“دروغ آشکار”: رأی دادن اطلاعات غلط شکوفا در Facebook

در آوریل 3, Terrence K. Williams, سیاسی محافظه کار بازیگر و کمدین که ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن خود را نزدیک به 3 میلیون پیروان در Facebook که دموکرات ها خواهد نور برگه های رای در آتش و یا پرتاب آنها را دور. پوشیدن قرمز “حفظ آمریکای بزرگ” کلاه ویلیامز اعلام کرد: “اگر شما ایمیل خود را در رای گیری رای خود را خواهد شد در باراک اوباما شومینه.” در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 350 ، 000 بار.

در مه 8, پگی هوبارد یک نیروی دریایی جانباز و افسر پلیس که در این سال به دنبال جمهوری خواه نامزدی برای آمریکا صندلی از ایلینوی هشدار داد در Facebook که کشور به سمت جنگ داخلی. “شما دموکراسی آزادی شما بودن محروم و دور از شما و اگر شما اجازه می دهد که پس از آن همه چیز این کشور ایستاده بود, برای, مبارزه, برای, بلد است همه در بیهوده است.” علت ؟ کالیفرنیا توسعه های اخیر از رای گیری از طریق پست: “تنها راه شما خواهد بود قادر به رای دادن در انتخابات آینده در ماه نوامبر است که توسط پست تنها” هوبارد گفت. این ویدئو را به خود جلب کرده بیش از 209,000 views.

در ژوئن 27, پاملا گلر, ضد مسلمان فعال با نزدیک به 1.3 میلیون پیروان وزن در. “پست الکترونیکی-در برگه گارانتی که دموکرات ها را مرتکب تقلب انتخابات” او گفت: on Facebook.

هیچ مدرکی وجود ندارد که برای هر یک از این اظهارات. در حالی که کالیفرنیا را از طریق ایمیل غیابی به همه ثبت نام رای دهندگان حوزه های رأی گیری نیز در دسترس خواهد بود. تقلب انتخابات بسیار نادر از جمله با پست الکترونیکی-در برگه های رای. اخیر واشنگتن پست تجزیه و تحلیل تجزیه و تحلیل سه متحده با تمام الکترونیکی انتخابات — کلرادو, اورگان و واشنگتن و پیدا کردم فقط 372 بالقوه بی نظمی در میان 14.6 میلیون رای یا 0.0025%.

Facebook جامعه استانداردهای بان کی مون “ارائه اطلاعات نادرست که می تواند رای صلاحیت برای رای گیری که آیا یک رای محسوب می شود و چه اطلاعات و/یا مواد ارائه شده باید به منظور رای دادن.” اما یک تجزیه و تحلیل توسط ProPublica و اولین پیش نویس جهانی غیر انتفاعی است که تحقیقات اطلاعات غلط نشان می دهد که Facebook مملو از غلط یا گمراه کننده ادعا می کند در مورد رای گیری به خصوص در مورد رای گیری از طریق پست است که امن ترین راه در پای صندوق رای در این بیماری همه گیر. بسیاری از این دروغ به نظر می رسد به نقض Facebook استانداردهای رتبهدهی نشده است گرفته شده و یا به عنوان برچسب نادرست است. برخی از آنها تعمیم از یک یا دو مورد به تصویر کشیده شده مردم از رنگ به عنوان چهره تقلب انتخابات.

این ادعاهای دروغین از جمله تئوری های توطئه در مورد انتخابات به سرقت رفته و یا آشکار نادرست در مورد رای گیری از طریق پست با تهمت و برجسته محافظه کار این رسانه ها اغلب در میان محبوب ترین پست ها در مورد رای گیری در Facebook با توجه به بررسی تعامل داده ها از CrowdTangle یک Facebook متعلق به ابزار تجزیه و تحلیل.

