پنس کارمند می شود برای اولین بار کاخ سفید کارمند برای تست مثبت برای Coronavirus


Vice President Mike Pence speaks as President Donald Trump listens during a news briefing on the latest development of the coronavirus outbreak in the U.S. at the James Brady Press Briefing Room at the White House March 20, 2020 in Washington, D.C.

معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول یک خبر مطبوعاتی در آخرین توسعه از شیوع کروناویروس در آمریکا در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید مارس 20, 2020 در واشنگتن ،

الکس ونگ/گتی ایماژ

یک عضو ستاد در معاونت مایک پنس را دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. آن را نشانه اولین بار کاخ سفید کارمند دارای آزمایش مثبت برای covid-19 اگر چه معاون مطبوعاتی وزیر کتی میلر مطمئن باشید که کارمند نیست “تماس نزدیک” با دو پنس و نه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. “بیشتر تماس ردیابی در حال انجام است و مطابق با دستورالعمل CDC” میلر گفت. پنس را نمی شناخت فرد و یا مشخص کنید که چه کسی این کار مستلزم بنابراین مشخص نیست که آیا او و یا او صرف زمان زیادی را در کاخ سفید و یا با هر یک ارشد دیگر مقامات دولت.

پنس رهبری دولت در پاسخ به کروناویروس و آمده است در تماس نزدیک با این ویروس قبل از. دو نفر تست مثبت برای covid-19 پس از حضور آمریکا و اسرائیل در امور عمومی کمیته سیاست, کنفرانس, که همچنین با حضور پنس. به علاوه پنس نیز در محافظه کارانه عمل سیاسی, کنفرانس, که در آن شرکت کنندگان آزمایش مثبت است. پنس همچنین ملاقات با فابیو Wajngarten بالا ارتباطات دستیار رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro در Mar-a-لاگو shorlty قبل از او آزمایش مثبت برای covid-19. پنس دفتر گفت: قبلا در این هفته است که معاون رئیس جمهور بود نه تست شده برای ویروس.

دو نفر از اعضای کنگره دموکرات در کنگره بن McAdams یوتا و جمهوری خواه در کنگره ماریو دیاز-Balart از فلوریدا آزمایش مثبت برای این ویروس در روز چهارشنبه. حداقل 29 نفر از اعضای کنگره که خود را قرنطینه از جمله Rep. علامت مراتع از کارولینای شمالی است که تهمت ورودی کاخ سفید رئیس ستاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>