اورگان خواهان تعطیل خارجه سنا و فرار به بلوک آب و هوا لایحه

جمهوریخواه دولت سناتور در اورگان فرار دولت و کنگره آمریکا روز دوشنبه در یک شیرین کاری در نظر گرفته شده برای از خط خارج شدن تصویب لایحه تغییر آب و هوا با حمایت اکثریت نمایندگان مجلس برای دومین بار در هشت ماه.

اورگان نیاز به دو سوم از دولت آمریکا و اعضای حاضر برای رسیدن به حد نصاب که بدون آن اتاق نمی توانند بر روی صورتحساب. یازده از 12 سناتور جمهوریخواه فرار دولت و کنگره در سالم روز دوشنبه به انکار دموکراتیک فمن حد نصاب برای جلوگیری از رای دادن در یک لایحه به کلاه انتشار گازهای گلخانه ای که تصویب شد بودجه کمیته پیش از آن در روز gray industries گزارش شده است. 11 جمهوریخواهان که رفتم نمایندگی فقط 36 درصد از جمعیت این ایالت با توجه به خروجی.

تبلیغات:

کلاه-و-تجارت لایحه تحمیل یک کلاه بر روی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای و نیاز به برخی از صنایع برای به دست آوردن “تولید گازهای گلخانه ای کمک هزینه” برای هر متریک تن از انتشار گازهای گلخانه ای. این لایحه به دنبال کاهش تولید گازهای گلخانه ای در سطح 80 درصد تا سال 2050. دموکرات ها ساخته شده چند “امتیازات” به جمهوری خواهان پس از آخرین اعتصاب, معافیت کل مناطق از دولت به طور نامحدود. اما جمهوریخواهان هنوز هم شکایت کرده است که دیگر اصلاحات آنها تا به حال پیشنهاد شده بودند رای دادند را با توجه به usf football.

دموکرات ها اعزام sergeants در اسلحه به مسیر پایین از دست رفته خواهان است که تحریم روز دوشنبه رای اما قادر به آنها پیگیری کردن. جمهوری خواهان به طور مشابه گریخت و دولت در تابستان گذشته برای جلوگیری از رای گیری در مورد این لایحه با برخی از پنهان شده در آیداهو کابین.

رئیس جمهور مجلس سنا پیتر کورتنی یک دموکرات گفت: gray industries که رهبر جمهوریخواهان هرمان Baertschiger جونیور “را ترک درب باز است که شاید آنها می خواهم آمد” اما اذعان کرد که این معلوم نیست که آیا اوباما و قانونگذاران بازگشت بدون یک معامله است که ارسال خواهد اندازه گیری برای رای دهندگان همه پرسی. اورگان رای دهندگان را شکست داد و اقدامات مشابه در سال 2016 و 2018.

تبلیغات:

کورتنی گفت: درخواست رژیم صهیونیستی است. کیت قهوه ای برای ارسال به دولت و پلیس troopers برای پیدا کردن جمهوری خواهان به عنوان او را زمانی که آنها فرار بیش از تابستان است. جمهوری خواهان مجلس سنا نیز راه می رفت در سال گذشته به غرفه یک کسب و کار مالیات و برای جلوگیری از واکسن و کنترل اسلحه صورتحساب.

“اگر (حمله داعش) دوست ندارم لایحه آنها نیاز به نشان می دهد و آن را تغییر دهید و یا نشان می دهد و رای ‘نه'” براون گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه با این استدلال که جمهوری خواهان “را انتخاب کرده اند به مالیات دهندگان بودجه تعطیلات … Oregonians باید خشم و من بیش از حد.”

“راه رفتن در کار است dereliction وظیفه گفت:” رهبر اکثریت سنا جینی Burdick که به نام شیرین کاری “بیشرمی و بی احترامی است.”

تبلیغات:

مجلس تینا Kotek به نام اعتصاب “یک بحران برای ما دموکراسی است.”

“این یک بازی نیست. رای دهندگان انتخاب ما برای انجام کار ما,” او گفت:. “کاربرانی که حاضر به نشان می دهد و انجام شغل خود را می گویند اکثریت زیادی از Oregonians: رای خود را مهم نیست.”

تبلیغات:

جمهوری خواهان ادعا کرد که آن را دموکرات ها’ خطا در آنها راه می رفت.

“دموکرات ها حاضر به همکاری با جمهوری خواهان و رد هر اصلاح آن ارائه شد. توجه اورگان — این یک مثال درست از سیاست های حزبی,” Baertschiger در بیانیه ای گفت.

“گاهی اوقات یک تحریم بهترین راه برای جلوگیری از قوانین بد اتفاق می افتد به مردم خوب” اضافه شده جمهوری خواه ایالت کیم تاچر که در حال اجرا است برای دولت.

تبلیغات:

تحریم خط خارج تعدادی از لوایح دیگر که باید رای دادند در دو هفته قبل از اتاق 35-بعد جلسه به پایان می رسد. مجلس قصد دارد تا لایحه که افزایش مالیات بر سرمایه گذاران ثروتمند, ممنوعیت برخی آفت کش ها نیاز به ذخیره سازی امن از اسلحه و ممنوعیت تبعیض بر اساس مدل مو همراه با مسابقه. سنا همچنین انتظار می رود برای رای دادن در یک پناهگاه بی خانمان لایحه بودجه و کمک مالی بسته برای ساکنان برخورد با جاری شدن سیل.

سنا با عجله به تصویب تعدادی از لوایح در عرض چند ساعت پس از جمهوری خواهان در آمد خود را از تحریم در سال گذشته است. کورتنی گفت: usf football او امیدوار است که یک وضعیت مشابه بازی خواهد کرد و خواهان را در زمان بازگشت به رای دادن در این قانون. رژیم صهیونیستی. قهوه ای سمت چپ باز امکان فراخوانی یک جلسه ویژه که نیاز به نمایندگان مجلس به بازگشت پس از 8 مارس مهلت.

براون گفت: در کنفرانس خبری که این لایحه بیش از حد مهم به تاخیر بیاندازد.

تبلیغات:

“وقت آن است که برای ما حرکت رو به جلو” براون گفت. “فرزندان ما بسته ما. محیط زیست ما بسته است بر ما و رک و پوست کنده کل جهان است. ما نیاز به انجام در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>