یک رستوران را مبارزه برای آب و هوا همه گیر

اریک وانگ اول متوجه چیزی اشتباه بود در مارس 9. آن صبح روز دوشنبه و مالک Thamee یک برمه رستوران در سی که تا به حال درست شده است به نام کسیکه برای جیمز ریش جایزه بهترین رستوران جدید انجام شد روال خود تعداد رزرو برای آن شب. معمولا تعداد رزرو را افزایش بین پنج شنبه شب و صبح روز دوشنبه به عنوان مهمانان ساخت آخرین لحظه برنامه شام برای ثبت نام در جداول آنلاین. در مارس 9, وانگ دیدم رزرو قطره به نصف شبه.

بسیاری از رستوران ها کار بر روی ویفر نازک حاشیه با کوسن های مالی برای حفظ کسب و کار از طریق دوره های طولانی از کاهش درآمد. Thamee که باز در مارس 2019 و ساخته شده واشنگتن پست لیست بهترین رستوران های آن سال بود هیچ تفاوتی ندارد. این رستوران تا به حال فقط تکمیل آن پنج هفته و سودآوری زمانی که رزرو لغو آغاز شده نورد در. مانند بسیاری از رستوران ها Thamee بود هم بدهی فقط به ارزش حدود یک ماه اجاره و یک دوره پرداخت ارزش دستمزد در دست است. وانگ 39 و Thamee صاحبان شرکت—سیمون Jacobson, 35 و برمه متولد مادر 67 ساله و آشپز اجرایی Jocelyn قانون-Yone—تا به حال به سرعت عمل برای جلوگیری از خونریزی پول در ساعتی کارکنان که ممکن است نشان می دهد تا در رستوران برای پیدا کردن جداول خالی و به اندازه کافی کار برای انجام است.

صاحبان در زمان یک سرور خاموش این برنامه هر شب و تا به حال یک متصدی بار انجام دو وظیفه خدمت جداول. آنها اخراج اعضای کارکنان آشپزخانه دو ساعت اولیه در طول هر شام خدمات. به عنوان مشتریان خود را برای جلوگیری از رستوران ها به خاطر ترس از انقباض یا کشش, رمان coronavirus Thamee مدیریت می تواند فقط سعی کنید به نگه داشتن کسب و کار شناور. که در آن نقطه وانگ گفت: هنوز هیچ سیگنال از مقامات دولتی که موسسات باید انجام هر کاری متفاوت برای حفاظت از کارکنان خود را و یا مهمان یا این که ممکن است کمک های آینده برای کارمندان که ساعت رو به کاهش. “وجود دارد هیچ دستورالعمل های دیگر از” شستن دست و صورت خود را لمس نمی,’ ” وانگ گفت. “برای دو هفته بود که واقعا همه ما رو از پایان ماه فوریه به زمانی که گه آمار فن.”

در هر شهر به حال خود را گه-ضربه زدن-فن لحظه در coronavirus زمانی که پاسخ رسمی به شدت از بهداشت شخصی صدایی دیگر به کسب و کار تعطیلی و انزوا داد. برای سی آن آمد در یکشنبه 15 مارس در زمانی که شهردار موریل Bowser خود تحویل سفارش نیاز رستوران ها برای از بین بردن نوار صندلی و نگه داشتن 6 پا در شکاف بین تمام جداول. Thamee به پایان رسید آن صبحانه خدمات و کمتر از یک ساعت از استقبال مهمانان شام—هر دو وعده های غذایی کوچکتر از حد معمول جمعیت—هنگامی که جاکوبسن تنها صاحب رستوران که بعد رو کلمه. “من فقط رفت و به حالت بحران” او گفت:.

Simone Jacobson in the restaurant.

مالک سیمون جاکوبسن در شادتر.

کاری هاکت

جاکوبسن از جیبش یک نوار اندازه گیری و شروع به نقشه برداری از یک جدول جدید پیکربندی کاهش در دسترس کرسی از 40 تا 12. او به نام هفت کارکنان در برنامه و به آنها گفت که او نمی تواند به استطاعت آنها را در شب; برخی نمی دریافت پیام در زمان و فرستاده شده بودند در بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان آنها وارد شده است. “من تا به حال یک متصدی بار دو خط آشپز و من—که آن را” جاکوبسن گفت. “نبود بهترین خدمات ما همیشه اما ما بهترین مطلق. آن بود که بسیاری از هرج و مرج و سردرگمی است. و واقعا در آن روز بود مرتب کردن بر اساس از تاری چون ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی.”

در اینجا چیزی است که اتفاق بعدی: Bowser خود ممنوع ناهار خوردن در سرویس در دسترس نباشد در مارس 16, در یک جهت است که در زمان اثر تنها چند ساعت پس از آن صادر شد. برخی از سی رستوران چرخد و به بایگانی اطلاعات و تحویل. Thamee مدیریت تصمیم گرفتند به نزدیک است. تمام 28 کارکنان از جمله صاحبان از کار شده است برای بیش از دو هفته با هیچ ایده که آنها قادر خواهید بود برای به دست آوردن یک چک دوباره. بسیاری از آنها کاربردی برای مزایای بیکاری کرده اند اما در عین حال برای دریافت هر گونه پرداخت. “هفته که من احساس می کنم زندگی یک سال در حدود هفت روز” خط طبخ Leeda بیژنی, 26 به من گفت. “من در عشق که در من سیتی و کار واقعا سخت است. من امرار معاش شادی من سلامت عقل من است, پخت و پز در آشپزخانه. و آن را به مدت یک شب.”

به عنوان اقتصاد ایالات متحده staggers تحت وزن از coronavirus همه گیر و همراه آن مستندات این بخش مهمان نوازی است خونریزی شغل و درآمد. هزاران نفر از رستوران ها در سراسر کشور را توقیف یا محدود عملیات تحت سفارشات از دولت و مقامات محلی است. در یک بررسی اخیر از 5000 رستوران اپراتورهای ملی رستوران نشان داد که 44 درصد به طور موقت بسته کسب و کار خود را از 3 درصد تا به حال به طور دائم بسته شده و 11 درصد پیش بینی شده است که آنها می خواهم که به خوبی در ماه آینده. این انجمن تخمین می زند که 3 میلیون رستوران کارگران گذاشته شد و در سه هفته اول ماه مارس—حدود یک پنجم از کل ایالات متحده رستوران نیروی کار است. مارس را نگاه کنید حتی بدتر است.

“آن را مانند شما پدر و مادر هستید و ناگهان کسی دست تکان داد گرز سحر و جادو و گفت:” قبلی خود را به کودک نو پا کودک انسان در حال حاضر نوعی حیوان گورکن. آن را کشف کردن.’ — سیمون Jacobson

این برش نکرده اند و به طور مساوی توزیع شده در سراسر صنعت است. صرف در رستوران ناهار خوری خوب کاهش یافته است و 98 درصد از قبل از coronavirus متوسط است. رستوران های زنجیره ای—که بیشتر احتمال دارد به درایو-از طریق و یا takeout گزینه هستند مراتب بهتر است: رستوران ها فست فود مثلا باید فقط شاهد 45 درصد کاهش در هزینه. یک mid-به-مجلل مستقل رستوران مانند Thamee ناگهان تبدیل به یک takeout و تحویل عملیات ها که به منظور بلند. در ابتدا وانگ فکر کردم آن ممکن است کار: رستوران می تواند نگه دارید و فقط حقوق و مزایای کارکنان و اعضای هیئت مدیره به طبخ بسته بندی و تحویل غذا. زمانی که Thamee نوار مدیر ریچارد استرلینگ, 34, شنیده ام که سی شورا تصویب قوانین اضطراری اجازه می دهد تا رستوران به فروش آبجو و شراب و مشروب با takeout و تحویل سفارشات او را دیدم آن را به عنوان یک چالش هیجان انگیز است. “گفتم اجازه دهید اجازه دهید این کار را’—فکر کردن در مورد بخش های کوچکتر از ما کوکتل فکر کردن در مورد بزرگتر carafes ما می توانید مهر و موم,” او گفت:.

اما هنگامی که وانگ Jacobson, قانون-Yone استرلینگ و مدیر کل اردن لی نشستم به صحبت از طریق گزینه های خود را دو روز پس از شهردار منظور پایان دادن به ناهار خوردن در سرویس چشم انداز با عجله ساختن takeout مشترک از یک رستوران شناخته شده برای آن گرم و آشنا به محیط پر جنب و جوش, آسانسور, آشپزخانه و مکرر tableside بازديد از صاحبان احساس به طور فزاینده ای تیره و تار. تدارکات به تنهایی سنگین بود: Thamee منحصر به فرد مقابله با خاویار/DoorDash خانواده از تحویل برنامه به طوری که آنها می خواهم که به مذاکره مجدد است که ثبت نام برای تمام برنامه های دیگر و راه اندازی تهاجمی تحویل کمپین بازاریابی به حداکثر رساندن فروش. و حتی اگر آنها می تواند به افزایش برنامه سفارشات شماره انرا حس می شود. “شما خواسته خود را برای تغییر مدل کسب و کار یک شبه” جاکوبسن گفت. “آن را مانند شما پدر و مادر هستید و ناگهان کسی دست تکان داد گرز سحر و جادو و گفت:” قبلی خود را به کودک نو پا کودک انسان در حال حاضر نوعی حیوان گورکن. آن را کشف کردن.’ ”

از همه مهمتر این تیم نمی تواند آشتی دادن آنها چگونه خواهد اجرا یک رستوران را بدون به خطر انداختن خود و کارمندان و یا مشتریان خود را. قانون-Yone شده بود صرف زمان بیشتری را دور از رستوران از اوایل مارس به عنوان او شروع به شنیدن گزارش در مورد خطرات حاد coronavirus مطرح شده برای افراد سن و مسن تر است. به عنوان آشپز اجرایی او می دانست که این امر می تواند در کنار غیر ممکن است برای راه اندازی یک آشپزخانه در طول یک بیماری همه گیر بدون خطر ابتلا به برخی از ویروسی انتقال است. به عنوان یک مادر افتخار رقم برای کارکنان خود—Thamee به معنی دختر در برمه; چندین کارکنان گفت: قانون-Yone یا “آشپز جوجو” را به عنوان آنها با نام او مراقبت برای آنها مانند خانواده او نگران برای ایمنی از کارگران مجبور به رفت و آمد به رستوران و ارتباط برقرار کردن با مشتریان است.

“ما کل تیم رهبری است و یا مهاجران نسل اول,” جاکوبسن گفت. “ما نقاط جهان—مکزیک و تاجیکستان و چین و تایوان و برمه جامائیکا—شما گوش دادن به بزرگان. مادر من بود که قاطعانه اخلاقی چیزی که به انجام به نزدیک است.”

Two people smiling in a restaurant kitchen.

Jocelyn قانون-Yone و اریک وانگ در آشپزخانه در Thamee. قانون-Yone شروع به کار از خانه قبل از رستوران توقیف.

ماریا میراندا

چهار شنبه, مارس 18—چه جاکوبسن تماس “بدترین و سخت ترین روز زندگی من”—او به نام هر یک از کارکنان برای به اشتراک گذاشتن اخبار: هر کسی که مشغول به کار در Thamee از جمله تمام مدیریت خواهد بود گذاشته. او آنها را فرستاده اطلاعات در مورد تقاضا برای مزایای بیکاری و دعوت آنها را به رستوران را انتخاب کنید تا خود را نهایی حقوق که جمعه است. “برای من شخصا این نوع تلخ و کمی افسرده به دیدن همه من می دانم که باید از کار در یک لحظه گفت:” جفری چانگ 32 یک متصدی بار در Thamee. “اما من بیشتر نگران سیمون. او سرمایه گذاری زیادی از وقت و پول به باز کردن رستوران و آن را حتی شده یک سال تمام نشده است. این واقعا سخت است برای او.”

