پنس می خواهد شما را به این باور کاخ سفید خود را برآورده coronavirus تست وعده. حتی نزدیک.

معاون رئیس جمهور مایک پنس می خواهد مردم به این باور است که زمانی که او ساخته شده یک وعده unfulfilled در ماه مارس که “ما به معنای واقعی کلمه در حال رفتن به دیدن یک افزایش چشمگیر در دسترس بودن تست” او بود صحبت کردن در مورد توزیع کیت های آزمایش و نه واقعی پردازش از این کیت اجازه می دهد مردم برای پیدا کردن اینکه آیا آنها coronavirus.

که چرخش پنس ارائه شده در روز دوشنبه در کاخ سفید coronavirus نشست خبری در بیانیه ای که کمی مانند یک دانش آموز کالج استدلال آنها فقط موظف به انجام دوره خود نه آن را به نوبه خود در.

در طول کنفرانس مطبوعاتی ABC جان کارل کبابی پنس در مورد اختلاف بین آنچه که او گفت: در ماه های مارس و آنچه اتفاق افتاده است.

“آقای معاون شما گفت: [مارس] ما می خواهم در 4 میلیون آزمون توسط هفته بعد. ما فقط در حال حاضر وجود دارد در چند روز گذشته” کارل آغاز شد. “بنابراین آنچه را که شما آموخته شده در مورد آنچه رفت را اشتباه طی ماه و نیم یا دو ماه و چه در حال رفتن به در حال حاضر ؟ چه درس هایی را به شما آموخته از اشتباه است؟”

پنس در ابتدا در پاسخ با رد این سوال.

“من از این سوال اما آن را نشان دهنده یک سوء تفاهم در بخشی خود را و رک و پوست بسیاری از مردم در مورد تفاوت بین داشتن یک آزمون در مقابل توانایی در واقع فرآیند آزمون” پنس اضافه کرد: “آنچه رئیس جمهور آورده با این مشارکت عمومی-خصوصی به ارمغان آورده است ما را به نقطه ای که ما انجام داده ایم 5.4 میلیون آزمون به تاریخ.”

واقعیت این است که در حالی که داده ها از Covid پیگیری پروژه نشان می دهد که تعدادی از coronavirus آزمون تکمیل هر روز در ما است در واقع شروع به تیک تیک کردن در طول هفته گذشته از حدود 150,000 هر روز به 200,000 این کشور آزمایش ظرفیت است که هنوز هم عقب مانده به مراتب پشت سر گذاشت که در آن کارشناسان می گویند باید آن را با خیال راحت به استراحت اجتماعی فاصله گرفت.

و این اعداد هیچ جا در نزدیکی جایی که پنس پیشنهاد آنها خواهد بود در مارس 10, زمانی که او به خبرنگاران گفت: در یک نشست خبری که “قبل از پایان این هفته یکی دیگر از 4 میلیون آزمون توزیع خواهد شد.” ما نمی در واقع آمار بیش از 4 میلیون آزمون تکمیل تا هفته گذشته بیش از یک ماه بعد.)

به عنوان من دقیق پنس است در عادت گمراه کننده شعار خام تعداد آزمون تکمیل شده و تعدادی از اتمام هر روز که obfuscates این واقعیت است که هر روز تست ظرفیت تا حد زیادی صاف تا اواخر هفته گذشته است. این نمودار از Axios نشان می دهد که چگونه پیشرفت های کوچک ساخته شده بود برای خیلی از این ماه:

Axios screengrab

شاید با استفاده از این در ذهن, کارل به دنبال درخواست پنس اگر او واقعا در تلاش برای ایجاد تمایز او به نظر می رسید به تلاش برای.

“هنگامی که شما وعده داده شده 4 میلیون آزمون در هفت هفته پیش از شما بودند فقط صحبت کردن در مورد آزمون های در حال ارسال کردن نیست در واقع در حال تکمیل است؟”

“دقیقا درست” پنس پاسخ داد.

پیشبرد روایت است که دولت فدرال نمی underdeliver با توجه به تست شد یک موضوع عمده ای از روز دوشنبه جلسه یکی که هم دیدم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مدیران از شرکت های خصوصی مانند CVS و خارج یک فرصت برای بحث در مورد همه آنها در حال انجام برای افزایش تست ظرفیت در کشور است.

در حالی که هل دادن فاحش دروغ درباره ما تست ظرفیت تهمت اصرار دارد که با وجود منابع گسترده دولت فدرال باید صندلی عقب به بخش خصوصی و دولت که آن را به تلاش به سطح شیب دار تا تست. متحده, اما, اند, تلاش برای منبع آزمون خود را — و شرکت هایی مانند CVS مشابه است قادر به مقیاس خود را تست برنامه های.

حتی هر چند ماه گذشته وعده واقعا نمی آیند به ثمر (با وجود آنچه پنس که شما باور دارید) بیشتر ساخته شد در روز دوشنبه.

“با توجه به فرمانداران’ برنامه ریزی برای ماه آینده ما به راحتی دو که 4 میلیون [آزمون در هر ماه] شماره,” دکتر گفت: Brett Giroir دستیار وزیر بهداشت و خدمات انسانی.

به عبارت دیگر Giroir ادعا کرد 8 میلیون coronavirus آزمون خواهد بود انجام شده در ماه آینده و یا در مورد 258,000 در هر روز. خواهد بود که پیشرفت — اما آن را هنوز هم می خواهم کوتاه از 500,000 هر روز کارشناسان می گویند لازم است با خیال راحت به بازگشایی کسب و کار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>