همه گیر و زندان: Shearod مک فارلند زندانی در میشیگان در چه COVID-19 اتحادش را تغییر

Shearod مکفارلاند متولد و بزرگ شده در دیترویت. به عنوان یک نوجوان او به اتهام قتل درجه دوم و جنایت سلاح گرم اتهام و محکوم به 25 تا 40 سال در میشیگان زندانها. Shearod صرف بیش از 30 سال پشت میله های زندان با بیش از 11 از کسانی که سال ها در سلول انفرادی.

از 50 COVID-19 خوشه در ایالات متحده 33 زندان هستند و یا در زندان. با COVID-19 wreaking ویران در بازداشتگاه در سراسر ایالات متحده در زمان نوشتن این مقاله در میشیگان رتبه دوم را در تعداد موارد تایید شده در زندانها و بيشترين زندان تلفات از هر دولت است. Shearod ارتباط با ما از طریق زندان ایمیل سیستم برای توصیف آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در Parnall.

تبلیغات:

* * *

من زندانی در Parnall Correctional Facility در جکسون میشیگان که در آن COVID-19 فراگیر از طریق. زندگی من و زندگی صدها زندانی مردان به طور چشمگیری تغییر کرده پس این همه گیر آغاز شد.

من شروع به مصرف COVID-19 به طور جدی هنگامی که آن را واقعا شروع به گسترش در نیویورک است. من نامزدم زندگی در برانکس و اولین خوشه ای از موارد در دولت بودند در شهرستان Westchester است که درست در خارج از برانکس. من تثبیت شده با فکر او متعاهد ویروس و تا به حال به مبارزه با حس ترس که من احساس. از دست دادن بوده است ثابت در زندگی من پس از آن همیشه در کمین در پشت ذهن من. من نمی خواهم به تجربه دیگری از دست دادن جدی به این ویروس عجیب و غریب.

تبلیغات:

من شنیده ام در مورد دو مورد اول مورد تأیید از coronavirus در Parnall بازگشت در اوایل ماه مارس. در عرض چند هفته این دو اولیه موارد به سرعت تبدیل به صدها نفر از عفونت. تا کنون میشیگان زندانها باید بیش از 1400 مورد تأیید و بیش از 50 زندانی مرگ و میر. Parnall تا به حال ده نفر از کسانی که مرگ و میر و شمارش.

آن را بسیار دشوار است برای گرفتن یک تصویر دقیق از فقط چگونه بسیاری از مردان در اینجا آلوده شده اند چرا که در آغاز بحران در این بخش در پاسخ به این بیمار بود به قرنطینه آنها را در یک سلول خالی خود را. چه نوع از گزینه است ؟ شما مریض و اساسا قرار داشته باشد در انفرادی? نه یک چشم انداز جذاب. بنابراین متاسفانه بسیاری از مردان تصمیم گرفت که مگر آنها شد خطرناکی بیمار آنها را در مقابله با این ویروس خود به خود و نه به دنبال کمک های پزشکی. تعداد رسمی آلوده در اینجا در Parnall کمتر از 200 اما در واقعیت این شماره ها راه بالاتر از آن. شاید سه تا چهار برابر این رقم است.

این مرکز این است که نزدیک به یک صد سال است. آن را در یک ظرف پتری مانند جو ویروس ها گسترش فوق العاده سریع. دو واحد مسکونی در اینجا ساخته شده است مانند عظیم عمودی باغ وحش فقط در قفس در بالای قفس. سه تن دیگر از واحدهای فضای باز خوابگاه که خانه نزدیک به 400 زندانی هر آنچه که احتمالا فضای کمتر از یک انبار کوچک. زندانیان غذا خوردن در حمام و استفاده از حمام در این انسان انبارها. بنابراین اجتماعی فاصله است تقریبا غیر ممکن است.

تبلیغات:

ما در هشت مرد cubicles که حدود 20 فوت تا 13 ، هر خوابگاه دارای دو دوش جمعی, 10 توالت, 10 رگبار و 18 غرق برای هر 192 مردان است. نیز وجود دارد یک “اتاق آرام” و یک اتاق تلویزیون که فقط کمی بزرگتر از cubicles. پس از گسترش یک بیماری بسیار مسری مانند COVID-19 اجتناب ناپذیر است اگر آن را به زندان.