جاکوبسن شده بود از طریق این رستوران قبل از خرد کردن. او و وانگ ملاقات سال قبل از آن در OkCupid. “عاشقانه قسمت کار نمی کند اما ما احترام جهنم از هر یک از دیگر” وانگ گفت. چند ماه پس از معرفی خود را زمانی که آنها را به یکدیگر در یک کافه در محله جاکوبسن گفت: وانگ که او در تلاش بود برای باز کردن یک برمه falooda فروشگاه با مادرش بود که بازنشستگی از یک دبیرستان آموزش حرفه ای. وانگ گفت: او می خواست برای حمایت از سرمایه گذاری با چه پول کمی او—”این یک مقدار زیادی از پول را به من” جاکوبسن گفت:—و یک کسب و کار مشارکت متولد شد. شرکت تولی Moli شد مقدمه ای برای رستوران مالکیت برای تمام همکاران. در طی آن نزدیک به چهار سال از اجرای آن را از پراکنده pop-up به دائمی غرفه به bodega قبل از بسته شدن در اواخر سال گذشته.

برای دو سال جاکوبسن را ندارد حقوق و دستمزد برای کار او در Toli Moli. او پشتیبانی می کند خودش را به عنوان یک هنر مشاور اما به جای داد که مسیر حرفه ای—و زمان در بسیاری از بدهی برای Thamee. افتتاح رستوران “یک قربانی برای من در برخی از راه,” او گفت:. “من می دانستم که مادر من واقعا می خواستم این رستوران. من می خواستم که قادر به عملی کردن رویایی که با, و من می دانستم که اگر ما آن را انجام نمی, کسی دیگری خواهد بود درست پشت سر ما. … این شد رویای من, اما من آن را ساخته ام رویای من. و اگر من مطمئن هستم که قبل از من بهتر است مطمئن شوید که در حال حاضر که این واقعا چیزی است که من می خواهم به انجام است.”

“من امرار معاش شادی من سلامت عقل من است, پخت و پز در آشپزخانه. و آن را به مدت یک شب.” — Leeda بیژنی

جاکوبسن و صاحبان شرکت خوشبین باقی می ماند که Thamee خواهد بازگشایی هر چند آنها می گویند که این شانس را کاهش می دهد در هر ماه به آن بسته شده است. بقای خود طرح بستگی به یک تلاقی سیاست های دولت محلی کمک های مالی و حمایت جامعه. سی متوقف تمام اخراج و آب و برق قطع و لغو محدودیت های اعمال شده در بیمه بیکاری اجازه می دهد Thamee کارکنان به درخواست برای مزایای بدون نیاز به نگاه برای کار های دیگر به دلیل وجود دارد هیچ. کمک کرد که این تیم تصمیم می گیرید که تخمگذار همه خاموش بود یک شرط بندی امن تر برای رستوران آینده از تهی و منابع خود را به نگه داشتن کارکنان شاغل برای یک هفته دیگر یا دو. (Thamee با توجه به صاحبان آن نیست استخدام هر مستند نشده کارگران زمانی که آن بسته خود را درب. بنابراین بر خلاف بسیاری از دیگر restauranteurs ژاکوبسن وانگ و قانون-Yone نیست که نگران باشید که کارکنان خود را خواهد بود واجد شرایط برای بیمه بیکاری.) صاحبان نیز درخواست برای سی کوچک-کسب و کار بهبود microgrant یک جیمز ریش بنیاد اعطای کمک مالی بودجه سرهم بندی کردن برنامه دوستیابی و وام از اداره کسب و کار کوچک برای کمک به پرداخت هزینه تا زمانی که به رستوران می توانید برای باز کردن درب های خود را دوباره.

که پول خرید Thamee کمی از وقت با هیچ جریان نقدی اما اسکناس ها هنوز هم در آینده. هفته Thamee بسته رستوران مدیریت تیم رفت و از طریق بیانیه سود و زیان و خط به خط به ببینید که چه خدمات آنها می تواند در خود نگه دارد. یک توقیف رستوران نمی نیاز به حذف سطل زباله اجاق, هود تمیز, تمیز کردن مشروب بیمه مسئولیت و یا یک حوله دهنده. (زمانی که استرلینگ نوار مدیریت به نام Thamee حوله فروشنده به لغو سفارش خود فروشنده بود و احساس کردن بیش از حد پس از تا به حال به اخراج چند تن از اعضای خود کارکنان.) اما Thamee است که هنوز هم در قلاب برای مالیات بر املاک و کنترل آفات و سیستم های امنیتی و اجاره پرداخت برای آن یخ ساز و ماشین ظرفشویی در میان سایر هزینه های ماهانه. در حال حاضر این هزینه ها اضافه کنید تا حدود 2500 دلار در ماه است. آمده ژوئن اگر صاحبان قادر به مذاکره هر بیشتر پرداخت deferrals یا اجاره جلو گیری آنها می تواند هزینه $14,000 یک ماه فقط به نگه داشتن hibernating.

وانگ می گوید Thamee است در یک موقعیت بهتر برای آب و یک بسته از بسیاری از دیگر رستوران ها به دلیل ماهیت خاص از بدهی های آن است. بسیاری از Thamee اولیه بودجه آمد از لاتینی, توسعه اقتصادی, مرکز یک سازمان محلی است که ارائه می دهد وام به کسب و کارهای کوچک متعلق به اعضای جوامع محروم است که متوقف بازپرداخت مورد نیاز تا coronavirus بحران عبور می کند. رستوران نیز بهره مند از محبت از آن زمان صاحبخانه کره ای مرد آمریکایی که جاکوبسن گفت: “ما خانواده ما از این طریق با هم” زمانی که او موافقت کرد به چشم پوشیدن از Thamee آوریل اجاره و استفاده از آن امنیت سپرده ممکن است. (صاحبخانه به شما اجازه Thamee ساخت که سپرده را از طریق کوچکتر پرداخت در طول زمان است.) “ما در حال کار با بسیاری از افراد که درک و انطباق” وانگ گفت. “آنها آن را فقط به عنوان مهم است که ما باید یک رستوران را باز کنید بعد از این است که بیش از همه است.”

همان را می توان گفت برای Thamee طرفداران. در یک دوره 24 ساعته پس از Bowser خود را خاموش منظور افراد خریداری شده و نزدیک به 10000 دلار کارت هدیه برای رستوران برای استفاده از زمانی که آن را بازگشایی. یک خریدار گفت که او و همسرش بوده است به دنبال به جلو به داشتن شام در Thamee برای برخی از زمان, اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است آن را بیش از. او را به پایین $1,000 نسبت به آینده خود وعده های غذایی. “ما با فروتنی که” اردن لی, 34 به من گفت. “من فکر می کنم همه ما به نوعی از گریه کمی فقط واقعا تاثیر ما بر مردم است.”

هیچ کس نمی داند دقیقا چه چیزی را از این رویداد زمین شناسی در صنعت رستوران و جهان است. شد چند هفته گذشته شروع یک دوره کوتاه از سختی به دنبال عظیم نجات دولت و احتمالی بازگشت از پر رونق مستقل رستوران اقتصاد ؟ و یا آنها نسبتا صلح آمیز, آرامش قبل از monthslong موج تعطیلی دائم و از دست دادن ؟ چه مدت می تواند تبدیل takeout و تحویل مفاصل باز بماند قبل از خود اعضای هیات سقوط بیمار ؟ چگونه بسیاری از صاحبخانه ها خواهد بود به درک به عنوان Thamee و برای چه مدت ؟ خواهد نیمی از رستوران مورد علاقه ما بود Chopts یا Potbellys بهار آینده?

در حال حاضر وانگ مکان Thamee شانس زنده ماندن آن coronavirus بسته شدن در 100 درصد اما محاسبات خود را تغییر دهید در هر روز است. اگر رستوران است که هنوز تعطیل در ماه ژوئن آن خواهید بود و نزدیک به 50-50. فقط هیچ راهی وجود دارد را آگاهانه پیش بینی. “این بخشی است که باعث می شود من واقعا مضطرب,” او گفت:. “از شناخته شده و ناشناخته است.”

