اورگان شکایت دولت فدرال برای بازداشت معترضان در بینام و وسایل نقلیه


Federal law enforcement officers, deployed under the Trump administration's new executive order to protect federal monuments and buildings, face off with protesters against racial inequality in Portland, Oregon on July 17, 2020.
اجرای قانون فدرال افسران مستقر در زیر برگ برنده دولت جدید اجرایی به منظور فدرال حفاظت از بناهای تاریخی و ساختمان های با معترضان در برابر نابرابری نژادی در پورتلند, اورگان در 17 جولای سال 2020 است.
رویترز/Howard, Nathan

شهردار پورتلند لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یکشنبه برای راه ماموران فدرال شده اند در پاسخ به این تظاهرات که باید فرا گرفته شهرستان در طول هفته گذشته است. “تاکتیک های که برگ برنده دولت در حال استفاده از در خیابان پورتلند در حال شنیع” تد ویلر یک دموکرات گفت: در سی ان ان. “مردم هستند که به معنای واقعی کلمه مدال دیگر را در خیابان به بینام, وانت, کرایه اتومبیل ظاهرا. آنها را تکذیب کرد علت احتمالی. و آنها را تکذیب کرد و دلیل روند. آنها حتی نمی دانند که کشیدن آنها را به کامیون. مردم نیست شناسایی خود را. و تا آنجا که من می توانید ببینید این کاملا خلاف قانون اساسی است.”

شهردار انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تاکتیک های اورگان دادستان کل الن روزنبلوم اواخر جمعه شکایت وزارت امنیت داخلی و خدمات مارشال در دادگاه فدرال به عنوان بخشی از تلاش برای به دست آوردن حکم دادگاه که جلوگیری از ماموران فدرال از دستگیری مردم در پورتلند. تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند همچنان شبانه در پورتلند پس پلیس کشته جورج فلوید در مه 25. ویدئوها از تظاهرات نشان داده اند که عوامل دستگیری معترضان و قرار دادن آنها در بینام و Suv ها. Rosenblaum است که به دنبال یک ضابط موقت منظور “بلافاصله متوقف مقامات فدرال از غیرقانونی بازداشت Oregonians.”

اگر چه ویلر شده بود در میان مقامات محلی که شکایت کرده است که یک گروه کوچک از خشونت تظاهرکنندگان در نظر گرفتن توجه و دور از گروه بزرگتر از تظاهرات مسالمتآمیز او در حال حاضر متهم ماموران فدرال در ساخت این وضعیت بدتر است. شکایت ثبت شده توسط روزنبلوم در روز جمعه می گوید: ناشناس ماموران فدرال را برداشت مردم را در خیابان “بدون هشدار و یا توضیح بدون حکم و بدون ارائه هر گونه راه برای تعیین که کارگردانی این عمل است.” روزنبلوم در ادامه به سرزنش ماموران فدرال برای “زمان تشدید ترس و خشونت در مرکز شهر پورتلند.”

داستان از پورتلند به تازگی شده اند یادآور کسانی است که شنیده می شود از دولت های اقتدارگرا. علامت Pettibone برای مثال می گوید که او در بازداشت توسط مردان با پوشیدن لباس نظامی خستگی و کلی اجرای قانون تکه به عنوان او راه می رفت به خانه از یک اعتراض شد و بعد قرار دادن در یک بینام و وانت. هیچ کس تا کنون به او گفت که چرا او بازداشت شد.

روز یکشنبه سه خانه کمیته صندلی خواستار آن شدند که دولت ناظران بررسی استفاده از زور توسط ماموران فدرال در برابر معترضان. “گزارش از اورگان این هفته روشن است که این سوء استفاده از منابع و پرسنل همچنان یک تهدید در حال رشد” خانه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler, خانه, امنیت, رئیس Bennie تامپسون و نظارت معاون کارولین مالونی نوشت: در نامه ای به بازرس کل وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری. این قانونگذاران دموکرات اشاره کرد که برگ برنده دولت به نظر می رسد “به طور فزاینده ای شدید مقامات اورژانس به توجیه استفاده از زور علیه آمریکایی ها با اعمال حق خود به تجمع مسالمت آمیز.”

یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده و در برابر انتقاد با به tweeting که “ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است.” او همچنین در دفاع از خود اقدامات دولت است در پورتلند در طول یک مصاحبه با فاکس نیوز یکشنبه. “اگر شما نگاه کنید در چه رفته در پورتلند کسانی که آنارشیست ها و گرفته ایم بسیار دشوار ایستاده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر ما نمی ایستادگی در پورتلند شما می دانید ما به بازداشت بسیاری از این رهبران است. اگر ما را ندارد که ایستاده در حال حاضر شما یک مشکل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>