در Facebook تعاملات — تعداد نظرات واکنش و سهام که یک پست را به خود جذب — یک پروکسی برای محبوبیت. از 50 پست, رتبه بندی توسط مجموع فعل و انفعالات که رای گیری از طریق پست پس از مارس 1, 22 موجود غلط و یا قابل ملاحظه ای گمراه کننده ادعا می کند در مورد رای گیری به خصوص در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.

“ما یک سابقه طولانی در این کشور از رای دهندگان سرکوب است که می رود تمام راه را به ما موسس” جسیکا گفت: گونزالس شرکت مدیر عامل رایگان مطبوعاتی یک گروه مدافع تمرکز بر رسانه ها و فن آوری است. “این یک راه جدید برای سرکوب رای, و من نمی دانم چرا از Facebook می خواهد هر بخشی از آن است.”

در یک ایمیل گلر گفت که “آنچه که من نوشته بود واقعی و دقیق است و این مشاجره که رای دهندگان تقلب نادر است “مسخره است در صورت آن است.” او افزود: “شما در حال تلاش برای فریب خوانندگان خود را به باور نمی آنچه آنها را ببینید با چشم خود.”

هوبارد و ویلیامز نیست پاسخ به سوالات. پس از Marketplace پرچم پست های خود را به Facebook, آن را حذف.

یک Facebook سخنگو گفت که این شرکت “در حال اجرا بزرگترین رای گیری کمپین اطلاعات در تاریخ آمریکا” از جمله با هدف به ثبت نام 4 میلیون رای دهندگان. این برنامه برای ایجاد یک رای گیری مرکز اطلاعات — یک جعبه در بالای کاربر feeds — “برای اتصال مردم با اطلاعات معتبر در مورد انتخابات” و اضافه کردن برچسب های که لینک رای گیری-پست های مرتبط به انتخابات رسمی اطلاعات است.

“مطمئن شوید که مردم باید اطلاعات دقیق در مورد رای گیری به خصوص در طول COVID بحران” سخنگوی گفت.

از مارس تا آوریل سال 2020 Facebook حذف بیش از 100 ، 000 قطعه از محتوا از Facebook و Instagram برای نقض سیاست های خود در برابر سرکوب رای دهندگان با توجه به وب سایت این شرکت. مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: در ماه گذشته که او می ایستد در برابر “هر چیزی که تحریک به خشونت و یا سرکوب رای گیری.”

ProPublica و اولین پیش نویس ردیابی Facebook پست با استفاده از رای گیری های مرتبط با کلمات کلیدی — از جمله قوانین و مقررات “رأی توسط ایمیل” “پست الکترونیکی-در برگه های رای” رای دهندگان “تقلب” و “سرقت انتخابات” — از اوایل ماه آوریل هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به حمله به رای گیری از طریق پست. اشاره از این رای گیری مربوط به شرایط نزدیک به سه برابر در Facebook با علاقه در موضوع خونتان پس از توییتر متصل شده و یک واقعیت-چک کردن برچسب به تهمت نادرست توییتهایی و هدایت کاربران به یک واقعیت-بررسی صفحه در مارس 26. توییتر را به مداخله وادار مغلوب ساختن پیشی جستن به ادعا می کنند که توییتر است که “دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری” و “خفقان آزادی بیان است.” Facebook خودداری کرده است را به پایین مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای دروغین در مورد رای گیری از طریق پست.

Facebook را انفعال در مغلوب ساختن پیشی جستن پست موجب مقاومت مواجه بیش از اطلاعات غلط در سایت. گونزالس به سازماندهی یک تبلیغات تحریم Facebook که در حال حاضر شامل بیش از 1000 شرکت و برخی از پلت فرم بزرگترین تبلیغ است. در میان دیگر خواسته های آنها خواستار در Facebook به خلاص شدن از رای دادن اطلاعات غلط.

در مدتها در انتظار ارزیابی از آن حقوق مدنی, ضبط, Facebook شد گسله هفته گذشته برای بودن “بیش از حد تمایلی به اتخاذ قوی قوانین برای محدود کردن اطلاعات غلط و سرکوب رای دهندگان.” همچنین در هفته گذشته های حقوق مدنی ملاقات با Facebook مدیران از جمله زوکربرگ به فشار خواسته های خود و دور آمد نا امید کرد.

“این همه بحث هیچ اقدام” گونزالس گفت. “ما از شنیدن کلماتی مانند” ما می دانیم که ما نیاز به انجام بهتر’ و ‘ما در حال کار بر روی این’ و در عین حال اطلاعات غلط هنوز هم به نظر می رسد کاملا فراگیر در سایت.”

Facebook انتظار برای دیدار با یکی از گروه های نیازمند استخدام یک معاون رئیس جمهور برای هماهنگ کردن مسائل مربوط به حقوق مدنی داخلی با توجه به شرکت.

پست های شناسایی شده توسط ProPublica و اولین پیش نویس ارائه آشکار ادعاهای دروغین در مورد رای گیری مخلوط نظر و واقعی اشتباه یا گمراه کردن کاربران در مورد قابلیت اطمینان از رای گیری روش. Facebook گفته است که متعهد به آزادی بیان و به ارائه اطلاعات قابل اعتماد در مورد رای دادن, اما این اهداف ممکن است گاهی اوقات جنگ است.

Facebook حذف کرده است بیش از 90 درصد از نادرست پست مراجعه کننده به آن VoteSure یک 2018 ابتکار ایالت کالیفرنیا به آموزش دهندگان و پرچم اطلاعات غلط دولت الکس پدیللا گفت. در VoteSure اولین انتخابات 2018 midterms, 272 276 پست ها و توییت گزارش شده به سیستم عامل رسانه های اجتماعی گرفته شد پایین.

هنوز VoteSure تنها شناسایی یک بخش کوچک از اطلاعات غلط و Facebook نیاز به انجام بیشتر پدیللا گفت. پلت فرم, او گفت:, ساخته شده است, حال پیشرفت است اما هنوز “بی پایه و اساس دروغ آشکار ادعا می کند در مورد رای عظیم تقلب و پست هایی که به وضوح اشتباه است و یا به وضوح غلط.”

مغلوب ساختن پیشی جستن غلط حملات در رای گیری از طریق پست تا به حال در مجموع از 3.8 میلیون فعل و انفعالات در Facebook. در میان آنها یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست که به دروغ ادعا کرد, نوادا, تا به حال به طور غیر قانونی فرستاده آراء بيشترين تعامل هر پست که شده رای توسط ایمیل در 12 ماه گذشته در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن غلط ادعا می کنند که کالیفرنیا ارسال برگه های رای به “هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد” جلب ثالث بیشترین تعامل هر پست که رای گیری بیش از مدت مشابه رتبه بندی پشت یک پست از اوباما و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن الگوی رفتاری.

در ماه های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا کرد در Facebook که “پست الکترونیکی-در برگه های رای را به “تقلب در انتخابات!” و به دروغ گفت که آنها “قابل ملاحظه ای جعلی”; او به اظهارات نادرست در مورد قانونی بودن اقدامات صورت گرفته توسط مقامات انتخاباتی در میشیگان و نوادا; و او تحریف قدرت خود را به انکار بودجه آمده است که گسترش رای از طریق پست. مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: کسانی که ادعای هفته گذشته استدلال افشا و خنثی تمایز بین پست الکترونیکی-در رای گیری و رای گیری غایب.

“چه خسته کننده است این است که تهمت می توانید ارسال و یا صدای جیر جیر هر چه او می خواهد بدون مناسب کنترل و توازن” زیدیه گفت. “آنچه که من را نگه می دارد تا در شب است که او را به وضوح تنظیم مرحله به سوال نتایج انتخابات است که او ممکن است مانند در نوامبر است.”

Breitbart یک محافظه کار وب سایت است که به مدت طولانی دفاع و پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال تعامل بیشتر در آن رای گیری مربوط به داستان از هر ناشر از آوریل تا ژوئیه 1, با توجه به تجزیه و تحلیل ما. در واقع رای گیری مربوط به داستان در Breitbart داشتهاند تعامل بیشتر از ماه آوریل نسبت به معادل مقالات توسط واشنگتن پست و نیویورک تایمز و NBC News ترکیب شده است. بسیاری از Breitbart نوشته های گمراه کننده هستند در بهترین حالت. “اوباما تق تق کردن دموکرات ها’ تقلب-توسط-Mail طرح!” خواندن یک پست لینک دادن به یک داستان است که گمراه کننده قاب چگونه اغلب رای دهندگان تقلب رخ می دهد. یکی دیگر از پست اعلام کرد: “جاری شدن سیل در این کشور با رای گیری است که می تواند به سرقت رفته و فروخته شده دور انداخته و جعلی است و در مسیر چپ از پیروزی در ماه نوامبر است.”

در یک ویدیو توسط Fox ملت فاکس نیوز’ خدمات جریان است که مشاهده شده است حدود 500000 بار میزبان Tomi Lahren گفت: “من قویا بر این باورند تنها راه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد در ماه نوامبر است که به دلیل تقلب انتخابات.” در این ویدئو Lahren به دروغ ادعا می کند که رای دهندگان تقلب شایع در کالیفرنیا است. “شما فکر می کنم coronavirus یک بحران صبر کنید تا ببینید رای دهندگان تقلب اپیدمی ما در اینجا در کالیفرنیا است. و علامت گذاری کلمات من آن را به عنوان دولت خود را مانند یک بیمار بت از جهنم است.” (هیچ شواهدی وجود دارد که رای دهندگان تقلب شایع در کالیفرنیا و یا در هر کشور دیگر.)

“این یک سرمقاله تصویری نه یک گزارش خبری که بسیار روشن است به هر Fox ملت بیننده گفت:” جان فینلی معاون اجرایی رئیس جمهور از توسعه فاکس اخبار رسانه ها است. کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و Breitbart نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در یک Facebook گروه اختصاص داده شده به طرفداران Candace اونز یک محافظه کار مفسر یک پست منتشر 2016 تصویری است که توضیح می دهد به طور گسترده ای افشا و خنثی تئوری توطئه ارتباط سرمایه گذار میلیاردر و نیکوکار جورج سوروس به “تقلب” رای گیری ماشین آلات. پست دریافت کرده است بیش از 16,000 سهام. سوروس’ Open Society Foundations کمک به ProPublica.

ادعای “سرقت انتخابات” مشترک بودند در سراسر طیف سیاسی. ارسال توسط چپ متمایل صفحه: Ridin’ با بایدن معتقد است که تهمت و Kanye غرب در تلاش بودند به سرقت انتخابات. یک کلیپ از جو بایدن گفت که او “بزرگترین نگرانی” است که برنده خواهد سعی کنید به “سرقت انتخابات” بود تبلیغ به عنوان مدارک و شواهد از یک توطئه توسط خواهان. دیگر ادعای سرقت انتخابات آمده اند از امن امریکا در حال حاضر, به نقل از نیوت گینگریچ; تهمت سابق کاخ سفید, دکتر, Ronny جکسون در حال حاضر در حال اجرا برای کنگره و لیبرال حساب مانند StandWithMueller و اشغال دموکرات.

Facebook گزارش شده است که با توجه به ممنوعیت تبلیغات سیاسی در روز قبل از انتخابات. اما بررسی ما نشان داد که اطلاعات غلط یا ادعاهای دروغین در مورد رای گیری توسط ایمیل در Facebook نادر در پرداخت تبلیغات سیاسی از پست. اکثریت قریب به اتفاق تبلیغات استفاده می شود که رای گیری-اصطلاحات مرتبط بودند واقعی و ترویج مشارکت رای دهندگان به طور گسترده از جمله تبلیغات از دموکرات و جمهوری خواه گروه های حزبی رای گیری سازمان ها و دولت انتخابات دفاتر. اما پیدا کردن یک تعداد انگشت شماری از تبلیغات است که تحت فشار قرار دادند مشکوک است و ادعا می کند در مورد رای گیری از طریق پست.

یک گروه به نام صبح در نوادا PAC ایجاد شده توسط حامیان آدم Laxalt دولت سابق جمهوری خواه دادستان کل راه اندازی کرده است یک تعداد انگشت شماری از تبلیغات حمله به رای گیری از طریق پست هزینه بین $14 ، 800 زمین و $20,998 در این سال با توجه به جستجوی Facebook سیاسی ad کتابخانه. برخی از این تبلیغات را بی اساس ادعا می کند که مجلس نانسی پلوسی در حال تلاش برای رفع این انتخابات با استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری.

مشابه تبلیغ از اوکلاهما شورای امور عمومی توصیف غیابی به عنوان “‘ابزار انتخاب برای کسانی که درگیر شدن در انتخابات تقلب شده است.”

چند پست شناسایی شده توسط ProPublica و اولین پیش نویس ایران جدا حوادث به پیوند مردم رنگ به تقلب انتخابات یک تاکتیک یادآور 1988 George H. W. Bush مبارزات انتخاباتی آگهی های ویژه لیوان عکس های Willie هورتون یک جانی که مرتکب تجاوز به عنف در حالی که در یک آخر هفته را کردند, به رنگ Michael Dukakis به عنوان ضعیف در جرم و جنایت. یک الگوی رفتاری مانند پست به نظر می رسد در حداقل 136 Facebook صفحات و گروه ها از جمله هوبارد و همچنین گروه هایی مانند “2nd Amendment پایینی” و “Dullards برای مغلوب ساختن پیشی جستن” که تولید کرده اند 100,838 فعل و انفعالات. در این پست ویژگی های یک headshot از Sherikia هاوکینز سابق Southfield, Michigan, کارمند. متن در تصویر آمده است:

“از دموکرات منشی SOUTHFIELD, MICHIGAN مواجه است دادگاه در 6 جنایت فقره تقلب انتخابات برای ویرایش صدها برگه های رای. رئیس جمهور تهمت شده است حق در تمام طول حدود دموکرات انتخابات دستکاری و تقلب انتخابات.”

این پست و نادرست است. هاوکینز نمی شد متهم با ویرایش برگه های رای خود را دارند. او متهم شده بود در دادگاه دولت با تغییر رای دهندگان سوابق مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری برگه های رای. هیچ رای دهندگان محروم بودند. هاوکینز که هنوز وارد مذاکرات انتظار می رود به صورت آزمایشی در این سال است.

در ماه ژوئن در پترسون نیوجرسی, عضو شورای شهر و عضو شورای منتخب همراه با دو نفر دیگر از مردان بودند با اتهام غیر قانونی جمع آوری برگه های رای از رای دهندگان و ارائه آنها را به یک انتخابات ، نیوجرسی ممنوع هر کسی از تحویل بیش از سه رای از طرف رای دهندگان. این مورد در حال بررسی است و شورای و شورای منتخب باید گفت که آنها اعتراف گناه نیست. در Facebook, Breitbart و دیگر محافظه صفحه نمایش داده شده mugshots از متهمان همه آنها افرادی هستند که از رنگ را نشان می دهد که رای دهندگان تقلب شایع است.

“در حال حاضر وجود دارد یک حس در جامعه است که ما رای خواهد بود از دست داد و این انتخابات نمی تواند عادلانه” گفت: Brandi Collins-Dexter ارشد مدیر مبارزات انتخاباتی در, رنگ, تغییر, یک, حقوق مدنی, گروه سازماندهی تبلیغ تحریم. “آنچه در این مسائل نیست و فقط اشتباه مردم و ایجاد بی اعتمادی.”

هر چند رای از طریق پست کمتر بحث برانگیز قبل از همه گیر اطلاعات غلط در مورد دیگر جنبه های رای گیری نیز گرفتار Facebook در سال 2016. قبل از رود آیلند ریاست جمهوری اولیه که در سال برنی ساندرز حامیان به اشتباه متهم به آن وزیر امور خارجه نلی Gorbea در رسانه های اجتماعی از سرکوب مردم در انتخابات بر اساس یک گزارش خبری است که تعدادی از حوزه های رأی گیری خواهد بود بطور قابل توجهی کمتر از در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

اما آن مشترک برای کشورهای کمتر به مکان های رای گیری طول اولیه زمانی که مردم در انتخابات پایین تر است. Rhode Island در واقع تا به حال 15 مکان های بیشتری در دسترس است از در سال 2012 ریاست جمهوری اولیه. در هر صورت دولت هیئت مدیره از انتخابات Gorbea شد مسئول حوزه های رأی گیری.

“در 24 ساعت ما را دریافت هزاران نظرات به Facebook و Twitter” Gorbea گفت. “هیچ چیز نمی خواهد سرکوب آن است.” دفتر او دریافت پیام های خشم از 36 متحده و سه کشور اما فقط یک پیام از یک رود آیلند تشکیل دهنده. دفتر او است پس از استخدام یک کارمند تمام وقت برای نظارت بر رسانه های اجتماعی.

اغراق شيوع رای گیری تقلب می تواند نتیجه معکوس. در یک مطالعه منتشر شده در ماه ژوئن محققان نشان داد پاسخ دهندگان یک سری از توییت. برخی از آنها واقعی 2018 توییتهایی توسط تهمت فلوریدا فرماندار تگزاس ریک اسکات و جمهوری خواه سنسور. لیندزی گراهام و سناتور مارکو روبیو که مطرح ادعاهای بی اساس از تقلب انتخابات; دیگران بیشتر بود generic “دارونما” توییتهایی. این ادعای کاهش اعتماد به نفس در انتخابات برای همه محققان دریافتند به خصوص جمهوری خواهان و کسانی که تایید مغلوب ساختن پیشی جستن. این گروه “گزارش به طور قابل توجهی کاهش اعتماد به نفس در انتخابات پس از قرار گرفتن در معرض دوز پایین رای دهندگان تقلب” حتی زمانی که در آن ادعا شد مقابله با واقعیت-چک است.”

به عنوان یک نتیجه, مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای ممکن است باعث کمتر خواهان برای رای دادن از طریق پست تر از دموکرات ها گفت: Brendan Nyhan یکی از نویسندگان این مطالعه و یک دانشمند علوم سیاسی در کالج دارتموث است. هنوز Nyhan نگران است گسترده تر اثر اطلاعات غلط. “مشکل به وضوح بدتر از نظر نخبگان شعارهای” Nyhan گفت. “ما دیده ایم که چه اتفاقی می افتد در کشورهای دیگر زمانی وجود ندارد, مشترک, اعتماد به قواعد بازی دموکراسی و این خوب نیست.”

در حال حاضر اطلاعات غلط ممکن است دشوار برای جلوگیری از قبل از اینکه ویروسی می رود. در جولای 13, محافظه کاران در Facebook pounced در یک ویدیو که در آن یک ناشناس تهمت حامی گفت: او حق رای محروم ظاهرا در لوئیزیانا. بسیاری از این صفحات قاب آن را به عنوان شواهدی از تقلب انتخابات و دموکراتیک طرح به سرقت انتخابات. زمان پست تلقی نادرست توسط PolitiFact, یک Facebook واقعیت-چک کردن شریک زندگی آن را دریافت کرده بود بیش از 3.7 میلیون انداز و به اشتراک گذاشته شده بیش از 170,000 بار.

روری اسمیت مدیر تحقیقات در اولین پیش نویس کمک گزارش.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>