زمانی که Thamee کارکنان به خاطر بسته شدن ناگهانی آنها توصیف یک احساس از حرکت متوقف شده است. برنامه های جدید برای رستوران سطح بالا شد و در آستانه اتمام است. قانون-Yone که می خواهم ماه را صرف ساخت تا کارکنان آشپزخانه گفت: او در نهایت فرود بر یک تیم که کلیک. آنها تا به حال برنامه ای برای مزه منو به جشن برمه در سال جدید در اواسط ماه مارس و جدید بهار منو—”ما بهترین و در عین حال”— که تا به حال مدت طولانی است که در حال توسعه بود در مورد آمار جداول ناهار خوری. Thamee آشپز در حال حاضر گرفته شده برای آن را “بهار-تابستان-پاییز-زمستان منوی” مصمم به احیای آن زمانی که آنها بازگشت به آشپزخانه هر زمان که ممکن است.

زمانی که حتی اپیدیولوژی نمی تواند پیش بینی شکل طاعون آمده و با خیلی سوار بر متغیرهای Thamee صاحبان نمی تواند کنترل—توزیع تسکین بودجه شتاب از ویروسی گسترش شهر را در دراز مدت coronavirus مهار استراتژی—جاکوبسن وانگ و قانون-Yone در حال تلاش برای تمرکز بر روی آنچه که آنها می توانند. جاکوبسن و چند دیگر سابق Thamee کارکنان خود داوطلبانه با جهان مرکزی آشپزخانه خوزه آندرس–اجرای سازمان امداد است که بسیج به خوراک کارکنان مراقبت های بهداشتی از سالمندان و کسانی که دچار ناامنی غذایی در این بیماری همه گیر. قانون-Yone شده است و نوشتن داستان برای نوه که در نزدیکی زندگی می کنند اما نتوانسته اند به بازدید برای چند هفته گذشته. یکی در مورد یک pangolin شایان ستایش زرهی anteater که ممکن است متوسط میزبان برای این ویروس در حال حاضر نگه داشتن قانون-Yone و خانواده او از هم جدا.

بقیه Thamee کارکنان است با این حال آنها می توانند. برخی از آنها زندگی با پدر و مادر خود را. استرلینگ بوده است میزبانی زنده کوکتل کلاس های آنلاین و بیژنی است که با توجه به سرمایه گذاری به پیتزا-ساخت ویدئو آموزش. مردم به دنبال لنت نقره ای در دل تنگی: یکی sous-آشپز خوردن سه وعده غذا در روز برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی و رهایی از مجازات, برنامه, خدمات, صنعت. خط طبخ مایک قدرت 28 در حال حاضر می خوابد 16 ساعت یک شب. در ابتدا زمانی که رستوران بسته شد به بازی گرفتن تا پس از کشش طولانی از کار 70 ساعت در هفته در دو شغل—اما این روزها او فقط حوصله به جهنم وجود دارد و چیز دیگری را انجام دهد.

همیشه مدیر لی است که خود را تشویق کارکنان به رغبت در این فرصت نادر برای بقیه اگر آنها قادر زیرا کار آنها ضروری خواهد بود زمانی که همه گیر فروکش. “من فکر نمی کنم مردم درک آنچه باعث می شود یک رستوران خاص به آنها. آن را فقط به مواد غذایی است. … آن همه جانبه مهمان نوازی که من راه می رفت در اینجا و آن را گرم و احساس می کنم مثل یک مهمان در خانه کسی,” لی گفت. “به دلیل اجتماعی فاصله هر کس می تواند & t دریافت کنید که در حال حاضر. پس از این است که بیش از همه آنها در حال رفتن به نیاز به بهترین از ما.”

دو روز پس از Thamee بسته درهای خود را تقریبا در هر کارمند بازگشت به رستوران را انتخاب کنید تا آنچه خواهد بود که آخرین حقوق تا برخی از نامشخص بحران پایانی فراتر از محدوده زمان ، یک midpandemic مراسم از گذاشته شدن کارگران در توقیف رستوران برای تلفن های موبایل مانند آن خواهد بود عجیبی غم انگیز. به جای بیژنی گفت: “آن را به پایان رسید تا احساس بیشتر شبیه به یک end-of-the-world حزب است.” آنها shotgunned آبجو و رقصید به یک قاتل لیست پخش. استرلینگ درمان هر یک از کارکنان مثل یک ارزش مهمان در نوار — آنها می خواهم به خود را به او ترجیح مشخصات عطر و طعم و او می خواهم شلاق آنها را سفارشی کوکتل. کسی FaceTimed قانون-Yone بنابراین او می تواند با عضویت در این جشن از خانه اش. در حال حاضر سابق کارکنان راه اندازی اتاق ناهار خوری مانند یک فروشگاه مواد غذایی مواجه نگردند با هر راه دور مواد غذایی فاسد شدنی در مورد ساختمان. در میان کش بود که بیش از 500 دلار ارزش از اردک بود که خشک سالخورده به مدت سه روز در آماده سازی برای هفته entrées—به اندازه کافی برای همه به خانه کل مرغ.

این مواد غذایی رایگان شد یک نعمت غیر مترقبه. قدرت زندگی می کند که با دیگر گذاشته و رستوران کارگر معمولا نگه می دارد چیزی جز آبجو و چاشنی در یخچال و فریزر خود را. در حال حاضر آن را بسته بندی شده پر از مواد غذایی از خود shut-down رستوران. قدرت مطمئن نیست چه انتظار می رود در مزایای بیکاری. تا کنون او بدست یک $367 پرداخت بسیار کمتر از حالت عادی خود هفتگی دستمزد از بین $800 تا 900 برای کار در Thamee و Momofuku را در حال حاضر-توقیف سی پاسگاه; او و هم اتاقی خود شده اند ساخت کیمچی jjigae و انجماد قطعات مرغ به کشش خود را از سبزیجات و گوشت برای تا زمانی که ممکن است.

Delicious savory duck and sauce based dishes.

عکس از وعده های غذایی خانه پخته که گذاشته شده Thamee کارکنان با یکدیگر در WhatsApp.

Thamee کارکنان

کارمندان سابق نیز با استفاده از Thamee stashes به عنوان بهانه ای برای در تماس ماندن. در staffwide واتساپ چت وانگ تماس “یک گروه پشتیبانی” آنها های آشپزی, نکات و عکس از خلاقیت خود را در کنار الگوهای رفتاری و به روز رسانی از شهردار. “در بسیاری از, ‘هی چه کنم با این اردک من هرگز دیده می شود یک اردک قبل از’ ” از جلو-از-خانه, کارکنان, قانون-Yone گفت. “همواره یکی از آشپز ها می گویند: آن را در حال حاضر شده است confit-ed, فقط آن را گرم!’ ”

“ما همه یک بیت به طور طبیعی رقابتی بنابراین در حال حاضر ما باید بالا به این سطح از آبکاری صبحانه ما واقعا سادگی” بیژنی گفت. “حتی اگر آن را فقط تخم مرغ و بیکن, ما در حال ساخت آن فوق العاده خوب بنابراین ما می توانیم آن را در WhatsApp. بنابراین من ساخته شده هات داگ و مک ‘n’ پنیر, اما من shingled سگ داغ در برابر مک ‘n’ پنیر پس از آن نگاه آشپز واقعی-y.”

آنها همچنین ساخت وعده های غذایی آنها آموخته از قانون-Yone. “نه ماه پیش خودم گنجانده شده است—ما تا به حال هیچ ایده ای در مورد برمه مواد غذایی” لی گفت. “و در حال حاضر آشپز جوجو می شود برای دیدن تمام کارکنان ساخت برمه-با الهام از مواد غذایی است. چیزی که من لمس ترین—زمانی که او شروع به این کار هیچ کس نمی دانست چه mohinga بود,” او گفت: با اشاره به این گربه ماهی خورش به طور گسترده ای به عنوان غذای ملی برمه. “در حال حاضر مردم در حال ساخت خود در ریف mohinga در خانه.”

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>