Palantir داده ها-شرکت معدنی است که به کمک یخ پیگیری کردن و اخراج مهاجران رفتن عمومی

یکی از دره سیلیکون منفور ترین شرکت های مخفیانه رفتن ،

Palantir فن آوری های دره سیلیکون داده ها-شرکت معدنی مناسب به نام پس از دیدن سنگ های مورد استفاده توسط سائورون برای نظارت در “ارباب حلقه ها” مخفیانه ثبت مدارک با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای رفتن است. این شرکت تاسیس در سال 2004 توسط Peter Thiel یک راست آزادیخواه و مغبون تهمت حامی که infamously بیان اهانت به دموکراسی است و مربوط به یک ضد دموکراسی طرفدار سلطنت جنبش سیاسی در میان دره سیلیکون نخبگان.

تبلیغات:

مناسب با توجه به شرکت نام Palantir ارائه شده عمدتا در عرصه نظارت و آن است که اغلب از طرف دولت اجرای قانون و سازمان های اطلاعاتی آن در ابتدا بودجه توسط In-Q-Tel این سرمایه بازوی سازمان سیا. در حالی که آن محصولات خاص اغلب راز با توجه به ماهیت پیمانکاران شناخته شده است که این شرکت به فروش می رسد تکنولوژی نظامی است که معادن رسانه های اجتماعی شبکه های ضد اطلاعاتی اهداف.

داده ها-شرکت معدنی هنوز تبدیل سود سالانه و صرف پنج سال گذشته اذیت کردن بازار سهام با چشم انداز که آن را شروع به فروش سهام با توجه به وال استریت ژورنال. زمانی که این شرکت سرانجام اعلام کرد که برنامه های خود را در روز دوشنبه آن را افشا چند جزئیات و به جای آن در درجه اول با تمرکز بر اطلاع رسانی عمومی است که آن را فرستاده بود لازم پیش نویس ثبت نام مقالات به کمیسیون بورس و اوراق بهادار. افراد نزدیک به این موضوع می گویند که این شرکت در نظر دارد یک راه ارزان تر از رفتن مردم به عنوان شناخته شده مستقیم, لیست, که اجازه می دهد آنها را به صرفه جویی در سرمایه گذاری بانکی هزینه.

مدیر عامل الکس Karp گفت: کارکنان پیش از آن در سال 2020 است که شرکت “جریان نقدی مثبت” و از آن شده است بخش خصوصی با ارزش را به عنوان ارزش به اندازه 20 میلیارد دلار است. درآمد آن در سال 2019 شد و با توجه به سنتی اصول حسابداری کمتر از $750 میلیون.

تبلیغات:

Palantir را تجزیه و تحلیل اعتبار شده است با کمک به دولت ایالات متحده انجام فراقضایی کشته شدن اسامه بن لادن در سال 2011. قابل توجه شرکت نیز کمک مهاجرت و گمرک (ICE) ارتقاء نرم افزار خود را پس از آن می تواند به طور موثر انجام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را سرکوب مهاجران مستند نشده. این تصمیم ناشی از معترضان به اعتصاب خارج Karp و تسریع در پردیس مبارزات برای تضعیف استخدام.

یکی از کارکنان سابق خلاصه تا نگرانی به واشنگتن پست گفت: “وجود دارد یک نسخه از داستان که در آن آنها در حال بچه ها خوب است. هر کس می خواهد برای حفاظت از خدمات اعضای گردید. هر کس می خواهد برای جلوگیری از قاچاق انسان است. نه هر کس می تواند در پشت کار به صورت یخ برای کمک به اخراج مهاجران است.”

Palantir نیز انتقاد خود را برای همکاری با پلیس محلی و نیروهای. با تشکر از این شرکت ها Gotham نرم افزار اجرای قانون مقامات می توانید اطلاعات زیادی در مورد زندگی یک فرد بدون حکم. این شرکت کمک کرد پایونیر به اصطلاح “اخباری پلیس” یک عمل است که ادعا می شود قادر به پیش بینی و جلوگیری از فعالیت های جنایی با استفاده از تجزیه و تحلیل آماری, اما, است که در بر داشت در عمل به ترکیب موجود تعصبات نژادی و هدف مردم از رنگ. در واقع پیش بینی پلیس به طور کلی تبدیل شده است بسیار بحث برانگیز با تحقیق و پیدا کردن که یکی از اخباری پلیس فروشنده “هدفمند سیاه محله در حدود دو برابر نرخ سفید محله ای که آموزش دیده در تاریخی جرم مواد مخدر داده ها از اوکلند, کالیفرنیا.” این است که به رغم این واقعیت است که مواد مخدر غیر قانونی فعالیت اعتقاد بر این است به رخ می دهد به طور مساوی در سراسر درآمد و گروه های نژادی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>