ما ضد علم رهبران هستند geocentrists از امروز

در فوریه 26, در طول یک Coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری در کاخ سفید با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: “هنگامی که شما باید 15 نفر [آلوده Coronavirus] و 15 در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است که یک کار خیلی خوب انجام داده ایم.” ایالات متحده طرح را شامل نمی شود در این مرحله هر دو تست توده و یا فن آوری ردیابی و ردیابی تماس از نوع با موفقیت به کار گرفته شده در کره جنوبی.

که تنها دو ماه پیش; در حال حاضر ایالات متحده بیش از یک میلیون نفر. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات و جهل از شواهد اپیدمیولوژیک در دست نشان می دهد یک بیماری همه گیر شد و در مورد به شکستن نشان دادن چگونگی کمی احترام دولت او برای علم است. پس از رنسانس fundament تمدن غرب بوده است در آغوش عقلانیت تبدیل شده است که بنیادی به حکومت و اقتصاد و فن آوری است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده او رد این. چهار قرن پس از انقلاب علمی آغاز شده توسط Galileo Galilei, چگونه ممکن است که ما هنوز شاهد چنین شایع علم انکار است ؟

تبلیغات:

در قلب گالیله انقلاب علمی بود مهم مفهوم است که ما نمی توانیم بگوییم که ما معتقدیم در هر چیزی تا زمانی که ما می توانیم نشان می دهد که چرا آن را باور کنیم و چگونه ما رسیده که باور. در گالیله را مورد زمین حول خورشید به دلیل مشاهده حقایق او کشف خود را با تلسکوپ ساخته شده Copernican مدل منظومه شمسی قابل قبول تر از زمینی یکی است . امروز متاسفانه ما می دانستیم که ما ممکن است انتظار می رود بسیاری از دهها هزار نفر از مرگ و میر ناشی از COVID-19 دلیل دقیق مدلهای ریاضی مبتنی بر داده های تجربی پیش بینی شده است که این امر می تواند نتیجه مگر در مواردی خاص و بسیار دقیق اقدامات بودند گرفته شود بلافاصله.

قرار داده و با صراحت آنچه گالیله تاسیس به عنوان جدا کردن علم از انواع دیگر از “نشان” حقایق این بود: حقایق و توانایی ازمایشی پیش بینی اهمیت. وجود ندارد دیگر خود حقایق و حقایق نه وجود دارد و حقایق “جایگزین حقایق”. وجود ندارد نشان داد حقایق یا aspirational حقایق است. حقایق در آمد تنها یک عطر و طعم — مشاهده کرد. مشاهدات و آزمایش و استدلال بر اساس داده های قابل اعتماد تبدیل شد تنها روش قابل قبول برای کشف حقایق در مورد جهان است.

در قرن هفدهم هنگامی که یک برخورد رخ داده بین این رویکرد جدید به علم و تفسیر تحت اللفظی از کتاب گالیله سعی کردم هر کدام راه را نشان می دهد که این دو می تواند مسالمت آمیز همکاری وجود دارد اشاره به این که کتاب مقدس نوشته شده بود به عنوان یک علم کتاب است. او اشاره کرد که ستاره شناسی نقش آنقدر کوچک بخشی در کتاب مقدس داستان است که “حتی سیارات هستند نام برد.” او استدلال کرد که “تحرک یا ثبات زمین و یا خورشید است و نه یک ماده از ایمان و نه یک خلاف اخلاق” بنابراین نمی توان آن را یک تهدید به حقیقت نشان داد که حقیقت در خدمت هدف های مختلف — آموزش انسان در مسیر رستگاری. در نهایت در یک تلاش شجاعانه ایستادن برای علم و آزادی فکری او تلفظ چیزی است که به همان اندازه مربوط به امروز—که او فکر نمی کنم “که همان خدایی که به ما داده است حواس ما عقل و هوش آرزو ما را به رها کردن خود استفاده کنید.

تبلیغات:

گالیله به شدت مجازات برای او معاند دفاع از آزادی فکری. او قرار بود در بازداشت خانگی به طور موثر قرنطینه — به مدت هشت سال و نیم (تا زمان مرگ). جوردانو برونو قبل از او شده بود سوخته در خطر است. اما این دعوا کاشته دانه از آزادی بیان ما امروز لذت ببرید. شعر جان میلتون (از بهشت گمشده شهرت) به رسمیت شناخته شده این واقعیت در حال حاضر در 1644 که در پرشور درخواست برای آزادی بیان او اظهار تاسف کرد که سانسور گالیله یک اثر سرما و “damped جلال ایتالیایی عقل.”

رئیس جمهور تهمت انگیزه در رد برای طولانی ترین زمان به شدت از ویروس بود و نه در اثبات آن سیاسی بود — که مایل به انتخاب مجدد. اما او انکار حقایق علمی بود و حتی تکان دهنده تر. در روز 12 مارس در دیدار با ایرلند نخست وزیر تهمت bragged: “منظور من از آن فکر می کنم: ایالات متحده آمریکا به دلیل آنچه که من انجام داد و آنچه که دولت را با چین, ما 32 مرگ و میر در این نقطه است. کشورهای دیگر که کوچکتر از کشورهای بسیاری از مرگ و میر. سی و دو به مقدار زیادی است. سی و دو است که بیش از حد بسیاری از. اما زمانی که شما نگاه کنید در این نوع از اعداد است که شما در حال دیدن بیرون آمدن از کشورهای دیگر آن را بسیار شگفت انگیز زمانی که شما از آن فکر می کنم.”

خوشبختانه در طول زمان کلیسای کاتولیک است متوجه اشتباهات خود در گالیله با پاپ ژان پل دوم در نهایت تایید کرد که “تناقض گالیله صادقانه مؤمن ثابت خود را بیشتر زیرک در مورد این موضوع از خود متکلم دشمنان. اکثر متکلمان را درک نمی رسمی تمایز وجود دارد که بین کتاب مقدس را در خود دارد و آن تفسیر و این امر آنها را بی جهت انتقال به حوزه دکترین مذهبی یک موضوع که در واقع متعلق به تحقیقات علمی است.”

تبلیغات:

تهمت نیز مجبور به تغییر لحن خود, حتی اگر او هنوز هم اصرار داشت در مارس 16: “نه من همیشه آن را به عنوان بسیار جدی” ادامه “وجود دارد تفاوت دیروز از روز قبل. من احساس می کنم تن است اما برخی از افراد گفت: از آن نبود.”

با توجه به تجربه خود گالیله ممکن است که شگفت زده به شنیدن این که ملاحظات سیاسی را تیره و تار پیش بینی ها در مورد گسترش coronavirus اهداف علم منکران در مکان های بالا. او خواهد بود بسیار بیشتر شگفت زده کرد — در واقع احتمالا بهت زده — ضد واکسن علم منکران چون کسانی که در حال قرار دادن فرزندان خود را در خطر است. او خواهد بود علاوه بر خود این علم منکران تغییرات آب و هوا.

تبلیغات:

آنچه بدون شک مرعوب کردن او است که در آن ما خودمان را پیدا کنید امروز: در یک جهان که در آن ما شاهد مرگ از حقایق است.

ما باید قبل بوده است. در “ریشه های توتالیتاریسم,” فیلسوف هانا آرنت پیامبرانه نوشت: “ایده آل موضوع توتالیتر حکومت است نه متقاعد نازی یا متقاعد کمونیست اما [تاکید از ماست] مردم برای آنها تمایز بین واقعیت و داستان (یعنی واقعیت تجربه) و تمایز بین درست و غلط (به عنوان مثال استانداردهای فکر) دیگر وجود داشته باشد.” که شرح قطعا مظهر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت واکنش اولیه به این بیماری همه گیر.

در زمان هایی وحشتناک یکی از ما در حال تجربه در حال حاضر ما باید یک درس از گالیله افسانه ای (جعلی یا نه) شعار “و در عین حال آن را حرکت” است که تبدیل به یک نماد معنوی سرپیچی انتقال این پیام مهم است که با وجود آنچه که شما ممکن است باور این حقایق است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>