همه گیر آشپزخانه: پخت و پز در طول همه گیر مانند در یک کاتولیک کارگر خانه در جنوب خم ایندیانا?


Collage of a stock pot, a soup ladle, a church window, a chicken, and microgreens, with a "Pandemic Kitchen" label in the corner.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های Anjes/iStock/گتی ایماژ به علاوه Stepanyda/iStock/گتی ایماژ به علاوه Prostock-استودیو/iStock/گتی ایماژ به علاوه و Елена Рубан/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

با توجه به “اقامت در خانه” و قرنطینه دستورات لازم توسط coronavirus همه گیر بسیاری از ما در حال پیدا کردن خود را پخت و پز بیشتر از همیشه قبل از. در همه گیر آشپزخانهما را بشنود از آشپز خانه—کارشناسان و تازه کسانی که با مقدار زیادی از دسترسی به مواد غذایی و کسانی که با کمتر مشتاق و تمایلی—در مورد آشپزی مبارزات و شادی غیر منتظره از این زمان اجتماعی فاصله. اگر شما می خواهم به مصاحبه برای این ستون لطفا با ایمیل [email protected] با “همه گیر آشپزخانه” در خط موضوع و شرح مختصری از پخت و پز خود را پس زمینه و وضعیت فعلی است.

این مصاحبه انجام شده توسط ربکا پیاز بیش از ایمیل ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

اندازه خانواده و وضعیت: یک twentysomething گراد دانشجو زندگی می کند که در جنوب خم کاتولیک کارگر خانه در جنوب خم, Indiana.

جنبش کارگری کاتولیک تاسیس توسط دوروتی روز طرفداران برای یک سیستم غیر متمرکز از “خانه از مهمان نوازی” که در آن کارگران اختصاص خود را به خدمات را ارائه دهد در دراز مدت مهمان نوازی به هر کسی که نیاز به سرپناه. وجود دارد دو تا از این خانه ها در جنوب خم یکی برای مردان و یکی برای زنان جامعه اجرا می شود یک قطره در مرکز به عنوان به خوبی.

آنها با استفاده از واژه “کارکنان” و “مهمان”—او کارکنان, اما او پرداخت نشده است. “این فقط من خانواده و زندگی,” او می گوید.

همه گیر و ضربه و تا کنون: خانه ها بسته شده اند ، اگر یک مهمان زندگی در خانه تا به حال قرار گرفتن در معرض ترساندن پس از آمدن در تماس با آلوده مهمان در افت-در مرکز تا کنون همه زندگی در خانه سالم مانده است.

از بسیاری از, به چند

به طور معمول مردم در مردان و زنان به علاوه یک زن و شوهر از افرادی که نوع دائمی از اعضای این جامعه زندگی می کنند و در خانه های دیگر در خیابان ما را شام هم هر شب. و پس از آن ما می خواهم که مهمان دوستان و یا همکلاسی بسیاری از دانشجویان دوره لیسانس در آینده به کمک و دیدار ما و یا مردمی که می دانیم از افت در مرکز. در روز پنج شنبه ما را بزرگ باز-خانه غذای مختصر شام. ما میزبان تعطیلات. به طور معمول برای عید پاک ما که حدود 60 نفر همه نشستن بر روی چمن جلو و آن را واقعا خوب است.

البته ما نمی تواند انجام دهد که در این سال. ما بسته ما زندگی می کنند در خانه های خود را به عموم مردم زمانی در اواسط ماه مارس. ما هنوز هم ارائه مهمان نوازی در افت-در مرکز—صبحانه لباسشویی, رگبار—و ما در حال حاضر باز هفت روز هفته. بنابراین جامعه ما بسیاری از قرار گرفتن در معرض از آنجا که از کارکنان ما این است که سفر به عقب و جلو بین دو فضا در هر روز است. حتی اگر بسیاری از ما در 20s و 30s ما جوان و در سلامت خوب بسیاری از مردم با ما زندگی می کنند نیست بنابراین نگه داشتن خانه ها باز به نظر می رسید مانند دعوت از خطر اضافی.

به عنوان حق همه گیر شروع شد ما تا به حال یک زن و شوهر از مهمانان حرکت در خارج از آنجایی که آنها یافت می شود جایگزین مسکن است. بنابراین در زنان خانه بسیار کوچک در نظر است که در اینجا. دو عضو هیات—خودم و یکی دیگر که در اوایل 30s—سپس دو پسر مهمانان در 50s خود را و اوایل 60s. … پس از آن ما تا به حال یک مرد از مردان خانه حرکت می کند در اینجا چون ما خالی اتاق خواب [و او در یک اطاق].

تنها خانه ای در آمریکا که پخت و پز کمتر

حجم پخت و پز در خانه ما رفته! بسیار کمی. اولین جمعه هر ماه ما استفاده می شود به صرف شام در افت-در مرکز این خانه باز که در آن ما به طور منظم باید صد مهمانان. در خانه من بود پخت و پز شام دو یا سه روز در هفته و من شروع به پخت و پز در 3 p. m. و خدمت در 6:30. ما تا به حال داوطلبان دیگر که می آیند برای پوشش شام دو بار در هفته و ما با داشتن آنها می آیند در حال حاضر, بنابراین من بیش از کسانی که شیفت. اما از آنجا که ما مردم کمتر حاضر در حال حاضر من شروع به طبخ در 3 و خدمت در 5.

قبل از این ما به حال بسیاری از مردم در داخل و خارج از خانه در طول روز و زمانی که آن را آمد به شام شما فقط به حال آماده شده برای این واقعیت است که کسی ممکن است در آمده مست و یا بالا. شما تا به حال هیچ ایده اگر این اتفاق رخ خواهد داد یا نه اما احتمال این که آن را به اتفاق می افتد در برخی از نقطه در هفته آینده بالا است و شما باید آماده برای مقابله با آن است. همچنین از طریق این هفته ما خواهد میزبان گروه از دانش آموزان و افراد جوان که می آیند برای کمک به یادگیری در مورد زندگی ما است. من واقعا ارزش آن, اما از آن است که کار را به میزبان یک گروه داوطلب و برای برخی از مهمانان ما با داشتن گروه از دانش آموزان در خانه می تواند واقعا disorienting از آنجا که شما هیچ نظری ندارم که آنها چه کسانی هستند.

بنابراین, در این بیماری همه گیر ما از دست داده ایم بسیاری از ما کمک کند اما از آنجایی که ما در حال خدمت به عنوان بسیاری از مردم در خانه تمیز کردن و کارهای خانه کاهش یافته است و شده است وجود دارد زمان بیشتری برای ما که اینجا زندگی می کنند به صرف با هم. من واقعا ارزش آن زمان.

که پخت و پز ؟ که تمیز کردن ؟

بیشتر از زمان هنگامی که مردم بی خانمان هستند به خصوص افرادی که خرید و فروش شده اند در دراز مدت بی خانمانی مزمن وجود دارد اغلب سلامت روان مسئله در جریان است. بنابراین ما تجربه شده است که مردم توانایی برای کار در خانه به طور گسترده ای متفاوت است. هیچ راهی وجود دارد برای تعمیم چه تجربه کسی که بی خانمان است و خواهد بود. ما تا به حال مردم ما کارکنان که بی خانمان در یک نقطه از جمله خودم—من تا به حال یک سال که در آن من فقط نوع خانه به خانه و واقعا زندگی می کنند در هر نقطه.

من امیدوارم که من می توانم بگویم این بدون صدایی مغرور اما من واقعا آشپز خوب و دوست دارند آن را انجام می دهند در حالی که برای. این تنها چیزی که من تا به حال حرفه ای انجام می شود—من در اطراف در بسیاری از مشاغل قبل از من شروع مدرسه گراد. بنابراین من راحت انجام پخت و پز به عنوان یک زن دیگر در جامعه ما که یک آشپز با استعداد که به عنوان یک مهمان او پخت و پز صبحانه در افت-در مرکز در حال حاضر. اما ما تا به حال بسیاری از مردان در 60s خود را که ممکن است یا ممکن است هرگز واقعا آموخته به طبخ به خصوص و ممکن است راحت در آشپزخانه. بنابراین به طور معمول آنچه که ما در گذشته انجام داده است را به او واگذار پخت و پز به عنوان یک شغل کارکنان و مهمانان مسئول تمیز کردن خوردن غذاهای پس از آن.

مواد غذایی از حاشیه

گرفتن مواد غذایی اتحادش را تغییر کمتر از شما ممکن است انتظار داشت. ما یک مقدار زیادی از مواد غذایی ما از بانک مواد غذایی. آن را فقط برای ما بسیار مهم برای استفاده درست از هر آنچه به ما داده می شود و برای نجات چیزهایی که در غیر این صورت دور انداخته شود. ما با استفاده از آنچه آنها را در مواد غذایی بانک هر هفته. هفته گذشته با وجود همه این Amish پنیر وجود دارد و من جامعی آن را انداخت و آن را در فریزر.

ما با استفاده از به روز نان از این نانوایی و آنها واقعا سخاوتمندانه در مورد آن, اما که نانوایی تعطیل—من نمی توانم به یاد داشته باشید آنچه در ماه, اما قبل از همه گیر. ما واقعا نمیفهمد جدید نان معمول است. شاید ما شروع به پخت! بقیه جهان به نظر می رسد به توان پخت.

ما یک کسی می رود و چه نوع معمولی اجرا به Kroger, که در آن ما معمولا پیاز, توفو, تخم مرغ و فراورده های لبنی. آنها را خرید و تمام شیر برای رها کردن-در مرکز و چند گالن برای خانه. ما باید برخی از مردم اینجا که مثل حبوبات. ما را از طریق بسیاری از تخم مرغ در افت-در مرکز اما ما نیازی به خرید تخم مرغ برای خانه در حال حاضر چون ما جوجه ها در حیاط خلوت! جوجه ها در حال لذت بخش! آنها و در مورد پاره شدن تا باغ ما.

ما معمولا می خواهم یک مقدار زیادی از کمک های مالی از بازار کشاورزان و ما در حال گرفتن آن در حال حاضر به دلیل آن را بسته است. وجود دارد شگفت انگیز, باغ جامعه, سازمان, South Bend, و ما بدست چیزهای زیادی از آنها را. ما در حال گرفتن باغ ما رفتن به آرامی و در آن به هیچ وجه به تولید تمام مواد غذایی نیاز داریم اما آن را به یک باغ بزرگ و آن را قطعا کمک مکمل سبزیجات ما. اما تنها چیزی که به بالا و رو به رشد در حال حاضر پیازچه. اگر ما نمی توانیم تولید از یکی از کسانی که جایگزین منابع ما فقط صرف و خرید آن را در فروشگاه مواد غذایی مانند مردم عادی.

ما تمدید جامعه شده است واقعا سخاوتمندانه و فرستاده اند بسیاری از حمایت های مالی به خصوص افرادی که به طور معمول در اینجا کار داوطلبانه و کمک کردن و نمی تواند در حال حاضر. به طوری که آنها فرستاده ام که بزرگ بوده است و ما توانسته ایم برای خرید تمیز کردن لوازم نیاز داریم. ما یک مقدار در نوع هدیه است که باید بدان معنی است که ما تا به حال نشده به صرف مقدار در مواد غذایی یا لوازم یا هر چیز دیگری.

یک مثال: وجود یک شهری بازار باغبان زندگی می کند که در طرف دیگر از شهر و هر چیزی که او نبوده است قادر به فروش از طریق کانال های عادی او به ارمغان آورد بیش از بعد از ظهر روز شنبه. بنابراین من پخت و پز این سوپر علاقه داشتن به microgreens ما هرگز نمی تواند به استطاعت برای خرید! گاهی اوقات چیزهای شبیه به آن اتفاق می افتد و ما به طور ناگهانی پر برکت با اهدای.

از “خورش در یک نشاسته” حکومت

استاندارد آمریکایی رژیم غذایی بسیار سنگین در گوشت فرآوری شده و آن را بسیار ناسالم و من ساخته شده یک قانون برای خودم پیش هرگز به خدمت فقط مانند گوشت خود را در آن—من هرگز از رفتن به خدمت یک تکه بزرگ از گوشت را در یک بشقاب و فقط تماس بگیرید که شام. من یک استثنا برای ماهی قزل آلا. اما معمولا ترجیح من به گوشت را به عنوان بخشی از غذای چون من واقعا می خواهید مردم را به خوردن سبزیجات و گیاهی پروتئین و همه چیز با فیبر در آنها است.

“من در خدمت هات داگ و من در خدمت نه روز دوناتها.”

و ما نمی خوردن گوشت در روزهای جمعه. پس امشب من قصد دارم برای ایجاد تنوع در این Food52 دستور: روغن زیتون–سالاد نخود. من نمی کوک از یک دستور به طور کلی از آنجا که ما فقط نمی دانم آنچه که ما در حال رفتن به, اما من دوست دارم به عنوان خوانده شده دستور العمل های. هنگامی که شما همیشه در برخورد با تعجب تشکیل دهنده وضعیت خوب آن را به یک مقدار زیادی از دستور العمل های را در سر خود را بنابراین شما می توانید با انجام تغییرات.

من می توانم در یک مقدار زیادی از بزرگ, دلپذیری, خورش است که می تواند در خدمت بیش از برخی از نوع نشاسته است. که یک راه بسیار خوبی برای خدمت به تعداد زیادی از مردم در یک بار. من سعی کنید به آن را برنج قهوه ای و یا کوینولا. مادر من می آید از یک خانواده ایتالیایی بنابراین ما همیشه ماکارونی زمانی که من در حال رشد بود به طوری که این نوع از مواد غذایی آسایش و من واقعا می خواستم از آن روز گذشته است. بنابراین من ساخته فرنگی لوله لوله و کوتاه و سپس یک زمین ترکیه ragu با برخی از کنسرو گوجه فرنگی یک زن و شوهر از هویج که من رنده شده ، من خرد شده و برخی از کرفس که در آخرین آن واقعا خوب است و ما تا به حال پیاز, از فروشگاه های مواد غذایی.

ما انجام بسیاری از هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده. من تقریبا همیشه یک سالاد. من سعی می کنم به مطمئن شوید که وجود دارد برخی از نوع گیاهی-محور غذا در هر وعده غذایی—معمولا سالاد, اما در زمستان ما انجام بسیاری از پخت و پز سبزی و کلم و یا collards. ما یک مقدار زیادی از کمک های مالی از آن.

ما فقط آیا تا به حال واقعا یک برش بزرگ از گوشت. ما ممکن است طبخ بوقلمون برای شکرگزاری اما ما هرگز فقط با قرار دادن ترکیه—ما می خواهم حک کردن آن در پیشبرد و قرار دادن آن بر روی یک صفحه گرامافون. بزرگ کاهش گوشت کار نمی کنند برای جامعه. من همچنین سعی کنید به فکر این واقعیت است که وجود دارد تعداد کمی از مردم در جامعه است که بسیاری از دندان. یکی از آنها بود که در واقع رفتن به دندان تا به حال نصب شده و تا به حال دندان مصنوعی ساخته شده و آماده برای رفتن و پس از آن همه گیر آمد. … آنها را به صبر کنید.

من واقعا نمی پخت بسیار زیاد است. انگار خام تلخه همه جا و اولین چیزی است که هر کسی می خواهد برای خدمت به افرادی که بی خانمان است, مانند, گاییدن روز دوناتها. این خوب است برای هر کسی است. این کوتاه شدن زندگی مردم است. من را فراموش کیک برای تولد و چیزهای. اما فقط برای هر روز من خدمت هات داگ و من در خدمت نه روز دوناتها. و با مقدار مواد غذایی من ساخت و پخت و پز پنج شب در هفته من نوع تصمیم من واقعا نمی باید زمان برای پخت.

چند اخیر بازدید

من به تازگی ساخته شده و چیزی که کار واقعا خوب است. ما با توجه به چیزی که مانند یک نسخه از TVP. … من مادام العمر گیاهی و وقتی که من بچه بودم این بود که همیشه “در اینجا برخی از ناخالص TVP!” اما این فراتر از گوشت چیزهایی که ما از کمک مالی بود واقعا خوب است. من استفاده می شود که و سپس یک دسته از زمین ترکیه و چند متفاوت meatloaves—آن است که یک ظرف من رشد کرده بود اما این واقعا خوب بود و همه از میانه مردم اینجا واقعا آن را دوست داشت.

چیز دیگری از من ساخته شده یک زن و شوهر بار است که واقعا خوب است که واقعا ساده است. آن را به ما از یکی دیگر از اعضای جامعه است. او فقط در زمان فوق العاده شرکت توفو آن را خشک و فشرده شده و سپس آن را انداخت در با برخی از خرد کردن کلم بروکلی و ریخته ترشی بود که سویا سس و روغن زیتون و زنجبیل و سیر را در بالا. اجازه دهید آن را برای نشستن در یک بیت و پس از آن پرتاب آن را در فر در حرارت بالا و فراموش کردن آن در حالی که برای. همه با هم در یک ورق. من آن را انجام داده ام با کلم بروکسل, من آن را انجام داده ام با کلم بروکلی من احتمالا آن را با کل و یا هر نوع دیگر از سبزیجات چلیپاءی. حتی افرادی مانند “Ew توفو!” جامعی از آن ، من که چند بار در حال حاضر—آن را احتمالا دستور من از این بیماری همه گیر.

عبور از آن را

وجود دارد تعدادی از خانواده ها در منطقه ای که ما در تماس با ما توانسته ایم به را تشکیل می دهند جعبه از مواد غذایی از آنچه ما دریافت کنید و آن را به بیش از آنها را—که چیزی است که ما انجام داده ایم برای همیشه لطفا برای. ما نگه داشتن یک آشپزخانه با مسائل ما از بانک های مواد غذایی, بنابراین ما می توانیم آن را دور. در حال حاضر ما در حال ارائه وعده های غذایی برای عموم در خانه. بنابراین به جای من بوکس مواد غذایی برای برخی از همسایگان و ترک آن را بر آستان خود—تهیه غذا و آشپزخانه ، هفته گذشته من می توانم به خودم کمک نمی کند و بیش از حد سوپ عدس, بنابراین من به ارمغان آورد بیش از یک لیتر از آن را.

هنگامی که شما در حال نزدیک متصل به جوامع که در حال تجربه نژادپرستی و فقر و بحران جدید نیست. ما شده ایم در برخورد با یک بحران است که احساس می کند آخرالزمانی در دین برای یک زمان طولانی. ما در حال حاضر می دانم که چگونه وحشتناک مشکلات ناامنی غذایی و عدم مراقبت های پزشکی هستند. … ما شاهد آن است. این بحران مرکب در بالا از بحران است. این بیماری همه گیر از coronavirus و از دست دادن کار لایه لایه در بالای این بیماری همه گیر از اعتیاد به مواد مخدر, لیست و لیست و لیست از چیزهایی که لایه زیر.

آن سخت است برای من به می دانم که چگونه مهمانان ما هستند و احساس از آنجا که برخی از آنها را نمی فوق العاده باز و یا بیان در مورد کسانی که همه چیز. اما در میان کارکنان … ما باید این احساس “خوب همه چیز خوب در حال حاضر. آنها می تواند واقعا بد است. ما باید آماده برای که و ما فقط قصد داریم برای حفظ آرامش در خانه به هر میزان که ما می توانیم.”

من امیدوارم که این می تواند یک زمان ترمیم و شفا برای بسیاری از مردم است. و من فکر می کنم مواد غذایی یکی از راه های آن را به اتفاق می افتد.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>