اورگان جمهوری خواهان اخلال دموکراسی های در حال اجرا به دور است. دوباره.

در اورگان در حال حاضر تعداد انگشت شماری از مردم سفید از سمت راست در حال برگزاری دولت را به گروگان گرفتند.

نه دیگر مسلح اشغال ساختمان های دولتی در سال 2016. این بار یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران اورگن که حاضر به ورود به ساختمان های دولتی در نتیجه نگه داشتن کسب و کار قوه مقننه را به گروگان گرفتند.

آن باید بیشتر توجه ملی اگر بدون هیچ دلیل دیگر از آن کاملا کپسوله بزرگتر سیاسی ملی روند. آن را مانند یک جهان برف, یک, کامل, مینیاتور نمایندگی از چه حزب جمهوری خواه تبدیل شده است.

در یک کلام اورگان جمهوری خواهان در حال بهره برداری محرمانه در قانون اساسی به منظور اعمال حق وتو قدرت بر قانون توسعه دموکراتیک اکثریت از طرف تقریبا به طور کامل سفید روستایی اقلیت. پنج بار در ده سال, آنها به سادگی حاضر به نشان می دهد تا برای کار جلوگیری مجلس از تصویب لوایح در اسلحه جنگلداری مراقبت های بهداشتی و بودجه. پنجم اعتصاب بیش از یک تغییر آب و هوا لایحه در حال انجام است.

آن را فوق العاده تشدید ضد دموکراتیک رفتار از سمت راست رفته و تقریبا به طور کامل خسته شده اید توسط ملی سیاسی رسانه ها. آن است که یک معامله بزرگ به ارزش مکث به در نظر گرفتن نه تنها به دلیل آن است که جلوگیری از اورگان از پرداختن به تغییرات آب و هوایی است اما به دلیل آن را نشان می دهد در شرایط کامل که در آن ملی ایران با رهبری است.

برای شروع بیایید نگاهی به آنچه را قادر می سازد این تعطیل و ردیابی تاریخ خود را بیش از سال گذشته است.

ایالتی اورگان قانون اساسی شامل یک تا حدودی دمدمی ارائه در مقاله چهارم بخش 12 مورد آنچه به منزله یک حد نصاب — حداقل تعداد قانونگذاران لازم برای قانونگذاری خود را به انجام کسب و کار. بسیاری از دولت های قانون اساسی تعیین نصاب اما بیشتر واشنگتن را به شمال آن مجموعه در یک اکثریت ساده. که اگر یک اقلیت پیاده کردن قوه مقننه هنوز هم می تواند انجام کار خود را.

در اورگان حد نصاب دو سوم از بدن قانونگذاری — 40 از 60 نمایندگان یا 20 از 30 آغاز شد. وجود دارد برخی از حاکم منطقی برای این بالاتر نیاز ؟ نه واقعا. این تنها چیزی نوپای ایالت اورگان کپی از ایندیانا بود که آن را مونتاژ آن اساسی است.

به عنوان 2018 دموکرات باید supermajorities در هر دو مجلس دولت قوه مقننه با 18 از 30 کرسی سنا و 38 از 60 کرسی مجلس. این نیاز و تاکید کرد از آنجایی که بسیاری از رسانه ها در پوشش این داستان bizarrely حذف آن: دموکرات ها نماینده اکثریت بزرگی از رای دهندگان اورگان. آنها خیلی بیشتر حمایت عمومی از جمهوری خواهان در دولت است.

oregon legislature ویکیپدیا

حتی خود را داده اقلیت کوچک اگر هر جمهوری خواه بخواهد به راه رفتن از مجلس سنا — به معنای واقعی کلمه حاضر به نشان می دهد و کار خود را — آنها می تواند به جلوگیری از رسیدن به حد نصاب در نتیجه جلوگیری از هر گونه قانونی کسب و کار در حال انجام در اورگان مقننه غیر منتظره ای کوتاه, 35 روز جلسه سالانه.

البته هر دو حزب انجام داده اند می تواند این را در هر زمان در اورگان تاریخ آن در اقلیت است. آنها فقط نمی. آن را معمولا درک بدون نیاز به توان اظهار داشت که راه رفتن در کار خواهد بود یک ناخالص dereliction وظیفه و توهین به رای دهندگان اورگان. اگر هر دو طرف ساخته شده است یک عمل از آن حکومت در دولت تبدیل شده بود به طور کامل غیر ممکن است.

اما این روزها چنین هنجارهای دموکراتیک دیگر مهار جمهوریخواهان.

در ماه مه سال 2019 اورگان خواهان پیاده کردن این کار برای جلوگیری از مقننه از رای گیری در دو لایحه یکی متوسط با تفنگ و محدودیت های دیگری است که باید محدود مذهبی معافیت از واکسن.

نگران فکر دولت با کمتر نا امن اسلحه و unvaccinated فرزندان مغان در صحنه چهار روز تحریم شغل خود را در نتیجه جلوگیری از فرماندار کیت براون از عبور او بودجه و بودجه مدارس دولتی.

دولت دموکرات در دولت کسب و کار و عملکرد مدارس برگزار می شود, گروگان مجوف. در یک معامله به فریب خواهان بازگشت به انجام شغل خود را از آنها توافق کردند به جدول هر دو صورتحساب برای جلسه.

به عنوان بخشی از توافق جمهوری خواهان امضا یک سند صفحه حمایت نمی به راه رفتن دوباره در طول جلسه و اجازه می دهد تا کار به سر بر ميزان هموگلوبين 2020, کربن cap-and-trade لایحه.

Document signed by Oregon Republicans returning to work May 13, 2019, obtained by Willamette Week.
سند امضا شده توسط اورگان خواهان بازگشت به کار مارس 13 2019 به دست آمده توسط ویلامت در هفته است.
ویلامت هفته

در ماه ژوئن 2019 فقط به عنوان اورگان مقننه به تصویب که cap-and-trade لایحه جمهوری خواهان راه می رفت دوباره نقض قرارداد آنها امضا کرده بود یک ماه قبل است.

در برابر این خیانت قهوه ای تهدید برای ارسال به دولت و پلیس پس از قانونگذاران اما دموکرات کنگره عمدتا simpered. “من به شما التماس برای بازگشت” گفت: رئیس جمهور مجلس سنا پیتر کورتنی در آمریکا هستند. “من نمی خواهم به ارسال به دولت ، من نمی. من نمی.”

هیچ یک از جمهوری خواهان که تا کنون زحمت توسط پلیس, اما در واکنش به تهدید اوباما سناتور برایان Boquist گفت: در دوربین پرداختن به خود را به دولت troopers: “ارسال لیسانس و آمد به شدت مسلح است.”

مردم نمی باید زمان زیادی برای جذب این واقعیت است که یک انتخاب رسمی به حال آشکارا تهدید زندگی از پلیس ایالتی چرا که آخر هفته جمعیت زیادی از جمله اعضای اورگان راست شبه نظامیان آغاز شد گردآوری در کنگره. در یک نقطه, پلیس ایالتی در بر داشت بسیاری از تهدیدات از کسانی که شبه نظامیان به اندازه کافی هشدار دهنده به تعطیل دولت کنگره را برای یک روز است. جمهوری خواهان پس از آن تمسخر دموکرات بودن می ترسم.

در این صورت از دروغ و ناسازگاری با تهدید اضافی-حقوقی خشونت دموکرات … مجوف دوباره. کورتنی کشیده و خود را به طبقه سنا و اعلام کرد به تعجب بزرگ از بسیاری از این لایحه را به هواداران است که دموکرات ها ندارد, رای به این لایحه جمهوریخواهان می آیند. (گروه های زیست محیطی و حامیان لایحه اختلاف کورتنی خصوصیات.)

جمهوری خواهان در نتیجه همه چیز آنها می خواستند از جمله کشتن cap-and-trade لایحه بدون عواقب. به جز Boquist — او تنها می تواند به کنگره اگر او به پلیس ایالتی 12 ساعت قبل.

جمهوری خواهان آموخته بود خود درس. آن زمان تنها تا ماه فوریه سال 2020 برای اولین اعتصاب جلسه جدید, زمانی که جمهوری خواهان کلا پرید جلسه شب.

چه مشکل بود این زمان ؟ چه مسئله آنقدر وخیم به عنوان توجیه فوق العاده ای نقض دیرینه هنجارهای?

آن را فقط که دموکرات ها مشغول به کار بودند همه بیش از حد سخت در حال حرکت کمی بیش از حد سریع. “امشب واقعا در مورد قدم زدن گفت:” خانه رهبر اقلیت کریستین Drazan,. “برنامه است کمی خسته کننده.” به نظر می رسد برخی از جمهوری خواهان به حال برنامه ای که مختل اواخر اعلام کرد نشست.

Drazan, وعده داده شده به ادامه با استفاده از تعطیل برای تنظیم سرعت برنامه. “ما باید این گفتگو فردا دوباره” او گفت:. “چه طبقه مانند نگاه در آن روز؟”

در ژانویه 2020, اورگان دموکرات ها رونمایی از نسخه جدید خود را cap-and-trade لایحه که منعکس بحث شدید با اقلیت قانونگذاران صنعت و تجارت قرار گرفتند. آن را به شدت به خطر بیافتد نسخه در حال حاضر در معرض خطر لایحه که در حال حاضر به تصویب در سال 2019.

طرح جدید را اجرا و بیش از سه فاز با مناطق روستایی تحت تاثیر گذشته است. روستایی سوخت بودند معاف همراه با صنايع مختلف و کلاس های جدید از گاز کاربران است. آن قابل توجه بود کاپیتولاسیون.

این ماه سناتور جمهوریخواه راه می رفت دوباره با استفاده از شعارهای بدون تغییر از قبل از تمام امتیازات. این بار کورتنی بلافاصله رد ارسال سربازان دولت پس از آنها. به جای او مضاعف خود را گدایی. “من به شما نیاز دارند. من نیاز به شما برای کمک به همکار من Oregonians – همه ما است. I need you,” او گفت: plaintively در یک مصاحبه رادیویی. “اجازه دهید به مبارزه با راه های دیگر. لطفا دوباره به اورگان من اورگان است.”

قهوه ای بود و یک بار دیگر “بسیار نا امید” به عنوان رهبر اکثریت سنا.

چند روز پیش اورگان آمریکا و عدم تمایل سناتور به همه سرگرم کننده و همچنین راه می رفت بیرون انکار است که بدن یک حد نصاب.

در ضمن یک میزبان کامل از اولویت های قانونی از جمله لوایح در بی خانمانی, آتش سوزی آمادگی و کمک به قربانیان سیل — در حال برگزار شد. هزینه های طیف وسیعی از اولویت های دولت از رفاه کودک به بیمارستان های روانی به جنگلداری می تواند با تاخیر برای یک سال. همچنین در خطر است, تاریخی سال-در-این-ساخت مصالحه بین اورگان چوب صنعت و محیط زیست که در جنگ برای دهه.

یک ائتلاف گسترده ای از اورگان گروه خواستار جمهوری خواهان بازگشت به کار, اما برای ایران, تنها پایه مهم است. در حال حاضر اورگان گروه در حال کار بر روی مجموعه ای از رای گیری طرح های است که آنها را وادار به کار می کنند.

اولیه حزب جمهوری خواه صحبت کردن نقطه مورد cap-and-trade لایحه قرار است دلیل آن است که بسیار قابل اعتراض است که از آن شده است “کهنه پایین گلو خود را.” گفتند: آن را در سال 2019:

و آنها هنوز هم در حال گفتن آن امروز است. “ما فکر می کنیم این مسئله چیزی است که در حال کهنه کردن ما در گلو گفت:” صاحب یک شرکت ثبت اعتراض در کنگره این ماه است. رئیس دولت حزب جمهوری خواه گفت: این لایحه بود که “منفجر” از طریق قوه مقننه است.

این ادعا آشکارا غلط است. کلاه-و-تجارت لایحه شده است در حال توسعه در اورگان در بعضی از فرم یا دیگر برای ده سال. فقط در طول دو سال گذشته آن شده است مسلما بیشتر از طریق فرایند از هر لایحه در دولت تاریخ است.

در اینجا یک ویدیو در مورد فرایند طولانی و آرایه وسیعی از ذینفعان درگیر در این لایحه:

آمریکا اعتراض شنیده شده است و خطاب. آنها نه فقط متوقف لایحه و این چیزی است که آنها می خواهند. آن را هرگز واقعا در مورد روند آن را در مورد دولت انجام چیزی است که آنها نمی خواهید آن را به انجام (قیمت گذاری کربن) در یک وضعیت که در آن آنها باور دارند که آنها باید به وتو. آنها بر این باورند که روستایی سفید افراد و نوع شغل آنها بیشتر اصیل gray industries از کسانی که از ساکنان شهرستان مشغول به کار مشاغل خدماتی و در نتیجه آنها باید بیشتر صدا در سیاست است.

“این دولت ساخته شده بود توسط صنعت چوب و مزارع و دامداران و ساخت و ساز و دیگر آبی یقه صنایع گفت:” جان Hanlin کلانتر روستایی شهرستان داگلاس در جنوب اورگان در یک راهپیمایی 2019. “نه در قهوه کسب و کار و درمانگاه ماری جوانا.”

در طول تاریخ این لایحه دموکرات ها را خم رو به عقب به جای جمهوری خواه اعتراض لایه بندی بیشتر و بیشتر روند ساخت امتیازات بیشتر و بیشتر اما آن تغییر نکرده جمهوریخواه حرف یا رفتار یک ذره. اعتراض بودند هرگز ساخته شده در ایمان خوب است; آنها نیست به این لایحه را در مطالب و یا روند اما به وجود آن است.

“دموکرات ها بودند فقط آن را هل دادن و فشار دادن آن و هل دادن آن” شکایت جمهوریخواه رهبر هرمان Baertschiger جونیور توجیه آخرین اعتصاب. “ما تا به حال هیچ انتخاب دیگری.”

اما البته وجود دارد یکی دیگر از انتخاب: به تبعیت از روند دموکراتیک. “ما باید به راه ما مهم نیست که چه” یک فرض معقول برای حمل به اختلاف در یک دموکراسی است.

دوم اصلی ایران صحبت نکته این است که به جای به سادگی رای گیری این لایحه از طریق راه طبیعی قانونگذاران انجام دموکرات باید آن را به رای دهندگان به عنوان یک مستقیم از رای گیری همه پرسی.

آن را به اندازه کافی روشن چرا این امر در خدمت اهداف جمهوری خواه. آن را لگد می توانید در پایین جاده و آنها را به ماه برای دسترسی به میلیاردها دلار از پول نفت به سرکوب همه پرسی فقط به عنوان نفت میلیاردها خرد و رای گیری طرح های در واشنگتن و کلرادو در سال 2018 است.

آنچه من درک نمی کنم که چرا این پیشنهاد است که گرفته شده به طور جدی توسط هر کسی حتی برای یک ثانیه. آن است که facially پوچ. قوانین از روند دموکراتیک نوشته شده در سیاه و سفید. دموکرات ها بازی های برگزار شده توسط آنها. آنها مبارزه کرد و در cap-and-trade, در میان چیزهای دیگر — و یک اکثریت بزرگ آرا. به طوری که آنها در حال توسعه یک لایحه و در حال حاضر آنها در حال رفتن به آن منتقل می کند. این است که چگونه دموکراسی کار می کند.

جمهوری خواهان نمی فقط به خودسرانه تصمیم می گیرید به عنوان یک شکست اقلیت چه اکثریت لوایح تصویب و یا چه شکل آنها را. عظیم خود احساس حق وجود آنها نمی تواند به بازنویسی قوانین دموکراسی در پرواز آن را به عنوان مناسب آنها از لایحه به لایحه.

برای شنیدن خواهان بحث آنها فقط به دنبال منافع محاصره يومان کشاورزان است. پول می گوید یک داستان متفاوت است.

به عنوان این تحقیقی در معرض از The gray industries‘s Rob Davis اسناد اورگان کشور loosest قوانین در پول در سیاست های بدون محدودیت آنچه در چه شرکت ها یا افراد می تواند کمک به سیاستمداران است. این امر منجر به سیل پول نقد به سیاست خارجه و ثابت فرسایش از دولت را یک بار افتخار آلودگی و قوانین زیست محیطی.

اورگان در حال حاضر برای اولین بار در کشور در سرانه کمک های مالی شرکت ها به سیاستمداران; تقریبا نیمی از کل پول اهدا به اورگان قانونگذاران می آید از شرکت های بزرگ به مراتب بیشتر از از اتحادیه های کارگری و یا افراد است.

به عنوان Davis, یادداشت های جمهوری خواهان که به خاطر راه رفتن بر روی شغل خود را 65 درصد از کمک های مالی خود را از شرکت ها به ویژه شرکت های بزرگ مانند صنایع کخ با دارایی است که به تحت تاثیر قرار cap-and-trade.

این یک داستان در مورد بزرگ منابع فشرده شرکت های خرید و حمایت از قانونگذاران که پس از انجام مناقصه خود را تحت پوشش یک دسته از منحرف فرهنگ-جنگ لفاظی در مورد نخبگان در مقابل فقط-مردمی است.

هر کسی که عمل می کند احساس خطر در مورد جمهوری خواه رفتار است که به ناچار به یادآوری است که قانونگذاران دولت باید راه می رفت قبل از.

در سال 2001 اورگان دموکرات ها راه می رفت از قوه مقننه و در سال 2003 تگزاس دموکرات ها بود همین. در هر دو مورد آنها در اعتراض به تلاش های اکثریت به شرکت در این نوع از gerrymandering که کوک با هم آینده جمهوری خواهان اکثریت حتی اگر آنها کمتر رای دهندگان.

در سال 2011 ویسکانسین دموکرات ها راه می رفت; بعد از آن که سال, ایندیانا دموکرات بود همان. در هر دو مورد آنها در اعتراض به صورتحساب بودن با عجله از طریق با اکثریت مخالف با اکثر دولت رای دهندگان به طور دائم فلج اتحادیه های کارگری.

جمهوری خواهان به استناد به این موارد به عنوان دفاع از اقدامات خود را. رسانه ها ناامید کننده ensorcelled توسط هر نوع از هر دو طرف داستان وحی اجرای آن با عدم توجه به تفاوت ها در زمینه. بنابراین آن را به ارزش اشاره کردن:

  • این نمونه از تقریبا 10 و تقریبا 20 سال پیش بود;
  • هر یک از آنها به معنای به عنوان یک ژست فوق العاده ای برای برجسته کردن شرایط فوق العاده گرفته شده در سیاسی فوق العاده ای خطر ؛
  • هر قسمت به پایان رسید با اکثریت گرفتن آنچه می خواستم آن را پس از یک تاخیر کوتاه;
  • اورگان جمهوری خواهان باید راه می رفت چند بار در گذشته 10 سال از همه دموکرات ها را در تاریخ مدرن است.

وجود دارد به سادگی هیچ سابقه برای چه اورگان جمهوری خواهان در حال انجام درمان راه رفتن استراحتی به عنوان معمول و استفاده از آنها برای جلوگیری از عبور از آنچه که نسبتا milquetoast مجموعه ای از سیاست های کربن (کمتر سختگیرانه تر از در بسیاری از کشورهای دیگر) و حتی به تنظیم سرعت کار در قوه مقننه است. دموکرات ها انجام داده اند هرگز چیزی شبیه به این در هر نقطه.

این یک وضعیت فوق العاده ای. به شدت سفید, روستایی اقلیت رای دهندگان است برگزاری یک دولت کل کسب و کار را به گروگان گرفتند. اورگان دموکرات توسط قواعد کردم رای بیشتر و توسعه قانون از طریق کانال های مناسب. در حال حاضر کمتر از ده نمایندگان مجلس به شدت با بودجه بسیار صنايع آنها در حال دفاع هستند مسدود کردن آن را با استفاده از یک کهنه تغییر ناگهانی دولت اساسی است.

هیچ تصور توجیهی برای آن که ممکن است کوچک-d دموکراتیک منطق. آن را تنها حس می کند در زمینه سفید برتری: این تصور که روستایی سفید آمریکایی ها اصیل تر آمریکا نسبت به سایر گروه ها و سزاوار outsized نمایندگی در آن سیاست و قدرت وتو بیش از آن در قانون.

آن است که هیچ جای تعجب وجود دارد که فراوان روابط بین Oregon عربستان و راست. در نظر TimberUnity که عبور می کند خود را به عنوان مردمی از روستایی gray industries وبلاگ نویس و کامیونداران در برابر آب و هوا ، در ژانویه 11 “پیشگامان پیروزی” مراسم اعطای جوایز اورگان ایران به گروه یک جایزه.

Oregon GOP fetes TimberUnity.
اورگان ایران fetes TimberUnity.

بعد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت این گروه به کاخ سفید و تهمت مدیر کمپین براد پاسکال برگزار شد یک فروم با آنها.

در فوریه 6, TimberUnity برگزار شد در این تجمع که دولت کاپیتول. پوستر تبلیغاتی آن به صراحت آینه پوستر برای سال 2017 سفید supremacist متحد حق تجمع در چارلستون.

TimberUnity poster on the left; Unite the Right poster on the right.
TimberUnity پوستر در سمت چپ; متحد درست پوستر در سمت راست.

چند نفر از اعضای سفید supremacist گروه سه Percenters که همچنین ارائه امنیت در متحد کردن حق تجمع دیده می شد در میان جمعیت. همچنین کشف شد شعار از راست توطئه شبکه Q-Anon — “که در آن ما به یک, ما همه” (WWG1WWA) — در مکرر نمایش آن را به عنوان به طور معمول در سه Percenter حوادث.

Q-Anon slogan at a TimberUnity rally.
س-Anon شعار در TimberUnity رالی.

آنجلا روم بود که یک جمهوری خواه قانونی کارمند و سه Percenter که به پایان رسید تا انجام زمان زندان برای ارائه یک اسلحه گرم به یک همکار سه Percenter و جنایت کار محکوم. (او را در حال اجرا برای کنگره در حال حاضر.) در اینجا او است نما با ماتئو Dagradi از افتخار پسران جناح راست گروه که غالبا brawls در خیابان پورتلند و سفید ملی “ok” ژست. که مرد photobombing در پس زمینه ؟ TimberUnity رهبر تاد Stoffel.

Angela Roman and Proud Boy Matteo Dagradi making the white-power “ok” sign, with Todd Stoffel in the background, at the Vanguards of Victory ceremony.
آنجلا روم, افتخار پسر Matteo Dagradi و TimberUnity را تاد Stoffel.

پس از این تجمع TimberUnity ربوده شده است توسط با تجربه تر جمهوریخواه هایی که قصد استفاده از آن را به عنوان یک جریان چماق در برابر دموکرات ها.

این همه در یک شبکه به هم پیوسته در دولت: راست گروه GOP و صنایع منابع که صندوق آنها. بارها و بارها این اقلیت مجاز به دفاع از آن خواهد شد در هزینه آن را شهروندان هنجارهای رفتاری است که دولت و دموکراسی خود را — بدون نتیجه و یا پاسخگویی.

این تصادفی نیست که اورگان دولتی است که در آن یک گروه از راست گرایان اشغال ساختمان های دولتی در Malheur ملی پناهگاه حیات وحش برای بیش از یک ماه مسلح و به صراحت تهدید به خشونت است. آمون باندی رهبر مجرمانه که اشغال بود تبرئه از تمامی اتهامات و بازگشت به زندگی خود را در عرض یک سال است.

که باعث می شود هیچ حس به جز در مقابل پس زمینه فرض سفید برتری. چه کس دیگری خواهد بود و مجاز به انجام این کار و دور آن را با ؟

بنابراین بیش از حد در قوه مقننه است. بارها و بارها یک تعداد انگشت شماری از اورگان جمهوریخواه برگزار شد دولت به گروگان خواسته های خود را. در عین حال از رسانه ملی به نظر می رسد ناتوان از تماس با آن چه در آن است.

برای مثال نگاهی به این داستان از آسوشیتد پرس. آن را مثبت حقیقی در ارادت خود را به خسته استعارههای از جریان اصلی سیاسی در پوشش. بحث در اورگان تبدیل شده است “تن به تن” و قسمت “نشان می دهد شارپ بخش.” جمهوری خواهان می گویند این دموکرات ها می گویند که او می گوید: او می گوید: پایان.

در هیچ کجای داستان را به خواننده گفته شود که حزب دموکرات باید یک فمن در قوه مقننه است. هیچ جا را به آنها گفته شود که یک جمعیتی همگن اقلیت است با استفاده از یک بار-اقدامات فوق العاده به طور معمول خنثی خواهد از منتخب اکثریت. هیچ جا را به آنها گفته شود که اقلیت برگزاری این دولت گروگان گرفته شده حمایت در سال گذشته با تهدید از راست شبه نظامیان خشونت است.

جریان اصلی سیاسی در پوشش دیده ایم دوباره و دوباره در مغلوب ساختن پیشی جستن سال است که به سادگی ناتوان از برقراری ارتباط یک حس از بحران است. وجود دارد تنها یک مدل از داستان — آنچه هر طرف می گوید در برابر اندازه گیری — و آن را تنها در خدمت به محو و مبهم از یک وضعیت که در آن یک حزب نیست دیگر است lurched در یک اساسا ضد دموکراتیک جهت. (پوشش محلی از رسانه ها مانند OPB خیلی بهتر است.)

در ضمن دموکرات ها در دولت به زور گرفتن دست خود را و غار به جمهوری خواه خواسته های دوباره و دوباره به عنوان اگر آن است که به سادگی یک ماده البته که اکثریت زیادی باید خم شدن زانو را به یک اقلیت کوچک.

یک نظرسنجی اخیر نشان داد که Oregon عمومی به نفع سیاسی پاسخگویی برای قانونگذاران راه رفتن شغل خود را دارد اما هرگز پاسخگویی برای tantrum-پرتاب سفید مردانی که دولت را به گروگان گرفتند. این درست نیست که قانون نمی خواهد آنها را مجازات کند. آنها حتی نمی خواهد برگزار شد reputationally یا فصاحت پاسخگو باشد. مخالفان خود در حزب دموکرات نمی خواهد اسمش را سفید برتری. رسانه ها نیست. به طوری که آنها دور با آن را دوباره و دوباره و حفظ و افزایش.

US-ELECTION-TRUMP
مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع در اورگان.
عکس های اعتباری باید بخوانید غارت کر/خبرگزاری گتی ایماژ

وضعیت رو به اورگان ایران با آینه یک رو هستهای در سطح ملی; هر فصل از داستان بالا آینه ملی فصل.

در کشور ما سیاست را به عنوان در اورگان آن را به طور فزاینده ای روشن است که جمعیت شهری میشد و تنوع وجود دارد و به سادگی کافی نیست روستایی و حومه سفید مسیحیان به تشکیل یک اکثریت هر بیشتر. در صورتی که جمعیتی که در حال حاضر تبدیل به یک شدید همه جانبه سیاسی هویت است — برای حفظ سنتی خود را نگه دارید و بر قدرت آن را تنها می تواند انجام این کار از طریق به طور فزاینده ضد دموکراتیک.

در اورگان است که به معنی بهره برداری از رسیدن به حد نصاب قانون و نامحدود شرکت های بزرگ پول است. در سطح ملی به این معنی بهره برداری روستایی overrepresentation در سنا کالج انتخاباتی رای دهندگان سرکوب filibuster … و نامحدود شرکت های بزرگ پول است.

در سیاست های ملی در اورگان ضد دموکراتیک تاکتیک ها و لفاظی های در حال افزایش در سمت راست وجود دارد اما کمی مقاومت مواجه و یا پاسخگویی. آنها پرداخت هیچ مجازات برای دروغ گفتن نقض هنجارهای یا مصرف قانونی گروگان ها به طوری که آنها در حفظ و انجام آن در حفظ و افزایش. این موسسات در اطراف آنها به نظر می رسد مایل و یا قادر به رسم خط در شن و ماسه و هنگامی که آنها را به عنوان زمانی که دموکرات ها استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن آنها برای پیدا کردن آن خطوط دمیده گذشته توسط حزبی وحدت.

جمهوری خواهان یادگیری دوباره و دوباره است که اگر آنها با هم چوب آنها دور می توانید با هر چیزی — به سرقت رفته انتخابات misbegotten جنگ botched فاجعه پاسخ رکود و در حال حاضر آشکارا جنایی جمهور. به عنوان طولانی به عنوان آنها متحد “سمت” رسانه ها و سایر موسسات را درمان آنها را به عنوان مشروع طرف بدون توجه به آنچه آنها انجام می دهند.

اورگان هنوز هم شانس به رد و یا حداقل حاوی سفید برتری. امیدوارم آن را نشانی از یک کار بهتر از این کشور از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>