مردم با استفاده از Facebook بیشتر از همیشه طول بیماری همه گیر کوروناویروس — اما آن کسب و کار است که هنوز هم آمار مصرف

به عنوان مردم در سراسر جهان در حال تعطیل در خانه های خود تحت مستند آنها با استفاده از Facebook تر از همیشه برای به اشتراک گذاشتن اخبار پیام دوستان خود و پیدا کردن سرگرم کننده حواس او را پرت از کندی از قرنطینه زندگی است.

اما این بدان معنا نیست Facebook و یا دیگر شرکت رسانه های اجتماعی مانند توییتر و ضربه محکم و ناگهانی در حال ساخت پول بیشتر.

روز چهارشنبه در Facebook اولین بیانیه درآمد پس از همه گیر آمار شرکت مشترک چشمگیر آمار: نزدیک به 3 میلیارد نفر در حال حاضر استفاده از حداقل یکی از Facebook برنامه های (Facebook, Instagram, مسنجر یا واتساپ) در هر ماه 11 درصد افزایش در سال بیش از سال و کمترین آن تا کنون شده است. Facebook به تنهایی تا به حال 2.6 میلیارد کاربر فعال ماهانه افزایش 10 درصد در سال بیش از سال.

اما از لحاظ مالی Facebook انجام نمی تقریبا به خوبی.

در حالی که Facebook درآمد بود تا به طور کلی با 18 درصد در سال بیش از سال گذشته در سه ماهه ضرب و شتم تحلیلگران انتظارات زیادی از آن دوره زمانی را شامل نمی شود و اوج تاثیر بیماری همه گیر. با نگاه به آینده مدیران شرکت گفت: آنها نیروبخش برای بزرگتر اقتصادی خرید اینترنتی. در چند هفته گذشته از ماه مارس پس از جهانی مستندات شروع به اثر این شرکت گفت: آن شاهد کاهش شیب در پول آن را می سازد از تبلیغات است. این کاهش پهن کردن در ماه آوریل است. چرا که در حال انجام قطعیت مرتبط با این بیماری همه گیر این شرکت کاهش یافته است به طور معمول پیش بینی چقدر درآمد آن را بعد چهارم و به جای ارائه تصویر کلی از درآمد در چند هفته گذشته از ماه آوریل به جای.

“وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در حال حاضر در مورد جهان” Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفت: باز درآمد سه ماهه تماس بگیرید. او اعتراف کرد که تاثیر Covid-19 در کسب و کار خود را “قابل ملاحظه بوده است.”

پس چرا Facebook انتظار را کمتر پول در تبلیغات از قبل حتی آن را به عنوان سود بیشتر کاربران ؟ به عنوان همکار من پیتر کافکا توضیح داد که در ماه مارس به عنوان صنایع در سراسر اقتصاد از گردشگری به املاک و مستغلات را عمده مالی آمار آنها به نوبه خود هزینه های کمتر به تبلیغات در Facebook از آنها به طور معمول خواهد بود. بسیاری از مارک های عمده باید کاهش بودجه بازاریابی دیجیتال صرف بر روی سیستم عامل مانند Facebook. Facebook می گوید: تبلیغات آمدن از خودرو و صنعت سفر شده اند به خصوص نهفته در حالی که سایر صنایع مانند بازی نسبتا هزینه های بیشتر.

این تغییر نیست منحصر به فرد برای Facebook. گوگل و تقریبا هر شرکت دیگر که منبع اصلی درآمد ناشی از تبلیغات دیجیتال روبرو هستند همان فشار.

“اگر شما در حال رفتن به یک کسب و کار است که در درجه اول تبلیغات است که ما برنامه ریزی برای دراز مدت شما باید به رسمیت شناختن است که تبلیغات بیشتر فرار و حساس به اقتصاد کلان” گفت: زوکربرگ در درآمد تماس بگیرید.

گوگل شرکت مادر حروف الفبا اعلام کرد که روز سه شنبه آن را در مواجه با رکود قابل توجهی در تبلیغات درآمد در ماه مارس با توجه به همه گیر, اگر چه به عنوان بد نیست به عنوان تحلیلگران انتظار می رود. غول جستجو در این گزارش برنامه ریزی برای کاهش آن بودجه بازاریابی به نصف و کاهش برخی از استخدام به منظور سفت کردن کمربند خود را.

اما با وجود این در کوتاه مدت slowdowns برای Facebook و گوگل برخی استدلال می کنند که در دراز مدت این شرکت مانند دیگر عمده tech غول می تواند بیرون آمدن از این بیماری همه گیر قوی تر است. یکی از بزرگترین مسائل این شرکت ها قبلا رو قبل از coronavirus بود تهدید مقررات. در حال حاضر کر قدرتمند صدای تماس برای شکستن بزرگ تکنولوژی تا حد زیادی آرام حداقل در حال حاضر به عنوان سیاستمداران چهره بیشتر قریب الوقوع مسائل مربوط به این بیماری همه گیر.

یکی دیگر از منطقه امیدوار کننده برای Facebook است که در آن محصولات بازی ها و سخت افزار های دیگر. این گزارش 80 درصد افزایش در درآمد خود را از منابع دیگر از تبلیغات مانند آن Oculus تلاش VR هدست و پورتال تماس تصویری دستگاه.

این تبلیغات کاهش نیز تاثیر شرکت های رسانه ای که تکیه Facebook و گوگل تبلیغات برای یک تکه بزرگ از درآمد خود را, اما لازم نیست که همان مقیاس زیادی از کسب و کار. با هم, Facebook گوگل و آمازون را تشکیل می دهند اکثریت قریب به اتفاق از همه دلار هزینه تبلیغات.

چهار شنبه درآمد از Facebook دیگر مثال از اینکه چگونه به طور گسترده ای محبوب Facebook است و چقدر مردم با استفاده از این ابزار در جهانی همه گیر. آنها نیز تیره و تار نشانه چقدر اقتصاد جهانی در حال انقباض است. اگر این شرکت ها است که برخی از پرکاربردترین ابزارها در جامعه در حال صدمه زدن به شرکت های کوچکتر خواهد بود به خصوص ضربه در صورت پایدار از رکود جهانی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>