O’reilly فراموش اسکلت در گنجه خود را به عنوان او انتقاد “ضعیف” بلومبرگ بر عدم افشای توافق

سابق رادیو فردا, میزبان, Bill o’reilly به نظر می رسد به حداقل لحظه ای فراموش اسکلت خود را در گنجه شنبه هنگامی که او bashed سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ به دنبال “ضعیف” را به عنوان او را به عقب رانده برابر حملات بیش از عدم افشای توافق با سابق زنان شاغل.

“وارن تپش بلومبرگ در مورد عدم افشای توافق نامه امضا شده توسط زنان است. همه شرکت ها باید کسانی که به” o’reilly توییتی. “بلومبرگ به نظر می رسد ضعیف است.”

تبلیغات:

در طول یکشنبه شب بحث بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., مواجه بلومبرگ به عنوان او تلاش برای دفاع از خود در برابر اتهامات آزار و اذیت جنسی در محل کار.

“در بنیاد من — کسی که آن را اجرا می کند یک زن است. هفتاد درصد از مردم وجود دارد و زنان است. در شرکت من مقدار زیادی و تعداد زیادی از زنان بزرگ مسئولیت” بلومبرگ گفته وارن. “آنها پرداخت می شود دقیقا همان مردان است.”.”

“من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود:” من خوب است برای برخی از زنان است.’ که فقط آن را قطع نمی کند,” وارن retorted.

تبلیغات:

پس از این است که بسیاری از زنان که کار را برای عصر ایران امضا کرده بود “عدم افشای توافق هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار” وارن خواسته میلیاردر اگر او را رها کنید و از آن قرارداد.

بلومبرگ پاسخ داد که در اینجا تنها “بسیار کمی” عدم اطلاع توافق باعث وارن بپرسید که دقیقا چگونه بسیاری از وجود دارد.

“زنان هستند محدود بودن و محدود توسط شما و شما می توانید از انتشار آنها را از آن بلافاصله؟” وارن پرسید. “از آنجا که درک این فقط یک سوال از شهردار ، این هم یک سوال در مورد electability.”

تبلیغات:

بلومبرگ که او نیز مواجه شده در این ماده توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن پاسخ داد: “ما در حال رفتن برای پایان دادن به این توافق نامه, چرا که آنها ساخته شده تاکنون رضايتمندی. و آنها حق دارند انتظار می رود که آنها باقی می ماند خصوصی.”

آن را جالب برای o’reilly به انتقاد از بلومبرگ بر عدم افشای توافق نامه های داده خود سابقه فاکس نیوز که در آن او از کار اخراج شد در سال 2017 پس از نیویورک تایمز نشان داد که “در مجموع پنج زن را دریافت کرده اند که از پرداخت یا آقای o’reilly و یا شرکت در ازای موافقت به دنبال دادخواهی و یا صحبت در مورد اتهامات علیه او. موافقت نامه بالغ بر حدود 13 میلیون نفر است.”

تبلیغات:

وکیل لیزا شکوفه که نماینده یک o’reilly متهم به نام دکتر وندی والش در آن زمان ادعا که وجود دارد حداقل 30 زنانی که تا به حال در زمینه آزار و اذیت جنسی شکایت علیه یک شبکه عادت کرده اند به پرداخت چند میلیون دلار شهرک در ازای سکوت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>