یکی Antifa رهبر پا کرده است تا به توضیح سایه گروه تاکتیک های خشونت آمیز به جهان

در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در کلیولند در ماه ژوئیه گذشته در شهر مرکزی پلازا شد ایدئولوژیک جنگ ستارگان غذاخوری. زبر و خشن بنیادگرایان مسیحی برافراشتند نشانه افشاگری در اسلام چند پا از تبلیغات به دنبال مسلمان با یک AR-15 پرتاب شده در سراسر پشت او. خوشه هایی از کمونیست ها شعار می دادند “آمریکا هرگز بزرگ!” در حالی که دوچرخه سواران برای مغلوب ساختن پیشی جستن رژه در اطراف MAGA کلاه. به یک طرف Daryle لمانت جنکینز دیرین فعال در نظامی جناح چپ جنبش ضد فاشیستی نشسته روی یک نیمکت کنار من بررسی اراذل و اوباش اشاره های مختلف سفید supremacists که می خواهم به شهر می آیند به جشن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمايد.

او در حال حاضر می خواهم دیده می شود کشاکش کارگر حزب مت Heimbach که چند ماه پیش از این حمله یک زن معترض در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در کنتاکی. او می خواهم خال خال ریچارد اسپنسر و lodi silverado که یک سال بعد را اخبار خود را با مشخصات بالا نقش در متحد کردن حق تجمع در Charlottesville, Virginia. به دنبال جمعیت جنکینز جلب توجه من به یک کلفت تراشیده سر مرد, در یک سنت وینسنت تی شرت-مت فورنی اینترنت شخصیتی که کار می آمیزد نژادپرستی با مردان حقوق می برند. (خود آثار مفصل شامل “چگونه به ضرب و شتم خود را دوست دختر و یا همسر و دور با آن.”) یک تعداد انگشت شماری از مردان جوان نورانی در اطراف او. “آنها در حال سازماندهی آنها در حال استخدام آنها در حال رفتن در اطراف صحبت کردن به مردم و تلاش می کنند که اساسا گوشت گاو تا خود را به شماره” جنکینز گفت. او وجود دارد به تماشای آنها. “من شده است با در نظر گرفتن تصویری از هر نازی که من دیده ام” او به من گفت.

جنکینز, 49, سیاه و سفید است که اختصاص داده شده است که زندگی خود را به مبارزه با سفید supremacists گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه. او بنیانگذار یکی از افراد پروژه به راحتی از اصلی ترین و شناخته شده ضد فاشیستی و یا antifa سازمان. (آن شعار این است که “نفرت،”) بر خلاف دیگر جناح چپ گروه که مسیر سمت راست یکی از افراد پروژه—که جنکینز اجرا می شود با کمک یک شبکه از حدود 15 داوطلب—در برابر دشمنان آن, آیا این بدان معناست که در چهره خود را در تظاهرات doxing آنها و یا تماس با کارفرمایان خود را. یک داوطلب به نام لورا یک نوه از بازماندگان هولوکاست توصیف کار خود را با OPP به عنوان “antifa سازمان سیا است.”

پس از شورش در شارلوتزویل—که در آن جنکینز شد اسپری فلفل—antifa است به طور ناگهانی ساخت عناوین. اصطلاح antifa اشاره به سست شبکه های شبه نظامی جناح چپ فعالان که از لحاظ جسمی مربع خاموش در برابر راست و اغلب سعی می کنید برای جلوگیری از کسانی که آنها خیال فاشیست از صحبت های عمومی. Antifa است که گاهی اوقات به عنوان مترادف برای بلوک سیاه, آنارشیست ها—ژولیده کودکان و نوجوانان در bandanas یا بلکلوا شناخته شده برای فوق العاده استارباکس ویندوز—اما در حالی که حرکات همپوشانی آنها یکسان نیست. جنکینز نمی پوشیدن یک ماسک و لورا یک upper-middle-class حومه با رشد کودکان است. این جنبش به نظر می رسد به سرعت در حال رشد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند آن را غیر ممکن برای قرار دادن اعداد سخت به آن وجود دارد بدون عضویت رول.

به عنوان antifa تر می شود برجسته جنکینز نامیده شده است به توضیح آن فشار از جناح چپ ستیزه جویی به یک شیفته اما عمیقا با احتیاط گسترده تر جهان است. آخرین بار من تو را دیدم او را در روز پنج شنبه او فقط به پایان رسید در یک مصاحبه Sirius XM و گفت که به زودی ظاهر می شود در 20/20. او شده است می خواهم نا امید با جریان اصلی پوشش antifa که تمایل به رنگ آن را به عنوان mindlessly بی پروا هر چند او همچنین گفت: جنبش خرس برخی از مقصر شکست به صحبت با رسانه ها از طرف خود را. “اگر شما می خواهید به دانستن آنچه که antifa مورد بحث به antifa—اگر شما می توانید پیدا کردن افراد در antifa که بحث خواهد شد,” او گفت:. او صحبت خواهم کرد و تبدیل به چهره عمومی برای منتشره nonhierarchical جنبش است. “Daryle مهم است چرا که او یک سالمند در جامعه ما” گفت: James Anderson, بخشی از سرمقاله جمعی که تولید آنارشیست سایت را پایین می رویم. وی افزود: “Daryle بسیار شجاع است.”

بسیاری در حق تلاش کرده اند به رنگ antifa به عنوان اخلاقی معادل خشونت آمیز سفید supremacists. “Antifa: بد دیگر نیروی سیاسی می گوید:” یک تیتر در مقاله ای در آمریکا محافظه کار زد که در هفته گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن در بدنام Aug. 15 کنفرانس مطبوعاتی به نظر می رسید به مراجعه به antifa زمانی که او قرار داده شده بخشی از تقصیر را به گردن برای Charlottesville در “alt چپ” که وی آن را “بسیار خشن است.” لیبرال ها به طور کلی دوست ندارم antifa خیلی بیشتر. آنها تاکتیک های خود را به عنوان معکوس در بهترین و نگرانی است که آنها در حال واگذاری اخلاقی به سمت راست. در “افزایش خشونت چپ” های اخیر اطلس قطعه پیتر Beinart نوشت: در مورد چگونه antifa تهدید به اخلال سالانه رژه در پورتلند, اورگان, اگر آن را شامل یک گروه از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان; رژه به پایان رسید تا بودن لغو شد. “مردم خواهان جلوگیری از از با خیال راحت نصب و راه اندازی در خیابان پورتلند ممکن است نظر خود شدید مخالفان استبداد در حال رشد در آمریکا حق” نوشت: Beinart. “در حقیقت آنها خود را unlikeliest متحدان.”

این قطعا درست است که antifa حاضر به اجتناب از خشونت. با توجه به سی ان ان جیک Tapper چپ counterprotesters حمله حداقل دو روزنامه نگار در شارلوتزویل. “شورش است که ما نسخه ای از این اعتصاب گفت:” اندرسون حتی به عنوان او اذعان قطع ارتباط بین برخی از antifa تاکتیک ها و اهداف آن است. “مرحله یک پنجره شکسته. گام دوم ما نمی دانیم. مرحله سه بی طبقه و بی وطن, جامعه,” او گفت: wryly. “من فکر نمی کنم آن را با این نسخهها کار مانند آن است.”

اما در یک لحظه زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن “خشونت در بسیاری از طرف” لفاظی های نصب شده یک بعدی تصویر از antifa در سطح وسیع تری تخیل جنکینز اصرار دارد که در مقیاس بزرگ standoffs تنها بخشی از آنچه که حرکت می کند—و نه مهم ترین بخش است. Antifa همچنین با هدف شرم سفید supremacists, تشدید اجتماعی هزینه درگیری با نژادپرستانه سازمان. “شما باید به طور فعال در برابر آنها را زمانی که آنها نمی نورد 500 عمیق,” او گفت:. که در آن doxing می آید. در پی Charlottesville او اشاره متحد حق rallygoers در حال شناسایی آنلاین با ماندگاری عواقب. یکی سمت چپ کالج دیگر اخراج شده از کار خود را در برکلی کالیفرنیا داغ سگ ایستاده است. “این بچه ها که فکر آن را خنده دار hassling افراد آنلاین و فکر می کنم آنها می توانید دور با آن در زندگی واقعی” گفت: جنکینز. “و سپس آنها یاد راه سخت: زندگی واقعی متفاوت است آنلاین نیست.”

