رئیس جمهور را اعطا مدال آزادی ریاست جمهوری به برخی از بزرگترین نویسندگان, هنرمندان, هنرمندان و روزنامه نگاران و humanitarians — از تونی موریسون به آنسل آدامز به Edward R. Murrow به بتی فورد.

سه شنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را به یکی از برجسته ترین نژادپرستان.

در طول دولت از آدرس اتحادیه مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه به راش Limbaugh نشسته در مخاطبان با Melania Trump, و او را برای کمک های خود را به زندگی آمریکایی.

“و با عجله در به رسمیت شناختن همه شما باید انجام شود برای ملت ما میلیون ها نفر از مردم امروز که با شما صحبت می کنند به و است که شما الهام بخش و باور نکردنی از کار شما انجام داده اند به صورت خیریه و من با افتخار اعلام امشب او دریافت خواهد شد کشور ما بالاترین — شما دریافت خواهد شد کشور ما بالاترین غیرنظامی افتخار و مدال آزادی ریاست جمهوری.”

خواهان تشویق می کردند.

John F. Kennedy تاسیس مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 1963 به افتخار آمریکایی ها ساخته اند که “به خصوص شایسته کمک به امنیت یا منافع ملی ایالات متحده آمریکا, صلح جهانی, فرهنگی و یا دیگر قابل توجه عمومی یا خصوصی تلاش.”

Limbaugh, به تازگی مبتلا به اواخر مرحله سرطان ریه اختصاص داده شده خود را در دهه های رادیویی حرفه ای به ساختمان مخاطبان از میلیون ها نفر از شنوندگان با نام تجاری خود را از جناح راست بیگانه — و آشکارا نژادپرستانه — پوپولیسم که تهمت قرض گرفته شده در آمدن او به قدرت است.

راش Limbaugh ساخته شده است میلیون ها نفر خود را با نام تجاری از جناح راست پوپولیسم.
مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ

Limbaugh پر ساعت از اعتبار هر هفته با نفرت تفسیر کارگردانی در آمریکایی های آفریقایی تبار, آمریکایی های آسیایی تبار و زنان و افراد معلول و تقریبا هر کسی است که مستقیما و مرد.

یک نفر او مانند: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Limbaugh حمایت کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن از او برنده 2016 نامزدی و تا حد زیادی ایستاده بود ، او تا به حال او را در خود نشان می دهد برای نرم-توپ مصاحبه بیش از یک بار.

Limbaugh مانند تهمت شد دیرین birther. مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه بود birther وفق نگه داشته و گسترش توطئه نه ماه به انتخابات ریاست جمهوری.

Limbaugh را نژادپرستانه سوگ ادامه داد: فراتر از انتخابات سال 2008 آغاز شده و قبل از.

  • در سال 1990 Newsday گزارش داد که Limbaugh جامعی در یک تماس گیرنده که در مواجهه او گفت: “برداشتن استخوان بینی با من تماس بگیر.” (Limbaugh را انکار می کند او گفت:.)
  • در سال 2007 Limbaugh شوخی او “آواز خواندن یک آهنگ در سر من در اینجا در زمان استراحت: ‘باراک سحر و جادو سیاه پوست, دوو, دوو فراموش دوو.'”
  • در سال 2004 او پیشنهاد کرد که حرفه ای بازیکنان بسکتبال شد مجرمان: “شما فقط باید بود که شما هستند و من فکر می کنم آن زمان برای خلاص شدن از این کل National Basketball Association. تماس با آن TBA این قاتل بسکتبال انجمن و جلوگیری از تماس آنها تیم است. تماس اونا باندهای,” او گفت:.
  • سه سال بعد Limbaugh توصیف بازیکنان حرفه ای فوتبال راه همان است. “نگاه به من اجازه آن را به شما در این راه. NFL همه بیش از حد اغلب به نظر می رسد مثل یک بازی بین خون و Crips بدون هر گونه سلاح. وجود دارد من آن را گفت.”
  • در سال 2011 او تمسخر سخنرانی رئیس جمهور چین گفت: “هوا “هو جینتائو بود فقط رفتن, ‘اعظم چا. چینگ چانگ چو چو. چا چو. اعظم چو. Chi ba ba ba. Kwo kwa kwa kee.” Limbaugh ادامه داد: این در ظهر و سپس گفت: “هیچ کس ترجمه, اما که نزدیک من می توانم.”
  • در سال 2016 Limbaugh ادعا کرد که اوباما در مسابقه “تقویت malcontent عملیات سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. آن را به افزایش به یک thugocracy و هیچ کس جرات به صحبت کردن در برابر آن به خاطر ترس از آنچه اتفاق می افتد به آنها.”

فهرست نمونه می رود و در.

تهمت خود ساخته خود اظهارات نژادپرستانه و تکیه بر نژاد طعمه در سراسر زندگی حرفه ای او. از ورود خود را به انتخابات ریاست جمهوری — تماس مکزیکی ها “تجاوزگران” — به بسیاری از نظرات از آنجا که در مورد گروه های مختلف خود را در انتخابات ریاست جمهوری تعریف شده توسط نژادی animus. “من فکر می کنم آنها مشکل است. من فکر می کنم آنها به دنبال مشکل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از زندگی مسائل فعالان در فاکس نیوز مصاحبه با بیل o’reilly, انعکاس Limbaugh را مشاهده کنید.

شایان ذکر است که فراتر از مسابقه دو مردان عمیقا برگزار شد جنسیتی انداز بیش از حد. Limbaugh پس از حمله یک دانشجوی حقوق و مراقبت های بهداشتی مدافع ساندرا Fluke بود که مبارزه نیاز به بیمه بهداشت و درمان ارائه دهندگان برای پوشش کنترل تولد. او به نام او یک فاحشه:

چه می گویند در مورد کالج co-ed سوزان Fluke [sic] که می رود قبل از کنگره و اساسا می گوید که او باید پرداخت شود به رابطه جنسی چه که او را? این باعث می شود او یک فاحشه, راست? این باعث می شود او یک زن روسپی است. او می خواهد به پرداخت به داشتن رابطه جنسی. او داشتن خیلی جنس او نمی تواند استطاعت پیشگیری از بارداری. او می خواهد من و شما و مالیات دهندگان به پرداخت به.

مغلوب ساختن پیشی جستن است در مواجهه زنان در زندگی عمومی به عنوان او در توصیف madadi به عنوان “خون آمدن از هر کجا که” یا رد کریستین Blasey فورد به دلیل “مهم نیست. ما به دست آورد.”

هر دو مردان به تازگی ساخته شده جنسیتی ableist حملات نوجوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg که مبتلا به اوتیسم است.

“بنابراین او را به tweeting و سیاسی, و او آزاد است به دروغ می گویند و هر آنچه که او می خواهد برای گفتن در مورد تغییر آب و هوا و چه کسی مسئول آن” Limbaugh گفت. “و هیچ کس مجاز است به سوال شما ببینید, چون, او — چه آنها آن تماس بگیرید ؟ او در طیف اوتیسم بنابراین شما نمی تواند مخالف شما نمی توانید سوال چرا که او خوب نیست.”

هر دو مردان را تبدیل به قدرتمند از طریق ایجاد یک پایه قرار دادن دیگران است. در حال حاضر یک افتخار دیگر است. و هیچ چیز شایسته در مورد آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی