Pelosi سفارشات خانه به پوشیدن ماسک پس از حزب جمهوری خواه که حاضر به انجام آزمایش مثبت برای COVID-19

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در روز سه شنبه نقل مکان کرد و به نیاز تمام نمایندگان به پوشیدن ماسک در جلسات کمیته پس از یک جمهوریخواه مجلس که مسخره توصیه به پوشیدن صورت پوشش آزمایش مثبت برای COVID-19.

Pelosi مجاز خانه گروهبان در اسلحه به ممنوعیت هر عضو که حاضر به پوشیدن ماسک از اتاق با توجه به واشنگتن پست. با اینحال این مقاله به ذکر است که “وجود دارد holdouts: یک گروه کوچک از نمایندگان جمهوری خواه که به طور مداوم کاهش یافته است به پوشیدن چهره پوشانده اند.”

تبلیغات:

“این نیاز به اجرا گذاشته خواهد شد توسط گروهبان در اسلحه و غیر سازگار اعضای محروم خواهد شد ورود” ارشد خانه مشاور گفت: خروجی. “در نهایت صندلی باید این گزینه نمی شناخت اعضا در جلسات کمیته که موفق به تطابق با ماسک مورد نیاز است.”

حرکت آمد روز پس از تشکر. تام برنج R-S. C. گفت که او و دو تن از اعضای خانواده تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 هفته گذشته است. سی ان ان: کنگره خبرنگار مانو راجو به ذکر است که برنج نمی شد با پوشیدن یک ماسک زمانی که او در خانه طبقه دو هفته قبل.

“من اجتماعی فاصله,” برنج گفت: در آن زمان. “من ماندن شش فوت دور از مردمی است.”

تبلیغات:

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز چهارشنبه گفت: West Wing کارکنان دیگر نمی خواهد موضوع را به قوانین صادر شده ممکن است نیاز به مشاوران به پوشیدن ماسک زمانی که آنها به دور از میز خود و زمانی که اجتماعی فاصله امکان پذیر نخواهد بود.

“ماسک توصیه می شود اما لازم نیست” McEnany گفت: دستورالعمل جدید برای West Wing کارکنان.

جدید قوانین خانه آمد و پس از Pelosi درخواست دستورالعمل جدید از برایان موناهان به حضور پزشک کنگره که در حال حاضر نیاز به یک چهره پوشش برای هر کسی که ملاقات “در یک محدود فضای محصور مانند یک جلسه کمیته اتاق را برای بیشتر از 15 دقیقه.”

تبلیغات:

ماسک در بسیاری از مناطق دیگر هستند “به شدت توصیه می شود” را در زیر دستورالعمل.

نمایندگان مجلس که حاضر به پوشیدن ماسک داده خواهد شد و گزینه کار از راه دور.

“اعضای همیشه باید گزینه ای را برای شرکت در جلسات کمیته عملا از جمله از خود واشنگتن دفاتر و یا مناطق خود” دستیار ارشد گفت: پست.

تبلیغات:

چند جمهوری خواهان را تقبیح ماسک های صورت هستند که توصیه می شود هر پیشرو بهداشت و قدرت شده اند و به طور موثر در محدود کردن گسترش ویروس در مطالعات متعدد.

“این کمک به سلامت شما و یا هر کس دیگری را” Rep. رس Higgins, R-La., ادعا کرد به سی ان ان با وجود نصب شواهدی وجود دارد که ماسک جلوگیری از عفونت. “شما توقف هر نوع ویروس است. این بخشی از صفات انسانی از فرزندان خدا. شما در حال شرکت در آن با پوشیدن ماسک.”

تشکر. تد Yoho R-Fla., همچنین حاضر به پوشیدن ماسک در کنگره.

تبلیغات:

“فقط وجود دارد بدون نیاز به” او با سی ان ان گفت که او اظهار عقیده خود را در “گله ایمنی است.”

اما دانشمندان گفته اند که نزدیک به 70 درصد از جمعیت را باید با آلوده coronavirus که همراه با خطر مرگ علل بی شمار پست-عفونت عوارض بهداشتی به منظور رسیدن گله ایمنی. نیویورک که بزرگترین شیوع بیماری در جهان گزارش می دهد که حدود 13 درصد از جمعیت آن دارای آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی معنی بزرگترین شیوع را به رشد بیش از پنج برابر بزرگتر برای رسیدن به گله ایمنی.

تشکر. جیم اردن R-اوهایو به ستیز ارز با تشکر. جیمی راسکین D-Md., در اخیر قوانین کمیته شنوایی برای پوشیدن ماسک. اردن اصرار داشت که او را مجبور به پوشیدن ماسک, چرا که او اقامت شش فوت دور از دیگران است.

تبلیغات:

“این بدیهی است که نه نشانه شجاعت نیست به پوشیدن ماسک” راسکین استدلال کرد. “این نشانه ای از بی مسئولیتی نسبت به افراد دیگر چون زمانی که ما با پوشیدن یک ماسک ما حفاظت از آنها. زمانی که آنها نمی پوشیدن ماسک آنها در حفاظت از ما.”

اردن و دیگر جمهوری خواه holdouts دیده می شد با پوشیدن ماسک در چهارشنبه قضایی مجلس شنوایی در دولت اصلاحات با توجه به پست.

“بعد از این علامت این است که بیش از ما به خانه ما عزیزان” رئیس جری Nadler, D-n. y. گفت: در این جلسه. “من به طور کامل انتظار می رود همه اعضا در هر دو طرف راهرو به پوشیدن ماسک در همه زمان ها است که شما در حال صحبت کردن. اگر به هر دلیل شما مایل به پوشیدن ماسک قوانین مجلس ارائه یک راه برای شرکت از راه دور از دفتر خود را بدون حضور فیزیکی در این اتاق است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی