مردم در آزادی دانشگاه راضی نیست در مورد فالول جونیور تصمیم به بازگشایی دانشگاه


LAS VEGAS, NEVADA - MARCH 05: Liberty University President Jerry Falwell Jr. participates in a town hall meeting on the opioid crisis as part of first lady Melania the first lady's "Be Best" initiative at the Westgate Las Vegas Resort & Casino on March 5, 2019 in Las Vegas, Nevada. The town hall is the final stop of the first lady's three-state tour promoting her platform that highlights children's well-being, cyberbullying and opioid abuse. (Photo by Ethan Miller/Getty Images)

آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور

اتان میلر/گتی ایماژ

غیر رسمی با شعار “سیاسی نادرست از سال 1971” آزادی دانشگاه به مدت طولانی بالید را برخلاف بسیاری از هنجارهای آمریکایی آموزش عالی است. خصوصی مدرسه مسیحی ارائه نمی استادان آن دوره تصدی, برای مثال, و رئیس جمهور آن gleefully توهین سیاسی خود دشمنان آنلاین. و در حال حاضر به عنوان دانشگاه های سراسر کشور در حال سازندگان: دانشگاه به نام بهداشت آزادی است بازگشایی به هر دانش آموزانی که می خواهید به بازگشت. رئیس جمهور جری فالول جونیور با سی ان ان گفت در روز چهارشنبه که در مورد 1,900 از آن 15,000 مسکونی در حال بازگشت به آن ویرجینیا پردیس از بهار ، در این هفته او گفت: Richmond Times-Dispatch: “من فکر می کنم ما باید مسئولیت را به دانش آموزان ما—که پرداخت به اینجا که می خواهند به اینجا که دوست دارم آن را در اینجا به آنها توانایی بود با دوستان خود به ادامه مطالعات خود را لذت بردن از اتاق و هیئت مدیره آنها در حال حاضر برای پرداخت می شود و به قطع نکنید کالج خود زندگی است.”

این دقیقا کسب و کار به عنوان معمول است. اساتید انجام خواهد شد و اکثر کلاس های آنلاین نگه داشتن سالن سخنرانی خالی است. اما اقامت سالن باز هستند به هر دانش آموزانی که می خواهند در محوطه دانشگاه.و چند تن از دانشجویان که در حال برگشت در محوطه دانشگاه و یا زندگی در نزدیکی به من گفت آنها اطمینان توسط دانشگاه پاسخ و این که بسیاری از دانش آموزان همکار خود را به نظر نمی رسد به گرفتن ویروس به طور جدی. Calum Best ارشد بوده و برگشت در محوطه دانشگاه پس از جمعه گذشته و گفت: دانش آموزان دیگر ارائه شده اند او را در آغوش گرفتن و دست دادن و دعوت او را به اتاق خود. در رسانه های اجتماعی او دیده می شود تصاویر از “قرنطینه احزاب” و دیگر تجمعات بیش از 10 نفر. “آنها در حال ایجاد یک فضای که در آن دانش آموزان می آمد و احمق” گفت: بهترین دانش آموز دولت ارتباط رئیس ستاد. “تاپیک کلی بی دقتی و رهبری ما انجام نمی آنچه آنها می تواند به توقف است که از گسترش است.”

آخر هفته گذشته استاد زبان انگلیسی Marybeth دیویس Baggett نوشت: یک op-ed برای دین سرویس خبری درخواست مدرسه در هیئت امنا به ابطال فالول تصمیم و “shut پردیس را قبل از آن خیلی دیر است.” او نوشت که مربیان بدون سلامت معافیت نیز انتظار می رود از ساعات اداری برای دانش آموزانی که می خواهند به ملاقات یک در یک. از آن پس فالول علنا گفته است که دانشکده در حال کار از خانه. اما آزادی را در پردیس صفحه اطلاعات در مورد ویروس دستور دانشکده برای ایجاد ترتیبات فرد با رؤسای خود و بسیاری از مدرسان باقی می ماند در محوطه دانشگاه.

مقامات دولتی در ویرجینیا نیز بیان شده زنگ است. آزادی مطبوعاتی این هفته ادعا کرد که اونورتر شهر مدیر و شهردار تشکر فالول برای حرکت بیشتر آموزش آنلاین. اما این شهر مدیر گفت: روزانه وحش که فالول بود صادقانه با او هنگامی که آنها در مورد این مدرسه در نظر دارد. او گفت: فالول پیشنهاد به او و شهردار Treney فاستونی که خوابگاه باز خواهد ماند تنها برای دانشجویان بین المللی که نمی تواند بازگشت به خانه. در واقع فالول افتتاح خوابگاه برای هر کسی که می خواهد به بازگشت. فاستونی به نام تصمیم به بازگشایی “بی پروا” و گفت فالول به حال نگه داشته کلمه خود را به این شهر است. ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم مطبوعاتی وزیر این هفته گفت که او “نگران” است و اعضای دولت او صحبت کرده و به طور مستقیم با فالول. (وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر گونه تایید coronavirus موارد در اونورتر که شامل آزادی این دانشگاه از یکشنبه صبح.)

فالول را در بیانیه های عمومی در مورد کوروناویروس همواره عنوان آن را انتخاب کنید. در مارس 13, قبل از او در ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان در همه چیز در مورد ویروس او به مصاحبه با فاکس و دوستان که در آن او گفت: رسانه ها اغراق آمیز به منظور صدمه زدن تهمت و که این ویروس ممکن است یک bioweapon تولید شده توسط کره شمالی. در همان مصاحبه گفت که در کلاس های حضوری در آزادی خواهد رفت. در تمام پردیس رویداد جریان آنلاین بعد همان روز فالول دوباره اخراج این ویروس به عنوان “اعتیاد به مواد مخدره.” هنگامی که پدر و مادر از سه آزادی دانش آموزان را به چالش کشیده و او را در توییتر در مورد این تصمیم به ماندن باز فالول به نام او را “ساختگی است.” چهار روز بعد پس از ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم به شدت دلسرد هر تجمع بیش از 10 نفر در این دانشگاه در نهایت اعلام کرد که اکثر کلاس ها خواهد حرکت آنلاین.

برخی از دانشجویان گفت: آنها گیج عدم هدایت آنها دریافت شده از دولت است. “ما خواسته شد اگر ما خواهد بود بازگشت و با استفاده از برنامه های غذایی است که بسیار از آن گفت:” ارشد الیزابت بروکس. “ما دریافت کرده اند کمی به هیچ اطلاعات است.” دانش آموزان یک ایمیل به آزادی مطبوعات از دفتر رئيس جمهور در هفته گذشته اعلام حرکت آنلاین. سپس آنها شنیده ام هیچ چیز تا این هفته که فالول را در اتاق دیگری فرستاده مطبوعاتی شعار دانشگاه در پاسخ به این ویروس است. “[دانش آموزان] صحبت شد در مورد اینکه خوشحالم که بازگشت” انتشار نقل قول فالول گفت. “من به شوخی در مورد چگونه آنها خیلی زیاد بود کل محل به خودشان و گفت: همه آنها را به لذت بردن از آن است.”

“او کاملا آگاه است که این غول بحران و او را در انتخاب به تطهیر آن است. آن را تکان دهنده به من.” — آزادی دانشجوی دانشگاه Calum Best

فالول گفت: در سی ان ان روز دوشنبه در پردیس “به نظر می رسد مانند یک شهر ارواح است.” و مدرسه گرفته اقدامات برای تضعیف گروه تجمعات از جمله ارسال “هیچ خاطی” نشانه ها و محدود کردن دسترسی به برخی از مناطق. سالن های غذاخوری هستند اجازه می دهد تنها 10 کاربران داخل در یک بار و خدمت به وعده های غذایی “به” از بیرون چادر. اما برخی از دانشجویان می گویند که فالول عمومی dismissiveness در مورد ویروس کمک کرده به پیام های مخلوط مورد ایمنی. Ellie ریچاردز ارشد که زندگی خارج از دانشگاه گفت ثبت نام در یک سرامیک کلاس که در آن استاد شده است تشویق دانش آموزان برای آمدن به دانشگاه برای بازیابی خود را خاک رس و دیگر مواد. ریچاردز نمی خواهید به ترک خانه اش به خاطر او هم اتاقی ضعف سيستم ايمنی است. “این فقط به نظر می رسد بسیار احمقانه” او گفت:. “من فکر می کنم آنها فقط نمی خواهم به دانش آموزان هر گونه پول است.” بسیاری از کالج ها بسته شدن دانشگاه در حال ارائه تخفیف جزئی برای اتاق و هیئت مدیره پرداخت. (یک سخنگوی آزادی نیست پاسخ به مصاحبه درخواست.)

در حال حاضر آزادی را لغو کرده است پردیس حوادث و دوباره ارزیابی آینده لغو هر دو هفته. در این میان دانشجویان چپ به بحث که آیا کالج خود را رئیس جمهور می داند virus یک تهدید عمده و انتخاب است برای به حداقل رساندن آن و یا اینکه آیا او واقعا معتقد است که این یک توطئه و یا یک اشکال جزئی. ریچاردز این باورند که فالول ممکن است مانند پدر بزرگ او یک “زنجیره ایمیل نوع پسر” که نمایش این ویروس به عنوان یک overhyped توطئه است. اما اشاره کرد که فالول است رئیس جمهور با مدرک حقوق از دانشگاه ویرجینیا است. “او نه احمق” بهترین گفت. “او کاملا آگاه است که این غول بحران و او را در انتخاب به تطهیر آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>