یکی کوچک و آسان راه را برای ایجاد اسکار بیشتر فراگیر


Bong and Han hold their statuettes aloft as Choi stands nearby.

انگل فیلمنامه نویسان بونگ جون-هو و هان های جین-برنده خود را قبول اسکار با مترجم شارون نشود.

کوین زمستان/گتی ایماژ

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences هفته گذشته اعلام کرد که آن را ایجاد یک مجموعه جدید از “نمایندگی و شمول استاندارد” به صورت بالقوه اسکار نامزد. با شروع سال آینده فیلم را برای دیدار با معیارهای خاص—که باید توسط یک نیروی کار مونتاژ توسط آکادمی جمهور دیوید روبین—اگر آنها می خواهند به واجد شرایط برای هالیوود معتبرترین جایزه.

این فقط آخرین تلاش های بسیاری توسط آکادمی در طول سال برای رفع اسکار’ شهرت برای بودن #SoWhite و نتایج مخلوط شده اند. زمانی که انگل شد برای اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین تصویر آن پیروزی بود و نشانه ای از پیشرفت نشان میدهد که مخاطبان آمریکایی آماده برای غلبه بر آنچه مدیر Bong Joon-ho به نام “یک اینچ قد بلند مانع از زیرنویس.” اما به نحوی که با عبارت نماد هالیوود تمایل به رسمیت شناختن سینما از فرهنگ های دیگر است و بدل به یک مقدار بیشتر تحت اللفظی “subs مقابل dubs” بحث است. وقتی که تهمت شکایت کرده است که یک فیلم از کره جنوبی تا به حال برنده اسکار انگل‘s آمریکای شمالی توزیع کننده نئون در پاسخ به رئیس جمهور بیگانه ستیزی با او تماس بی سواد: “فهم او نمی تواند به عنوان خوانده شده.” Hulu تا به حال به طور مشابه, روزنوشت سخن گفتن برای یک کاربر توییتر که شکایت کرده است. “اگر شما نمی خواهید به خواندن زیرنویسها شما همیشه می توانید یادگیری کره ای!” شرکت نوشت.

در حالی که برخی از این شکایات در واقع فقط ناله وجود دارد بخش قابل توجهی از جمعیت که نمی توانید بخوانید انگل‘s زیرنویس و آن را نمی کند چرا که آنها تحمل یا تنبل. برای بسیاری از افراد نابینا و علاقمندان به سینما که “یک اینچ قد بلند مانع از زیرنویسها” نیز ممکن است به بالا مایل است. معمولا وجود دارد می تواند یک تعمیر ساده برای ساخت فیلم های قابل دسترس بیشتر: شرح صوتی فراهم می کند که بیشتر روایت به توضیح آنچه اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش برای افرادی که نمی توانید ببینید. در مورد زیرنویس فیلم ها که شامل خواندن ترجمه گفت و گو با صدای بلند. اما انگل به نمایش در سالن های تئاتر در آمریکا بدون شرح صوتی آهنگ سال گذشته و حتی نه ماه بعد از آن هنوز هم وجود دارد هیچ صوتی توضیحات در دسترس در اینجا یا در جریان خدمات و یا در صفحه اصلی تصویری. انگل تنها نامزد بهترین فیلم اسکار در کلاس خود به شرح صوتی.

تنوع و شمول در هالیوود نه فقط در مورد مردم بر روی صفحه نمایش و یا در پشت صحنه.

خواهد بود که یک تاسف حذف برای هر فیلم در سال 2019 اما آن را به ویژه نگران کننده برای یکی که خیلی از نظر فرهنگی قابل توجه و که گفت و گو به طور کامل زیرنویس, دلیل نابینا غیر کره ای بلندگو محروم ترجمه ارائه شده به خود اندیش هستند. این فقط کور مخاطبان در یک نقطه ضعف است ، افراد مبتلا به ADHD و یا هر تعداد از یادگیری و یا معلولیت رشدی است که بر توانایی فرد در به عنوان خوانده شده به سرعت می تواند تا حد زیادی بهره مند از شرح صوتی. راه اندازی مسیر معمولا می افتد به فیلم توزیع کننده که می تواند منطقه وجود دارد که به زبان انگلیسی صوتی توضیحات آهنگ های موجود در انگلستان به عنوان مثال—ساخت نئون شوخی در مورد رئیس جمهور ناتوانی در خواندن همه بیشتر cringeworthy. تنوع و شمول در هالیوود نه فقط در مورد مردم بر روی صفحه نمایش و یا پشت صحنه هر چند هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود در هر دو زمینه. این همچنین به معنای پاره کردن موانع برای مخاطبان بیش از حد. و شما می تواند ایستادن برای یک گروه به حاشیه رانده شده و بدون علنا پله در یکی دیگر از.

آن را به عنوان تعیین کننده جدید خود را واجد شرایط بودن استانداردهای آکادمی است که در یک نادر موقعیت را به مطمئن شوید که جوایز رقیب حداقل ملاقات حداقل برای دسترسی. در واقع دن Spoone رئیس شورای آمریکایی را کور ساخته شده است آن را آسان برای آنها را. در نامه ای به روبین در اوایل سال جاری (PDF) او دقیق برخی از مراحل این آکادمی می توانید ارائه خود را سازمان کمک. “ACB معتقد است که وقت آن است که برای این آکادمی به گام تا و نقش رهبری را به اطمینان حاصل شود که تمام نامزدهای بهترین تصویر در آینده باید نشان دهد که آنها captioning برای کر و سخت از شنیدن توضیحات صوتی و تصویری برای افرادی که نابینا یا با بینایی,” او نوشت. Spoone همچنین پیشنهاد کرد که آکادمی آن موزه در دسترس تر به نام به شرح صوتی برای دریافت جایزه به رسمیت شناختن در ویژگی های دسته بندی و پیشنهاد ابتکار برای اضافه کردن توضیح صوتی به عنوان. باید آن را با یک فیلم و هر کس سزاوار به تجربه: انگل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>