ما بیمه سلامت سیستم ساخته شده بود و نه برای یک طاعون


A mural painted on a fence depicts President Donald Trump as the coronavirus.

فقط یک تصادفی نقاشی دیواری در سان فرانسیسکو.

جاش Peter Bradley/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

در راه بزرگ و کوچک آن تبدیل شده است به شدت روشن است که ما بیمه سلامت سیستم ساخته شده بود و نه برای مقابله با یک بحران مانند coronavirus.

سیستم بزرگترین نقایص تقریبا بیش از حد آشکار به دولت است. تقریبا. وجود دارد ما رنگ پریده بیمه, نرخ, به عنوان مثال. هنگامی که شما در حال تلاش برای دفع جهانی همه گیر آن ایده آل است که هر کس در این کشور به نوعی از پوشش بهداشت و درمان به طوری که آنها می توانید تست شده و به دنبال درمان به جای تبدیل شدن به یک بردار برای انتقال. قبل از این کل افتضاح شروع شد 28 میلیون آمریکایی بدون هر گونه پوشش است. و حتی کسانی را که ایجاد خطر انداخته racking تا هزاران دلار در صورتحساب های پزشکی اگر آنها تصادفا به اشتباه اورژانس برای تست است.

ماه گذشته رئیس جمهور در نهایت با امضای یک لایحه طراحی شده برای تمام coronavirus تست رایگان حتی برای کسانی که بدون بیمه. مهمتر از آن تحت پوشش نه تنها تست تشخیصی خود را اما همچنین هزینه مراجعه به مطب دکتر یا استروژن که اغلب در صورتحساب یا لیست به عنوان یک آیتم جداگانه. هنوز هم وجود دارد راه های بیماران می توانند به دام افتاده به پرداخت چنین به عنوان اگر آنها به طور تصادفی به خارج از شبکه و یا دریافت آزمون های اضافی برای بررسی بیماری های دیگر مانند آنفولانزا. و اگر کسی در واقع به پایان می رسد تا در بیمارستان بستری با COVID-19? که بیش از حد می تواند تبدیل به گران است. در حالی که تعدادی از بیمه گران بزرگ از جمله Cigna Humana, Aetna و UnitedHealth اند وعده داده شده به چشم پوشیدن از جیب هزینه برای مشتریان خود این تصمیم اعمال نمی به خود بیمه سلامت, برنامه های که در آن شرکت ها به طور مستقیم پرداخت کارکنان خود هزینه های مراقبت های بهداشتی. این نوع از سیاست پوشش اکثریت آمریکایی ها با کار مبتنی بر پوشش و از آن خواهد شد به هر فرد شرکت برای تصمیم گیری که آیا برای از بین بردن هزینه های خود را برای نیروی کار است.

آن را قرار داده راه دیگر: با وجود کنگره بهترین تلاش در مداخله آمریکایی ها هنوز هم می تواند تا پایان در کوه بدهی زیرا آنها قربانیان طاعون.

ساخت بدتر میلیون ها نفر از آمریکایی ها به احتمال زیاد از دست دادن کار مبتنی بر بیمه آنها متکی در حال حاضر که اقتصاد در حال رفتن به یک deep freeze و اخراج در حال نصب است. ما نمی دانیم که تعداد دقیق افرادی که اخراج شده اند را پوشش اما سیاست های اقتصادی موسسه تخمین می زند که 3.5 میلیون در مواجه با خطر بالا از بخشش آن بیش از دو هفته گذشته. این تعداد تنها به رشد است.

جدید پوشش متاسفانه می تواند نیاز به پرش از طریق تعدادی از hoops به خصوص اگر درآمد خود را بیش از حد بالا است به واجد شرایط برای مدیکید (در برخی از ایالت ها, مزایای بیکاری به تنهایی می تواند شما را بیش از حد) و نه به اندازه کافی غنی برای پرداخت هزینه حق بیمه کبری (واقعا چه کسی است؟). بخشی از این به خاطر خالص خاتوله در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که حاضر به بازگشایی بهداشت و درمان.gov—فدرال بیمه ارز که 32 متحده تکیه می کنند — برای ثبت نام ویژه دوره است. به عنوان یک نتیجه افرادی که شغل خود را از دست و بیمه را مجبور به ارسال مدارک اضافی برای اثبات که آنها مجاز به درخواست برای Obamacare به خارج از عادی باز ثبت نام دوره است. به عنوان این اولین بار است که بحران اقتصادی که منجر به اخراج جمعی از مبادلات آغاز شده در حال اجرا در سال 2014 هیچ کس واقعا مطمئن شوید که چه مدت آن را برای پردازش آن اشکال. خوشبختانه بسیاری از کشورهای که اجرای خود را در بازار از جمله کالیفرنیا و نیویورک باز کرده اند آنها به بالا که باید یدکی ساکنان خود را سردرد و کاهش تنگنا.

اما این است که نه تنها اداری پوچی مردم را به مقابله با. زمانی که آمریکایی ها درخواست Obamacare پوشش آنها نیاز به برآورد درآمد خود را برای سال آینده به طوری که دولت می تواند محاسبه بیمه و یارانه آنها واجد شرایط هستند. اگر تعداد بسیار متفاوت از آنچه در گزارش قبلی خود در سال اظهارنامه مالیاتی آنها را به ارائه اسناد و مدارک توضیح داد که چرا. اما بسیاری از افرادی که به تازگی شغل خود را از دست هیچ ایده چقدر پول آنها کسب درآمد برای سال آینده به این دلیل که اقتصاد شده است تعطیل به منظور مبارزه با پاتوژن و ما باید کمی به هیچ ایده زمانی که آن را باز خواهد شد ، بسیاری از مردم در حال رفتن به حدس زدن کورکورانه; اگر آنها را انتخاب کنید یک اشتباه کافی تعداد آنها را مجبور به پرداخت برخی از آنها یارانه ها زمانی که آنها فایل مالیات در سال 2021.

در پایان این موانع هستند احتمالا به جلوگیری از برخی از مردم از گرفتن بیمه, حتی اگر آنها به آن نیاز دارید. کاغذ بازی راه دام مردم است. در طول روز پنجشنبه coronavirus نشست خبری معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که کاخ سفید در حال کار بر روی یک طرح برای پرداخت هزینه بیمارستان به طور مستقیم هنگامی که مراقبت از آنها برای ایجاد COVID-19 بيمار ظاهرا توسط purloining برخی از پول از $100 میلیارد پزشکی عرضه صندوق کنگره ایجاد شده است. که می کند را تغییر نمی دهد این واقعیت است که به تازگی بیمه آمریکایی ها هنوز هم خطر فشار مالی اگر آنها سقوط بیمار از هر چیز دیگر از coronavirus. این همچنین بدان معنی است که وجود خواهد داشت کمتر پول در سمت چپ به شما می دانید, خرید بیمارستان تامین.

ما بیمه سلامت سیستم زهوار در رفته kludge کامل مالی تله و اداری سردرد. حتی در زمان های خوب آن را نمی کند عملکرد قابل قبول در مقایسه با آنچه در دیگر کشورهای غنی لذت ببرید. اما با coronavirus مشکلات آن را تبدیل به بزرگنمایی وادار کردن کنگره به بازی یک بازی از سوس گوجه فرنگی است که شکست خورده است به آدرس بسیاری از سوراخ. بسیاری از در سمت چپ اشاره کرده اند که یک سیستم تک پرداخت کننده خواهد از بین بردن تمام این مشکلات مردم را بیمه, تمام وقت, بدون توجه به آنچه. اما شما لازم نیست مدیکر برای همه به حل مسائل ما در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با. اگر آمریکایی ها واقعا بیمه درمانی مقرون به صرفه گزینه های که نمی شد به کارفرمای خود و همیشه از جیب هزینه های پایین آن را به اندازه کافی خواهد بود. اما آنچه ما در حال حاضر ؟ درست مثل coronavirus آن بهداشت عمومی کابوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>