زندگی در چنین شرایطی است که در حال حاضر یک وضعیت استرس (که احتمالا منفی بر سیستم ایمنی بدن شما) اما به صورت تهدید مرگبار آنفلوآنزای مرغی یو پی اس حول و حوش ده. من شرمنده می گویند که ترس از مرگ توسط coronavirus عبور کرده ذهن من بسیاری از بار. من در دهه پنجاه آسم دارم و من در زندان بوده است نزدیک به 33 سال مستقیم—ساخت من یکی از “در خطر است.” برخی از مردان دیگر در اینجا نیز کاملا آوازی در مورد ترس خود را از ویروس. اما چه می توانیم بکنیم ؟

تبلیغات:

من شخصا می دانم که برخی از مردان که فوت کرده اند از COVID-19. یکی بود پادگان شده بودند در زندان برای 44 سال پس از او 16 سال. او نیز تنها چند سال از در نهایت رفتن به خانه. پس از من شنیده ام در مورد مرگ او من احساس وحشتناک! من تا به حال غمگین برای مرد است. می دانم که او می خواهم به صرف بیش از چهار دهه در زندان—از دوران کودکی به بزرگسالی است—تنها به مرگ ناشی از این ویروس درست زمانی که او در مورد منتشر خواهد شد. به نظر می رسد بسیار غم انگیز و غیر منصفانه است.

Parnall یک سطح یک (حداقل امنیت) مرکز که به طور کلی به این معنی است که تقریبا 2000 مردان قرار دارد در اینجا یک مقدار زیادی از زمان برای برنامه ریزی آموزشی و تفریحی. اما COVID-19 نوعی وارد زندان و تغییر همه که. در حال حاضر Parnall مانند تفکیک شده و رها شده شهر ارواح.

معمولا وجود دارد مقدار زیادی از تعامل در اینجا در میان زندانی جمعیت. تعامل اجتماعی است و بخش عظیمی از زندگی در زندان. آن چه ما شکستن یکنواختی حبس. ما مطالعه با هم کار کردن با هم باید روحیه مکالمات, بازی بسکتبال, کارت و هیئت مدیره بازی مانند شطرنج و چکرز. اما Parnall به سرعت تبدیل به یکی از فاصله از شیوع بیماری در میشیگان گروه اصلاحات و پس از آن همه فعالیت ها را متوقف کرده اند.

تبلیغات:

بنابراین در بالای معمولی روح بیحس کننده خستگی coronavirus است محروم ما را به داشتن حتی کمتر انجام دهید. در حال حاضر میشیگان زندان هیچ اصلی تفریح و سرگرمی حیاط و یا فعالیت های فوق برنامه مثل ورزش و یا وزن گودال. وجود دارد هیچ بازدیدکننده, بدون, آموزشی, برنامه های در حال اجرا در هیچ مذهبی و هیچ جدول بازی ها از هر نوع. همه این اقدامات قابل فهم است اما دشوار است با این وجود.

در حال حاضر یک روز معمولی برای من بوده است که عمدتا ماندن در داخل خواندن, صحبت کردن در تلفن و تماشای تلویزیون است. من یک نوع outdoorsy اما در تلاش برای کنترل گسترش ویروس در جمعیت این موسسه است از هم جدا واحد مسکونی و تعطیل اصلی تفریح و سرگرمی حیاط.

من کسی هستم که به من طول می کشد سلامت روانی و جسمانی بسیار جدی است. اما در حال حاضر محدود به حتی به یک فضای کوچکتر از حد معمول من پیدا کردم آن را غیر ممکن است برای رسیدن به یک روال تمرین به طور منظم. منظورم اینه که من انجام شده است pushups sit-ups pullups ها و مانند آن, اما آن را سخت. و جالب بیش از حد. چرا که در حال حاضر از آنجا که هیچ اصلی حیاط بسیار بزرگتر از مردان هستند مجبور به منطقه کوچکتر است. که بدان معنی است که یک جمعیت از مردم تمام تلاش خود را به کار کردن در یک بار در داخل خانه. آزار دهنده است. کار اصلی من است و راه از بین بردن استرس و خیلی کم تحرک است که با داشتن یک اثر در من. من به غذا خوردن بیشتر و به دست آوردن وزن. Ugh! من از آن متنفرم.

تبلیغات:

همچنین پوشیدن این ماسک تبدیل به یک موضوع است. این گروه به ما این ماسک احتمالا یک ماه خیلی دیر و در حال حاضر آنها در حال تبدیل شدن به یک نقطه درگیری بین زندانیان و برخی از افسران. آن چیزی دیگری به آزار و اذیت ما در مورد. منظورم اینه که بله من درک این ضرورت اما برخی از کارکنان ما را وادار به پوشیدن آنها را حتی زمانی که ما در حال نشستن همه به تنهایی با هیچ کس در عرض ده پا از ما و یا زمانی که ما در حال کار کردن است.

من فکر نمی کنم که دولت داده است بحران در سیستم زندان در هر نقطه در نزدیکی آنچه نجابت نیاز خواهد بود, اما من می توانم بگویم که صرف نظر از ارزش است که جامعه قرار می دهد در زندگی ما شده اند و منابع حمایت و کمک به یکدیگر است. و که در خود شواهد غنی بالقوه انسان نهفته است که در پشت دیوارهای زندان ها در سراسر امریکا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>