یک شات در طول درگیری های مسلحانه گروه شبه نظامی و معترضان از بین بردن آلبوکرک مجسمه

معترضان در آلبوکرک نیومکزیکو جمع شده بودند دوشنبه شب به تقاضای حذف یک مجسمه یادبود اسپانیایی فاتح Juan de Oñate, یک 16 قرن استعمار فرماندار مسئول قتل عام مردم بومی. پس از یک سری از سخنرانی ها و نماز تظاهرکنندگان شروع به زور گرفتن پایین اساسنامه زمانی که آنها مواجه شد به شدت مسلح counterprotesters خود مدل دهید محافظ از مجسمه. تصویری گرفته شده در صحنه نشان داد راست counterprotesters, شبیه سربازان مجهز در استتار خستگی و حمل نیمه اتوماتیک سلاح های مداخله برای متوقف کردن معترضان از بین بردن مجسمه. یک سری از درگیری هایش بين دو گروه که منجر به یک مرد که به نظر می رسد به یک counterprotester هر چند نه با پوشیدن لباس نظامی شلیک گلوله در وسط خیابان. یکی از معترضان به ضرب گلوله کشته شد در این غوغا و حیاتی است اما وضعیت با ثبات است.

مسلح counterprotesters شناسایی خود را به مکزیک جدید عمران گارد و لباس شخصی و شبه نظامی است که قطع یک تهدید آمیز حضور در یک زندگی ماده تظاهرات در گذشته است. شب آغاز مسالمت آمیز به عنوان فعالان خارج از آلبوکرک موزه که در آن مجسمه واقع شده است. در علاوه بر این به شبه نظامیان عضو نیز وجود دارد counterprotesters کسی که همه زندگی ماده “نشانه” با توجه به واشنگتن پست. هنگامی که معترضان اقدام به حذف مجسمه مسلح از اعضای گروه شبه نظامی به زور مداخله کرد.

این صحنه تنش آب پز را بیش از زمانی که یک مرد به نظر می رسد به تحریک تظاهرکنندگان. تظاهر کنندگان مواجه و درگیری ریخته به خیابان. معترضان به دنبال مرد در لباس یک پیراهن آبی و شورت; “او یک تفنگ!” شنیده می شود فریاد زد در پس زمینه از یک ویدئو از این صحنه. به عنوان معترضان ادامه داد: برای پیشرفت در تلاش برای مقابله با او در خیابان قبل از او به زمین افتاد پشت کردم و اخراج عکس در یکی از پیشروی معترضان. این عکس تفنگ شکسته جمعیت و فشار گروه احاطه تیرانداز برای حفاظت از او.

پلیس وارد صحنه شدند و با استفاده از گاز اشک آور و فلش-انفجار مواد منفجره برای متفرق کردن جمعیت قبل از ساخت چندین عملیات از جمله آشکار مسلح.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>