Passengers wait in their cabins on board the Diamond Princess cruise ship as it remains in quarantine in Yokohama, Japan.

مسافران منتظر در کابین خود در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز به عنوان آن را همچنان در قرنطینه یوکوهاما در ژاپن است.

کارل دادگاه/گتی ایماژ

آن را برای تلفن های موبایل مانند آخرین Netflix تریلر: یک کشتی پر از هزاران نفر از گردشگران است قرنطینه در یک بندر به عنوان یک ویروس مسری می سازد راه خود را در اطراف 17-عرشه کشتی لوکس آلوده جدید مسافر روزانه. که ممکن است یک کمی Netflix ified نسخه از آنچه در حال انجام در ژاپن اما فقط کمی. الماس شاهزاده خانم کروز کشتی نشسته است در قرنطینه در بندر یوکوهاما برای نزدیک به یک هفته با برخی از 3,700 مسافران و خدمه پس از یک مسافر از هنگ کنگ—چه کسانی متحرك در هفته گذشته—آزمایش مثبت برای کوروناویروس. روز دوشنبه مقامات ژاپن گفت: این کشتی در حال حاضر در حال ثبت 136 coronavirus موارد از جمله 11 آمریکایی, ساخت الماس شاهزاده خانم خانه به بالاترین غلظت ویروس در هر نقطه در جهان خارج از چین است.

Coronavirus اعتقاد بر این بود که انجام شده است از داخل توسط مسافر از هنگ کنگ که بعد از آزمایش مثبت ترک هزاران نفر از مسافران سرگردان در تلاش برای سالم ماندن و نگرانی اگر آنها در آستانه ابتلا به ویروس. “من می دانم که استرس و اضطراب سازش سیستم ایمنی بدن من” سارا آرانا 52 ساله و یک مددکار اجتماعی پزشکی از کالیفرنیا, نیویورک تایمز گفت. “من همه چیز است فقط به آرامش زیرا بدون توجه به آنچه من در اینجا هستم. اما هر روز آن را اضطراب تحریک زمانی که ما می بینیم آمبولانس خط تا در کنار کشتی.” دو هفته قرنطینه مجموعه به ادامه تا فوریه. 19.

Emergency workers in protective clothing exit the Diamond Princess cruise ship on Feb. 10, 2020.

کارکنان اورژانس در لباس های محافظ خروج از الماس شاهزاده کشتی کروز در فوریه. 10, سال 2020 است.

کارل دادگاه/گتی ایماژ

در این میان مسافران توصیف یک ترسناک واقعی از محدود بودن به کابین تا حد زیادی قادر به رفتن به خارج به عنوان آنها به عنوان خوانده شده آنلاین در مورد ميزان عفونت کنه که به آرامی بالاتر است. تجهیزات پزشکی مانند داروهای تجویزی در حال تحویل به مسافران که در حال اجرا هستند کم است. کاپیتان اعلام کرد موارد جدید در کشتی, آی فون تقریبا روزانه به مسافران مشکوک به داشتن قرارداد ویروس—نشان دادن علائم مانند تب گرفته شده به زمین برای آزمایش و درمان. بهداشت جهانی و کارشناسان هنوز هم اندازه کردن ویروس به شکل از راه های مختلف آن می تواند گسترش. که عدم اطمینان همراه با آنچه توصیف شده پردازنده به عنوان تنها قطره ای از اطلاعات منجر به نگران حدس و گمان در میان مسافران در مورد آنچه که در واقع انتقال این بیماری است. غذا گرداننده? سیستم تهویه? مقامات گفته اند که آنها نمی بر این باورند که ویروس در حال گسترش در هوا سیستم.

این یک چشم انداز وحشتناک و “مسافران شده اند به طور فزاینده ترس که قرنطینه—به منظور محافظت از مردم در ژاپن و حاوی ویروس را گسترش می تواند با قرار دادن آنها در معرض خطر” گزارش نیویورک تایمز. “بسیاری شده اند عصبی بررسی فعالیت های خود را از اوایل کروز قبل از قرنطینه و امید آنها را به تماس با شخص اشتباه است. [یک مسافر] فکر در مورد وعده های غذایی, چیزهای بی اهمیت شب و تئاتر اجراهای او حضور داشتند از جمله یک اپرا بود که صحنه شب قبل از قرنطینه تحمیل شد.”

در حالی که آنها صبر کنید, الماس شاهزاده خانم با ارسال نامه ای به تمام کشتی را به مسافران اطلاع رسانی به آنها که آنها هزینه های خود را کروز است و خط کروز خواهد بازپرداخت هزینه های خود را به پرواز و هتل ها. آنها همچنین گفتند که به هر مسافر یک کوپن برای کروز دیگری در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی