پنس فراخوانی MLK به دفاع از امتناع می گویند “Black lives matter”: “در تمام طول زندگی مسائل مربوط به دنیا آمد و متولد نشده”

معاون رئیس جمهور مایک پنس در یکشنبه استناد مارتین لوتر کینگ جونیور و ضد سقط جنین انداز به عنوان او به دنبال دفاع از خود امتناع می گویند “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

ایسنا میزبان جان Dickerson فشرده پنس در امتناع خود را به گفتن عبارت “Black lives matter” در میان هفته از اعتراض به خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید.

تبلیغات:

“یک چیز معترضان می خواهم برای شنیدن رهبران بگو: سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.’ شما نمی خواهد می گویند که” Dickerson گفت. “چرا؟”

“تمام زندگی من من الهام گرفته شده است به عنوان مثال از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور زمانی که من در کنگره من سفر به خانه اش کلیسا در مونتگمری با Congressman John Lewis. من راه می رفت در سراسر ادموند Pettus پل در سالگرد یکشنبه خونین,” پنس پاسخ داد. “من گرامی پیشرفت است که ما به سمت یک اتحاد کامل تر برای آفریقایی-آمریکایی ها در طول تاریخ ما و من آرزو سراسر زندگی حرفه ای من به عنوان یک بخشی از آن در حال انجام کار است. این واقعا یک قلب مسئله برای من است.”

او سپس خود را ذکر ضد سقط جنین انداز در دفاع از خود گفت: نه کلمات.

تبلیغات:

“و به عنوان یک طرفدار زندگی آمریکایی من نیز بر این باورند که تمام مسائل زندگی: به دنیا آمد و متولد نشده” پنس گفت.

معاون رئیس جمهور سپس اضافه کرد که او مخالف این پیام از تظاهرات علیه خشونت پلیس.

“آنچه من می بینم در رهبران سیاه زندگی ماده در حرکت است و یک دستور کار سیاسی چپ رادیکال که پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس,” او گفت:. “که پاره کردن بناهای تاریخی. که با فشار یک چپ رادیکال دستور کار و تماس های پشتیبانی برای این نوع از خشونت است که احاطه بسیار جوامع است که آنها می گویند که آنها در حال دفاع.”

تبلیغات:

“بنابراین شما نمی خواهد می گویند, ‘سیاه زندگی مهم است؟'” Dickerson تکرار شود.

“جان من واقعا بر این باورند که تمام زندگی موضوع” پنس پاسخ داده است.

پنس نظرات در واقع تحریف پادشاه میراث.

“در حالی که این چشم انداز به عنوان پادشاه ارام و وحدت شکل ممکن است آرامش آن ناقص است و در بهترین حالت و در بسیاری از راه های گمراه کننده” خوانده شده را علامت و پل Engler نویسندگان “این است که یک قیام: چگونه بدون خشونت شورش است شاپینگ بیست و یکم” نوشت در سالن. “پادشاه جنوب کنفرانس رهبری مسیحی (SCLC) اغلب با واکنش انتقادی نه تنها از مدافعان تفکیک اما همچنین می تواند متحدان که معتقد بودند این تظاهرات سازمان کمک کرد منجر شد بیش از حد ساینده و در نهایت ضد تولیدی است. در این راه شاه خرس نقاط مشترک زیادی با #BlackLivesMatter فعالان که در حال حاضر در حال حمله برای درک بی حوصلگی و بی تمدنی در ترویج شود.”

تبلیغات:

این نخستین بار نیست که پنس علنا حاضر به گفتن “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

معاون رئیس جمهور به طور مشابه اصرار داشت که “تمام زندگی ماده” در مصاحبه با یک پنسیلوانیا خروجی اخبار در Juneteenth تعطیلات که یادآور پایان برده داری.

“مردم گفت:” البته تمام زندگی مهم است.’ اما به گفتن عبارت است اذعان است که سیاه و سفید زندگی می کند همچنین ماده در یک زمان در این کشور که آن را به نظر می رسد که وجود دارد یک بخش از جامعه ما که با این نظر موافق نیست,” لنگر برایان Taff فشرده پنس. “پس چرا شما نمی گویند این واژه ها؟”

تبلیغات:

پنس گفت که او مخالف است که “وجود دارد یک بخش از جامعه آمریکا که مخالف در preciousness و اهمیت هر انسانی در زندگی است.”

“و در عین حال یک زمان نهایی شما نمی گویند کلمات و ما درک خود را توضیح” Taff پاسخ داد.

پس از پنس مصاحبه روز یکشنبه Sherrilyn Ifill رئیس NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش گفت: Dickerson که آن را نمی خواهد باید اهمیت آنچه پنس گفت: با اشاره به یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن یکی از حامیان او فریاد زد: “سفید قدرت است.”

تبلیغات:

“حتی اگر معاون رئیس جمهور گفته بود سیاه و سفید زندگی می کند مهم آن خواهد بود توخالی,” او گفت:. “و من می خواهم آن را باور نمی کند. چرا که او معاون رئیس جمهور ایالات متحده درست مثل ما یک رئیس جمهور درست مثل ما سناتورها و آنها باید در نظر گرفته شود با اقدامات خود و آنچه انجام می دهند.”

Ifill گرفت موضوع را با پنس ادعا می شود هدایت تمام عمر خود را توسط پادشاه.

“سپس او را می دانم آنچه که دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور گفت: در مورد تظاهرات در سال 1965 و ’66 که در اعتراض به خشونت های پلیس در آفریقایی-آمریکایی جوامع زمانی که او گفت: شورش در حال زبان بی سابقه,” او گفت:. “بنابراین به گوش او می گویند که و پس از آن در همان زمان شنیدن نظرات خود را در مورد اعتراضات نشان می دهد که معاون رئیس جمهور است که به دور از درک اهمیت این لحظه و واقعا چه تعهد خود را زمانی است که مردم در سراسر کشور در 50 ایالت و نه فقط مردم سیاه و سفید, اما مردم از همه نژادها با هم آمدن و ایستاده با هم و گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>