Daryle جنکینز’ ریشه های دراز در صحنه پانک بود که بوته antifa سازماندهی در امریکا است. در سال 1983 یک چند نژادی skinhead خدمه به نام Baldies تشکیل شده در مینیاپولیس به مخالفت نژادپرستانه skinhead باندهای. پنج سال بعد اعضای Baldies پیوست و با گروه های دیگر در سراسر کشور به شکل ضد نژادپرستانه اقدام یک آنارشیست شبکه ای است که مجموعه ای را به “افشای مخالفت و مقابله با” سفید supremacists. مرکزی به آرا ماموریت نداشت-platforming—یک مفهوم قرض گرفته شده از اروپا ضد فاشیستی عمل—که به معنای انکار نژادپرستان این فرصت را به صحبت های عمومی. “همه چیز در مورد دفاع از نازی ها’ آزادی بیان حتی قبل از به رسمیت شناختن است که آنها در حال تلاش برای گرفتن خودمان دور همواره یک مشکل برای من” جنکینز گفت.

Members of Anti-Racist Action march to protest a National Socialist Movement Rally.
اعضای ضد نژادپرستانه عمل مارس در اعتراض به جنبش ناسیونال تجمع برگزار شده در Yorktown میدان جنگ در 25 ژوئن 2005 در Yorktown, Virginia .
لیزا F. Mizelle/گتی ایماژ

پس از گذراندن اواخر 1980s خدمت در نیروی هوایی جنکینز قلاب, antifa در 1990s. “ماموریت ما در زندگی به دنبال هر نئو نازی ها از هر صحنه موسیقی ما,” او گفت:. “ما استفاده می شود به مبارزه با همه زمان ها است.” در سال 1995 در حالی که زندگی در کلیولند او در آغاز یک فصل از آرا. پنج سال بعد او بازگشت می خواهم به نیوجرسی جایی که او کار می کرد و با چند گروه ترقی خواهان برای هماهنگ کردن پاسخ به یک چهارم جولای تظاهرات سازماندهی شده توسط سفید supremacist ریچارد بارت. جنکینز و متحدان خود را به نام خود تلاش یکی از افراد ائتلاف. در آن زمان اینترنت بود و هنوز هم نسبتا جدید و جنکینز راه اندازی این گروه GeoCities سایت به اطلاع عموم تظاهرات علیه بارت ، پس از رالی او نگهداری سایت می رویم در نهایت تغییر نام آن یکی از افراد پروژه.

یکی از افراد این پروژه اجرا شده است در یک بند کفش. هر چند جنکینز چند اهداکنندگان او از خودش را با کار به عنوان یک راننده کامیون. او و داوطلبان شرکت به عنوان بسیاری از جناح راست حوادث که ممکن است از محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس, هاردکور, نازی تجمعات. هنگامی که سفید supremacists دستگیر می شوند جنکینز در تلاش برای نشستن بر روی آنها آزمایش انجام شده است. “در واقع شما باید به بیرون رفتن وجود دارد و انجام legwork,” او گفت:. یکی از خودمان افتخار لحظات افشای یک عمل نژادپرستانه و خشونت ضد مهاجر فعال مارکوس اپستاین. یک روز در سال 2009 جنکینز خسته شد و در هوی و هوس زد اپستاین نام از طریق جنایی پایگاه داده. او در بر داشت که اپستاین دستگیر شده بود دو سال پیش هر چند هیچ اطلاعاتی در مورد بازداشت شد و در دسترس آنلاین. بنابراین جنکینز رفت به سی برتر دادگاه کشیده و سوابق خود را. معلوم شد که در سال 2007 یک مست اپستاین تا به حال به نام عبور, سیاه زن “کاکاسیاه” و سپس تلاش برای ضربه او با یک کاراته ریز ریز کردن سر. یک افسر سرویس مخفی که شاهد این حمله در زمان اپستاین را بازداشت و اپستاین در نهایت وارد یک الفرد درخواست به اتهام بزه حمله. (یک الفرد درخواست زمانی است که یک متهم را حفظ بی گناهی اما اذعان می کند که دولت به شواهد و مدارک کافی برای محکوم کردن او و موافق به عنوان درمان گناه.) اپستاین راضی شرایط خود را الفرد درخواست خارج از درخواست و اتهامات عنوان شده علیه او را رد کرد.*

زمانی که جنکینز کشف اپستین دستگیری آن را در وسط ستیز تایید جلسات برای دیوان عدالت Sonia Sotomayor. اپستاین مشغول به کار بود به عنوان مدیر اجرایی یک عمل سیاسی کمیته تاسیس سابق Rep. تام Tancredo که به نام ستمیر یک نژادپرست و نسبت او به اعضای KKK. وحی از اپستین حمله نژادپرستانه اخبار ملی, کمک به تضعیف مخالفان به ستمیر.

