ما Dunning-کروگر رئیس جمهور: تهمت غرور و جهل در حال کشتار مردم

این Dunning-کروگر اثر یک اصطلاح است که توصیف یک پدیده روانی است که در آن مردم احمق نمی دانم که آنها در واقع احمق.

نوشتن در اقیانوس آرام استاندارد روانشناس دیوید دانینگ — یکی از روانشناسان اجتماعی که برای اولین بار مستند این نوع شناختی تعصب — توصیف آن را با جزئیات بیشتر:

تبلیغات:

در بسیاری از مناطق زندگی اشخاص را به رسمیت نمی شناسد — ابتدا که نمی تواند تشخیص — چقدر بی کفایت آنها یک پدیده است که به عنوان Dunning-کروگر اثر است. منطق خود را تقریبا خواسته های این عدم self-insight: برای اجرا ضعیف به رسمیت شناختن خود را به نادانی می تواند نیاز آنها را به داشتن تخصص بسیار فقدان آنها. بدانید که چگونه ماهر یا ماهر شما در استفاده از قواعد دستور زبان به عنوان مثال شما باید یک کار خوب دانش از آن قواعد نشدنى در میان بی کفایت. اجرا ضعیف — و ما همه اجرا ضعیف در برخی از چیزهایی که — موفق به دیدن نقص در تفکر خود و یا پاسخ آنها نبود. چه عجیب است که در بسیاری از موارد بی کفایتی را ترک نمی کند مردم را آشفته و بهت زده و یا محتاط. در عوض بی کفایت هستند که اغلب با برکت نامناسب اعتماد به نفس رو با چیزی که احساس می کند به آنها مانند دانش است.

این Dunning-کروگر اثر آشکار در قالب مست در نوار که وزن آن در هر مکالمه با ناخواسته مشاوره آنلاین ترول که monopolizes بخش نظر و یا کسی که می خواند یک کتاب (و یا شاید مقدمه) و پس از آن به عنوان یک مرجع در مورد این موضوع.

رویایی علمی تخیلی نویسنده ایزاک آسیموف به نشانه Dunning-کروگر اثر معروف خود را مشاهده و در سال 1980: “وجود یک فرقه از جهل در ایالات متحده و همواره وجود دارد. فشار ضد روشنفکری شده است ثابت موضوع پیچ در پیچ راه خود را از طریق ما سیاسی و فرهنگی زندگی پرورش با اشتباهی که دموکراسی به این معنی است که ” من جهل است فقط به عنوان خوب به عنوان دانش خود را.'”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است Dunning-کروگر رئیس جمهور ایالات متحده است.

تبلیغات:

اما او نیز چیزی بسیار بدتر از آن است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تقریبا کامل زندگی تنفس مثال Dunning-کروگر اثر: یک رئیس جمهور در یک زمان از طاعون که جهل و حماقت ها تقویت شده از طریق آشکار و واضح بیماری های روانی و همچنین ظلم و ستم وسواسی دروغ بزرگ بی اخلاقی و فساد و شر است.

آمریکایی ها که در حال حاضر مرده چون از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای دروغین در مورد رمان coronavirus بیماری همه گیر. بسیاری از مرگ خواهد شد در هفته ها و ماه های آینده.

در روز سه شنبه coronavirus کاخ سفید “جلسه توجیهی” (یکی دیگر از نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن نفس-نوازش کارناوال تظاهرات سیاسی) او یکی دیگر از “متخصص” پیشنهاد در مورد چگونه برای شکست دادن رمان coronavirus همه گیر: پوشیدن روسری به جای ماسک برای محافظت از.

تبلیغات:

در واقع روسری را بدون حفاظت در برابر coronavirus.

چند هفته پیش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از ستاد مرکزی مراکز کنترل بیماری در آنجا ساخته شده و این شخص ادعا می کنند:

شما می دانید دایی من یک فرد بزرگ است. او در دانشگاه فنی ماساچوست. تدریس او در دانشگاه فنی ماساچوست برای من فکر می کنم مثل یک شماره ثبت از سال است. او یک سوپر نابغه است. دکتر جان مغلوب ساختن پیشی جستن. من می خواهم این مسائل است. من واقعا آن را دریافت کنید. مردم تعجب می کنند که من آن را درک کنند. هر یک از این پزشکان گفت: “چگونه شما می دانم که خیلی در مورد این ؟ ‘شاید من یک توانایی طبیعی. شاید من باید انجام داده اند که به جای در حال اجرا برای رئيس جمهور.

ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که او می داند که بیش از برخی از بهترین آموزش دیده و با تجربه پزشکان و محققان پزشکی در جهان است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین معتقد است خود را به یک متخصص در این نوع از تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با رمان coronavirus. او پیشنهاد کرده است که فرمانداران در نیویورک, نیوجرسی, میشیگان و در جای دیگر عمدا اغراق تعداد هواکش مورد نیاز در بیمارستان برای مراقبت از قربانیان این بیماری همه گیر.

در موارد متعدد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که هیچ یک کمبود در نیویورک است. با توجه به هواکش و سایر تجهیزات پزشکی که به سرقت رفته توسط پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان پزشکی که در حال فروش آنها و آوردن آنها را به خانه برای استفاده شخصی و یا شاید حتی احتکار تجهیزات در خصوصی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که قدرت های جادویی. او بارها و بارها گفت که رمان coronavirus را ناپدید می شوند در آینده تاریخ است که تنها او می تواند پیش بینی کند.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او اولین کسی بود که برچسب رمان coronavirus یک “بیماری همه گیر.” و چون او معتقد است خود را به یک متخصص در همه چیز تهمت می تواند محوری بدون مکث و دلهره و شک از این ادعا که رمان coronavirus بود “جعل” به استقبال این دیدگاه آن است که یک تهدید وخیم است که می تواند کشتن صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

تهمت نیز یک اپیدمیولوژی یا virologist حداقل در ذهن خود. هفته گذشته او گفت:, “شما می توانید آن را یک جوانه, شما می توانید آن تماس بگیرید آنفولانزا شما می توانید آن را یک ویروس شما می دانید که شما می توانید آن را در بسیاری از نام های مختلف. من مطمئن هستم که هر کسی حتی می داند آنچه در آن است.”

متخصصان پزشکی می دانید چه رمان coronavirus است و شده اند هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد تهدید برای ماه می باشد.

تبلیغات:

به احتمال زیاد برای حزبی دلیل و همچنین به دلیل نژاد پرستی (تهمت بسیار زیاد اهانت به باراک اوباما) تهمت به دولت نیز نادیده گرفته گام به گام پیشنهادات خود را برای مبارزه با یک بیماری همه گیر شده توسط شورای امنیت ملی در سال 2016.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و آشکارا ساخته شده تصمیم گیری در مورد که آمریکایی ها باید زندگی می کنند و که باید می میرند بر اساس درک خود حزبی وفاداری.

این Dunning-کروگر رئیس جمهور است که یک متخصص در بسیاری از چیزهایی است که آن را دشوار است برای پیگیری همه آنها را. نوشتن در MSNBC, استیون Benen ساخته شده تلاش شجاع در فهرستنویسی مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا طبیعی تخصص:

حدود یک سال پیش برای مثال تهمت منعکس شد در تکنولوژی اقدامات است که مستقر شده اند همراه آمریکا/مکزیک مرز و او مطمئن عمومی “من یک حرفه ای در فن آوری است.”

چه نوع فن آوری? او نمی گویند اما ما احتمالا می تواند فرض کنیم منظور او ممکن است هر نوع.

به عنوان مورد بحث ما در آن زمان تهمت نیز ادعا کرد که جهان مهمترین اقتدار در همه چیز از تروریسم به کمپین مالی دستگاه قضایی به زیرساخت های تجارت به انرژی های تجدید پذیر. NowThis آماده مونتاژ فیلم در مورد این موضوع در حالی که به عقب و آن را شگفت انگیز بود برای دیدن بسیاری از افراد که در آن رئیس جمهور نظر خود را در سطح جهانی ،

اعتقاد خود را ذاتی هوش و مهارت زیادی در همه چیز است که یک صفت مشترک میان authoritarians و دیگر عوامفریبی سیاسی مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد با توجه به ملی افسانه می تواند شلیک اسلحه بهتر از یک تک تیرانداز آموزش دیده در سن سه سالگی. در سن هشت سالگی او یک کله خر راننده کامیون است. آدولف هیتلر و همراهی دستیارش نیز ادعا می کند به عظمت و توانایی های مافوق بشری.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش, از حماقت و جهل بازتاب بسیار عمیق تر مشکلات در ایالات متحده به طور کلی و حزب جمهوری خواه و محافظه کار جنبش در خاص است.

امروز حزب جمهوری خواه و محافظه کار جنبش دارای یک تحقیر و خصومت نسبت به درست و کارشناسان مجرب و حرفه ای اثبات رسیده. چنین افرادی نامفهوم بودن “elitists” یا نه “واقعی آمریکایی” و مشکوک بودن لیبرال دموکرات ها که متعلق به یک “دولت عمیق” دوز و کلک کار در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ارتش خود را از واقعی آمریکایی ها با هدف بردگی آنها را به “صحت سیاسی.”

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن قوی ترین حامیان مسیحی ملی که با هدف سرنگونی قانون اساسی و از بین بردن سکولار و مبتنی بر علم تجربی و جامعه است. چنین افرادی معتقدند در سحر و جادو و بیشتر بی باک نفوذ و وفادار اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن مرگ سیاسی فرقه است.

مورخ و دانشمند علوم سیاسی ریچارد هافستادر معروف هشدار داد که جمهوری خواهان و محافظه کاران به حال تسلیم به جذبه و قدرت ضد روشنفکری. هافستادر را “ضد روشنفکری در زندگی در آمریکا” نوشته شده بود در سال 1963.

تبلیغات:

نوشتن در 1947, Albert Camus منعکس شده در نازیسم و استبداد را از طریق استعاره از بدبختی و درد و رنج ناشی از طاعون:

شر در جهان می آید تقریبا همیشه از جهل و حسن نیت می تواند باعث آسیب به همان اندازه که بد خواهد شد اگر آن را روشن. مردم اغلب خوب از بد هر چند در واقعیت است که این سوال مطرح است نیست. اما آنها بیشتر یا کمتر نادان و این چیزی است که یک تماس یا معاون فضیلت ترین هولناک معاون بودن جهل است که فکر می کند همه چیز را می داند و که در نتیجه اجازه خود را به کشتن. قاتل روح کور است و وجود واقعی خوبی یا خوب عشق بدون بزرگترین ممکن است درجه ای از روشن بینی.

برخی از 70 سال بعد کامو’ هشدارهای طنین انداز در سن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مردم مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه بیش از حد معمول در میان بشریت است. متاسفانه برخی از آنها به افزایش اهمیت زیادی طول خطرناک ترین و مشکل بار — بار زمانی که جهل و غرور قدرت به کشتن صدها هزار یا حتی میلیون ها نفر از مردم است. یک زمان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>