یکی از COVID-19 لیست نشده عوارض جانبی: افزایش اختیارات پلیس

همانطور که دولت ها در سراسر جهان گسترش توده ای برنامه نظارت به نام بهداشت عمومی فعال و ادوارد اسنودن هشدار می دهد که ما از آنها ساخت “معماری ظلم و ستم.” شاید بیشتر موذی هستند اقدامات جدید است که به سادگی گسترش قدرت و اختیار پلیس به “اجرای اجتماعی فاصله” نام مسطح منحنی — که بسیاری از آنها تصویب شد به سرعت در فقط چند هفته گذشته.

پارلمان بریتانیا با تصویب لایحه ای است که به دولت “قدرت به بازداشت و منزوی کردن افراد به طور نامحدود ممنوعیت تجمعات عمومی از جمله تظاهرات و تعطیل کردن فرودگاه و بنادر . . . با کمی نظارت” گزارش نیویورک تایمز. استرالیا معرفی جارو قانون جدید است که به پلیس “قدرت به جریمه یا بازداشت افراد گرفتار جمع آوری در گروه های بیش از دو و یا برای اینکه در خارج از خانه های خود را بدون یک “معقول ببخشید.” فرانسه قرار داده 100,000 اضافی افسران پلیس در خیابان به اجرای خود را از 15 روز مستند. در پرو نظامی نیروهای گشت کلیدی بخشی از مرکز شهر توقف وسایل نقلیه و اجازه می دهد تنها در اورژانس و پزشکی و وسایل نقلیه از طریق. ویتنام ارسال شده است شهروندان به نظامی-اجرای قرنطینه اردوگاه. پلیس در فیلیپین گزارش شده است “افرادی که در معرض نقض ملی مستند به خشونت مجازات از جمله قفل کردن آنها در شلوغ سگ قفس.” در سراسر جهان در کشورهای در حال درمان به عنوان نیروهای پلیس در یک به اصطلاح “جنگ” در برابر coronavirus به آنها قدرت های جدید برای تحمیل نظم اجتماعی.

تبلیغات:

آمریکایی ها ممکن است وسوسه بشوید برای مشاهده این اقدامات به عنوان خارجی و استبداد. اما ایالات متحده به خودی خود دارای یک تاریخچه از محدود کردن حقوق فردی و آزادی های مدنی در نام عمومی ایمنی و بهداشت. برخی از بدنام ترین نمونه در دو دهه پس از 9/11 درگیر گسترش سازمان های اطلاعاتی’ نظارت قدرت و قابلیت با اندکی شواهدی وجود دارد که آمریکایی ها در حال زندگی امن تر زندگی به عنوان یک نتیجه.

طرفداران حفظ حریم خصوصی مانند اسنودن در حال به ترس که کوروناویروس جدید را فراهم خواهد کرد و زمینه را برای این افزونه امنیتی دولت را در رسیدن به تمام آمریکایی ها زندگی می کند. در عین حال ما باید به همان اندازه نگران تکیه بر پلیس در خیابان به اجرای عمومی اقدامات ایمنی. قبل از این بیماری همه گیر جوامع مهاجر و مردم فقیر از رنگ در آمریکا زندگی کرده بود و در زیر یوغ تهاجمی پلیس دولت است. گسترش توانمندی نیروهای پلیس بر روی زمین در زمان “جنگ” در برابر coronavirus را بیشتر دام بسیاری از آسیب پذیر آمریکایی ها در ساختارهای موجود از ظلم و ستم.

اجتماعی فاصله از طریق نیروی

تبلیغات:

ما باید کمی دلیلی برای باور کردن پلیس را عادلانه اجرا اجتماعی فاصله اقدامات بدون نژادی و کلاس تعصبات. پلیس در حال حاضر به طور نامتناسبی تمرکز توجه خود را بر مردم به حاشیه رانده شده در ایالات متحده آمریکا; در واقع پلیس outsized حضور در درآمد پایین محله. در حالی که ایالات متعدد در حال اجرای جریمه تا $10,000 برای نقض فیزیکی, فاصله, قوانین, این, مبالغ هنگفتی برای فقرا در حال صرف هزینه های ورود برای غنی برای ادامه زندگی به طور معمول. اما طبقه کارگر و مردم هستند به احتمال زیاد در فضاهای عمومی در طول همه گیر و کمتر احتمال دارد به نوع شغل است که اجازه می دهد آنها را به کار از خانه.

بیشتر مسکن عمومی است به سر می برند مسکن ناامنی حاکم است و بیش از 500 ، 000 نفر در ایالات متحده هستند بدون یک خانه در همه. آمار اولیه در حال حاضر نشان می دهد که COVID-19 ضربه سیاه جوامع بسیار سخت تر از دیگران است. پایدار نژادی و سلسله مراتب کلاس ها ترکیبات بحران به عنوان کارگران در پایین پرداخت می شود و در عین حال “ضروری” شغل هستند بیشتر احتمال دارد به مردم فقیر از رنگ. در همین حال پلیس را ساخته اند چند دستگیری و ظاهرا تمایلی به صدور جریمه به جناح راست تظاهرات و تجمع در پایتخت دولت برای “آزادی”،” اغلب به شدت مسلح عمدتا سفید شرکت کنندگان نشان داده اند نزدیک به کل فاقد اجتماعی فاصله در این تظاهرات.

ما همچنان برای دیدن ویدئوها از خشونت پلیس “اجرای” اجتماعی فاصله توسط جسمی وادار کردن افراد از قطار سیستم عامل و اتوبوس. در فیلادلفیا پس از حمل و نقل عمومی آژانس SEPTA صادر نامشخص سفارشات در مورد پوشیدن ماسک در عمومی اتوبوس, یک مرد به طرز وحشیانه ای کشیده کردن یک اتوبوس برای پوشیدن یک. این بد بخت کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) forecloses راه حل های بهتر مانند پلیس به سادگی توزیع ماسک به unmasked. NYPD افسران نشان داده شد با خشونت دستگیری یک مرد برای “گسترش” در یک قطار شلوغ پلت فرم پس از او به آنها گفت که وجود ندارد در هر نقطه برای او را به رفتن. وجود دارد یک گریم طنز در افسران پلیس از موازین اجتماعی فاصله بخشنامه به منظور گرفتن و بازداشت مرد.

تبلیغات:

علاوه بر این ایالت فلوریدا گفت: این امر با استقرار گارد ملی و نیروهای رهگیری مسافران از منطقه شهر نیویورک در فرودگاه. میلواکی مشترک رئیس شورای هشدار داد که نادیده گرفتن اجتماعی فاصله خواهد منجر به دستگیری. در شهر نیویورک که در آن پلیس شده اند به خصوص مهاجم را رهگیری گزارش “افسران بسیاری از اختیار خود در برخورد با مردم و می توانید دستگیری افراد تحت اتهامات مبهم مانند رفتار آشوبگرانه مانع دولت و یا مقاومت در برابر بازداشت.” در سراسر آمریکا به نظر می رسد تنها گزینه مردم اگر آنها می خواهند به گزارش noncompliance است به پلیس تماس بگیرید. اما پلیس به مراتب کمتر مجهز شده (و با انگیزه) برای حفظ مکان امن تر از ما ممکن است می خواهم به این باور است.

تهاجمی پلیس در طول یک بیماری همه گیر مضرات عمومی

تبلیغات:

به جای محور امنیت عمومی پلیس به طور جدی به خطر انداختن مردم که باید همچنان به زندگی می کنند زندگی خود را در گیر — و سرزنش آنها را برای خطر است. یک افسر سابق پلیس ظاهرا اجازه دهید حقیقت لغزش: رفتن به جلو او گفت: “مردم در حال رفتن به اتهام بیشتر اتهامات یا بیشتر جدی اتهامات از آنها در غیر این صورت خواهد بود چرا که آنها با قرار دادن افسران بیشتر در معرض خطر است.” این نگرش که پلیس زندگی با ارزش تر از دیگران به موجب شغل خود را به سادگی نمی تواند منجر به امنیت عمومی.

در همین حال نیروهای پلیس در سراسر هیئت مدیره به نظر می رسد معاف خود را از زیر اجتماعی فاصله اقدامات و بهترین شیوه های ایمنی. شش تا ده افسران جسمی می تواند تیم در یک فرد به نام حفاظت از اطراف تماشاگران. اغلب پلیس نمی پوشیدن ماسک و دستکش. عواقب چنین مزخرف شیوه های سریع و واضح است: در شهر نیویورک به اداره پلیس عفونت نرخ حداقل 3.8 درصد در پایان ماه مارس “به مراتب بالاتر از این شهر به طور کلی 0.5 درصد است.” اجرای اجتماعی در فاصله بسیار فیزیکی راه است که پلیس شده اند با استفاده از نیروهای خود را بیش از حد.

عواقب آن برای مردم هدفمند توسط پلیس در حال از همه بیشتر مبرم به ویژه هنگامی که پلیس مداخلات منجر به دستگیری. Coronavirus موارد تورم در میان زندان و زندان جمعیت در سراسر کشور است. مهاجرت و سفارشی Enforcement (ICE) نیز در حال کمک به گسترش coronavirus با ادامه حملات در افراد فاقد مدارک در طول بیماری همه گیر. اردوگاه های کار اجباری در مرز ایالات متحده و مکزیک هستند cesspools از خطرات بهداشتی که در آن اجتماعی فاصله غیر ممکن است. رابین مینارد و آندریا نیمه طرز ت بهترین گفته: “آن را سخت به تصور کنید که بیشتر از عقل و پیچ خورده با رویکرد کاهش انتقال” ویروس.

تبلیغات:

پلیس در طول تاریخ محافظت اموال مردم بیش از

فعال گروه هشدار داده اند که ما در معرض خطر راه رفتن در خواب “به دائمی گسترش نظارت دولت” به عنوان دولت اجرای افزایش توده نظارت در طول بیماری همه گیر. اما شاید آنچه کمتر آشکار است که بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر زندگی می کنند در یک سرکوبگر پلیس و دولت است. این سازه از ظلم و ستم شده اند تقریبا نامرئی برای بسیاری از ما است. افرادی که در پاسخ به اقامت در خانه سفارشات با خشم و صحبت از دولت نفس بیش از حد هستند و به سختی به یک طعم و مزه از چگونه مهاجران طبقه کارگر و مردم از رنگ درمان شده اند توسط پلیس برای بسیاری دیگر.

نیروهای پلیس در آمریکا طراحی شده بودند برای محافظت از مالکیت خصوصی نه عمومی ایمنی. در واقع, آنها حتی از نظر قانونی موظف به حفاظت از مردم است. در دسامبر سال 2018 یک دادگاه فدرال را تایید کرد که پلیس “هیچ وظیفه برای حفاظت از شهروندان به طور کلی.” که پلیس هستند و در واقع به خطر انداختن مردم در طول همه گیر پس از آن باید به عنوان جای تعجب ندارد. پلیس سرچشمه به عنوان برده گشت در 1700s و تکامل به اصل امنیت برای غنی برای پرداخت می شود ، پلیس به طور منظم تشدید شرایط تنش به خشونت انفجاری که مضرات بیش از آن جلوگیری یا محافظت و اجتماعی فعلی فاصله “اجرای” اقدامات تحمل کردن این حقیقت تاریخی.

تبلیغات:

آنچه روشن است این است که پلیس اجرای قانون است نه در مورد بهداشت عمومی. آن را در مورد کنترل اجتماعی است. در نظر بگیرید که چگونه افسران جسمی هستند manhandling مردم و بسیاری از شهرها فسخ به انتشار بدون خشونت با زندانیان در طول یک بیماری همه گیر است که در آن ویروس است که گسترش فیزیکی تماس بگیرید. آن را در مورد که زندگی ما ارزش بیشتر — به اصطلاح “ضروری” کارگران در حال درمان به عنوان یکبار مصرف. آنها به طور نامتناسبی در معرض خطر هر دو از ویروس و پلیس برای امتیاز و سود چند.

مسیر جایگزین برای امنیت عمومی: کمک های متقابل

یک توجیه برای اقدامات استبدادی در طول زمان بحران است که مستعد ابتلا به وحشت و از دست دادن کنترل اما دانشمندان علوم اجتماعی معتقدند که در شرایط اضطراری مردم در واقع “تمایل به بیشتر های تعاونی و سخاوتمندانه تر نسبت به دیگران از آنها ممکن است به طور معمول بود.” در پی توفان کاترینا به عنوان مثال نبود پلیس که حفاظت از مردم از غربت سفید اند. نبود FEMA یا سازمان های غیر دولتی که به ارائه مواد غذایی و مراقبت های پزشکی پس از هاروی و شنی است. آن شبکه از همسایگان و داوطلبان که با آرامش در زمان امور را در دست خود. مردم همکاری و نه رقابت. آنها ساخته شده تصمیم گیری دموکراتیک نه یک جانبه. آنها ارائه کمک های متقابل و نه پلیس.

کمک های متقابل است که یک مفهوم بنیادی از آنارشیست فلسفه سیاسی. این ایده که کمک به یکدیگر بسیار مهم است برای بقای ما و ذاتی انسانیت ما. آن را درک است که یک فرد شادی و تندرستی است که در ارتباط با شادی و تندرستی دیگران است. در میان همه گیر مردم در سراسر آمریکا در حال اثبات آن درست است.

تبلیغات:

یک antifascist در پرتلند ساخته شده 225 گالن ضد عفونی کننده دست خط مقدم برای کارگران و مردم بدون خانه. یک زاد نژادپرستی در شهر نیویورک ساخته شده و تحویل بیش از 3000 وعده های غذایی به خانواده ها در برانکس و شرق هارلم. مواد غذایی نه بمب در فیلادلفیا ارائه شده است هزاران نفر از ماسک برای کارگران ضروری. حرفه ای در سراسر کشور در حال ارائه کمک های حقوقی برای اجاره اعتصاب. این نیست خیریه پرداخت از بالا, اما مردم عادی کمک به همسایگان خود و همسالان در نیاز.

به عنوان همه گیر همچنان به شکستن اجتماعی و اقتصادی و سیاسی هنجارهای آن را نیز میسازد لخت چقدر از پیش همه گیر جهانی ناعادلانه و غیر ضروری است. بسیار کمی از آن به هدف و یا اجتناب ناپذیر است. آن را سخت به یاد داشته باشید یک بار قبل از نظامی نیروهای پلیس و یا قبل از داده های نظارت است. اما اگر وجود داشت همیشه یک زمان به تصور جایگزین مسیرهای عمومی ایمنی و روش های جدید مربوط به هر یک از دیگر, آن را در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>