A woman sits looking at the Westerdam cruise ship docked nearby.

یک زن نشسته در Westerdam کروز کشتی لنگر انداخت در این نزدیکی هست در سیهانوکویل کامبوج در فوریه. در 17 سال 2020 است.

پائولا برونشتاین/گتی ایماژ

شدید لجستیکی چالش حاوی coronavirus است که شاید بهترین دیده می شود در تجربه دو کشتی کروز الماس شاهزاده خانم و Westerdam حمل هزاران نفر از گردشگران از سراسر جهان است. چگونه هر یک کشتی تحت درمان قرار گرفت در پاسخ به امکان شیوع کروناویروس پردازنده کاملا متفاوت است اما هر یک را نشان می دهد خطاپذیر زمان تست برای ویروس ها و چالش ها از تلاش برای انسانی اما به طور موثر کررل شهروندان از سراسر جهان و قرنطینه آنها را برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

مخمصه الماس شاهزاده واز توجه بیشتر به عنوان 17-عرشه لوکس کشتی نشسته لنگر انداخته در بندر یوکوهاما در ژاپن با 3,700 مسافران و خدمه قرنطینه داخل. قرنطینه تحمیل شد پس از یکی از کروز مسافران از هنگ کنگ تست مثبت برای coronavirus پس از پیاده. بیش از 10 روز گذشته از قرنطینه به آرامی عفونت رای دادن علامت رو به بالا به عنوان مسافر بیش از 300 که آمریکایی ها منتظر دو هفته قرنطینه دوره به پایان می رسد. بسیاری نگران است که برگزار می شود در کشتی ساخته شده آن را بیشتر احتمال دارد که آنها خواهد قرارداد این ویروس. از روز شنبه وجود دارد 454 موارد تایید شده در الماس شاهزاده خانم.

تجربه Westerdam شده است به مراتب متفاوت است. کشتی بادبان از هنگ کنگ در فوریه. 1 در یک برنامه ریزی 14-روز کروز با بیش از 2,250 مردم پردازنده. این Westerdam وارد کامبوج روز پنجشنبه پس از تبدیل به دور از تعدادی از برنامه ریزی بنادر در کشور تمایلی به معرفی پتانسیل خطر ابتلا به این ویروس در آینده در ساحل. کامبوج که رهبر است که به دقت تراز وسط قرار دارد با پکن است که کم اهمیت جلوه دادن ویروس’ تاثیر توافق اجازه می دهد تا کشتی حوض.

“در میان اطمینان داد که کشتی بیماری رایگان صدها وجد آمدیم مسافران متحرك” نیویورک تایمز گزارش. “برخی از رفت و گشت و گذار و بازدید از سواحل و رستوران ها و گرفتن ماساژ. دیگران سفر به مقصد در سراسر جهان است. یکی داشتند و آن را بسیار دورتر از اسکنر حرارتی در کوالالامپور در فرودگاه بین المللی مالزی. مسافر آمریکا شد متوقف شده در روز شنبه و بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus.” این تست مثبت بود یک نشانه نگران کننده و تردید در هزاران نفر از مسافران که در حال حاضر تشکیل پرونده به جهان بیرون ابتلا به پرواز به خانه.

“ما پیش بینی اشکالات اما من باید به شما بگویم من پیش بینی نیست یکی این قدر” دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت: بار. “این می تواند یک نقطه عطف است.” و نه هر کس شد به امید. کامبوج دولت اصرار داشت آن را تا به حال به نمایش توشه مسافران با استفاده از پروتکل های سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. که آیا وجود دارد در واقع یک قطعی در این فرآیند غربالگری باقی مانده است دیده شود اما الماس شاهزاده خانم را نشان می دهد که چگونه فرآیند غربالگری می شکست.

بیش از آخر هفته در ایالات متحده شروع به تخلیه مسافران آمریکایی پردازنده الماس شاهزاده منظور به آنها را به بازگشت به ایالات متحده از چند صد نفر از مسافران که در سمت چپ کشتی, 14 که مورد آزمایش قرار گرفتند و تلقی بدون علامت توسط آمریکا مقامات بهداشت و در نتیجه “مناسب برای پرواز” بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. منفی آزمايشات انجام شده 2-3 روز قبل از مسافر سوار یک پرواز چارتر به ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه می گوید همه از آمریکا مسافران از الماس شاهزاده در حال گرفته به تراویس پایگاه نیروی هوایی و یا مشترک پایه سن آنتونیو برای قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی