزندان خود را. Jim Crow زندانی بسیاری از مردان بیش از حد ایجاد حتی بیشتر خانه های پدر بزرگ.

بسیاری از افراد در امریکا رسیدن به همان سطح از آموزش و پرورش به عنوان پدر و مادر خود را, بنابراین اگر پدر نمی پایان دبیرستان شانس خود را از کودکان و نوجوانان ممکن است به پایان برسد یا نه. مردم سیاه و سفید شده اند در امریکا پس از 1619 و بیشتر دریافت عملا هیچ آموزش رسمی در سال 1740 آن غیر قانونی برای تدریس به بردگی گرفته و مردم را به خواندن و یا نوشتن تا پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر رهایی اعلامیه در سال 1863. که یک 244-سال شروع به سر با توجه به سفید آمریکایی است. آن زمان مردم سیاه و سفید ساخته شده آن را به مدارس مستقر در raggedly ساختمان با منسوخ شده کتاب ها و دست پایین لوازم از مدارس ما در حال حاضر در حال هدف قرار, مورد آزار و اذیت و مورد استفاده برای ساخت پایه های جاری دولت پلیس ما زندگی می کنند در حال حاضر. امروز حدود 1 در 4 سیاه مردان به موضوع نظام عدالت کیفری موسسه دیگری که می کشد سیاه و سفید پدران دور از خانواده خود را ترک آمریکا سیاه و سفید پسر با یک میراث از داشتن بیش از حد چند نقاط مرجع بر روی پدر و مادر و یا چه در نقش یک پدر باید باشد. و در عین حال ما می توانیم نقطه به نقطه 2013 CDC گزارش نشان می دهد که پدران سیاه و سفید هستند احتمال بیشتری نسبت به سفید یا اسپانیایی پدران را درگیر با فرزندان خود را. این یک رقابت اما تصدیق کرد که رهبری یک گام بزرگ در مبارزه نژادپرستانه کلاله است که زندگی را مشکل تر برای آمریکایی های سیاه و سفید. من می جشن می گیرند که.

من پدر من و پدر. اما پدر من نیست که یک پدر و بنابراین تجربه ما می آیند از دو نسل از آزمون و خطا است. خوشبختانه من باید لوکس یادگیری از اشتباهات خود را. نسل من از سیاه و سفید مردان — از جمله کسانی که از ما با لرزان و آشفته pasts — متعهد به حضور محبت پدران است. ما را پدری بسیار جدی خواستار بد پدران و disassociating خودمان را از deadbeats. من می جشن می گیرند که.

پدر من بیش از حد بیمار در حال حاضر برای رفع یکی از بزرگ وعده های غذایی تعطیلات برای روز پدر این سال است. اما او با من موافق است که ما پیشرفت داشته و در حال حاضر معتقد است که پدران خوب باید برخی از زمان به جشن خود و جشن گرفته می شود. من قصد دارم برای جشن که بیش از حد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>