آنلاین دوستیابی بسیار بزرگ در حال حاضر—از آنجا که مردان در واقع باید به مکالمات


A woman and a man having a pleasant phone conversation.

تصویر عکس توسط Derreck جانسون. تصاویر از طریق LaylaBird/E+ طریق گتی ایماژ به علاوه g-stockstudio/iStock/گتی ایماژ به علاوه و tomozina/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

من تنها برای حدود دو سال و نیم. نه متأسفانه ولی من نگه داشتن یک برنامه پر مشغله که به من اجازه می دهد زمان برای بیرون رفتن و ملاقات با افراد جدید و یا در تاریخهای اما به ندرت هر دو. با وجود آن من شده است قادر به حفظ یک جای خوش زندگی را دوست دارم با تشکر در بخشی به برنامه های. بدیهی است که من هنوز رتبهدهی نشده است حل و فصل کردن با آقای راست به اندازه کافی فقط رتبهدهی نشده است اما من در ارتباط با دوستان ملاقات قابل توجه دوستداران و کاوش در هر دو زودگذر و دراز مدت عاشقانه من ،

من به تازگی نقل مکان به لس آنجلس پس از 12 سال در بروکلین. انتقال نقل مکان کرد و در این برنامه از “گزینه عالی” به “ظاهر لازم است” نه تنها من در یک شهرستان جدید اما یکی است که شهرت برای بودن دشوار است به ویژه جایی برای سیاه و سفید به تاریخ به خصوص آن دسته از ما که علاقه مند هستند در درجه اول در دوستیابی مردان سیاه و سفید. (یکی دیگر از مقاله برای یکی دیگر از قرنطینه.) هر چند گزینه های محلی نمی کاملا به عنوان جذاب به عنوان کسانی که در نیویورک قادر به قطع به تعقیب و شناسایی برادر که در واقع مانند زنان که با آنها می توانید به اشتراک گذاری شانه بی نهایت با ارزش تر در حال حاضر.

هنگامی که گسترش coronavirus led کالیفرنیا رهبران به موسسه پناهگاه در محل سفارشات من در ابتدا در زمان استراحت کمی از مرور برای پسران. چه خواهد بود در این نقطه اگر وجود دارد هیچ راه امن برای ما برای دیدار با هر یک از دیگر ؟ اما بازگشت من به برنامه—تا حد زیادی انگیزه خستگی بیسار—منجر به یک کشف قابل توجه: در حال حاضر که ما نمی تواند در دیدار با یکدیگر از آتش زنه و لولا شروع به تبدیل. دیگر قادر به الهام پایدار بهره بر اساس سطح-سطح جاذبه جنسی یا “چشمگیر” résumés آنها در حال حاضر مجبور به نشان دادن آنچه که آنها رو بین گوش خود را و خیره ما را با خود مکالمه و مهارت است. با تشکر از خدا برای نامحدود دقیقه تلفن همراه به این دلیل که پسران در حال صحبت کردن در سنجش خود را خاموش میشم.

من آماده برای گوش دادن در بخشی به دلیل زندگی من برای مکالمات و من نفرت داشتن آنها را حمل. تقریبا تمام زندگی من مهم ترین عاشقانه را لگد کردن با شدت طولانی و تماس های تلفنی است که در پایان یک روز متفاوت تر از آنها شروع: تاریخ-ظهر نوشته شده توسط بی حد و حصر علاقه به آنچه که فرد در انتهای دیگر خط می گویند. اما نه این که بسیاری از مردان من مورخ در دوران برنامه را ساخته اند آن را به “من می خواهم به حلقه های تیره زیر چشم من چرا که من در حال گوش دادن به شما بیان بسیار مسخره به نظر که به نحوی ساخته شده من می خواهم شما را بیشتر” مرحله از معاشقه. همه آنها حداقل نسبتا خوش تیپ اما بیش از حد تعداد کمی از آنها موفق به خیره من با کلمات خود را به اندازه کافی است که من می خواهم می خواهم به نشستن و فقط صحبت کردن به آنها را در فرد—اجازه دهید به تنهایی بیش از تلفن.

از آن آسان است برای متقاعد شود توسط یک جفت از ویسکی عینک و یا bowlegged راه رفتن که برخی از بد خو رذل است کاملا یین به یانگ و دریافت خواهد شد با فمینیستی برنامه در زمان مقرر. اما در حال حاضر بدون توانایی اولیه در فرد ارتباط وجود دارد بدون نیاز به عجله گذشته طولانی مکالمات تلفنی است که واقعا می تواند قرار داده و شوخ طبعی شیمی و مکمل منافع خود را به آزمون. سحر و جادو از جاذبه های فیزیکی نبوده است به طور کامل محو دور—بعد از همه, Instagram و FaceTime آن را ممکن است به زل زل نگاه کردن بر پتانسیل شوهر در هر زمان. اما زمانی که تماس های تلفنی و چت ویدئویی هستند تنها تاریخ در حال حاضر موجود است ؟ این ممکن است همان بازیکنان, اما این بازی فقط رو واقعی متفاوت است.

من هر دو ممتاز و عاقلانه به اندازه کافی برای اقامت در داخل خانه تقریبا 24/7 برای بیش از یک ماه در این نقطه و من با داشتن ماراتن مکالمات تلفن چپ و راست. مراسم بود که پس از ذخیره برای “امیدوار کننده” خواستگاران بالقوه است که در حال حاضر معمول است. من وسوسه به بحث کمی در مورد مکالمات من و با آنها, اما من در اینترنت به اندازه کافی بلند به می دانم که نه تنها مردان نفرت که گه ایجاد یک رکورد دائم از یک وضعیت جدید و یک راه خوب برای تماشای آن لغزش را از طریق انگشتان دست خود را. (امیدوارم این مقاله است و نه محکوم به من به ارواح و unswiped در طول باقی مانده از این dizzyingly نامشخص فصل است.)

این ممکن است همان بازیکنان, اما این بازی فقط رو واقعی متفاوت است.

در عوض من به شما به اشتراک گذاشتن آنچه که من قدردانی بیشتر در مورد آنها. برای یک, اگر coronavirus است یک موضوع گفتگو, ما قادر به جلوگیری از برخی از اضطراب آور مبادلات است که اغلب لازم است با عزیزان. در حالی که من هیچ کمبود از چیزهایی که من می تواند انجام در طول “زمان آزاد” صحبت به دیدن می کند احساس می کنم مثل یک سرمایه گذاری در حل و فصل به پایین آینده است که من میل; نه این که یکی از این افراد لزوما به این سفر با من اما که داشتن معنی دار اساسی گفتگو با مردان نیستند که من دیرین افلاطونی دوستان شما اجازه می دهد تا من به در نظر گرفتن دیدگاه های مختلف است که می تواند کمک به من را به یک شریک بهتر هر زمان که زمان می آید.

مجبور تجرد اجتماعی فاصله غربيها به اخلاق و ارزش ها. مارس سال 2020 برای اولین بار بود در ماه حداقل دو سال که من رفتم بدون رابطه جنسی. چت با مردان من ممکن است با اگر من می تواند ساخته شده است آن را کمی ساده تر برای زنده ماندن لازم است پرهیز. (یک روز هنگامی که ما grandkids از ما بخواهید در مورد چگونه ما آن را از طریق این زمان ما بدانند راه به توضیح است که ارسال تصاویر سکسی به امید نگه داشتن کسی که داخل خانه شد و ما وظیفه مدنی.) چه خیره کننده این است که وجود دارد بیشتر به این لحظه بیش از فقط لاس زنی و دم lust.

مانند بسیاری از فمینیست من خودم اغلب به نام پس از بررسی و محکوم کردن خشونت از مردان خود را از بسیاری از امتیازات کسب شده خود را در امتناع از استخدام زنان به عنوان همسالان خود و در برابر ، اما کوچکتر عواقب ناشی از مردسالاری را در مرکز صحنه در زندگی شخصی من مانند چگونه وحشتناکی ندانسته و کسل کننده مردان اغلب اجازه داده می شود بدون نتیجه. بچه ها که خنده در جوک گوز می گویند که زنان در حال خنده دار نیست. آنها سال بدون خواندن کتاب و استدلال شما را در مورد چیزی است که شما مطالعه exhaustively فقط به “بازی مدافع شیطان.” به خصوص غم انگیز زیادی “WYD” متون اغلب نشان دادن بهترین خود را تلاش در معاشقه. مردان خسته کننده به عنوان جهنم به صداقت و ما نمی گویند این عموم اغلب به اندازه کافی.

در عین حال در این شرایط سخت و ترسناک زمان مکالمات طولانی با به طور معمول-کمتر-جذاب فیلم را ساخته اند من در داخل خانه هم بسیار قابل تحمل تر است. پناهگاه در محل زندگی شده است خوش آمدید یادآوری است که برخی از مردان را خیلی بیشتر به ارائه بیش از آنچه را بین پاهای خود را (و توانایی های خود را به قفسه) و ممنون میشم. هر زمان که این بیش از همه من قادر خواهید بود به می گویند که من قادر به دریافت و با کمی کمک از بچه ها من احتمالا نمی خواهد که ملاقات در غیر این صورت. مردان مردان—از همه مردم!—شده اند, جذاب, شوخ, حمایت, نوع, بیمار, جالب (جالب!), و فوق العاده آرامش. در اینجا به این امید آنها را نگه دارید که زمانی که درب به نوار دوباره باز شده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>