بعد حرکت نمی کند پیکسار رو به جلو, اما آن را به مقدار زیادی سرگرم کننده به هر حال

بعدپیکسار, آخرین ماجراجویی طول می کشد محل در جهان که یک بار مسحور پر از سحر و جادو شما می توانید استفاده کنید برای شروع آتش سوزی برای برخی از اجنه یا جرقه آتش بازی برای جشن. اما سحر و جادو آسان نبود به استاد و بنابراین “جهان در بر داشت یک راه ساده تر برای به دست آوردن.”

که راه ساده تر این بود که علم — شما لازم نیست برای یادگیری جادوها و مهار سحر و جادو به نوبه خود بر روی چراغ اگر شما فقط می توانید تلنگر از یک سوئیچ. هر کسی می تواند آن را انجام دهد. بنابراین در طول زمان به عنوان داستان در ابتدای فیلم توضیح می دهد, سحر و جادو پژمرده.

هنوز جهان از این فیلم به عنوان ما آن را پیدا کنید در شروع بعد, است که هنوز هم مقدار زیادی جادویی در مقایسه با ما جمعیتی از موجودات مانند الف و سنتاور و cyclopes. نوشته و کارگردانی شده توسط دانشگاه هیولاها‘s Dan Scanlon, فیلم آرام و سرگرم کننده است. آن را ردیف بالا پیکسار; آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که این استودیو است که متعلق به شرکت دیزنی است معلوم واقعا نوآورانه و حتی 2017 را Cocoکه به شکست زمین در نظر از روی صفحه نمایش ضربه بسیار داستان آشنا می تپد.

اما آن را بهتر از بسیاری از سرگرمی های هدف در کودکان است که استودیو بوسیله اسباب گردنده از این روز است. وجود ندارد هر گونه آزار دهنده مزخرف شخصیت (مانند بی پایان عوامل حماسه یا خدا به ما کمک کند از Emoji فیلم) وجود دارد و یک داستان واقعی (در مقابل می گویند به bizarrely قطع راز زندگی حیوانات خانگی 2). آن را سخت تن به تن در سرعت از کوره در رفته و یا با صدای بلند و گریتینگ و یا متکی به شماره های موسیقی است که در نهایت محبت پدر و مادر خود را همیشه دوست داشتنی ذهن. این فقط یک فیلم است که یک سازماندهی مفهوم — و همچنین یک قلب است.

بعد‘s طرح هوشمندانه استخدام ساختار این نوع از مبارزات انتخاباتی شما ممکن است بازی در یک نقش فانتزی-بازی بازی مانند Dungeons & Dragons با قهرمانان تلاش تعدادی از موانع و هیولا پازل جادوها و برخی از شگفتی در پرتاب در اینجا وجود دارد. که آن را مجموعه ای در جهان است که یک بار رد شد توسط سحر و جادو — و که در آن یک شخصیت را از نقش بازی کردن بازی است که یک کلید طرح نقطه سرگرم کننده برای کودکان و غیر RPG-بازی مخاطبان و کمی از تخم مرغ عید پاک برای هر بزرگسالانی که نگاه از روی علاقه خود را در D&D-روز بازی. (که ممکن است به عنوان اخیر به عنوان آخرین آخر هفته.)

اما در بعدهای خارق العاده بورس-lite عناصر مخلوط با مطلب پیش پا افتاده workaday واقعیت. بنابراین آن را بسیار شبیه به جهان ما. تک شاخ پنجه از طریق سطل زباله کوچک و اهلی خانه اژدها نگهداری به عنوان حیوانات خانگی و خواب در آشیانه. همه درایوهای اتومبیل و با استفاده از تلفن های همراه. کودکان و نوجوانان یادگیری چیزهای طبیعی در مدرسه مانند ریاضی و علوم و تاریخ است. هیچ کس با استفاده از سحر و جادو برای دریافت از طریق روز.

Two characters in Pixar’s Onward.
برادران bein’ bros.
پیکسار

جهان است که بعد از مجموعه است که به صراحت “سرخورده” یک مفهوم است که برخی از فیلسوفان (به ویژه چارلز تیلور) به عنوان یک مشخصه از خود ما اسب شاخدار-رایگان جهان. (دیگران استدلال کرده اند در مورد آن البته.) آن دسته از متفکران نیست نظریه پردازی است که سحر و جادو هنگامی که وجود داشته اما نه که در گذشته نقطه در تاریخ بشر مردم به طور معمول بر این باور است که آن وجود داشته و رنگی که چگونه آنها در جهان دیدم. مشکلات با آب و یا با باروری و یا روابط و یا بسیاری از چیزهای دیگر شد نشانه آن است که شما نیاز به درخواست یک الوهیت یا فوقالعاده بودن یا تمرین املا یا چیزی شبیه به آن.

اما به oversimplify یک نی نی — زمانی که علم مدرن در امتداد آن ساخته شده جهان به نظر می رسد مانند یک محل است که می تواند مورد مطالعه درک و توضیح داد. در نتیجه احساس سحر رفت. و که به نظر می رسد که اتفاق افتاده در جهان به بعد ، زندگی قابل پیش بینی قابل توضیح عادی.

که زندگی Lightfoot خانواده زندگی راحت حومه خانه. آنها الف: لورل (جولیا لوئیس-دریفوس) و او را دو پسر درس خوان, نوجوان ایان (تام هلند) و مسخره برادر بزرگتر جو (عالی کریس پرات) است که بیشتر علاقه مند به مورد علاقه خود را آرپیجی به نام تلاش قدیم است. (این موضع برای Dungeons & Dragons به جز در جهان از بعداژدها و جادوگران هنگامی که واقعی بودند, تا زمانی که مادر خود را به آرامی به یادآوریست او را به توقف بازی ها, جو, تظاهرات که آن را “تاریخی است.”) ایان و جو عزیز درگذشت پدر قبل از ایان می تواند به یاد داشته باشید و آنها بزرگ شده ام که مایل او می تواند در اطراف هر چند زندگی با مادر خود خوب است.

Two characters from Onward with a magic rod that’s emanating with light.
همه چیز کمی وحشی در ایان تولد 16.
پیکسار

اما تعجب در سمت چپ توسط پدر خود باز می شود در ایان تولد 16th راه اندازی برادران در تلاش با وعده از پسران به صرف چند ساعت گرانبها با او از طریق یک طلسم جادویی. سفر خود را با آشغال خطرات و موانع هر دو جادویی و عابر پیاده از مسحور پازل به ترافیک متوقف می شود. در یک نقطه آنها می رسند مرموز میخانه حکومت توسط یک manticore (اکتاویا اسپنسر), تنها برای پیدا کردن آن را تبدیل به یک خانواده است eatery بیشتر یا کمتر یک Applebee و بالدار-شیر مالک باید یادآوری شود که او دارای قدرت است که فراتر از ارائه همبرگر به شام’ جداول.

نقطه ای از این تلاش البته واقعا برای پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید. آن را به اجازه ایان متوجه چیزهایی که در مورد خود و قدرت یادگیری جسارت و برای او و جو برای تقویت اوراق قرضه خود را به عنوان برادر در حالی که سفر از طریق ترسناک سرزمین های دور. این دقیقا تکان دهنده خاک برای یک فیلم دیزنی. (منجمد 2 است که هنوز هم در تئاتر بعد از همه.)

Two elves and a winged lion, aka manticore, in Onward.
بازدید مهیب manticore.
پیکسار

اما یک لایه — برادران’ حسرت به دیدن پدر خود را فقط در حالی که کمی و اساسی عدم امکان بازیابی گذشته حتی از طریق سحر و جادو — به ارمغان می آورد یک نوع از سحر و جادو. یکی از پیکسار در عمیق ترین نقاط قوت همواره مقابله با تلخ و شیرین همراه با کاملا شیرین و خنده دار در داستان که بچه ها و والدین می توانند با هم تماشا کنید. استودیو بوده است به خصوص خوب در برخورد با از دست دادن و حتی مرگ در فیلم ها اعم از داخل و خارج به تا به داستان اسباب بازی سری بعد می کشد در همان کسانی که heartstrings.

که یک بیت از سحر همه خود را در آن. مرگ و از دست دادن می آید به همه ما است. ما می دانیم که ما می تواند آن را توضیح دهد و ما این مطلب را قبول می کنیم که این فقط یک واقعیت زندگی است. اما یک فیلم مانند به بعد به ما می دهد یک لحظه مکث به نشستن با احساسات ما و سپس به احساس می کنید برخی از امید برای آینده. آن را ممکن است به عنوان انقلابی به عنوان برخی از پیکسار در گذشته ارائه شده و در آن حس آن ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از استودیو به احتمال زیاد در آینده — اما آن را هنوز هم حفظ یک جرقه که در زمان سحر و جادو.

بعد باز می شود در تئاتر در 6 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>