همه گیر اعتراض و آهسته و دردناک بهبود اقتصادی: ما باید طولانی و گرم تابستان پیش رو

جمعه گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از خواب بیدار شدم به اولین خبر خوب او در هفته. کار شماره ماه مه بودند بهتر از انتظار می رود. پیش بینی شده بود, پیش بینی است که نرخ بیکاری خواهد رسید 20% علامت اما به جای آن کمی کاهش یافته و به یک هنوز هم فاجعه بار 13.3% از 14.7 به ماه قبل است. وجود دارد برخی از بحث در مورد اینکه آیا یا نه اعداد به صورت هر دو ماه در واقع بالاتر از آن است اما هر راه شما آن را تکه تکه می شد و بهتر از آوریل و این قطعا بهتر از راه دیگری در اطراف.

چرا پیش بینی ها خواهد بود و ممکن است که بدتر از مارس یک رمز و راز به من رک و پوست کنده. متحده در سراسر کشور شد و شروع به باز کردن در وسط ماه و مقدار زیادی از مردم بودند که استخدام در کسب و کارهای کوچک است که تا به حال به طور موقت تعطیل به هر ایالت و محل مجاز است. همانطور که همه ما دیده می شود در این اخبار در برخی از مکان های مو سالن آرایشگاه و تو سرو در حال حاضر و در حال اجرا.

تبلیغات:

در هر صورت مغلوب ساختن پیشی جستن و از میان جمع که اگر این کشور تا به حال به طور کامل بهبود و او شخصا مسئول:

من شنیده ام گزارش می دهد که او را امضا کرد که گراف و ارسال آن را در اطراف به دوستان خود را به عنوان او را با سهام دارای صدای تیک تیک برای یک روز تجمع — درست پس از 20% کاهش پیدا کرده بود که سریع ترین در تاریخ — اما من شگفت زده نمی شود. بله به دست آوردن شغل در ماه مه بود و تاریخی است. به این ترتیب با از دست دادن شغل در ماه آوریل است.

تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را جسارت به لاف زدن در مورد یک 13.3 درصد نرخ بیکاری است. یکشنبه شب او به tweeting:

تبلیغات:

بزرگترین اقتصاد نیست که بزرگ است. و وعده خود را به “انجام دوباره آن” خواهد شد به احتمال بسیار زیاد می پیوندند. اقتصاد به طور طبیعی شروع به بهبود از عمق ملی مستندات برای COVID-19 همه گیر در این بهار. اما از آنجا که او به شدت botched همه گیر پاسخ و موفق به مهار و یا به درستی کاهش اثرات این ویروس باز گشت احتمالا ولرم. نظرسنجی منتشر شده در این آخر هفته با ان بی سی و وال استریت ژورنال شامل برخی از اخبار بد است که در مقابل:

دو سوم از رای دهندگان آمریکایی می گویند که آنها نمی خواهد احساس راحتی پرواز در هواپیما یا حضور در یک گردهمایی بزرگ به دلیل ادامه نگرانی در مورد گسترش کروناویروس جدید, NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی می یابد. نیمی از رای دهندگان نیز مضطرب در مورد ناهار خوری در رستوران ها و نیمی از پدر و مادر می گویند آنها ناراحت کننده فرستادن فرزندان به مدرسه یا مهد کودک در ماه اوت است.

این نظر سنجی که انجام شد به عنوان بسیاری از ایالت ها کاسته برخی از محدودیت در کسب و کار طراحی شده برای بلانت ویروس را گسترش یافت که 66 درصد از آمریکایی ها می گویند آنها ناراحت کننده از حضور در یک جمع یا یک رویداد با یک گروه بزرگ با 43 درصد گفت: آنها “بسیار” ناراحت کننده است. فقط 17 درصد می گویند که آنها خواهد بود “خیلی راحت” در یک رویداد بزرگ.

این یافته ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب با توجه به این که ما دیده ایم عظیم روزانه تجمعات در خیابان های آمریکا طی هفته گذشته اما آن را واقعا نمی باشد.

سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات بزرگ هستند و باید به تقریبا در هر بخشی از کشور — اما تا حد زیادی متشکل از افراد جوان با تعداد نسبتا کمی از مردم بیش از 40. که در واقع غیر معمول است. بزرگ تظاهرات به طور طبیعی رانده شده توسط جوانتر فعالان وجود دارد اما اغلب سربازان زیادی از میانسال یا مسن. با وجود این نسل تقسیم بر سیاست حداقل 40 درصد از رای دهندگان لیبرال هستند و هر کسی که شرکت در تظاهرات آشنا است که برخی از مردمی از 1960s هنوز هم مایل به نشان می دهد تا.

تبلیغات:

اما تحت شرایط فعلی قابل درک است که افراد مسن را بیشتر ماندن. البته افراد جوان می تواند قرارداد یا انتقال coronavirus اما در اکثر موارد بعید است برای تبدیل شدن به شدت بیمار است. مرگ و میر در افراد زیر 35 بسیار کم است. بنابراین آنها در معرض خطر به عنوان ارزش آن و نیازی به گفتن این موضوع از خشونت پلیس فوری بهداشت عمومی و عدالت اجتماعی ماده از نوع مختلف. آنها در خطر هستند چرا که آنها به دنبال در طولانی قوس آینده خود را.

اکثر معترضان به نظر می رسد به عنوان دقیق که می توان در این وضعیت غیر معمول. آن متفاوت محاسبه برای افراد مسن. بسیاری از آنها دلسوز به علت. که در همان نظرسنجی از ان بی سی نیوز و مجله نشان می دهد که رای دهندگان با یک درجه بیش از دو به یک, می گویند آنها بیشتر نگران در مورد مرگ جورج فلوید و خشونت های پلیس از آنها در مورد تظاهرات. (تنها 27 درصد از کشور به وضوح حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را “نظم و قانون” رویکرد.) به عبارت دیگر وجود دارد مقدار زیادی از افراد مسن و کسانی که در گروههای در معرض خطر که ممکن است در غیر این صورت مارس در همبستگی, اما آنها می توانید ببینید که علت بسیار خوبی در میان جوان و سالم و احساس اعتماد به نفس است که نقطه ای است که ساخته شده حتی اگر آنها همچنان به رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل را حفظ خواهد کرد که آنها را به بیرون از بیمارستان.

تبلیغات:

اشتباه نکنید اما — این است که هنوز هم در یک وضعیت خطرناک. Dr. Anthony Fauci و دیگر اپیدیولوژی بسیار نگران اعتراضات گسترش این ویروس به ویژه در میان جمعیت های آسیب پذیر از مردم از رنگ است که در حال حاضر آمار سخت با این بیماری همه گیر. همراه با کسب و کار باز کردن در سراسر کشور این بدان معنی است که 60 درصد از افرادی که در حال حاضر احساس ناراحت کننده بیرون رفتن هستند به احتمال زیاد به ماندن در آن. که بدان معنی است که در نوبه خود است که اقتصاد باقی خواهد ماند و در دولت لرزان برای آینده قابل پیش بینی.

بهبود اقتصادی اتفاق نمی افتد در هر مقیاس بزرگ به عنوان طولانی به عنوان بسیاری از مردم احساس اعتماد به نفس آنها می توانند با خیال راحت سفر, فروشگاه, شام خوردن بیرون بروید و به فیلم و یا در غیر این صورت شریک شدن در جامعه در هر نقطه نزدیک به راه آنها قبل از همه گیر. تا زمانی که به طور کامل نیمی از جمعیت ماندن صفحه اصلی این بحران اقتصادی را ادامه خواهد داد.

و من یک سوء ظن دزدانه که سطح ناآرامی های اجتماعی خواهد شد که منعکس کننده این واقعیت است که قبل از بیش از حد طولانی است. ویژه فدرال مزایای بیکاری به تصویب رسید قبلا در این بیماری همه گیر در حال تنظیم برای اجرا در ماه جولای و جمهوری خواهان در حال حاضر balking در گسترش آنها. احتمال کمی وجود دارد که آنها آن را انجام دهد در حال حاضر که کاخ سفید تصمیم گرفته است که 13 درصد بیکاری به یک موفقیت فوق العاده ای.

تبلیغات:

چرا تهمت می خواهید به نگه داشتن دولت فدرال صرف پول در تلاش برای تقویت چشم انداز خود را برای انتخاب مجدد؟ – به نظر می رسد او و او خواه همدستان یک بار دیگر در انکار زندگی و با تکیه بر تفکر جادویی. که به احتمال زیاد فقط به عنوان موفق به عنوان توهم در مورد معجزه درمان شده اند با این بیماری همه گیر.

فقط یک ماه پیش مغلوب ساختن پیشی جستن — که در حال حاضر تجدید نظر شده خود را برآورد همه گیر مرگ و میر چند بار گفت به اعتقاد او می تواند رسیدن به 100,000 زمانی که همه گفته و انجام می شود. ما در حال حاضر پیشی گرفته 112,000, مرگ و میر, با پایان هیچ جا در چشم. آن را ایمن می گویند که مغلوب ساختن پیشی جستن را گلگون اقتصادی برآورد تقریبا قطعی می شود فقط به عنوان دقیق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>