مردم در حال غرغره سفید کننده آشامیدنی پاک کننده خانگی برای جلوگیری از coronavirus

یک گزارش جدید توسط مراکز کنترل بیماری ها (CDC) نشان می دهد که تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها در حال قرار دادن سمی تمیز کردن وسایل به بدن خود را تحت این باور غلط است که انجام خواهد شد بنابراین حفاظت از آنها را از coronavirus.

چنین رفتاری به یاد می آورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در اواخر ماه آوریل که خوردن یا تزریق تمیز کردن وسایل ممکن است درمان یکی از coronavirus وجود ندارد شواهد یا علم حمایت از این اقدامات است.

تبلیغات:

این مطالعه نشان داد که در میان پاسخ دهندگان در انتخاب کردن در اینترنت بررسی انجام شده در ماه مه سال 2020 نزدیک به دو نفر از پنج فعال در معرض خطر شیوه های توصیه نمی شود توسط CDC یا دیگر معتبر علمی گروه به منظور دفع گسترش coronavirus. نوزده درصد اعمال کننده مواد غذایی مانند میوه ها و سبزیجات 18 درصد اعمال خانگی تمیز کردن و ضد عفونی محصولات به پوست خود را 10 درصد اسپری خود را با تمیز کردن و یا اسپری ضد عفونی کننده, 6 درصد استنشاق دود حاصل از پاک کننده های خانگی و یا مواد ضد عفونی کننده و 4 درصد نوشید یا gargled رقیق سفید کننده راه حل های آب و صابون و تمیز کردن و ضد عفونی کننده راه حل های.

یکی از چهار پاسخ دهندگان گزارش شده تعدادی از نتیجه مشکلات بهداشتی از جمله 11 درصد است که تجربه بینی یا سینوس سوزش 8 درصد است که تجربه سوزش پوست 8 درصد است که تجربه سوزش چشم و 8 درصد که تجربه سرگیجه و سبکی سر و یا سردرد و 6 درصد که تجربه مسائل مربوط به معده یا تهوع و 6 درصد که تجربه مشکلات تنفسی.

“این شیوه در برخواهد داشت خطر شدید آسیب بافت و خورنده و آسیب و باید به شدت اجتناب کرد” CDC توضیح داد که در آن گزارش. “اگر چه اثرات سوء بهداشتی گزارش شده توسط پاسخ دهندگان نمی تواند نسبت به درگیر شدن در معرض خطر شیوه های ارتباط بین این ریسک بالا شیوه ها و گزارش اثرات سوء بهداشتی نشان می دهد یک نیاز عمومی برای پیام در مورد بی خطر و موثر برای تمیز کردن و ضد عفونی شیوه با هدف جلوگیری از SARS-CoV-2 انتقال در خانواده است.”

تبلیغات:

در واقع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحریک جنجال در طول بیماری همه گیر کوروناویروس برای ساخت خطرناک سلامتی توصیه هایی — از جمله برخی مربوط به محصولات تمیز کردن — که او ادعا کرده است کمک خواهد کرد که جلوگیری از عفونت. در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه آوریل در مورد چگونه سفید کننده و الکل می تواند کشتن ویروس بر روی سطوح تهمت پرسید: “آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ چرا که شما با دیدن آن می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

او بعد از شرح و بسط در طول کنفرانس مطبوعاتی “آن را نمی خواهد از طریق تزریق. ما در حال صحبت کردن در مورد از طریق تقریبا تمیز کردن عقیم سازی از یک منطقه است. شاید این کار شاید آن کار نمی کند. اما قطعا آن را به یک اثر بزرگ اگر آن را بر روی یک شیء ثابت.”

معلوم نیست چه مدت آن را برای دانشمندان به توسعه داروی موثر برای درمان یا جلوگیری از COVID-19 بیماری رخ می دهد که در برخی از بیماران پس از آنها مبتلا به کوروناویروس. صحبت به سالن ماه گذشته دکتر اریک Feigl-دینگ متخصص اپیدمیولوژی و ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی گفت که “اگر شما نگاهی به تاریخ از HIV و مواد مخدر و امروز ما باید یک کوکتل است که با این نسخهها کار در یک ترکیب است که می تواند اساسا مدیریت ایدز فقط یک بیماری مزمن و نگه داشتن این ویروس در چک. اما آزمایش های اولیه اچ آی وی تمام شد نیمه مانند متوسط. اما پس از آن ما ساخته شده است تا مانند یک مجموعه مانند یک کوکتل است که با هم کار کرده فوق العاده است.”

تبلیغات:

او افزود: “اما این طول می کشد زمان. این ویروس بسیار جدید است. به طور معمول آزمایش را در سال, و یا اگر نه ماه و ماه برای راه اندازی. ما در حال مسابقه در برابر زمان در اینجا.”

در همین حال بیش از صد دولت های مختلف بهداشت و درمان سازمان ها و شرکت های داروسازی مشغول هستند در کار توسعه بالقوه واکسن.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>