پالم اسپرینگز‘ فیزیکدان نظری در علم پشت این فیلم را تاب


The two look stoned, confused, or both, surrounded by question marks.
Andy Samberg and Cristin Milioti در پالم اسپرینگز.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از Hulu.

این مصاحبه شامل اخلال گران برای پالم اسپرینگزاز جمله پایان دادن به.

وجود دارد مقدار زیادی از کمدی رومانتیک است که در آن یک زن و شوهر می شود یک شانس دوم در عشق—اما آنچه در مورد یک میلیون شانس? در پالم اسپرینگزدو مهمانان عروسی با بازی Andy Samberg and Cristin Milioti خودشان گیر در یک شیار تمپورال reliving همان روز بارها و بارها و با داشتن شرکت خود را در سفر بی پایان همیشه نمی توان رفتن آسان تر است. بینندگان مطرح شده در روز موش خرمای کوهی امریکا خواهد شد و انتظار می رود که داستان در حال ساخت نسبت به یک karmic اما extricating خود را تبدیل به شامل یک دوز از علم ارائه حسن نیت ارائه میدهد از علم مشاور کلیفورد جانسون.

جانسون دکترا می آموزد که در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی کمک کرد خوب-تنظیم زمان سفر مکانیک Avengers: Endgameو او نیز نوشته شده و کشیده شده غیرداستانی گرافیک, رمان, دیالوگاست که ویژگی های “گفتگو در مورد ماهیت جهان است.” برای این مکالمه خاص است که تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح او صحبت کرد به تخته سنگ را از خانه اش در نزدیکی قفسه امده با گالینگور کتاب های کمیک و پاسخ پیگیری سوال از طریق ایمیل.

تخته سنگ: چگونه شما را درگیر با پالم اسپرینگز?

کلیفورد جانسون: کل کسب و کار علم مشاوره و اتصال دانشمندان به هنرمندان و فیلمسازان و آنچه را که شما به طور کامل unformalized و بدون ساختار در صنعت است که بسیار محکم ساخت یافته است. که تولید تمام انواع از مشکلات و حتی کسب و کار شروع یک گفتگو می تواند مملو از دشواری. یکی از چیزهایی است که کمک بسیاری در سالهای اخیر بوده است و چیزی به نام علم و سرگرمی ارز. وجود دارد بسیاری از مردم که فکر می کنم “من نمی دانم هر دانشمندان و من نمی دانم که چگونه به شروع” و یا “من نمی خواهم به زحمت دانشمندان با چیز بی اهمیت از آنجا که آنها در حال انجام کار مهمی در برج عاج.” برخی از ما دوست داریم که موقعیت به طور پیش فرض را تغییر دهید و به مردم به جای رفتن “هی وجود دارد دانشمندان که دوست دارم به کمک.”

یکی از دلایل یک فیلمساز ممکن است رسیدن علمی مشاوره—به خصوص در یک فیلم مانند پالم اسپرینگزاست که نزدیک به کمدی رمانتیک تر از سخت sci-fi—است چرا که آنها از ترس آن ممکن است خراب کردن داستان خود را. پس: چرا دقت علمی مهم است ؟

یکی از چیزهایی که من سعی می کنید برای جلوگیری از هنگامی که مردم بحث در مورد علم مشاوره است که کلمات شبیه به دقتبه دلیل آن باعث می شود ما صدا مانند ما علم ، که چه تولید افزایش ترس در بخشی از فیلمسازان و گاهی در بخشی از بینندگان را به بازی با علم است. نظر من این است که علم این است که ما بخشی از فرهنگ عمومی مانند موسیقی و یا انواع دیگر جنبه های هنر. این بخشی از آن است که پارچه ای است که باید در هر جنبه ای از زندگی ما از جمله سرگرمی ما. اگر شما به مهارت های خاص و یا دانش خاص و یا انجام داده اند چهار سال مدرک و یا مجبور شده اند به خوبی در علم و در دبیرستان به شرکت در علم, پس از آن ما به عنوان یک جامعه بسیار فقیر آن. چگونه فقط تفکر علمی به عنوان یک شهروند به تصمیم گیری چگونه آن چیزهایی که زندگی ما تاثیر می گذارد و چگونه همه ما باید درگیر در مکالمه است که در علم—که بسیار مهم است در حال حاضر. مردم می توانید ببینید که شما می دانید که ما در وسط یک بیماری همه گیر درست است ؟ بنابراین اگر شما چوب آن را فقط در کلاس درس به عنوان اسفناج که نه چندان بزرگ است.

شما گفته اید که به شما توصیه در یک فیلم مثل آخر بازیچه چیزی برای شما مهم است که کمتر دقت علم از راه روش های علمی نشان داده شوند.

دقیقا. و پس از آن مهمتر نیز که نشانی از علم ؟ باید آن را با همه نوع از مردم است.

اسکریپت پالم اسپرینگز به حال صحنه در آنجا با [Cristin Milioti] صحبت کردن با یک متخصص در این پدیده است. من از تجربه می دانیم که این معمولا به پایان می رسد تا نسبتا استاندارد “default” دانشمند و بنابراین من پیشنهاد کرد که این امر می تواند یک فرصت عالی برای آنها را به نشان می دهد که انواع بیشتری از مردم انجام این نوع علم از این نوع فیلم ها معمولا نشان می دهد. بنابراین من گفت: شاید بازیگران دانشمند بخشی به عنوان یک زن و یا شاید یک فرد از رنگ. آنها بعد آمد و گفت: “با تشکر برای توجه داشته باشید—آنها تعجب اگر من می خواهم به آن را انجام دهد! من بسیار شگفت زده شد به عنوان نه قصد من در ساخت این پیشنهاد اما آنها مرا متقاعد بنابراین من آن را انجام داد. اگر چند میلیون نفر از مردم در حال رفتن برای دیدن که می تواند مفید باشد.

Johnson appears on a MacBook Air via FaceTime, which labels him as “Clifford Johnson”
جانسون cameo.
Hulu

شما همچنین نه “به طور پیش فرض دانشمند” در این معنا که کار شما نیست به یک سخنرانی در مورد آنچه که واقعا در رفتن است. او در حال حاضر انجام تحقیقات خودش و همه شما باید انجام دهید این است که تایید می کنند که او آن را درست کردم و به او بگویید که “شما واقعا به من نیاز دارند.”

من خیلی خوشحال به این فرصت را به می گویند که. که جنبه ای از اسکریپت آنها در حال حاضر وجود دارد. این یکی دیگر از کلیشه در این فیلم درست است ؟ در برخی از نقطه, مردم مشکل به خصوص اگر وجود دارد در این فیلم آنها را به برخی از گورو معمولا نر برای کمک به. من عاشق این واقعیت است که او فقط آمار و ارقام آن را. او بی نهایت مقدار از زمان. او می تواند خودش را از طریق یک حرفه ای را به ارزش آموزش و پرورش در هر زمینه ای او را برای تا زمانی که او آماده است. دیگر از چیزی است که واقعا بزرگ است که او یک آزمایش است. و این چیزی است که چیز دیگری را نمی بینید بر روی صفحه نمایش به عنوان اغلب. آن را معمولا فقط, “اوه, بیایید ترشح برخی از علم سحر و جادو و سپس آن را به همه ثابت شده است.” اما شما او را به تلاش و انجام این آزمایش تا مطمئن شوید که آن را یک فرصت از کار. که این عالی است.

به شما می گویند اسکریپت بود “در حال حاضر وجود دارد” در آن نقطه است. بر آنچه اشاره شد در آن وجود ندارد ؟

اعتبار کامل به آنها عناصر کلیدی بودند و بیشتر در حال حاضر که در آن آنها مورد نیاز خواهد بود. آنها می خواستند به درک دو چیز است: یکی چه backstory از این پدیده است. نه لزوما از آنجا که شما در حال رفتن به قرار دادن تمام است که در این فیلم اما آنها می خواستند آن را درک کنند. و سپس آنها می خواستم به می دانم که چقدر برای قرار دادن به این فیلم از نظر ما چگونه مشکل را حل کند. کسانی که جزئیات بسیار فازی و آنها واقعا درک خوبی از آنچه که قرار بود. پس من نشستم و نوشتم من نوشت: برخی از پیشنهادات خود را برای این نوع از چیزهایی که ممکن است منجر به یکدیگر می گویند در مورد فیزیک در مورد حباب انرژی, blah, blah, blah.

اما همچنین یکی از چیزهایی که من پیشنهاد شد که همه آنها نیاز به انجام یک ایده از چه پدیده ای بود, اما لزوما نمی شود وسوسه به سعی کنید برای قرار دادن بیش از حد که در فیلم است. من فکر می کنم یکی از دلایل این فیلم پس از موفقیت در, چگونه آن را می شود در سراسر آن تم اصلی این است که شما لازم نیست به نگرانی در مورد بسیاری از جنبه های. شما نیاز به یک پایه و یا حداقل برخی از مرتب کردن بر اساس قوانین از نامزدی برای چه پدیده ای است که, آن است که آیا بر اساس فیزیک واقعی یا ساخته شده تا فیزیک. در این مورد البته این ساخته شده تا فیزیک زیرا تا آنجا که ما می دانیم که زمان حلقه امکان پذیر نیست. آن را هنوز هم مفید به صحبت کردن با یک دانشمند که چون آن را به شما می دهد یک بنیاد به انجام نوشتن خود را به خوبی به شما بگویم یک داستان است.

اغلب زمانی که شما این زمان حلقه و چیزهای کسی ایجاد یک ماشین است که باعث می شود چیزی. من هل دادن این ایده که شاید به هر دلیلی این چیزی بود که یک پدیده طبیعی است. در فیزیک واقعی وجود دارد کارهای فوق العاده ای است که ظروف سرباز یا مسافر با ساختار فضا و زمان است که ما نمی دانیم که بسیار فراتر از مقیاس انسانی. آنها هر دو سیاه چاله پرجرم درون آن باشد و یا چیزهایی که اتفاق افتاده خیلی زود در جهان که در آن تشکیل شد. ما قصد داریم برای ساخت برخی ماشین که رفتن را که اتفاق می افتد. پس از زلزله است که به معنای نماد است که وجود دارد چیزی فراتر از ما انسان سطح است که اتفاق می افتد

مشکل با زمان حلقه در تئوری این است که آنها کامل است. هر بخشی از این دایره از زمان است که نگه می دارد تکرار خود را بستگی به هر بخش دیگری که در جایی که بدان معنی است که آنها بسیار سخت را وارد کنید و یا ترک. و این چیزی است که شما می خواهید برای این فیلم است. پس من هم از صحبت کردن در مورد این ایده که شاید شما می تواند خلاق باشد و باید یک حلقه زمان که در آن همه چیز تکرار, اما نه کاملا مشابه در هر زمان. و این خوب است چرا که به شما می دهد این ایده است که همه چیز را می توان تنظیم به شما می دهد این ایده است که شاید شما می توانید فرار از آن را در برخی از نقطه. اگر شما چیزی برای انجام با سفر در زمان به گذشته و ما نمی دانیم که آیا ممکن است این امر شامل انواع خاصی از عجیب و غریب انرژی موضعی در یک راه خاص—در مورد سیاه چاله ها آن مقدار زیادی از جرم و انرژی در یک مکان. بنابراین چه چیزی شما را انجام دهد به ظروف سرباز یا مسافر با آن است به نحوی مختل است که انرژی. به طوری که به وضوح این چیزی است که در نهایت منجر متوجه او است به انجام.

بنابراین در فیلم انفجار C4 است این است که نسخه ای از عجیب و غریب انرژی ؟

هیچ, هیچ, هیچ, هیچ, هیچ. خواهد بود که چگونه شما را مختل کند هر آنچه را که نگه داشتن زمان حلقه در محل. من فکر می کنم این انفجار در محل قبل از من در آمد. آنها فقط نمی دانم چرا انفجار انجام هر کاری. بنابراین در برخی از راه من می خواهم به آنها اطمینان است که آن را یک چیز خوب به هر دو به صورت داستان و فیزیک. بهترین علم مشاوره رابطه باید همیشه که دانشمند است وجود دارد برای کمک به قصه بهترین داستان آنها خواهید بگویید.

یک سوال که می آید تا مقدار زیادی: چه با دایناسورها ؟

شما می دانید به اندازه و یا به عنوان کمی که من انجام می دهم. من فکر می کنم این دوست داشتنی را لمس کنید. آن را نمی آمد تا در مکالمه ما.

من فکر می کنم این ایده ممکن است—و در حال حاضر من نمی دانم این همه اما یک بار به من پیشنهاد این ایده به آنها که برای همه ما می دانیم که این حلقه وجود دارد بوده است از آغاز جهان و مردم شده اند و پیدا کردن راه خود را به آن. که به معنی آن می تواند شامل چیزهایی است که باستان از جمله دایناسورها. خیلی بیشتر از بافت همبند است که مورد نیاز وجود دارد اما به نظر می رسد به من که این احتمال که شاید آنها در بازی با.

