A PayPal sign is posted outside of the company's headquarters.

پی پال به خصوص حساس به پرداخت است که می تواند نقض خارجی تحریم.

جاستین سالیوان/گتی ایماژ

یادآوری: اگر شما می خواهید به پی پال یا Venmo برخی از پول نقد به کسی بدون هیچ مانع و قرار نیست کلمه “ایران” در این یادداشت زمینه است. در چهارشنبه یهودی در جریان یک مزاحم یادآوری این نه بی پرده سیاست است. مجله توییتی که نه پرداخت به کارکنان و همکاران برگزار شده بود توسط پی پال به دلیل معامله توضيحات شامل واژه “ایران” در اشاره به یک قطعه است که در این مجله منتشر شده است.

پی پال به همراه شرکت تابعه خود را Venmo با استفاده از یک سیستم که به طور خودکار پرچم کلمات کلیدی در پرداخت یادداشت زمینه است که می تواند نشان دهنده نقض تحریم های ایالات متحده. پس از تشخیص یک معامله مشکوک, پی پال یک ایمیل می فرستد به هر دو فرستنده و گیرنده خواندن “مطابق با مقررات دولت, پی پال مورد نیاز است برای بررسی معاملات خاص. پرداخت شما فرستاده شده است که در حال حاضر در حال بررسی است و ما را در تکمیل این فرآیند در عرض 72 ساعت.” بنابراین مثلا اگر شما سعی می کنید برای ارسال اچ پول برای “نوشیدنی در کوبا آزاد” شما به سرعت یاد بگیرند که چگونه متراکم پی پال سیستم می شود وقتی که می آید به زمینه سرنخ.

این دیرینه پی پال سیاست باعث شده متعدد سردرد در گذشته است. کاربران باید در اجرا به مشکل ارسال پرداخت های مطلب “فارسی نوروز”—یک تعطیلات سال نو میلادی—به دلیل از واژه “فارسی” و کمک به پناهندگان سوری به دلیل اصطلاح “سوریه.”

وقتی پرسیده شد که در مورد یهودی در جریان است معمای پی پال گفت تخته سنگ در یک بیانیه “پی پال خود را قانونی و مطابق تعهدات به طور جدی از جمله اقتصادی آمریکا و تحریم های تجاری و اداره وزارت خزانه داری و دفتر کنترل داراییهای خارجی (OFAC). هدف ما این است برای ارائه به عنوان بدون درز از یک تجربه پرداخت که ممکن است در حالی که ما کار ما در ساخت مطمئن شوید که پرداخت ساخته شده در سیستم عامل های ما مطابق با قانون قابل اجرا است. ما متوجه هر گونه تاخیر در ساخت و یا دریافت پرداخت می تواند خسته کننده باشد و ما قدردانی مشتریان ما صبر و به ما و منطبق با تعهدات قانونی.” یعقوب Plitman ناشر از یهودی جریانگفت تخته سنگ است که پرداخت به طور خاص اشاره به ایران در نهایت از طریق رفت اما هشت نفر دیگر که پس از آن هنوز تحت بررسی است. پی پال گفت: کسانی که باقی مانده تاخیر “مرتبط با بانک استاندارد انتقال بار برای eCheck پرداخت.”

پی پال به طور عمده متکی در لیست کشورهای تحریم شده, سازمان و افراد است که وزارت خزانه داری و دفتر کنترل داراییهای خارجی وارد به تعیین آنچه پرداخت نیاز به بررسی بیشتر است. در عین حال این برگ از تعدادی از فعالیت های غیر قانونی است که سرویس پرداخت می تواند تسهیل—ترک برداشت و نه به دلخواه ضعیف سیستم. برای به دست آوردن یک حس بهتر از آنچه پی پال می کند و نمی کند خیال مشکوک من فرستاده ویرایشگر من ده ها تن از 1 درصد معاملات مختلف با یادداشت و توضیحات آن به شرح زیر است. شایان ذکر است که این لیست به هیچ وجه نزدیک تکمیل و پی پال تعدادی از مکانیسم های دیگر برای بررسی رفتار غیر قانونی مانند تقلب-پیشگیری از تکنولوژی است که با استفاده از یادگیری ماشین.

همانطور که می بینید, پی پال را ضعیف نسبتا مشتاق انگشت ماشه وقتی که می آید به داشتن هر چیزی برای انجام با خارجی تحریم و یک بی بند و مداخله موضع نسبت به سلاح های, مواد مخدر, انسان و حیوانات, قاچاق فحشا و نفرت قرار گرفتند. همچنین به نظر می رسد که اسم مناسب با اشاره به خاص اشخاص تحت بیشتر موشکافی از توصیف کلی از فعالیت های جنایی که شاید بیشتر احتمال دارد به یک شوخی است. انصاف در آن را بعید است که کسی که در واقع در بازار به رابطه جنسی چیزی می نوشتن “بمب” در توضیحات پرداخت اما پس از آن دوباره یک فرد تلاش برای ارسال کمک های مالی به دولت اسلامی نیست و به احتمال زیاد به ضمیمه پرچم اصطلاح “داعش” به کمک مالی خود را یا نه.

کلمات و عبارات که پرچم

ایران

داعش

فارسی

کره شمالی

کیم جونگ سازمان ملل متحد

بشار اسد

قاسم سلیمانی

واقعی ارتش جمهوریخواه ایرلند

کوبا

Cubano ساندویچ

سوریه

پناهندگان سوری

القاعده

کارتل سینالوآ

Los Zetas

درخشان راه

کلمات و عبارات که پرچم

بمب

خودرو بمب

سلاح های کشتار جمعی

ترور

هیتمن

آدم ربایی

تروریستی

کارتل

سیاه زخم

Ricin درست

گاز سارین

AK-47

Glock 43

مبارزه با سگ

نازی ها

Stormfront

Atomwaffen

متحد حق

افتخار پسران

KKK

Klansmen

دیوید دوک

روسپی

جق زدن

دهنی

انجمن انتقام

خاموش شدن فیلم

قاچاق انسان

برده

جنین

سلول های بنیادی

کلیه برداشت

بمب آتشزا

کایوتی

ماری جوانا

MDMA

اکستازی

LSD

مت

سیاه و تار هروئین

کتامین

کوکائین

ID جعلی

سیم تقلب

زنان کمی bootleg دی وی دی

جعلی Yeezys

شاخ کرگدن

فیل تاسک

Pangolin

کوسه باله

ارتش جمهوریخواه ایرلند

MS-13

عراق

سودان

یمن

حزب الله

ونزوئلا

سومالی

Future Tense یک همکاری از تخته سنگ, جدید امریکاو دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی