ما پیش فرض سیستم بهداشت و درمان است که به سرزنش برای گوک

“آنچه f**k شما به مردم ؟” slyly پوزخند Gwyneth Paltrow می پرسد که در این تریلر جدید Netflix سری “این گوک آزمایشگاه.” من شده است با درخواست خودم همین مورد را برای سال در حال حاضر. من در نهایت فکر می کنم من آن را دریافت کند ، Goop یک هیولا خود ما را ساخت.

وقتی گوک راه اندازی در سال 2008 آن حرف خبرنامه دیگر کمی bon bon از افکار و ایده ها برای صندوق پستی خود را در اوج دوران روزانه آب نبات. در طول زمان آن را تکامل را به چیز دیگری — یک بازی دوستانه unapologetically جدید اگی نیروگاه با نام تجاری شیوه زندگی و درست پیشگام در زمینه “سلامتی” و “مراقبت از خود” به عنوان تعریف شده توسط, غنی, نازک, ورزش, زنان.

تبلیغات:

Paltrow تحول آفتاب-چیزی با نقاط رنگارنگ اسکار-برنده ستاره پاپ-ازدواج, هالیوود, خانواده سلطنتی به پرفروشترین نویسنده کتاب آشپزی به کسی نگران کننده تعداد زنان اعتماد برای سلامتی توصیه شده است مدت زمان طولانی در آینده. به عنوان یک همکار به تازگی مشاهده شده “آن را مانند او در حال حاضر او را به عهده گرفت شکل نهایی.” من فکر می کنم چند کارآفرین/ستاره ها که به طوری ماهرانه دو منظوره خط خود آگاهی و cluelessness. گوک خود تاریخ خود را با افتخار در یادداشت های لحظه ای در سال 2013 زمانی که “مجله ستاره تماس GP منفور ترین افراد مشهور همان هفته مردم نام خود را به زیبا ترین” به پایان می رسد و با خیالی آینده تاریخ از آن “اولین ضد جاذبه کولون.” “من چه کسی هستم” Paltrow گفت: در سال 2009. “من نمی توانم تظاهر به کسی که باعث می شود 25.000 دلار در سال است.” این بیانیه که تقریبا قابل تحسین در راه عجیب و غریب اما در یکی دیگر از راه باعث می شود شما می خواهید برای سوزاندن همه چیز را.

Paltrow واقعا انتظار او را همراهی دستیارش به $25,000 از یک سال و یا انواع, هر چند او تا به اشتراک گذاری از پایین براکت مالیاتی rubberneckers تا مطمئن شوید. من مسلما یکی از آنها است. صرف یک ماه پیش من enthusing حق در اینجا در مورد یک گوک تایید نخ دندان. با نام تجاری تجدید نظر به رویا لوله که تنها با پاک کردن روده بزرگ شما بیش از حد می تواند خود را از کودکی و تحت اللفظی sh*t serenely, vibrantly با هم.

زیرا من خود را منحصر به فرد سلامت داستان من گاهی اوقات دعوت به صحبت کردن با bigshots از بیمارستان ها و سازمان های مراقبت های بهداشتی در مورد تعامل بیمار. بسیاری از آنها را بزرگ و صمیمانه تلاش برای ایجاد یک اغلب دلیلی مجتمع حادثه تجربه بهتر است. و برخی از آنها فقط می خواهند کسی به آنها بگویید که چگونه به بیماران خود را به obligingly انجام آنچه آنها می گویند آنها را به انجام. این ایده که سیستم چه ناقص و نیاز به اصلاح ندارد واقعا به نظر می رسد را وارد کنید و ذهن خود را. و این من فکر می کنم این است که چگونه ما باد با چنین برانگیزتر وحشتناک جایگزین.

تبلیغات:

چرا مردم با استفاده از تجاری ژنتیکی تست کیت — بدون در نظر گرفتن پیامدهای بسیار جدی برای حفظ حریم خصوصی شخصی خود و خانواده شان را — به جای آمدن به پزشک خود را ببینید? شاید به این دلیل که هنگامی که شما خرید یک آزمایش ژنتیکی کیت شما یک مصرف کننده نیست یک بیمار است ؟ که طراحی ارائه می دهد ظاهر بیشتر با سازمان و کنترل و که صدای دردناک و تهاجمی? چرا پدر و مادر در حال سقوط خطرناک برای صاف کردن دروغ در مورد واکسن و قرار دادن فرزندان خود را در خطر جدی سلامت? مطمئن شوید که آن را در بخشی به دلیل ساده لوحی و خودشیفتگی هستند قوی کوکتل برای بسیاری از. اما همچنین routinized غیرشخصی طبیعت از مقدار زیادی از اطفال شیوه می تواند ترسناک به خصوص به عصبی پدر و مادر جدید. نه هر پزشک نشانی از یک کار بزرگ از متعادل روشن علم با پایه همدلی است.

و پس از آن وجود دارد فقط کلی تلخه راه است که بیماران — زنان به طور خاص — در حال درمان توسط سیستم بهداشت و درمان. خود علائم خار درد آنها به حداقل برسد. این سیستم به مراتب crueler به زنان از رنگ و underinsured. اما من نمی دانم یک زن تنها و بدون حداقل یک enraging حکایت. وجود بیمارستان که اصرار یکی از دوستان فریاد دختر جوان را گرفتن و راه رفتن در اطراف پس از عدم توجه او تا به حال پنج دنده شکسته بعد از یک تصادف. وجود زنان است که به تاخیر افتاد و سپس botched یکی دیگر از دوستان در عمل جراحی اشتباهی که در نهایت او را کشته است. یکی دیگر از زنان دیگر از دوستان و تشخیص بر اساس دیرینه و کاملا اشتباه اطلاعات در مورد زن آناتومی و عملکرد جنسی که نزدیک به کشته شدن او بیش از حد.

من می خواهم اضافه کردن مردان, دکتر آهی کشید زمانی که من آمد به بیمارستان پس از سقط جنین در اوایل 30s “شما yuppies فکر می کنم شما باید تمام وقت در جهان است.” و یا چگونه من رفتن برای من درمانی در تاریکی cinderblock-صف طبقه است که به نظر می رسد مانند یک مجموعه ای از یک فیلم ترسناک است که می گیرد در یک زندان. شب گذشته من با یکی از دوستان که گفت: چگونه او را مبتلا به اسکیزوفرنی و خواهر زندگی می کند که در اروپا و به احتمال زیاد نمی توانسته اند در بیمارستان بستری شود و نه باید یک کار برای بازگشت به, اگر او زندگی می کردند در اینجا در ایالات متحده در این صبح من ملاقات با پزشک من در مورد نگرانی سلامت و تا به حال بارها و بارها از او بخواهید برای توضیح محرمانه شرایط پزشکی او blithely حول اطراف به اشاره به من بدن و من مشکل است. من فکر می کنم از این چیزها و من شروع به درک که چگونه زنان با نفوذ بیشتر در جهان خواهد بود مشتاق به کشف دوستانه به دنبال گزینه های جایگزین برای مراقبت از خود, اما, خل آنها ممکن است. که به ارمغان می آورد به من که بدنام شمع.

تبلیغات:

من هیچ تمایل به بخار من مهبل (واژن) و یا قرار دادن یک جید تخم مرغ در آن و یا تعامل با آن هر چسبنده بی معنی است. نه من موافقم با Gwyneth Paltrow که تلفن از $75 شمع “این بوی مثل من” است “کمی پانک راک” مهم نیست که چگونه بسیاری از mosh چاله redolent با بوی ناحیه تناسلی ممکن است من را پرت خودم را در اطراف در بازگشت در روز است.

اما من نمی فهمم که بدن زنان و عطری و ترشحات یک موضوع ترور و نفرت نه تنها در dumb کلی جمعیت اما ظاهرا امن و حفاظت شده یکی از پزشکی به عنوان به خوبی. من صرف دو سال در یک عالی در غیر این صورت کارآزمایی بالینی که در آن از من خواسته شد هفتگی در مورد روده و هرگز در مورد من دوره. در پاییز گذشته من تا به حال روش تهاجمی و فرد انجام من هرگز یک بار مصرف نگاه کرد تا از فرم در مقابل از او به عنوان اگر میگردند از طرف من.

تبلیغات:

یک نام تجاری به ارزش یک گزارش 250 میلیون دلار اتفاق نمی افتد در خلاء است. آن سخت است برای دیدن چگونه کسی — یک زن — خسته سرد و غیر شخصی سیستم است که رفتار او با ارزش بدن شگفت انگیز به عنوان ناخوشایند خواهد بود کشیده شده به یک ظاهرا relatable یوگا مامان که او نیز می خواهد به چت در مورد ورق تابه شام و مژه بیگودی. ارائه می دهد که توهم قدرت رهایی. آن را سخت به دلیل باز کردن چاکراها خود را برای تلفن های موبایل جذاب تر نسبت به برخی از یک بار در روز قرص است که به طور مداوم در حال میفروخت در Hulu.

مقدار زیادی از گوک را ناقص تجارت محور ادعا شده است صریحا افشا و خنثی در سال های اخیر است. در سال 2018 این شرکت دستور داده شد به پرداخت $145,000 پس از ادعا در مورد آن بدنام واژن سلامتی تخم مرغ و همچنین به عنوان یک “قاضی داخلی گل جوهر مخلوط” برای افسردگی پیدا شد به “بی اساس.” این شرکت نیز نامیده می شد توسط ناسا خود را پس از آن ادعا کرد که آن “بدن Vibes” برچسب بودند “ساخته شده با همان رسانا مواد کربن ناسا با استفاده از خط فضای مناسب به طوری که آنها می توانید فضانورد را به اعضای حیاتی و موثر بدن در طول فصل.” یک سخنگوی ناسا گفت: در سال 2017, “نه تنها کل قضیه مانند مار روغن منطق حتی نمی نگه دارید.”

و در عین حال در “گوک آزمایشگاه” یک “بدن کارگر و فیزیوتراپ می گوید:” او می تواند “تاثیر چگونه انرژی در حال حرکت است به طوری که بدن شما می تواند به درمان سریع تر” و سهام خود را در فرضیه که “اگر شما فقط تغییر فرکانس ارتعاش بدن خود را تغییر می دهد که چگونه سلول ها مجددا.” در یکی دیگر از قسمت دکتر والتر لونگو در حالی که هشدار جدی خطرات ناشی از محدودیت کالری, همچنین اشاره می کند که آن را “مانع از به طور کامل دیابت و کاهش سرطان و بیماری های قلبی عروقی در نیم.” مطالعات کنترل شده به خوبی نظارت روزه در واقع هیجان انگیز, اما آنها هنوز هم اغلب بر اساس گروه های کوچک و متغیرهای دیگر و به هیچ وجه نزدیک به عنوان قاطعانه همه جانبه به عنوان Longo معمولی نشان می دهد.

تبلیغات:

هنگامی که شما در نظر چه احساسی تفرقه و شدت مخاطرات بالا مسائلی مانند بیمه دارویی مقررات و مواد مخدر بیماری همه گیر تبدیل شده اند – به خصوص در این سال انتخابات – آن را دشوار است برای دیدن چگونه چگونه مهم این گفتگو در مراقبت از ما تبدیل شده است. یک دلیل وجود دارد بیماران را از دست داده اند ایمان در پزشکی مدرن است. آن را آسان به خنده یا به احتمال بیشتر دچار, در Paltrow را “گوک آزمایشگاه” وعده “بهینه سازی از خود.” اما می دانم که این نیروی عظیم منهدم کننده وجود دارد به دلیل شکست بسیاری از سیستم های دیگر. “این سری طراحی شده است برای سرگرمی و اطلاع رسانی ارائه نمی دهد توصیه های پزشکی” نمایش هشدار در بالای هر قسمت. اما در یک جهان که در آن بیماران که در آن مردم در نظر گرفته و توصیه های پزشکی نیز می تواند سرگرم کننده و آموزنده, ما نخواهد بود مکنده برای گوک آزمایشگاه در همه.

“این گوک آزمایشگاه” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی