سابق فلوریدا دادستان کل Pam باندی تبدیل شده است چیزی از punchline رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در نقش خود به عنوان دفاع تیم هانتر بایدن متخصص.

در طی 10 ساعت از شهادت در روز چهارشنبه او تنها صحبت در یک بار, اما توقف و عمدی شیوه ای که در آن او تحت فشار قرار دادند تئوری های توطئه با هدف تغییر توجه از مغلوب ساختن پیشی جستن به بایدن خانواده رفت و ویروسی شد و این موضوع یک نمایش روزانه فیلم.

چیز در سراشیبی برای او دوباره در روز پنج شنبه هنگامی که او تصادفا از طریق یک اتهام در مورد چگونه شکارچی و پدرش جو بایدن در جریان سفر ماهیگیری با هم بود ظاهرا شواهد از فساد است.

نقطه باندی اظهارات به نظر می رسید که شکارچی بود که در تماس نزدیک با جو بایدن و به همین دلیل است که پدر شده باید در حلقه در مورد کار خود را برای Burisma یک شرکت گاز اوکراین است که به فساد متهم کرد. اما هیچ شواهدی وجود دارد که شکارچی را تحت تاثیر قرار دولت اوباما در سیاست خارجی یا که جو بایدن کشیده رشته به شکارچی و موقعیت خود را. شکارچی فروش نام خانوادگی خود را, در حالی که بعید است که نه در خود و برای خود فاسد است.

باندی استدلال باید چیزی برای انجام با دو برابر اتهامات ناروا تحت مقالات از استیضاح — سوء استفاده از قدرت خودداری مالیات دهندگان بودجه کمک های نظامی به اوکراین در ازای شخصی و سیاسی به نفع بررسی هانتر بایدن و تحقیر کنگره اتهامات عنوان شده برای عدم تطابق با بررسی است. در عوض کار او این است که به تغییر موضوع; او می خواهد آن را به نظر می رسد مانند آن را Bidens که فساد مشکل است.

اما باندی خودش یک بیت از یک شکل عجیب و غریب برای خدمت به نقش “فساد” ، اجازه دهید به بررسی باندی خود بسیار پر از لکه رکورد در مورد این موضوع.

باندی را در رابطه با تهمت و قدمت آن به سال 2013 که به عنوان فلوریدا دادستان کل او اعلام کرد که با توجه به پیوستن به طرح دعوی در دادگاه است که نیویورک دادستان کل اریک Schneiderman شد, تشکیل پرونده در برابر تهمت دانشگاه برای scamming دانش آموزان است.

اما چهار روز بعد تهمت بنیاد برش باندی را گشتند کمپین یک بررسی برای $25,000. ممکنه باندی هرگز به پایان رسید تا با پیوستن به طرح دعوی در دادگاه.

در حالی که هنوز هم در خدمت به عنوان فلوریدا دادستان کل در ماه آگوست 2018, باندی ابرو مطرح شده توسط خدمت به عنوان شرکت مجری فاکس نیوز را از پنج به مدت سه روز مستقیم. او تا پایان در حال اجرا برای انتخاب مجدد.

باندی شده است حمله هانتر بایدن برای خدمت به خوبی جبران نقش با وجود داشتن سوال, اعتبار, اما پس از خروج از دفتر در فلوریدا یک شرکت او مشغول به کار بود برای پرداخت $115,000 یک ماه کار او لابی گری برای دولت قطر.

او سمت چپ که نقش به پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی. در ماه های منتهی به استیضاح محاکمه او را به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن TV عملیاتی — نقش که در آن او را لت و پار پایه حقایق اطراف اوکراین و رسوایی.

اگر همه از این به نظر می رسد به نقطه نسبت باندی که کمتر از یک انتخاب ایده آل برای ایجاد پرونده برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد ادعا بایدن فساد شما می شود ،

باندی است که فقط در مورد نامناسب فرد ممکن است که تهمت می تواند برداشت کرده ام برای او نقش دارد. اما واقعیت این است که او را در آن موقعیت به هر حال صحبت می کند به گسترده تر وقاحت.

یک بخش کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع شده است به استدلال می کنند که اکثر شخصا فاسد جمهور در تاریخ آمریکای مدرن است که در واقع یک اصولی حریف از فساد است. مغلوب ساختن پیشی جستن است ادعا نمی دانم fixers که مشغول به کار با رودی جولیانی به انجام خود را از اوکراین, طرح با وجود تصویری از آنها را حلق آویز کردن با هم در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر. او بارها و بارها تحت فشار قرار دادند و تعدادی از راحتی debunkable دروغ در مورد جدول زمانی از اوکراین رسوایی به منظور آن را مانند به نظر می رسد دموکرات ها باید فقط به حال آن را برای او.

در ضمن تهمت را جمهوری خواه و مدافعان در مورد شکایت کرده اند دموکرات ها را ارائه شواهد جدید در طول استیضاح محاکمه نادیده گرفتن که دلیل آنها قادر به این دلیل که جمهوری خواهان رای دادند برای جلوگیری از آنها را از قادر بودن به انجام این کار. و به عنوان شواهد جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن سوء پدید آمده است مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان در سنا و در تیم حقوقی خود را منتقل کرده اند goalposts از “وجود نداشت فاسد در عوض” به “فاسد نشخوار pro quos نیست impeachable.”

بنابراین وقاحت یک ویژگی Trumpism نه اشکال. و در حالی که پم باندی عملکرد ممکن است خنده دار به نظر می رسد به بسیاری از آن شده است کافی برای جمهوری خواهان مجلس سنا — و تا آنجا که تهمت سرنوشت طول استیضاح دادگاه نگران است که به اندازه کافی خوب.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی