طاووس را Syfy کیفیت “دنیای جدید شجاع” ناکجاآباد عبور سوزاندن مرد و یک در فروشگاه اپل

مدیریت یکی از انتظارات خود ممکن است یکی از مهم ترین عاقلی اقدامات هر یک از ما می تواند اتخاذ راست در حال حاضر. زنده نگه داشتن امید ، فقط نمی خود را سرگرمی آرمان چند بار بزرگتر از اتاق که در آن شما در حال قرنطینه. که برای تلفن های موبایل ملول من می دانم اما به من اعتماد بودن بیدار است به اندازه کافی از یک perturbance این روز است. مجموعه نوار برای انتظارات خود را پایین و به شما امکان پاک کردن آن را تقریبا در هر زمان.

مورد در نقطه: “شجاع دنیای جدید” گل سرسبد سری اصلی راه اندازی با طاووس, است, تنها به عنوان خوب به عنوان یک فرد می تواند به درستی انتظار از یک سری که قرار بود برای اولین در Syfy قبل از پرواز بیش از NBC Universal, را به تازگی راه اندازی شده مرتب کردن بر اساس streaming service. درخواست آن را به زندگی می کنند تا به افسانه منبع آن که دبیرستان خواندن درسی اصلی نوشته شده توسط آلدوس هاکسلی نیست و کاملا عادلانه است.

تبلیغات:

نه چکش چگونه ضعیف ممکن است نسبت به بهتر ارائه نسخه های تکنولوژیکی dystopias دیده می شود در, می گویند Netflix بکشد “آینه سیاه و سفید,” گلچین سری اغلب به عنوان نوار گذارنده برای تمام معاصر نگاه اجمالی به بشریت سقوط. اما حتی است که سود حاصل از تغییر از یکی به دیگری ساعت به ساعت و شدید متفاوت است با کیفیت.

این است که Netflix بکشد و یا حق بیمه کابل ارائه HBO. آن است که قطعا تلویزیون و به عنوان طولانی به عنوان یک فرد غواصی به یک نشان می دهد که تا حد زیادی به نظر می رسد مانند یک صلیب بین سوختن مرد و یک جمعی, موج, مجموعه ای در یک فروشگاه اپل, شما فقط ممکن است لذت بردن از حواس پرتی.

برای کسانی که در یک تعمق در خلق و خوی است که سطح تجدید نظر است به خودی خود ارزش تعمق در این دوره زمانی که بسیاری از ما در حال تبدیل سرگرمی به عنوان یک شکل موقت و فرار از واقعیات است. در اینجا یک داستان کاملا مزه دار شده با اخلاقی که توانایی ما برای احساس واقعی غم و اندوه حسادت و خشم مرکزی بیشتر به انسان از داشتن آن احساس مصنوعی پاک از ما. که انواع اتصال و تلاش برای بهتر بهتر است به برخی مجبور همگن ایده از شادی حتی در یک محل که در آن هر روز بی انتها شنبه.

تبلیغات:

“دنیای جدید شجاع” showrunner دیوید وینر حفظ طرح کلی از هاکسلی داستان در حالی که تغییر در تعداد کمی از عناصر را به منظور تطبیق تجاری تلویزیون فرمت و به همان اندازه به عنوان مهم برای حفظ دمی مور درگیر در مورد زمانی که مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن دمای ogler علاقه مند است.

قبل از او به نظر می رسد ما در حال استقبال به لندن بخشی از جهان دولت را که هاکسلی پیش بینی اروپا خواهد تکامل حدود 520 سال از جایی که ما در حال حاضر نبود که خوش بینانه از او به فرض کردیم که گذشته ،

به هر حال در این محل وجود دارد که هیچ قحطی یا بیماری هیچ بستر و یا آلودگی است. هیچ حریم خصوصی و بدون داشتن یک همسر یا. همه سلامت تضمین شده است با داشتن آنها بود مهندسی ژنتیک و “دنیا” در آزمایشگاه و شادی همه را مجموعه ای است با اختصاص آنها را به یک محل در یک طبقه اجتماعی سیستم در هنگام تولد است که تعیین می کند چه نقش آنها خواهد بود.

تبلیغات:

آلفا ، personified توسط امثال برنارد مارکس (هری لوید, درخشان بازیگران به عنوان یک خود شک دیوانسالار) بالا سگ و مدیران. نسخه های بتا مانند واکشی لنینا کراون (Jessica Brown Findlay) اعضای کارگر یقه سفید کلاس های روز و ارضاء اشیاء پس از ساعت مورد نیاز برای شرکت در یک طبقه بندی از طرف شب پس از شب و خود را از نظر جنسی در دسترس به هر Alphas که می خواهید به قلاب.

Gammas در حال بندگان و Episilons هستند شخصیت-رایگان نوکر کارگران نامرئی کمک کند. احساسات بی خاصیت از طریق به طور منظم دولت از مواد مخدر شناخته شده به عنوان سوما نگه می دارد که هر کس در جای خود و تضمین یک محل برای همه.

تبلیغات:

پست-“بزرگ دوباره” امریکا در ضمن محل پس از تخریب محیط زیست است که بقیه جهان به نظر می رسد که آن را از چپ برای مرده. در این محل به نام Savage سرزمین های نوع یک پارک ژوراسیک جمعیت carny-انواع مانند جان (Alden Ehrenreich) و مادرش لیندا (مور) به جای دایناسورها.

سطح بالا جدید لندن از شهروندان که برای بازدید از سرزمین های وحشی را مشاهده denizens به عنوان مردان غار که می افزاید: به جان درخواست تجدید نظر که یک به نوبه خود از وقایع به ارمغان می آورد او را به لندن جایی که او به عنوان یک کنجکاوی در ابتدا و سپس یک هنرمند مشهور و در یک به نوبه خود بسیار مهم برای این سری امکان تداوم چیزی از یک insurrectionist.

گسترش ماهیت هاکسلی آینده جهان بیش از نه قسمت مکان یک بار سنگین بر showrunner دیوید وینر یکی او بیشتر یا کمتر شانه و همچنین می توان انتظار داشت در یک نشان می دهد که تا حد زیادی در مورد پوچی یک بررسی از درد است. هاکسلی اصلی داستان است که هر دو الهام گرفته شده و یک revulsive واکنش به جامعه گسترده شیفتگی با علم و پیشرفت های تکنولوژیکی ramping تا بین دو جنگ جهانی.

تبلیغات:

که در آن هاکسلی پیش بینی آینده فنر از نوع نوآوری هنری فورد به جهان وینر جهش رو به جلو در زمان از یک سکوی پرشی میخ در محل توسط استیو جابز و یا Elon Musk, ارائه, جدید لندن به عنوان کارآمد, مینیمالیستی, سرزمین عجایب . . . صرفه جویی برای آن حداکثری و شدت تحقیر فیلم پورنو sextravaganvas.

در واقع بالاترین هدف از “دنیای جدید شجاع” است که در آن ارائه کامل چشمی غوطه ور شدن در استریل وابسته به عشق شهوانی, gorgeousness در دنیای جدید در حالی که ساختمان وحشی زمین شبیه به جهان ما در حال زندگی در حال حاضر.

برنارد و لنینا تور از سرزمین وحشی عینک چنین خانه می خواهم و به خانه تک همسری اثبات می شود در میان تیره طنز آمیز و خودمانی Syfy لحظات در سری. بقیه از آن است که پر از مانع و موانع جلوگیری از یک فرد از تعامل عاطفی یکی از چندین ironies در این نسخه از “دنیای جدید است.”

تبلیغات:

هاکسلی داستان باقی مانده به یک جزء اصلی از هر دو کلاس ادبیات غرب و ممنوع کتاب لیست به خاطر آن ما را دعوت به در نظر گرفتن خطرات ذاتی به تکنولوژی فعال جوامع که در آن کمتر جذاب صفات است که ما انسان ها خاموش و یا پاک شده است. این نسخه بسیار بصری frontloaded که داستان رانندگی فلسفه و بازیگران دراماتیک تلاش ها هرگز به طور کامل غلبه بر خیره.

Brown Findlay و Ehrenreich موفق به ساختن جنبه های شخصیت خود را به یاد ماندنی, اگر چه از دو آن را Ehrenreich بهترین و شناخته شده به عنوان انجام یک کاملا مناسب کار یک جوان هان سولو در آنچه ممکن است “جنگ ستارگان” جهان را بیشتر فراموش شدنی ویژگی های عملکرد که باعث می شود این مورد است که او سزاوار بیشتر در تلویزیون کار می کنند. یا شاید آن را فقط به این واقعیت است که او می پوشد صورت خود شف توانا هست. که می تواند می گویند.

اما از آن است که جوزف مورگان که باعث می شود بیشترین تاثیر ماندگار با تجسم خود را از CJack60 یک اپسیلون کلون که به دلایلی که نیست به اندازه کافی توضیح داده شده شروع می شود و به نمایشگاه نشانه ای از فردیت. او دارای چند خط و صفحه نمایش محدود زمان اما حداقل در یک لحظه از تساوی یک خوبی عاطفی خلوص است که تیرهای از طریق دین و بازدید شما مستقیما در روده.

“دنیای جدید شجاع” موفق بیشتر به عنوان یک رنگین کمان رنگ عینک یکی به راحتی می توانید نشستن با وجود خشونت و خالی ، . . و یا شاید به دلیل آن است. در این راه از تمام چیزهایی که در جامعه آن ارائه, آن است که یک سری خوبی آگاه از هدف خود را به عنوان یک شیرینی دروازه مصنوعی احساسات است. تا زمانی که شما در حال انتظار بسیار دیرینه ارزش فراتر از آن, شما احتمالا می خواهید خوشحال با آن است.

تبلیغات:

اولین قسمت از “دنیای جدید شجاع” در دسترس است رایگان جدید طاووس جریان خدمات. شما می توانید شراب خواری سری کامل اگر شما به عضویت طاووس حق بیمه ردیف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>