بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری و مقامات امضا نامه ای سرگشاده خواستار دادستان کل لایحه Barr به استعفا شد و پس از مقامات ارشد گروه مداخله برای کاهش محکومیت توصیه برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست راجر سنگ.

“هر یک از ما را به شدت محکوم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل بر دخالت در این نمایشگاه دولت عدالت” سابق وزارت دادگستری مقامات نوشت: در نامه ای سرگشاده منتشر یکشنبه در تماس تلفنی بر اقدامات “قبر تهدید به نمایشگاه دولت عدالت است.”

روز دوشنبه دادستان فدرال توصیه می شود که سنگ دیرین ایران عمل که به اعدام محکوم شده در نوامبر اظهارات نادرست خود در کنگره مانع رسمی اقدام و شاهد دستکاری — دریافت هفت تا نه سال حکم زندان برای این جنایات.

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم بود, توسط, توصیه, چیزی که او ساخته شده روشن از طریق یک سری از اواخر شب توییتهایی که در آن او ناودان این حکم به عنوان “بسیار ناعادلانه است.”

روز بعد از آن گزارش شد DOJ برنامه ریزی شده برای اصلاح محکومیت توصیه پیشرو کل سنگ دادستانی تیم برای خروج از این مورد — و یکی به استعفا از DOJ به طور کامل.

یک دادستان جدید در مورد جان Crabb و سپس ارسال پرونده به دادگاه گفت که قبلی صدور حکم یادداشت “نمی تواند به درستی منعکس وزارت دادگستری موقعیت” و معرفی بسیار کوتاه حکم زندان. روز چهارشنبه تهمت ستایش Barr برای “در اختیار گرفتن یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.”

که مجموعه ای از حوادث باعث شده است تا یک اعتراض بیش از نگرانی هایی است که بار و سایر مقامات ارشد وزارت دادگستری مقامات واژگون حرفه ای دادستان تصمیمات صرفا برای جلب رضایت تهمت و حفاظت از متحدان خود را. برخی مانند سنسور. الیزابت وارن و Ed Markey نامیده اند در Barr به استعفا; دیگر قانونگذاران خواستار دادستان کل امپریالیسم. او انتظار می رود که به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس در ماه مارس ،

امضا کنندگان این نامه — که توجه به آنها خدمت کرده اند تحت هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت — در حال حاضر پیوستن به این منتقدان و استدلال می کنند که بر تلاش برای محافظت از سیاسی متحد شده مسخره اصل “برابر عدالت و قانون” و “نیاز به[s] آقای Barr به استعفا.” آن اطلاعات خود را نقض هنجارهای نهادی در وزارت دادگستری بدین:

اگر چه وجود دارد که رهبری سیاسی مناسب وزن در فرد تعقیب آن است که بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان که به دنبال تاسیس سیاست به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور به عنوان دادستان کل بر, آیا در سنگ مورد. آن است که حتی بیشتر ظالمانه برای دادستان کل به مداخله به عنوان او در اینجا — پس از رئیس جمهور علنا محکوم کرد محکومیت توصیه که خط دادستان در حال حاضر پرونده در دادگاه.

این نامه توجه داشته باشید که بعد از آن در هفته سه بار انجام داد به نظر می رسد به عقب بر مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای سیاسی وزارت دادگستری رسیدگی است. Barr گفت: در مصاحبه با ABC News در روز پنج شنبه “من نمی توانم فراموش کار من در اینجا در بخش ثابت پس زمینه تفسیر است که به تایید من است.”

اما در نهایت نویسندگان این نامه می گویند این کافی نیست:

ما خوش آمدید دادستان کل Barr اذعان دیرهنگام که DOJ اجرای قانون تصمیم گیری باید مستقل از سیاست; که این اشتباه است برای رئیس جمهور را به دخالت در خاص اجرای مسائل یا به مجازات مخالفان خود و یا به کمک دوستان خود و رئیس عمومی نظرات به DOJ مسائل باید به شدت آسیب دیده و بخش اعتبار. اما آقای Barr اقدامات انجام رئیس جمهور شخصی مناقصه متاسفانه صحبت می کنند بلندتر از کلمات است.

Barr شده است یک مدافع سرسخت رئیس جمهور و منافع خود را از او شروع تصدی خود به عنوان دادستان کل و نویسندگان اذعان دارند که به این دلیل آنها را “کمی انتظار” که بر گام خواهد شد. این نامه ای است قدرتمند در آن دو حزبی سرزنش از کشور دادستان کل و یک بران یادآوری است که نگرانی بیش از مسیر وزارت دادگستری به نظر می رسد به عنوان فراتر از خشم و انزجار از قانونگذاران دموکرات.

سوالات بیش از دخالت در سنگ مورد مطرح شده در میان نگرانی های گسترده تر در مورد سیاسی از وزارت دادگستری و در میان ترس تهمت احساس جسارت او پس از تبرئه در استیضاح محاکمه.

به عنوان Vox اندرو Prokop داد و سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین نیز به نظر می رسد به تازگی بهره مند از عدالت گروه مشتاق در حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان:

فلین نیز در انتظار صدور حکم برای او گناه در ارتباط با مولر کاوشگر و پس از موافقت خود را برای همکاری با دولت ظاهرا reneged در آن تعهد است.

بنابراین دادستان توصیه می شود در ماه ژانویه که فلین بود محکوم به اعدام “در” محدوده صفر تا شش ماه حبس — اما چند هفته بعد اضافه شده است که آنها “نه مخالفت با” یک “حکم آزادی مشروط” به جای.

فلین قسمت به نظر می رسید به ارائه شواهد بیشتری است که مقامات ارشد در مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری در حال حاضر به دخالت در موارد به منظور کمک به دوستان و متحدان. و به عنوان Prokop, یادداشت های جایگزینی سابق آمریکا برای منطقه کلمبیا جسی لیو — که منجر به دادستانی تلاش در برابر تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران دخیل توسط مولر تحقیقات — با یک بار متحد همراه با دولت به طور ناگهانی خروج لیو نامزدی برای وزارت خزانه داری پست به نظر می رسد نشان می دهد پرسنل دیده می شود به عنوان موانع برای مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار سیاسی در معرض خطر طرد و مجازات شوند.

دادن وزن به این خواندن وقایع این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن است آشکارا انتقام در برابر مقامات خارج از DOJ در هفته های اخیر. به عنوان Prokop اشاره کرده است: “این همه گشوده به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور جداگانه گرفته شده انتقام شاهدان در استیضاح تحقیق: اخراج الکس و یوگنی Vindman از شورای امنیت ملی کارکنان و اخراج سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland.”

این نوع رفتار سابق DOJ مقامات نگران هستند و رئیس جمهور و مقامات بالا داده اند هیچ نشانه ای از آنها برنامه ریزی برای تغییر رفتار خود. در واقع به عنوان مشاور ارشد برای شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن والتر Shaub گفت بورسی را هارون Rupar رئیس جمهور در حال حاضر به نظر می رسد درگیر در یک “full-دادگاه مطبوعات به مرزهای در تمام جهات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی