در دوم فکر کردم شاید اسکار آیا نیاز به یک میزبان

برای سال دوم در یک ردیف اسکار رفت hostless. اما در آن 2019 جوایز بودند با نشاط و تا حد زیادی سرگرم کننده 2020 جوایز احساس مانند آنها به هیچ وجه تمرکز. آن را به عنوان بیشتر و بیشتر شد روشن است که آکادمی خواهد جایزه بهترین تصویر برای جشنواره بین المللی فیلم برای اولین بار کمتر از اضطراب و بیننده می تواند به جای تمرکز بر روی کنجکاو انتخاب در نحوه نمایش برگزار شد و تولید شده است.

رئیس مزیت فرار یک میزبان مراسم اسکار در سال 2019 شد که نشان می دهد قدرت به سرعت از مورد به مورد به ندرت ترک بینندگان با زمان بیش از حد به حوصله. 2020 جوایز سعی در انجام چیزی مشابه با آن hostless قالب, اما این مراسم اغلب احساس مانند آن را پریشان اشیاء براق را در آن دید محیطی است.

به مسائل بدتر اسکار شد کامل 12 دقیقه طولانی تر از 2019 جوایز — 215 دقیقه در مقایسه با 203 دقیقه است. (برای بافت این سال اسکار شد بیش از این Irishman.) و آنها را با چند عنصر مختلف است که به لحاظ نظری باید ساخته شده کوتاه تر نشان می دهد — مانند فردی ادای احترامات به هر نامزد بهترین فیلم اسکار — اما حرکت نمی کند موفقیت در این هدف است.

در زمان اهدای جوایز به پایان رسید و با پیروزی انگلکل شب کشیده بود و با یک مرکز کمتر احساس بود که کمی سردرد آور.

92nd Annual Academy Awards - Show
Janelle Monáe ارائه شده پر جنب و جوش اجرای موسیقی به پا زدن کردن اسکار.
عکس توسط Kevin زمستان/گتی ایماژ

واضح ترین مکان که در آن عدم وجود یک میزبان می تواند احساس در لحظه های مکرر زمانی که یک فرد به نظر می رسد در دوربین به معرفی شخص دیگری که پس از آن معرفی و در عین حال فرد دیگری. به عنوان مثال در یک نقطه آنتونی راموس (ستاره آینده در ارتفاعات و فارغ التحصیل از همیلتون) معرفی قدیمی خود پال Lin-مانوئل میراندا اما میراندا وجود دارد را به شما معرفی چیز دیگری به طور کامل — یک مونتاژ از آهنگ های بزرگ در تاریخ سینما. و پس از آن که مونتاژ led در یک اجرای زنده توسط Eminem.

در خود و برای خود هیچ یک از این چیزها بد بودند. راموس به نظر می رسد مانند یک ستاره ساخت. میراندا یک ستاره خود را. مونتاژهای یک اسکار چندساله. و امینم را “از دست دادن خود را” یک برنده جایزه اسکار آهنگ و فوق العاده یکی به بوت. اما ساندویچ در مجموع آن را غیر ممکن بود برای کشف کردن آنچه در رفتن و یا آنچه که ما قرار شد با تمرکز بر قبل از توالی نقل مکان کرد و به چیز دیگری.

در طول سنتی اسکار, مراسم میزبان را ارائه مختصر و مفید شوخی در مورد فیلم و موسیقی و سپس میراندا را به نظر می رسد و شب را در اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. این ممکن است به نظر می رسد که متفاوت مادی به بیننده اما یک میزبان ارائه می دهد تداوم به شب. آنها لازم نیست که می گویند “هی, من آنتونی راموس!” و توضیح خود را کامل وضعیت — آنها چه کسانی هستند و چرا آنها در حال معرفی این فرد خاص است. میزبان فقط می توانید می گویند: “نگاه این جهانی سوپراستار Lin-مانوئل میراندا!” آن را زمینه شب در راه این جوایز بشدت مورد نیاز است.

به طور مشابه سال 2020 جوایز نگه داشته و تلاش به بخش های ساخته شده در اطراف این تابع از یک میزبان در واقع بدون داشتن یک میزبان. زمانی که استیو مارتین و کریس راک آمد در نزدیکی بالای نشان می دهد به ارائه پنج دقیقه از کمدی این احساس تذهیب لیلی پس از Janelle Monaé سرگرم کننده, اما عجیب و غریب باز موسیقی شماره. “موسیقی شماره” و سپس “میزبان مانند بخش آن این است که در واقع یک میزبان بخش” سپس این جایزه برای اولین بار است که یک whiplash القا دنباله.

آن را کاملا ممکن است که مشکل این سال جایزه نشان می دهد نبود فقدان یک میزبان اما ناتوانی خود را به تصمیم می گیرید که عناصر سنتی میزبان را نگه دارید و آن را به jettison. به عنوان غیر ممکن است یک گیگ میزبانی اسکار است این واقعیت ساده است که کسی مثل جیمی کیمل یا کریس راک یا Ellen DeGeneres وجود دارد برای انتقال صاف و کمک به هنگام گفتن لا لا زمین است که به اشتباه به نام بهترین تصویر بیش از مهتابارائه می دهد یک محل ثابت برای مدیر جوایز نشان می دهد به برش. این پایگاه در یک نشان می دهد که گاهی اوقات به شدت نیاز به یک پایگاه.

تلویزیون معمولا با این نسخهها کار بهترین زمانی که نشان می دهد برخی از مرتب کردن بر اساس وضعیت موجود به بازگشت به. این مورد با جوایز نشان می دهد بیش از حد. به عنوان بد به عنوان بسیاری از اسکار میزبان بوده اند, آنها واقعا حفظ این شب وضع موجود. حتی زمانی که شما مطمئن نیستید که چرا Joaquin Phoenix نگه می دارد و برنده جوایز برای Jokerخود را میزبان خواهد بود وجود دارد به راهنمای شما را از طریق آن.

یک hostless اسکار می تواند به کار ادامه دهد اما ساختار نشان می دهد به عنوان-است اما همه التماس برای یک میزبان. به منظور نیست که یکی دوباره نشان می دهد تولید خواهد شد به احتمال زیاد به دریافت بی رحمانه تر در مورد آن عناصر نشان می دهد پرتاب می شوند و آن نگهداری می شوند. وسط زمین اشغال شده توسط 2020 جوایز — که در تلاش برای نگه داشتن همه چیز بسیار زیبا اما میزبان حتی با اضافه کردن عناصر است که گم شده است برای سال (مانند یک زندگی آمیزه ای از نمره اصلی نامزد) — به پایان رسید تا یک مجسمه است.

در سال 2021 را به میزبان. شاید آن را Alicia Keys. او همیشه چنین زمان زیادی را میزبانی Grammys.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی