سناتور. برنی ساندرز در روز دوشنبه به نام “ظالمانه و سازمان ملل-آمریکایی” واقعیت است که ساکنان این شهر کوچک کففیویلل کانزاس — و مردم در سراسر ایالات متحده در حال دستگیر و زندانی برای عدم توانایی خود را به پرداخت برجسته پزشکی بدهی.

در یکشنبه, CBS News در گزارش داستان ترس و هدر Biggs, یک زن و شوهر از کففیویلل که پسر لین بود که مبتلا به سرطان خون در سن پنج سالگی. هدر شد به طور همزمان مبتلا به تشنج ناشی از بیماری لایم.

تبلیغات:

“ترس کالیفرنیا مشغول به کار بود دو شغل اما آنها سقوط کرد پشت در صورتحساب های پزشکی خود را پس از آن غیر قابل تصور اتفاق افتاده است” CBS گزارش شده است. “ترس Biggs به زندان رفت برای شکست به نظر می رسد در دادگاه برای پرداخت صورتحساب های پزشکی است.”

ترس گفت: فردا در مصاحبه ای که او “به مرگ می ترسم” زمانی که او دستگیر شد و برای اولین بار بیش از عدم پرداخت بدهی های پزشکی در سال 2008.

“من در یک کشور kid — من تا به حال به نوار پایین hosed قرار داده و jumpsuit” گفت: ترس. این Biggs خانواده انباشته شده بود بیش از 70.000 دلار در بدهی های پزشکی در سال 2012.

تبلیغات:

ساندرز یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری توییتی دوشنبه که “بدهی های پزشکی’ باید وجود داشته باشد.” به عنوان رویاهای مشترک گزارش خود در سپتامبر گذشته ساندرز پرده برداری از یک طرح به لغو تمام $81 میلیارد دلار در بدهی های پزشکی انجام شده توسط خانواده های ایالات متحده.

این Biggs, خانواده, داستان است که به دور از منحصر به فرد. ProPublica را لیز پايه بلند كن بادي گزارش ماه اکتبر گذشته که کففیویلل یک شهرستان که در آن “قاضی هیچ قانون مدرک جمع بدهی برش وثیقه و آمریکایی در حال تماشای آنها زندگی و آزادی — ناپدید می شوند در تعقیب پزشکی جمع آوری بدهی.”

“من صرف چند هفته در تابستان امسال در کففیویلل بررسی دادگاه, فایل, صحبت کردن با ده ها تن از بیماران و مصاحبه با کسانی که به شکایت آنها” نوشت: پايه بلند كن بادي. “هر چند این منطقه پیگیری نمی کند چگونه بسیاری از این موارد در بازداشت من در بر داشت بیش از 30 حکم صادر شده در مقابل بدهی های پزشکی متهمان. حداقل 11 نفر زندانی در سال گذشته به تنهایی.”

تبلیغات:

آیتالله سیستانی گفت: CBS در روز دوشنبه که آنچه اتفاق می افتد در کففیویلل “جدی در قانون اساسی نگرانی است.”

“چه اتفاق می افتد در اینجا یک زندان لرزش را برای پول نقد است که جرم از بدهی خصوصی گفت:” آیتالله سیستانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی