سازمان از مادران که دیوار ساخته شده برای محافظت از پورتلند معترضان می گوید گروه جدا-گاز کشته توسط فدرال

یک گروه از مادران پیوست تظاهرات علیه خشونت پلیس در پورتلند پس از ویدئوها نشان داد فدرال افسران اشک کشتار با گاز و ربودن معترضین در خیابان تنها به ملاقات با گاز و flashbangs خود را.

پورتلند تبدیل به یک flashpoint رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار مقامات فدرال در پاسخ به اعتراض به نژادپرستی نظاممند در سراسر کشور است. محلی و رهبران دولت باید خواستار آن شدند که تهمت برداشت فدرال افسران که از وزارت امنیت داخلی سفارشی و حفاظت مرزی گشت زنی واحد تاکتیکی و ایالات متحده مارشال عملیات ویژه گروه پس از معترضان فیلم برداری شد بازداشت در بینام و وانت.

تبلیغات:

آخر هفته تظاهرات درو ده ها تن از زنانی که گفته بودند از مادران به دنبال محافظت از تظاهرکنندگان.

“فدرال روشن ماندن! بچه اینجا هستید!” گروه شنیده شد شعار در یک ویدئو ویروسی.

زنان پیوسته اسلحه ساخت بشر دیوار اطراف معترضان.

تبلیغات:

“ما در مورد حفاظت از صلح آمیز شهروندان حق اعتراض به” سازمان Bev Barnum گفت BuzzFeed News.

زنان ایستاده بود در خارج از دادگاه فدرال در روز یکشنبه. اجرای قانون فدرال مستقر “CS گاز” و یا گاز اشک آور در تظاهرات در منطقه با توجه به پورتلند اداره پلیس.

فیلم دیگری نشان داد یک گروه از بچه لرزاند توسط یک flashbang نارنجک پرتاب شده توسط یکی از افسران.

تبلیغات:

Barnum گفت BuzzFeed که برخی از مادران تحت درمان قرار گرفتند برای قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی محرک پس از رویارویی. هیچ یک از زنان دستگیر شدند.

Barnum گفت: زنان سازمان آنلاین پس از به اشتراک گذاری ویدیو نشان می دهد فدرال افسران سکوت قرار دادن یک معترض به بینام و ون.

تبلیغات:

“معترضین هستند که محروم از حقوق خود بودن قرار داده شده در بینام و اتومبیل توسط unidentifiable اجرای قانون” Barnum نوشت on Facebook. “ما مادران اغلب دست کم گرفت. اما ما در حال قوی تر از ما اعتبار داده است. بنابراین چه چیزی به شما می گویند شما ایستاده با من ؟ شما به من کمک کند ایجاد یک دیوار از بچه?”

“ما باید تا زمانی که هیچ معترضی نیاز به حفاظت از” Barnum گفت BuzzFeed یکشنبه شب.

یکی دیگر از ویدیو های ویروسی نشان داد مقامات ضرب و شتم و فلفل-پاشش 53 ساله نیروی دریایی جانباز کریس دیوید او پس از مواجه با آنها است.

تبلیغات:

“خشم” با دیدن فدرال افسران پلیس تظاهرات دیوید سی ان ان گفت که او رفت و به صحبت کردن با یک گروه از آنها.

“من که قرار بود به بپرسید که چرا آنها زندگی می کنند تا به سوگند خود از قانون اساسی” او گفت:. “همه من می خواستم به انجام درخواست آنها ‘چرا؟'”

دیوید گفت: ماموران در پاسخ بارها و بارها ضربه او را با باطوم.

تبلیغات:

“من امیدوار بودم که آنها نمی خواهد به من شلیک کنید چون تا به حال یک سلاح با اشاره به حق آن را در قفسه سینه. من رها هستم که من فقط رو ضربه با باتوم و اسپری فلفل” او با سی ان ان گفت. “باتوم بازدید نیست این موضوع اما زمانی که آنها با استفاده از اسپری فلفل آن را بیش از. این احساس مانند آنها ریخته یک گالن از سوختن بنزین بر سر من.”

داوود گفت: او را شکست و دست خود را در تقابل و برنامه ریزی به عمل جراحی در هفته آینده.

رهبران محلی را محکوم کرده اند حضور ماموران فدرال در تظاهرات. یک یادداشت به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان داد که افسران مستقر شدند حتی اگر آنها ندارد “آموزش در شورش کنترل و یا تظاهرات توده ای.”

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال با هدف جلوگیری از وزارت امنیت داخلی از شرکت در “ربودن و نادرست بازداشت” شهروندان است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در هفته گذشته که ماموران فدرال وجود دارد به “سبزها” از خرابکاری از اموال فدرال. پورتلند شهردار تد ویلر یک دموکرات گفت: حضور خود را تا به حال اثر مخالف است.

“حضور خود را در اینجا است که در واقع منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری” او با سی ان ان گفت در روز یکشنبه. “و آن را کمک به این وضعیت در همه. آنها نه می خواستم در اینجا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>