آیا شما فیلم های مورد علاقه در مورد سفر در زمان, آیا دقیق و یا بسیار نه ؟

منظورم این است که هر کس اشاره به آینده ایکه برای من کاملا مسخره از نقطه نظر علم ، آنها بازی با تعداد زیادی از کلیشه است که من صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای خنثیسازی. Doc قهوه ای است که مرتب کردن بر اساس از همه چیز ما در حال تلاش برای جلوگیری از لحاظ بهتر تصاویر است که می تواند درگیر در علم است. اما من هنوز هم دوست دارم که فیلم. به نظر من این یکی از بزرگترین قطعه از داستان سرایی بصری است. این فقط شگفت انگیز است. من فکر می کنم 12 Monkeys درخشان است. و مستقل مورد علاقه من فقط به خاطر لحن بسیار کامل است Shane Carruth را Primer. آن را کاملا گیج کننده است و مهم نیست که به خاطر tonally آن را فقط احساس می کند باور.

شما را دیده ام نمودارهای مردم انجام داده اند در تلاش برای نقشه برداری از تمام پرایمر‘s جدول زمانی?

آره مرتب کردن آن شگفت انگیز است. یکی دیگر از دلایل این است که در همان ابتدا که در آن شما را ببینید مهندسین مختلف بازی در اطراف با ماشین آلات است که تا به حال یک احساس واقعی از صحت آن است. آن را احساس نمی مانند پل از ستاره بازحمت حرکت کردن و یا چیزی شبیه به آن. وجود دارد بسیار آلی به آن احساس—وجود مسائل در همه جا. و راه آنها صحبت کرد به هر یک از دیگر که واقعا به خوبی مشاهده شده است. که اغلب یکی از مهم ترین چیزهایی است که برای به دست آوردن حق فقط چگونه آن را واقعا احساس می کند در یک علمی محیط زیست, و چگونه آنها واکنش نشان می دهند زمانی که آنها شروع به کشف چیزی کاملا درست نیست اینجا است که این بار با هم مطابقت ندارند ، و من معنی نیست که هر گونه بی احترامی به ستاره بازحمت حرکت کردن. من عاشق ستاره بازحمت حرکت کردن.

زمانی که شما صحبت کردن با مردم در مورد این, شما می دانید میان ستاره ای است که در نهایت رفتن به آمده است. و یکی از چیزهای مورد علاقه من است این واقعیت است که مردم اغلب به برخی از مسائل که در واقع علم واقعی و فکر می کنم از آن ساخته شده است تا علم. این است که قسمت زمانی که آنها را به سطح یک سیاره کوچک است که در این زمینه از یک سیاهچاله ابر پرجرم و آنها دوباره چند ساعت بعد ساعت بعد از 23 سال خود را برای همکاران بود که در انتظار آنها را در کشتی. که در واقع یک بیت از علم است. و این نقطه وجود دارد که وجود دارد کارهای فوق العاده ای که اتفاق می افتد با فضا و زمان در این محله از مقدار جرم و انرژی. ما می دانیم که اتفاق می افتد در جهان واقعی ما. آن را به وضوح نمی شدید اما شما واقعا نیاز دارید را به حساب که زمان اجرا می شود کمی متفاوت در مدار نسبت به پایین در اینجا بر روی سطح زمین در یک اندازه گیری از راه های مهم است که برای زندگی روزمره ما است. شما نیاز به نگاهی که به حساب زمانی که شما در حال انجام کار زمان گیری است که به شما دقیق مختصات GPS.

چه داستان سرایی می توانید انجام دهید این است که علم بیشتر از تاثیر احساسی. این مهم در شرایط عملی که ما می دانیم چقدر زمان آثار متفاوت در مدار اما این همان احساس است که شما گیر در یک سیاره بیش از حد طولانی و زمانی که شما به عقب بر گردیم دختر کوچک خود را که یک زن میانسال.

وجود یک سنت قصه گویی در داستان های علمی تخیلی و به طور گسترده تر نظری داستانی از تصور آنچه اتفاق می افتد به شرایط انسانی—آن چیزی است که داستان ما هستند—اگر شما تغییر برخی از پذیرفته پارامتر کمی. و سفر در زمان به گذشته فقط یک نمونه است. علم واقعی پر است از این چیزها. به طوری که گفتگو میان دانشمندان و سازندگان از داستان باید تشویق شوند چرا که حداقل این اجازه می دهد تا برای راه های جدید برای گفتن داستان. اگر شما یک هالیوود اجرایی و شما می خواهید می شود قادر به گفتن آن قدیمی, داستان های قدیمی اما با یک پیچ و تاب و جدید: چرا استفاده از علم ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>