فقط سفید ماموران مجاز به گارد سابق پلیس متهم به قتل جورج فلوید


A view outside the Ramsey County Law Enforcement Center on June 20, 2020 in St. Paul, Minnesota.

یک دیدگاه در خارج از شهرستان رمزی اجرای قانون مرکز در ژوئن 20, 2020 در سنت پل ،

استفان Maturen/گتی ایماژ

هشت مینه سوتا اصلاح افسران ثبت تبعیض دعوی در دادگاه ادعا که نهی شدند از امنیت و یا حتی در همان طبقه به—درک چوین این افسر سابق پلیس است که به اتهام قتل جورج فلوید چرا که آنها نه سفید. زمانی که چوین بود که به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ آورده بود به Ramsey County Jail on May 29, تمام اقلیت ماموران دستور داده شد برای رفتن به یک جداگانه طبقه. ناظر به آنها گفت که آنها خواهد بود پتانسیل “مسئولیت” در اطراف چوین چون از نژاد خود را با توجه به اتهامات تبعیض که در زمینه با دولت در بخش حقوق بشر و بررسی توسط مینیاپولیس استار تریبیون.

تمام نگهبانان که گفته بودند به ترک طبقه پنجم که در آن چوین بود و قرار بود مردم از رنگ و آنها با جایگزین سفید افسران بانی اسمیت, وکیل به نمایندگی از هشت تادیبی افسران گفت. که تصمیم “تحقیر و خوار” به تحت تاثیر افسران اسمیت گفت و اشاره کرد که تصمیم گیری در کار باید “بر اساس عملکرد و رفتار” به جای مسابقه.

یکی از آسیب دیده افسران با اشاره به این که افسر پلیس شده بود گفت: آنها نمی تواند گارد کسی. “من درک که تصمیم به جداسازی ما تا به حال ساخته شده چون ما نمی تواند مورد اعتماد برای انجام کار ما مسئولیت های حرفه ای در اطراف با مشخصات بالا اهل بیت — صرفا به دلیل رنگ پوست ما” یک اقدام گروهبان که سیاه نوشت. “من آگاه هستم از یک وضعیت مشابه که در آن سفید افسران جدا شده از یک زندانی.”

رمزی زندان شهرستان سرپرست استیو Lydon تحت فشار قرار دادند تا در برابر اتهامات و ادعا او تنها دریافت اطلاعیه کوتاه که چوین خواهد شد ورود و تصمیم گیری ساخته شده بود به عنوان یک راه “برای محافظت و حمایت از” اصلاح افسران. “به رسمیت شناختن است که قتل جورج فلوید بود به احتمال زیاد به ایجاد بخصوص racialized تروما من احساس من تا به حال یک وظیفه فوری برای محافظت و حمایت از کارکنان که ممکن است دچار آسیب های روانی شده و ممکن است افزایش مداوم تروما نیاز به مقابله با چوین,” Lydon در بیانیه ای گفت. “از مراقبت و نگرانی و بدون آسایش در زمان من ساخته شده تصمیم به محدود کردن قرار گرفتن در معرض به کارکنان رنگ به یک قتل مشکوک که به طور بالقوه می تواند باعث بدتر شدن آن احساسات است.” Lydon که تاکنون تنزل مقام گفت: reassignments شد مختصر اما او متوجه شد که “تا به حال اشتباه در قضاوت و صدور یک عذرخواهی به کارکنان را تحت تاثیر قرار.”

اسمیت با این حال مشخص Lydon ادعا می کنند به عنوان یک “پس از این واقعیت توجیه” اشاره کرد که مشتریان او “هرگز خواسته برای حفاظت” و او توضیح نمی دهد آن را به عنوان یک اقدام از سر نگرانی برای افسران تا بعد. توسط “پیوند آنها را بر اساس رنگ پوست” Lydon “نیست نژادی جلوگیری از ضربه—او است که ایجاد آن را” اسمیت گفت.

پذیرش که افسران reassigned البته به طور خلاصه مشخص شده تغییر از مقامات که قبلا هرگونه افسران رنگ شده بود reassigned. که اتهام منجر شده بود رویترز به انتشار یک “واقعیت بررسی” مقاله که گفت: ادعا می کند که سیاه افسران شده بود “ممنوع” از امنیت چوین شد نادرست است. که انکار کرده بود خشم بیاورد و افسران و حتی بیشتر. “آنها خواستار همه ما دروغگو” است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>