فلسطینی ها قطع تمام روابط خود را با آمریکا و اسرائیل بیش از “استکبار” از جارد کوشنر را “صلح” مقابله

محمود عباس روز شنبه اعلام کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین را قطع تمام روابط با ایالات متحده و اسرائیل پس از رد “صلح” طرح رهبری مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشخص به شدت طرفدار اسرائیل پیشنهاد در حالی که ایستاده در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در کاخ سفید هفته گذشته با نمایندگان فلسطینی حاضر است. این طرح را ایجاد یک غیرنظامی فلسطینی در حالی که ایجاد اورشلیم به اسرائیل میخواهد سرمایه و اجازه می دهد به طور غیر قانونی ساخته شده است شهرک سازی اسرائیل در کرانه غربی را در محل باقی می ماند.

تبلیغات:

عباس که بلافاصله این پیشنهاد را رد رفت و بیشتر در حالی که پرداختن به نشست اضطراری اتحادیه عرب به نام در واکنش به این طرح است.

“ما مطلع طرف اسرائیلی . . . که وجود خواهد داشت هیچ روابط در همه آنها و ایالات متحده از جمله همکاری های امنیتی” عباس گفت: با توجه به انتخاب.

فلسطینی ها به مدت طولانی به همکاری با اسرائیل و نیروهای پلیس در مناطق اشغالی کرانه ها و به اشتراک گذاشتن اطلاعات با سازمان سیا است.

تبلیغات:

عباس گفت: او حاضر متعدد تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد پیشنهاد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن از او پرسید که من صحبت می کنند به او تلفن کردم اما گفت:” نه.” و که او می خواهد به ارسال یک نامه به من . . . اما من آن را رد کرد” گفت و توضیح داد که او نمی خواست تهمت قادر به می گویند او مشورت فلسطینی در اعلام این طرح است.

فلسطینی ها به پایان رسید و مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2017 پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد سفارت آمریکا در اسرائیل از تل آویو به اورشلیم بودند و نه درگیر در تهیه کوشنر ،

تبلیغات:

عباس تصریح کرد خود را “کامل” رد کوشنر طرح صلح روز شنبه.

“من نمی خواهد که آن را ثبت در تاریخ است که من به فروش می رسد بیت المقدس” او گفت:.

ده ها تن از خاورمیانه سازمان ملل پیوست عباس در محکومیت این طرح است.

تهمت و دولت امیدوار بود که عرب شهرستانهای نزدیک به ایالات متحده آمریکا را به مقابله. با این حال اتحادیه عرب به اتفاق آرا رای به رد تهمت پیشنهاد پنج شنبه به دلیل آن “راضی نیست حداقل از حقوق و آرمان های مردم فلسطین.”

تبلیغات:

این سازمان گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح مغایر با اصول روند صلح و سازمان ملل متحد قطعنامه با توجه به Axiosبا این استدلال که هر گونه توافقی باید شامل یک دولت فلسطینی تحت مرز مصوب در سال 1967 با پایتختی شرق اورشلیم. در این بیانیه همچنین هشدار داد اسرائیل در برابر الحاق کرانه.

57 کشور عضو سازمان همکاری اسلامی به طور مشابه را رد کرد و این طرح به عنوان “مغرضانه” دوشنبه به گفته آسوشیتد پرس.

سازمان همکاری های اسلامی در بیانیه ای گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “فاقد حداقل الزامات عدالت و از بین می برد و پایه های صلح است.”

تبلیغات:

این بیانیه پس از فلسطینی وزیر امور خارجه, Dar al-ملکی خواست اعضا به شرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح در هر راه.

“هر چیزی کمتر از آن را نامشروع اسرائیل اشغال زمان بیشتری را به استفاده از خیالی روند صلح به عنوان بهانه ای برای ایجاد مستعمرات خود,” او گفت:.

کوشنر که تبلیغ مزایای طرح خود را با سطل زباله رهبران فلسطینی در تلویزیون مصاحبه به نظر می رسد به تهدید فلسطینی ها دائم با اسرائیل و حکومت در مصاحبه روز یکشنبه با شبکه خبری ” سی.

تبلیغات:

“برای فلسطینی ها اگر آنها می خواهند مردم خود را برای بهتر زندگی کردن ما در حال حاضر یک چارچوب به انجام آن” کوشنر گفت. “اگر آنها فکر نمی کنم که آنها می توانند با رعایت این استانداردها پس از آن من فکر نمی کنم ما می توانیم اسرائیل را به خطر به رسمیت شناختن آنها به عنوان یک دولت اجازه می دهد تا آنها را به کنترل خود چون تنها چیزی که خطرناک تر از آنچه ما در حال حاضر یک دولت شکست خورده.”

صائب Erakat گفت: سی ان ان که وجود دارد هیچ چیز به مذاکره پس از کوشنر در زمان آن را بر خود به طور یک جانبه را دیکته صلح پیشنهاد.

“آنچه که از چپ به مذاکره ؟ زمانی که من گفت: این مسائل باید مذاکره بین آمریکا و اسرائیل به طور مستقیم کوشنر در پاسخ دعوت من یک شکست خورده ایران قادر به مذاکره,” او گفت:. “او مذاکره از جانب من چون او می داند که بهتر از من انجام آنچه که بهترین است برای من. این هنر دیکته استکبار و باج خواهی.”

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی