“مردم بر این باورند که جهانی دیگر ممکن است”: ساندرز حامیان حزب در کالیفرنیا پس از پیروزی بزرگ

اوکلند کالیفرنیا. — مناسب به عنوان شب بود که شروع آن به پایان رسید. یک ساعت به یک ساعت در یک شیرجه-نوار-دیدار-بازی های آنلاین در غرب اوکلند به میزبانی شرق خلیج فصل دموکراتیک سوسیالیست آمریکا (DSA) این رویداد چرخد و به یک غیر منتظره زود جشن زمانی که سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) برنده کالیفرنیا اولیه. این مسابقه بود به نام فقط چند دقیقه پس از این نظرسنجی بسته شده است.

این حزب بود که به معنای یک رویداد برای DSA اعضا به تماشای نتایج رول در آغاز در 7 p. m. زمان استاندارد اقیانوس آرام و برنامه ریزی شده بود تا نیمه شب. پیشتر گزارش ها حاکی از آن است که کالیفرنیا اولیه می تواند روز یا حتی هفته به تماس در بخش با توجه به پست الکترونیکی-در و موقت برگه های رای.

تبلیغات:

هنوز پنج دقیقه پس از این نظرسنجی بسته شده در کالیفرنیا مشخص شد که ایمیل فهم کافی برای نتیجه گیری کرد که در کالیفرنیا اکثریت انتخاب ساندرز به عنوان گزارش شده توسط AP اخبار.

DSA عضو traipsed روی صحنه برای به اشتراک گذاشتن اخبار است که در عین حال به گردش به طور کامل در میان جمعیت. و صحبت کردن از جمعیت: اتاق شد بسته بندی شده با بیش از 100 نفر بسیاری از پوشیدن خلاق و دست ساز ساندرز دنده یک زن و مرد عینک کت جین با “نه من و ما” دوخته شده در پشت; یکی دیگر بود “برنی” در کابل خود را اصلاح کرده ، حتی نوار بود برنی کوله پشتی وجود دارد که برش مقوا از Sanders, چه کسی شبیه او پا را از مردی Gras در کنار یک ردیف از ماشین آلات شیطان پین بال دزد است که پوشیده شده بود با یک “نه من, ما,” بنر.

“من می خواهم به سرعت نشان می دهد از دست — چگونه بسیاری از مردم داوطلب برای برنی ؟” زن در مرحله پرسید.

تبلیغات:

جمعیت را تشویق می کردند و نیمی از این دست در اتاق شات.

“چگونه بسیاری از مردم پول های اهدایی به برنی?”

اکثریت مطرح شده دست خود را.

“چگونه بسیاری از شما خواهش کرد التماس کرد متقاعد اعضای خانواده و همکاران و دوستان برای برنی?”

جمعیت غرش یک بار دیگر.

تبلیغات:

“من می خواهم به شما بگویم که آن را پرداخت کردن — کالیفرنیا برنده برای برنی!” او فریاد زد و پیروزمندانه.

بلندترین تشویق و در عین حال محلول را به یک گروه از شعار “من نه ما.” زن در کنار من کشیده روی تلفن خود را و تبدیل به دوست: “من پیام کوتاه پدر من و گفتن او در آن زمان برای اهدای.'”

تبلیغات:

حتی اگر ساندرز’ پیروزی بود و پیش بینی شده توسط شرکت های نظرسنجی مخاطبان شد و آمدیم به دیدن کار سخت خود را پرداخت. بسیاری فعال بوده است داوطلبان برای مبارزه است.

“من شگفت زده شدم از دیدن خیلی دوست دارم برای برنی در سراسر چند نژادی کارگر در منطقه خلیج” کیت Brower براون روسای شرق خلیج DSA به من گفت. “وجود دارد یک تعهد قوی برای ساختمان یک جامعه سوسیالیستی آینده و مردم بر این باورند که یکی دیگر از آینده و جهان است و لازم است.”

تا زمانی که به تازگی نظر سنجی پیشنهاد کرد که ساندرز تا به حال فوق العاده روز سه شنبه در کیسه. اما در خارج از کالیفرنیا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به حال یک شب خوب. هنوز اورژانس تهدید در bumbling معاون سابق رئیس جمهور نمی زنگ ساندرز’ حامیان. ساندرز باقی مانده است پیشرفته ترین نامزد و تنها کسی است که همواره استدلال می کند برای نیاز انسان به جای حرص و آز شرکت های بزرگ به عنوان حامیان او خواهم بگویم.

تبلیغات:

“او تنها نامزد انتخاباتی است که ثابت کرده است شما می توانید به بالاترین سطوح دولت تا کنون که بدون فروش یا تا به حال از بین بردن خود را از آرمان خود و آنچه شما فکر می کنم درست است” نیک Evas 29 ساله خانه توسعه دهنده به من گفت وقتی پرسیده شد که چرا او حمایت Sanders. “و او را قادر به انجام آن بدون پذیرش شرکت ها پول بدون در نظر گرفتن فوق العاده PAC پول و او را اثبات می کند که این مدل و کمپین کار می کند, شما را می تواند پاسخگو به رای دهندگان و نه منافع شرکت های بزرگ.”

دیگر شرکت کنندگان توافق کردند ساندرز سناتور. هنوز یک شات واقعی در snagging دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری حتی اگر بایدن دریافت تاییدیه از داوطلبانی که کاهش یافته است در این هفته.

“مسلما او یک شات واقعی و که چیز خوبی است اما می توانید آنها [استقرار] توقف در عین حال یکی دیگر از جنبش در ایالات متحده است ؟ راسل Kilday-هیکس 63 ساله بازنشسته گفت: سالن.

تبلیغات:

* * *

قبلا در این روز برخی از رای دهندگان در شرق اوکلند حوزه احساس شد که برن ، در حالی که ترافیک پا در ایستگاه های رای گیری شد و آهسته در وسط روز بیشتر رای دهندگان نشان داد تا پس از کار.

یکی بودن Yareli Aarela 24 ساله که با این نسخهها کار در بخش غیر انتفاعی. در بروکدل مرکز تفریح و سرگرمی Aarela حمایت Sanders.

“من فکر می کنم او شده است در مورد این بازی در حالی که برای و به عنوان یک فرد از رنگ نسل اول مکزیکی, من احساس می کنم نشان داده شده و من احساس می کنم دیده” Aarela گفت. “او درخواست چیزهای اساسی است که نمی رادیکال در همه.” در واقع ساندرز همواره برنده اکثریت با رای دهندگان لاتین.

تبلیغات:

اما نه هر کس من صحبت کرد تا در انتخابات بود و همه در Sanders. کارلا 60-سال-شهر کارگر است که ترجیح داده به نگه داشتن او نام خانوادگی خصوصی گفت: او او رای وارن اما بحث در آخرین لحظه. او پاره پاره بین وارن و بایدن.

“حتی اگر من رای دادند ساندرز در سال 2016 وجود دارد برخی از سمیت در حال حاضر است که واقعا تبدیل خاموش من,” او گفت:. “پس من رفتم با وارن چرا که او برای اولین بار نامزد دوست داشتم اما می خواهم بدانم که چگونه بسیاری از نمایندگان او را با هم دریافت کنید. من واقعا ناراحت چون من فکر می کنم تقریبا همه کاندیداهای زن که در حال اجرا بودند بهتر از هر یک از مردان من دیدم در حال اجرا است.”

“به عنوان یک حزب این نوع شرم آور” او اضافه شده است.

Kurt دورهام 61 ساله flagger برای یک شرکت ساخت و ساز به من گفت که او رای دادند بایدن.

تبلیغات:

“من آرزو می کنم من می توانستم رای برای هر سه بایدن بلومبرگ و ساندرز اما من رای دادند بایدن به خاطر او اوباما معاون رئیس جمهور و من آرزو می کنم که او می تواند اوباما را به عنوان معاون رئیس جمهور” دورهام گفت. “من فکر می کنم که دموکرات ها باید بیشتر مثبت در رای گیری ما آسیب پذیر هستیم در حال حاضر به عنوان یک کشور با مغلوب ساختن پیشی جستن.”

* * *

در DSA در سه شنبه شب شرکت کنندگان partied در اواخر شب toasting با برنی ساندرز با مضمون کوکتل ساخته شده از تکیلا آب آهک و ورمونت شربت افرا. سازمان تاکید کرد که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با انتخابات در این سال آنها را حفظ خواهد کرد بسیج برای ساندرز’ دستور کار مترقی.

“ما واقعا می خواهید به فشار برای هر چه اتفاق می افتد در اولیه و هر چه اتفاق می افتد در انتخابات. . . . ما می خواهیم به نگه داشتن مبارزه برای برنی ساندرز پلت فرم در کالیفرنیا و کشور” ابیگیل گاتمن-Gonzalez, co-صندلی شرق خلیج DSA به من گفت.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>