پنس ستایش خواه فرماندار تگزاس برای بازگشایی که سوخت عظیم coronavirus افزایش

معاون رئیس جمهور مایک پنس در ستایش کار تگزاس کالیفرنیا ، گرگ آبوت در حال انجام است به مبارزه با کروناویروس.

پنس که ریاست coronavirus نیروی کار همواره به عنوان همه گیر است که به کشته شدن بیش از 128,000 و بیمار نزدیک به 2.6 میلیون آمریکایی.

تبلیغات:

در طول این رویداد پنس سوال شد در مورد اینکه چرا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم حاضر به پوشیدن ماسک در هنگام پنس تصمیم گرفته است که آن را به وضوح مهم به انجام این کار حتی اگر او با گرفتن تست شده است. او این سوال را نادیده گرفته و گفت: به جای آن که مردم باید “پوشیدن ماسک.”

“اما آن را نشانی از نیاز به تمام تگزاسی به بازگشت به آن استراتژی است که ما تسلط” پنس گفت. که شامل “پوشیدن ماسک, مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را نگه داشتن یک فاصله امن است.”

او گفت تگزاسی که آنها باید “بازگشت” به شستن دست های خود را. چه مطالعات نشان داده است که شستن دست نیست به عنوان مفید به عنوان پوشیدن ماسک. با پوشیدن یک ماسک می تواند به محافظت از مردم 75 درصد بیشتر از بدون ماسک.

تبلیغات:

پنس ستایش کار تگزاس انجام شده برای بازگشایی, با وجود این واقعیت است که بازگشایی تگزاس برانگیخته دیگر افزایش ویروس. هوستون تگزاس به ویژه پر کردن تخت ICU. دولت نیز رکورد جدید برای coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان برای 16 روز در یک ردیف در روز شنبه. معلوم نیست چرا پنس معتقد است که این استاندارد برای بازگشایی اگر تگزاس’ بازگشایی منجر به خیلی بیشتر بیماری است.

ویدئو زیر را ببینید:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>