بسیاری از آنچه OPP می کند این است که این نوع از فردی قرار گرفتن در معرض پیشرو به crowdsourced doxing مبارزات در حال حاضر در حال اجرا در برابر سفید supremacists که عکس در شارلوتزویل. هر دو جنکینز و لورا حفظ سفید ملی, sock-عروسکی حساب های رسانه های اجتماعی که از آنها استفاده برای برقراری ارتباط با اعضای جنبش های آنلاین و نظارت بر آنها راست تابلوهای پیام. لورا توضیح داد که چگونه او کردم ویرجینیا سفید supremacist به نام وندی اخراج شدند. لورا گفت که وندی, یک روانی, پرستار, ارسال شده در سمت راست نژادپرستانه سایت Stormfront “در مورد چگونه زمانی که او به دارو به افرادی که یهودی یا سیاه و سفید است که او بخواهد او می تواند همه آنها را سیانید.” هر چند وندی شده بود ارسال تحت آنلاین نام مستعار لورا به من گفت که او نمیفهمد که نام واقعی او و تماس با کارفرما.

اما جنکینز و خدمه خود را به سادگی نمی کردن به خراب کردن زندگی خود را مخالفان او نیز کمک چوپان مردم از حرکات نژادپرستانه.
هر چند او به مبارزه با سفید supremacists را نیز به آنها هر زمان که او می بیند باز. او می تواند برش یک شکل تهدید آمیز او را بلند و وسیع کوه یک مرد—اما او نیز گرم و توجه خود را زندگی می کنند جای تعجب nonjudgmental. جنکینز’ پدر, دارو و درمان, مشاور و پنطیکاستی مبلغ. او اعتبار خود را از پدر و مادر برای القا به او یک ضربه به رسیدن به مردم. “من پدر من مادر من مادر من مادر” جنکینز گفت. “من صحبت کنید.” گاهی اوقات هنگامی که سفید supremacists شروع پرورش شک و تردید گفت: “من تنها فردی است که صحبت کردن با آنها واقعا صحبت کردن با آنها مانند آنها انسان است.”

زمانی که Bryon Widner بود که یک بار ultraviolent نازی skinhead و همسرش, جولی, می خواستم به ترک جنبش جولی تبدیل به جنکینز برای کمک به. “آنها می دانستند که من به دلیل چگونه همه استفاده می شود برای شکایت در مورد کار من در میان دایره” جنکینز گفت. او صرف ساعت ها بر روی تلفن همراه با ارگاسم, اتصال با او بیش از عشق مشترک خود را از پانک راک. پس از زن و شوهر ساخته شده گسستی قطعی از خود نژادپرستانه گذشته مرکز قانون فقر جنوب برای پرداخت Bryon به انجام یک سری از 25 مشقت بار عمل جراحی لیزر برای حذف خود نازی ها, ارضا روی صورت, خالکوبی روش که وقایع در سال 2011 مستند پاک کردن متنفرم.

در این فیلم جولی می گوید جنکینز آنچه که او به معنای به آنها: “فقط قادر به صحبت کردن با شما در مورد آنچه که ما از طریق رفت و گرفتن و تهدید به مرگ و به ما این امید که ما در حال انجام کار درست” او می گوید. جنکینز در پاسخ “من درک که, اما, گوش دادن. آن را به من نیست. آن را به شما.”

هیچ یک از این البته چیزی است که اکثر مردم فکر می کنم از زمانی که آنها فکر می کنم از antifa. تصویر محبوب antifa است از سیاه و سفید-نقاب آنارشیست ها خراب برای مبارزه و آن را یک تصویر ریشه در واقعیت است. جنکینز باعث می شود هیچ عذر خواهی برای antifa را در موضع تهاجمی که او توصیف محافظه کار صدایی از نظر جامعه اعتماد به نفس. “آشکار است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به انجام هر کاری برای نگه داشتن این گروه از شکوفایی بنابراین ما باید به. آن است که کار ما به عنوان شهروندان این کشور,” او گفت:. “اگر ما در مورد مراقبت از این ما هستیم که نیاز به بیرون رفتن وجود دارد و آنچه که باید انجام شود.” او را حمل اسلحه هر چند او تا به حال هرگز به استفاده از آن. “بیشتر و بیشتر به سمت چپ شما شروع به دیدن افرادی که مایل به حمل سلاح گفت:” جنکینز. “I don’t run با افرادی که نمی مراقبت از اسلحه که بسیار است.”

برای بسیاری از لیبرال ها—دسته بندی که در آن من خودم را شامل—antifa تمایل به استفاده از خشونت و اشتیاق به تعطیل جناح راست گفتار به نظر می رسد هر دو از نظر اخلاقی اشتباه و استراتژیک منفرجه. مدت کوتاهی قبل از او از کار اخراج شد, استیو Bannon گفت که ناآرامی های نژادی خوب است برای دولت: “اگر چپ متمرکز نژاد و هویت و ما با ناسیونالیسم اقتصادی ما می تواند له دموکرات.” مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به همان محاسبه کاشت اختلاف به ساحل تا پایگاه خود را.

برخی از مترقی گروه است که کار برای جلوگیری از رشد جناح راست نگران هستند که antifa نقش خود را به دشمنان دست به دست. در اوایل سال جاری مرکز قانون فقر جنوب منتشر شد راهنمای دانشجویان در مورد چگونه به مقابله با alt سمت راست ارقام در محوطه دانشگاه. آن انگیزش دانش آموزان برای جلوگیری از رویارویی با بازدید از جناح راست بلندگو و به جای برگزاری جداگانه حوادث جایگزین. “هنگامی که یک alt سمت راست-شخصیت برنامه ریزی شده است برای صحبت در محیط دانشگاه موثر ترین روش اقدام به محروم کردن بلندگو از چیزی که او می خواهد بیشتر—عینک می گوید:” راهنمای. “Alt سمت راست شخصیت خود می دانند علت این است که با کمک اخبار فیلم بزرگ jeering جمعیت گرم درگیری و آشکار خشونت در حوادث است.”

اما از دیدگاه مردم در داخل antifa, Charlottesville ثابت می کند که مقابله و تاکتیک های لازم هستند. آخر هفته از تجمع swaggering سفید ملی, Christopher Cantwell بود و نشان دادن سلاح های خود را به یک معاون خبرنگار. چند روز بعد او نوشته شده یک ویدیو از خود بکاهند پس از شنیدن که وجود دارد یک حکم برای دستگیری او. “من نمی دانم چه باید بکنید,” او گفت: “ما با استفاده از هر مسالمت آمیز و قانونی که برای جبران به ما نارضایتی و دشمنان ما تنها متوقف نخواهد شد!” که مرتب کردن بر اساس چیزی جنکینز را دوست دارد به شنیدن. “هنگامی که شما Christopher Cantwell, گریه, شما می دانید که آنها نمی خواست این,” او گفت:.

اندرسون آنارشیست سایت ویرایشگر است که با صدای رسا برافروخته زمانی که من درخواست او را برای پاسخ به کسانی که می گویند که رو خاموش در برابر سفید supremacists تنها به آنها می دهد که تبلیغات آنها طلب است. “کسانی که مردم به آرزوی خود در شب جمعه” گفت و اشاره کرد که در صورت عدم وجود antifa مشعل-دارای حق اعمال راهپیمایان در دانشگاه ویرجینیا دانشگاه مورد حمله گروهی از دانشجویان و دیگر فعالان برگزاری آرام counterdemonstration. (با توجه به تاریخچه آموزش عالییک UVA کارمند که زخمی شده بود در حالی که در تلاش برای محافظت از دانش آموزان تا به حال سکته مغزی در مدت کوتاهی پس از برخورد و به پایان رسید تا در ICU.) “آنها ضرب و شتم گه از آنها” اندرسون گفت. “آنها را به نام, ‘کلیپ’ و ضربه آنها را با مشعل. هیچ کس آمد به دفاع از خود. وجود دارد در واقع یک کلیسا پر از مردم آواز آهنگ با Cornel West که دور نیست. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما آنها را نادیده گرفت.”

در روز شنبه در شارلوتزویل زمانی که antifa را به نوبه خود بسیاری از صلح آمیز مترقی معترضان اعتبار آن با دفاع از آنها. غرب بود که با نشان دادن یک گروه از روحانیت گفت: دموکراسی در حال حاضر!‘s امی گودمن “[W]e می شده اند و خرد شده مانند سوسک اگر آن را برای آنارشیست ها و ضد فاشیست.” Charlottesville پاستور ست Wispelwey که ایستاده بود کنار غرب در روز شنبه تظاهرات به من گفت که در یک نقطه روحانیت بودند به اتهام یک “گردان” از مسلح سفید supremacists با پلیس هیچ جا دیده می شود. روحانیت دوباره ارتباط بازوها و آماده به در معرض خطر بودن حمله اما بیش از 200 antifa فعالان فراوان بین آنها و 100 و یا پس از نازی ها. بدون antifa گفت: Wispelwey “ما را فقط زیر پا گذاشته شده است و مورد ضرب و شتم.”

An antifa counterprotester hurls a newspaper box toward Unite the Right rally attendees.
یک antifa counterprotester hurls یک روزنامه جعبه به سمت متحد کردن حق تجمع شرکت کنندگان خارج از رهایی پارک در اوت. 12 در Charlottesville, Virginia.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

Wispelwey که متعهد به نافرمانی مدنی بدون خشونت است فلسفی و استراتژیک تفاوت با antifa, اما او نمی آن را محکوم. “من باید تاکتیک های مختلف اما به طور کلی من می گویند روحانیت به عنوان یک فرد آن را خطرناک برای کامل صبر کنید در هزینه خوب است که واقعی ایمنی بدن است که در خط,” او گفت:.

در شارلوتزویل پلیس ایستاده بود در بخشی به دلیل حضور مسلح جناح راست اند. “حضور خود را به عنوان یک خصوصی نیروی امنیتی برای به طور فزاینده عمومی ائتلاف سفید ملی جناح—Ku Klux Klan پیروان نئو نازی ها و alt سمت راست-هواداران—تبدیل به یک جنبش که در حال حاضر نشان داده تمایل به خشونت تهدید” گزارش سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن آن را روشن ساخته است او علاقه کمی در دفاع از کسانی که ایستاده اند تا به خشونت نژادپرستان. بنابراین مهم نیست که چقدر hectoring وجود دارد از این حق را برای ترقی خواهان برای محکوم کردن “alt سمت چپ” وجود دارد هیچ دلیلی برای این باور است که antifa را متوقف خواهد کرد به دست آوردن زمین در هر زمان به زودی. اگر مردم بر این باورند که دولت خود آنها متنفر و تاسیس موسسات ناتوان از رفع فاشیسم آنها به ناچار گرفتن امور به دست خود, آیا این بدان معناست که در معرض افراد آنلاین و یا مبارزه با آنها نیست.

برای جنکینز درس Charlottesville روشن است: Antifa نیاز برای دو چندان کردن تلاش های خود را. “ما باید به یک کمی بیشتر پرقدرت,” او گفت:. “و این بدان معنا نیست که ما از بیرون رفتن وجود دارد و حتی بیشتر از لحاظ جسمی تهاجمی با این بچه ها. این بدان معنی است که ما واقعا سعی کنید برای قرار دادن فشار بر روی به طوری که آنها به حاشیه رانده شده و به آنها یک زن و شوهر از سال پیش. چرا که آنچه در حال حاضر آنها احساس نمی رانده شده است. آنها احساس می کنید مانند هیچ چیز را در راه خود را.” او را به رفتن به در راه خود را.

*اصلاح سپتامبر. 11, 2017: این قطعه در اصل misstated که مارکوس اپستاین التماس کرد گناه را به ساده حمله. او وارد یک الفرد درخواست به اتهام بزه حمله; شارژ شد بعد را رد کرد.

بالا تصویر: Daryle لمانت Jenkins, مرکز استدلال می کند با حامیان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دانشگاه راتگرز دانش آموزان و حامیان جمع آوری برای ابراز نارضایتی خود را با تهمت اجرایی دستور توقف برخی از مهاجران از ورود به ایالات متحده, در تاریخ Jan. 31 در New Brunswick, New Jersey. عکس مل Evans/AP.

Tweet به اشتراک گذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>