“ما سن گرایی است که در ارتباط با اقتصاد”: نویسنده چالش های بحث که مصرفی

است که بشریت خود را صرفا بر اساس بجای سیستم ؟ در اوایل زندگی حرفه ای او به عنوان یک وزیر لین Casteel هارپر معرفی شد به بیماران زوال عقل واحد است. او سپس به اطلاع او نمی خواهد که برای مقابله با آنها را بسیار چرا که آنها نمی خواهد به یاد داشته باشید او را به هر حال. مفهوم زده او — که آن را ارزشمند به انجام هر کاری برای کسی که در صورتی که عمل نمی تواند منعکس شده به شما به نحوی. این مجموعه خود را در یک دوره بررسی این که چگونه ما در مورد افراد مبتلا به زوال عقل و آنچه در آن به معنی برای مراقبت از خود و فرهنگ ما است.

ما در کشوری زندگی می کنند که ادعا می کند به ارزش زندگی انسان — تا زمانی که زندگی انسان تلقی می شود بی سود. ماه گذشته تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک پیشنهاد کرد که افراد مسن باید به “مایل به گرفتن شانس بقای خود را در ازای نگه داشتن امریکا که تمام امریکا را دوست دارد” در حالی که این Federalist mused در: “این به نظر می رسد سخت به بپرسید که آیا ملت ممکن است بهتر است اجازه دادن به چند صد هزار نفر می میرند. . . . در عین حال صادقانه رو به واقعیت است و نه عاطفه.”

تبلیغات:

چه مقدار از یک فرد است که افراد مسن که حافظه رو به کاهش است? در “در اضمحلال: مرگ و میر, زوال عقل, و آنچه در آن به معنی ناپدید می شوند” Casteel هارپر بررسی خود سابقه خانوادگی و ما مملو زبانی ارتباط با اختلال می کند و یک مورد فوتی و فوری برای یک تغییر عمیق در درک ما از آن است. سالن صحبت کردم او به تازگی از طریق تلفن در مورد کتاب و چگونه او با دیدن این سوالات اخلاقی آن را افزایش می دهد بازی در حال حاضر درست قبل از چشم ما.

این کتاب باید احساس حتی بیشتر مربوط به امروز نسبت به زمانی که شما آن را تبدیل به ناشر خود را.

آن را تقریبا سورئال. آن را تقریبا احساس می کند مانند یک کمی بیش از حد اشاره کرد, یک کتاب در مورد آنچه در آن به معنی ناپدید می شوند زمانی که همه چیز از رویدادهای ورزشی به شغل واقعی زندگی ناپدید می شوند.

تبلیغات:

شما نوشت: “هیچ فاجعه هیچ جنگ و سیل و قحطی آغاز روزمره اخراج از بزرگان و مدرن آمریکا است. فرآیندهای آهسته تر پنهان و کمتر آشکارا خشونت از اشکال دیگر تبعید. شاید که حساب چرا ما شده اند پس آهسته به نام این بی عدالتی است.” من لرز کردم به خواندن آن.

و در اینجا ما در این لحظه که در آن خانه های سالمندان فقط در حال ویران شده توسط COVID-19. آن را تقریبا مانند باز وجود دارد خشونت به آن از طریق یک فرایند این اضمحلال برای بسیاری از دهه. در حال حاضر ما شاهد ده ها تن از زندگی از دست یک هفته در برخی از خانه های سالمندان.

آن را روشن است که شما باید بسیار شخصی, سرمایه گذاری در این. مانند شما, من فکر می کنم در مورد خود من ژنتیک و چه پیامدهای آن هستند. اما چه ساخته شده شما تصمیم به نوشتن یک کتاب صحبت می کند که به تجربه خود را به آنچه که ما فکر می کنم در مورد زوال عقل و به تاریخ ما گفتگو در اطراف آن ؟

تبلیغات:

این آغاز برای من واقعا در آینده به اطلاع مردم مبتلا به زوال عقل در زوال عقل واحد به عنوان یک روحانی. در همان زمان خانواده من تجربه آن از نزدیک با پدر بزرگ من و واقعا دانستن مردم توسط خود نام خود را تاریخ خود و ترجیحات خود را خواسته و نه یک جرم تاری از ناتوانی است. در آینده نزدیک بود واقعا کلیدی است. من نویسنده احساسات می آیند تا زمانی که چیزی نیست مطابقت با فرهنگ بزرگتر. پیام من از شنیدن غیر از این است که این افراد رفته از بین رفت. من صحبت کردن در مورد روز اول من در خانه سالمندان راهنمای من گفت: “شما نمی خواهد به صرف زمان زیادی در اینجا در زوال عقل واحد” مفهوم بودن این افراد واقعا به شما نیاز دارند چرا که آنها نمی خواهد به یاد داشته باشید شما.

من انتظار می رود به نوع برداشت من از حضور آنها را از آنجا که آنها تا به حال “ناپدید” نقل قول را تمام کردن و به بیماری خود را. چیزی نبود تربیع بین تجربیات من از پدربزرگم و مردم در زوال عقل واحد و این بزرگتر فرهنگی روایت است که مردم رفته و یا از بین رفته یا ناپدید شده و یا پوسته. به عنوان یک نویسنده شما همیشه در حال فکر کردن در مورد کسانی که dissonances و زبان و آنچه شما در حال تجربه. اضافه کردن به که به عنوان یک وزیر در یک مسیحی سنت وفادار ماندهاند به عدالت اجتماعی وجود دارد همیشه این سوال که در حال ترک کردن و به همین دلیل است. معمولا آن را نمی باید چیزی برای انجام با آنچه آنها انجام می دهند اشتباه است اما چگونه فرهنگ غالب است که فریم آنها.

تبلیغات:

به خصوص در شرایط متقابل است. که بسیار به وضوح درک ما از ارزش بازار از انسان است.

ما سن گرایی است که مربوط به اقتصاد است. ما شاهد به معنای واقعی کلمه به مقامات منتخب صحبت کردن در مورد است که مصرفی. ما آن را آشکار مردم صحبت کردن در مورد آن آشکارا. آن را تقریبا به عنوان اگر سن گرایی گذشته است -ism است که فقط خوب است. بدون عکس العمل مردم در مورد آن صحبت کنید حتی صحبت کردن در آن وجود ندارد که سال های بسیاری از دست رفته به COVID-19 حتی اگر وجود دارد بسیاری از زندگی است. من نمی دانم که چگونه به حساب ارزش کسی که من دوست داشتم یک سال از زندگی خود را.

شما بحث فصاحت در مورد این مفاهیم preconceived ما در این مورد بسیار خاص جمعیت افراد مسن و افرادی که از زوال عقل است. حتی به عنوان کسی که دیده می شود آن ها را از نزدیک من واقعا فکر می کنم در مورد کلماتی که ما استفاده میکنیم و زبان در اطراف آن است. شما را در انتخاب یک کلمه خاص برای عنوان این کتاب است. صحبت شما در مورد تصاویر که ما در حال حاضر در مورد ناپدید شدن و در مورد تاریکی. چرا شما احساس می کنید که این یک راه خوب برای قاب این ؟

تبلیغات:

زبان فقط زبان. زبان ایجاد واقعیت ما. اگر ما تصور مردم به عنوان ناپدید شدن و یا از بین رفته به عنوان محو در بخشی ضروری ترین است که آنها پس از آن ما درمان را به دنبال خواهد داشت که. ما می بینیم که افراد مبتلا به زوال عقل رنج می برند غفلت و سوء استفاده در یک نرخ بسیار بالاتر از همسالان خود. یک سوم افراد مبتلا به زوال عقل گزارش از دست دادن دوستان است. آن را واقعا مهم چگونه ما را انتخاب کنید به صحبت در مورد مردم است. هیچ کس می خواهد به — من نمی خواهم به تعریف شده توسط من کسری با ضرر من. چرا ما این کار را برای شخص دیگری ؟ چرا ما تعریف کسی با چیزی است که آنها لازم نیست ؟ به نظر من این معادل مانند پرسیدن از کسی که با ادم بیکار و تنبل شانه به بلند کردن چیزی. این بی رحمانه است. چرا ما اگر مردم مشکل دارند فکر کردن به آنها نیاز به یاد داشته باشید چیزی به منظور ارزش خود را کامل بشریت ؟

راه که شما آن را قرار داده است ما نیاز به یادآوری شود که افراد مبتلا به زوال عقل هستند که هنوز انسان است. خیلی از تصاویر است که شما را تبدیل به کمتر از یک نفر است. و اگر کسی را به من به یاد داشته باشید پس چرا من ارتباط برقرار کردن با آنها ؟

راست. مثل ما رفتن به آن مکان را در برخی از راه کمک به خودمان است. من همیشه فکر می کنم در مورد روابط من با افراد مبتلا به زوال عقل به عنوان یک راه برای انسانیت خودم. آن را فقط مانند یک چیز خوب من برای این افراد بیمار اما این در واقع یک راه به طور کامل تر انسان در خودم. به آغوش آن قسمت از خودم که عجیب و غریب و گاهی اوقات اشتباه گرفته شود. و برای کسی که به آغوش من وقتی که من آن را ندارید همه با هم.

تبلیغات:

وجود دارد بنابراین بسیاری از سوالات در اطراف “در چه نقطه شما هستند نه یک شخص؟” چه شده است که نقطه که در آن شما شایسته توجه شایسته از زندگی ؟ و کسانی را که به آن قضاوت می نامد ؟ شما واقعا توضیح داد: این خیلی خوب است که حتی در سیستم بهداشت حتی در یک وضعیت که در آن کسی است که به خوبی مراقبت از گرفته شده از طریق هیچ گونه کینه توزی این مسخ رخ می دهد.

من برای اولین بار به می گویند که مراقبان و خانواده و مراقبان حرفه ای مراقبت از کارگران اغلب فقط به طوری باور نکردنی و فوق العاده خلاق و هوشمند است. من فکر می کنم در فرهنگ ما بلند کردن هوش به دنبال یک راه خاص به این نوع خود به اندازه کافی Elon Musk نوع از چیزی. این سرپرستان خط مقدم آنقدر هوشمند در راه آنها قادر به ارتباط و برقراری ارتباط و ظرفیت خود را برای همدردی. من می خواهم به فکر که زمانی که من نقد مراقبت از افراد مبتلا به زوال عقل من می خواهم برای همیشه بازگشت به سیستم های بزرگتر و فرهنگ است. آن را در مورد guilting فردی مراقبان.

خیلی از آنچه شما نوشتن در مورد آن این است که استعاره از زمین بیمار است.

من فکر می کنم از اگوست D. اولین شخصی که با تشخیص آلزایمر. آنها در مورد او صحبت بودن در یک اتاق جدا و سپس آمدن به جستوجو توسط دکتر. و این ایده از موضوع انسان تقریبا شبیه انسان جسم برای مشاهده.

تبلیغات:

من دوست داشتم در این کتاب زمانی که شما صحبت کردن در مورد این تاسیسات که در آن کارکنان و ساکنان تماس با هر یک از دیگر “دوستان” و چگونه قدرتمند آن است. این کتاب در مورد این بیماری, اما آن را نیز عمیقا در مورد معناشناسی و در مورد قدرت زبان است. ما را دیده اند که به وضوح بیش از چند سال گذشته در راه است که کلمات را می توان weaponized.

و این راهی است که آنها شکل چگونه ما خودمان را و چگونه ما دیدن دیگران. من آموخته ام این از زوال عقل فعالان مردم با این تشخیص که در حال دفاع از زبان های مختلف و سیاست های بهتر. من واقعا آموخته شده از آنها همین حالا با ما تماس بگیرید افراد مبتلا به زوال عقل. من در واقع استفاده از کلمه “مبتلا” پیش از آن در کتاب و نوع حرکت به دور از آن. آنها افراد مبتلا به زوال عقل.

آن چیزهایی هستند نه بی اهمیت زیرا در این صورت آنها تغییر فکر عمومی. هنگامی که ما صحبت در مورد کسی که محو تاریکی در آینده است که ترسناک زبان. این زبان است که باعث می شود مردم ناپدید می شوند حتی اگر آنها هنوز هم زندگی می کنند و تنفس و احساس و تفکر انسان است. و این مستلزم این سوال که در حال ناپدید شدن هستند از چه کسی ؟ آنها ناپدید? یا ما ناپدید?

آن بوده است و جالب چند هفته گذشته شاهد برخی از مردم در هر دو عرصه سیاست و در punditry سعی کنید به کشف کردن که خرس سرزنش برای تبدیل شدن به بیمار با این ویروس. به این دلیل است که از آنها چه می خورد ؟ به این دلیل است که از آنچه که کشور آنها از آمده است ؟ به این دلیل است که به خوبی از آنها پیر و ضعیف و موجود شرایط ؟

تبلیغات:

به عبارت دیگر چگونه می تواند ما را اخراج این و این را نه در مورد ما ؟ آن را مرتب کردن بر اساس مانند ما می تواند وجود خارجی ترس ما و ما حس درماندگی است که ما احساس می کنیم و آن را به شخص دیگری مشکل است. بنابراین ترس است که ما احساس می کنیم در مورد زوال عقل است که از دست دادن شناختی در مورد خود ما حس محدودیت به جای واقعا کار با این ترس ما جا زدن آن بر روی دیگران و “آنها ناپدید آنها دیگر در اینجا آنها رفته است. آنها هیچ چیز نمی دانم. و بنابراین من لازم نیست که به مسئولیت خود من سمت سایه خود من ترس از بیماری یا مرگ.” من فکر می کنم که بسیار مخرب و واقعا ما را به یک مقدار شدیدتر جهانی که در آن زمین از بیمار زمین هست. “کسانی که مردم به ما یک ویروس و آنها را سرزنش می کنند.” من فکر می کنم مهربان جهان امکان پذیر است.

به عنوان کسی که نوشت: این کتاب در مورد این بسیار آسیب پذیر جمعیت شما چه بوده است تجربه گذشته چند هفته ؟ آنچه را که شما رعایت شده در جامعه خود را?

من وزیر از افراد مسن در یک نسبتا زیادی کلیسا در شهر نیویورک اما من decamped به مین در حال حاضر. من در تماس از طریق تلفن, ایمیل, خوب, پیر, نامه, نوشتن, با افراد مسن در شهر نیویورک به خصوص در هارلم منهتن بالا. این یک دیوانه احساس حبس کردن نفس در هر تماس. آنها به خوب? چگونه ساختمان خود را چگونه آنها چگونه خانواده خود را? ما شاهد مواردی از این ویروس در جامعه ما و همه شروع به می دانم کسی. خوشبختانه ما افراد مسن در حال حاضر در بیشتر قسمت ها به خوبی انجام می دهند, گرفتن آنچه آنها نیاز پناه در محل.

جالب اینجاست که بزرگان در خطر انزوا. ما می دانیم که. و آنها می گویند “من می دانم که چگونه به انجام این کار. من شده اند انجام این کار است.” در برخی از راه پناه در محل ممکن است کمی آسان تر برای آنها را از برای دیگران که استفاده می شود فقط همیشه بر روی بروید و یا همیشه داشتن دوستان ، که شده است تعجب به من در برخی از راه, و یک دوست داشتنی است. اما وجود دارد بسیاری از غم و اندوه به خاطر آن احساس می کند مانند از بین رفتن است رفتن به شدت تحت اللفظی و من بریس برای تاثیر. وجود دارد رفتن به بسیار پیچیده و اندوه در طرف دیگر این, و من فقط خیلی ممنون که جامعه ما از افراد مسن هستند predispositioned برای مراقبت از یکدیگر. آنها خواستار هر یک از دیگر. آنها در حال حمایت از یک دیگر. بنابراین من به طور همزمان الهام گرفته و غرق بشریت از افراد مسن است. در همان زمان من می گویم احساس می کنم مثل من هر روز فقط برمیداریم.

تبلیغات:

ما صرف چند هفته گذشته فقط با ما سر بین ما زانو. بحران باعث می شود شما احساس می کنید پس از نقل مکان کرد و تا سپاسگزار از زیبایی و محبت و سخاوت از همنوعان خود در راه است که ممکن است شما تا کنون تجربه در زندگی خود را دوباره. در عین حال آن را نیز ویرانگر است.

و من می گویند من یک بیت از خشم برای کسانی که می خواهند زودتر از موعد باز کردن اقتصاد است. من فکر می کنم شما نمی بینید این قیمتی, مسن, بزرگسالان ؟ آیا شما نمی بینید این زندگی که ذاتا زیبا و ارزشمند است ؟ من احساس می کنم عصبانی و غمگین برای جهان است که اجازه نمی دهد که کسی که برای دیدن.

این واقعا تکان دهنده به من وقتی که چهره های عمومی فقط آشکار کرد و گفت که این خسارت های ناخواسته. که شما باید مایل به قربانی کردن خود است. و کسانی که خواسته بودن به قربانی نیست قوی ترین و دلیرترین اما آسیب پذیر و به حاشیه رانده شده.

بنابراین شما می توانید رفتن به یک یانکی ها بازی.

در این مرحله آنچه که شما با دادن امید و چه چیزی است که شما امیدواریم که ما می توانید انجام دهید به عنوان یک جامعه در حال حرکت به جلو ؟

من امید داده شده توسط افرادی که فقط تا خلاق و دوست داشتنی و جامعه فکر مراقبت از آسیب پذیر ترین در این لحظه. بسیار عمدی در مورد رسیدن به. من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مردم در کلیسا رسیده است. “چگونه ما افراد مسن? چگونه می تواند به من کمک کند؟” که به من امید میده.

من حدس می زنم من بزرگترین امید است که تنها از طرف دیگر این بیماری همه گیر را می توان یک پورتال است که ما راه می رفت از طریق ایجاد یک دلسوز تر راه اندازی برای ما ضعیف بزرگسالان مسن تر که من فکر می کنم خواهد بود و پس از آن ظریفتر راه اندازی برای همه ما است. یکی نیست که تکیه بر توده نهادینه شدن است که اجازه می دهد تا مردم به زندگی در جوامع خود — خوب-پشتیبانی از جوامع هستند که به خوبی آموزش در مورد زوال عقل است. که وجود دارد ارتباط بین نسلی و منابع اجازه می دهد که به اتفاق می افتد. که برخی از ترس از بین رفته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>