در گوشی با رهبران خارجی تهمت است “توهم” و “ناآگاه”: که می خواهم یک thunk آن ؟

می گویند آنچه شما در مورد تهمت, دولت, من فکر نمی کنم شما می توانید آن را متهم غیر منتظره ای مرموز. و یا اگر آن را پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات کاخ سفید فوق العاده بد در آن است. وجود نشت از هر کاخ سفید اما این ریاست دارای رکورد. از همان ابتدا کاخ فتنه شده است پخش بیش از همه رسانه ها از داستان در مورد “Javanka” در مقابل استیو Bannon به ادامه دشمنی و جنگ های چمن در میان کارکنان و داستان در مورد تهمت را شدت هراس و وسواس عجیب و غریب.

مغلوب ساختن پیشی جستن به شکایت در مورد نشت و حتی انداخته سرسپردگان خود را در مورد از زمان به زمان. اما هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم آن را بسیار عجیب و غریب است که او نکرده بزرگتر تعفن. حداقل به نظر می رسد که راه را تا زمانی که شما منعکس کننده این شایعات که خود را مغلوب ساختن پیشی جستن است leaker-in-chief. از آنجا که او می بیند ریاست جمهوری به عنوان یک واقعیت را نشان می دهد و نگرانی بیشتر در مورد تلویزیون خود را رتبه بندی از نظر سنجی شماره آن را حس می کند کامل. بسیاری از درام از این دولت بوده مرتکب شده خود انسان. اگر این کار از رئیس جمهور بود به تلخیص مشهور که به نظر می رسد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن از درک آن او می شود درست است که او بزرگترین جمهور تا کنون.

تبلیغات:

متاسفانه در واقع شرح شغل و اینکه آیا تهمت این را می داند یا نه لیست طولانی از ارسال به تمام کتاب ها و nonstop زمزمه شایعات و نشت را نشان داد به جهان چقدر فوق العاده بی کفایت و مخرب تصدی خود شده است. زمینه فساد مالی بی سابقه است. نتایج مولر تحقیق و تفحص و استیضاح جلسات باید به اندازه کافی به بازیگران او قبل از در حال حاضر. آن سخت است تصور کنید که هر چیزی که می تواند شوک ما در این اواخر تاریخ.

و در عین حال همیشه وجود دارد بیشتر است. به عنوان کشور بلعیده می شود تا توسط یک مواج بیماری و در نتیجه بحران اقتصادی رئیس جمهور ظاهرا تصمیم گرفت تا وانمود کند که دیگر اتفاق می افتد و به جای تمرکز مشتاقانه در مجسمه ها و معترضان به امید تحریک فرهنگ جنگ به زمین تب. تصویر او ارائه به رای دهندگان در حال حاضر از یک مرد که نشسته است در یک اتاق تاریک fulminating در خوراک توییتر خود به عنوان ملت فرو می ریزد در اطراف او.

در همین حال نشت کردن از دولت را تبدیل به یک سونامی و آنها چیزی جز تلخیص شایعات بی اساس است. این کسب و کار جدی است از امنیت ملی از طرف دولت. من در مورد نوشت: روسیه فضل داستان در دوشنبه, اما آن را تنها بدست خیره کننده تر از آن عمدتا به دلیل خطر که leakers مصرف در به دست آوردن این اطلاعات به مردم است. واضح است که تهمت بود جریان در بعضی از فرم یا دیگر به احتمال زیاد بیش از یک بار است که دولت روسیه ارائه شد مبارزان طالبان پول برای کشتن سربازان آمریکایی. آیا او نادیده گرفته شود این گزارش ها را درک نمی کنند آنها را و یا فقط نمی مراقبت ناشناخته باقی مانده است. اما این خبر به وضوح متزلزل آسمان از استقرار جمهوری خواه در راه ما قبل از دیده نمی شود.

تبلیغات:

اما یکی دیگر از داستان حباب تا این هفته است که فقط به عنوان قابل توجه می آید و از دیگر آبشار از نشت این بار متمرکز در کاخ سفید است. سی ان ان کارل برنشتاین گزارش شده در مغلوب ساختن پیشی جستن تلفن تماس به رهبران خارجی در طول تصدی خود ظاهرا داشتن صحبت به بالا-سطح منابع که هر دو گوش در تماس و یا خواندن پس از آن زیادتری گردش در درون دولت. (سالن راجر Sollenberger recapped مقاله در اینجا. )

فقط زمانی که شما فکر می کنید همه چیز نمی تواند بدتر معلوم می شود که آنها هستند. این نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است قابل ملاحظه ای متفاوت از زمانی که او صحبت می کند به رهبران خارجی از او در طول مطبوعاتی خود avails یا تجمعات انتخاباتی. آن را که او نیست. با توجه به برنشتاین گزارش رئیس جمهور رفتار رهبران خارجی دقیقا همان راه او رفتار رسانه ای و سیاسی داخلی رقبا. او قلدر متفقین بوسه تا دشمنان و به نظر می رسد به یک مشکل خاص با زنان رهبران است که به طور کامل قابل پیش بینی است. اما در تماس با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان “احمق” را به صورت نفرت انگیز حتی با استانداردهای خود را به خصوص پس از مرکل دارای درجه دکترا در شیمی کوانتومی و چندین زبان صحبت می کند در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است به سختی با سواد.

شیوه ای که او در آن است انجام شده خود را در صحنه جهانی شده است و این اهانت که در آن او برگزار شد با دیگر رهبران جهان نیز به طور گسترده ای شناخته شده است. به یاد داشته باشید این گیر افتاد-در-نوار لحظه:

تبلیغات:

صحبت کردن در مورد آنها خود را obscenely نامناسب اعلام و یا شاید infomercial شعار خود را مغلوب ساختن پیشی جستن ملی دورال گلف رفت و آمد مکرر به عنوان محل پیشنهادی برای سال 2020 G7 نشست.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به وضوح دیده می شود به عنوان یک دلقک. اما او نیز دیده می شود به عنوان آسان خوانده شده را علامت. برنشتاین می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن ستاد ملی و مقامات امنیتی شد “مات و مبهوت” توسط خود نگران رفتار نسبت به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و به نقل از دو نفر از مقامات سطح بالا است که می گویند که برگ برنده به دست آورد هیچ چیز از ماده در معاملات خود را با پوتین و خیلی unschooled در این موضوع است که او تبارک و روسیه به سطح یک قدرت بزرگ: “او با توجه روسیه تاسیسات — از آنجا که وجود دارد هیچ شکی نیست که آنها در حال کاهش قدرت … او را با چیزی که او را درک نمی کند و او به آنها قدرت است که آنها را با استفاده از [شدت].”

تبلیغات:

او شده است به طور مشابه بهره گرفته توسط رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان که, کار در کنسرت با روسیه موفق به طور کامل outmaneuver مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ داخلی سوریه:

دو منبع توصیف جمهور به عنوان محزون می خوانی ناآگاهانه درباره تاریخ سوریه و خاورمیانه به طور کلی و گفت که او اغلب گرفتار کردن گارد و فاقد دانش کافی برای شرکت در شرایط مساوی در ظریف سیاست بحث و گفتگو با اردوغان. “اردوغان او را به پاک کننده ها گفت:” یکی از منابع.

این منابع گفته برنشتاین که تهمت بود اغلب “توهم” در معاملات خود را با رهبران خارجی و نه بیشتر “ماهر یا صالح” با گذشت زمان است. او حاضر به گوش دادن به کارشناسان و یا واقعا به هر کسی به جز کسانی که مثل دختر خود را Ivanka و شوهرش جارد کوشنر که مریم بر او گفتن او چگونه فوق العاده او است. این سطح بالا در کاخ سفید و مشاوران و آمد به این باور در برخی از نقطه است که “رئیس جمهور خود را مطرح خطری برای امنیت ملی ایالات متحده است.”

بله.

تبلیغات:

اینها عمده نشت از شدت محافظت مکالمات بدیهی است که توسط افرادی که به تهمت و ما به درستی تعجب می کنم که چرا در جهان آنها صحبت نمی کند قبل از. اما در نظر بگیرید این واقعیت است که ما تا به حال تمام کسانی که دیگر تکان دهنده خودی حساب این دولت و آن ساخته شده تفاوت. مقامات جمهوری خواه شده اند و بی حرکت توسط همه آنها. در واقع عمده ارقام در حزب را فعال کنید او را در هر مرحله از راه و آن را به عنوان اگر آنها نمی دانم چه شد در جان کلی یا رکس Tillerson ذهن زمانی که آنها در سمت چپ خانه سفید. و تا زمانی که یک دایره سیاسی وفاداران محافظت مغلوب ساختن پیشی جستن او بدیهی است که رفتن به تغییر و نیست برای رفتن به هر نقطه.

بنابراین هیچ — آن را احتمالا نمی خواهد که اهمیت اگر این افراد تا به حال شدت و گفت: در حقیقت پیش از آن. اما شاید آن را در حال حاضر. مغلوب ساختن پیشی جستن است که اثبات خود را ناتوان از دست زدن به بدترین بحران خود را در انتخابات ریاست جمهوری و رای گیری شماره های ملال انگیز. اگر این افراد که جلو آمده و در حال حاضر می تواند ارائه coup de فضل شاید در آن همه چیز برای بهترین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>