“پری میسون” شیک افسردگی-noir راه اندازی مجدد نیست که بیش از آن پایه رویه ریشه

مشاهده HBO را وصله پینه کردن از “پری میسون” من تعجب می کنم اگر آن را ممکن است زمان برای تجدید نظر در مفهوم کل اعتبار درام.

مسلما این یک اصطلاح مبهم با هیچ مدون مجموعه ای از قوانین و یا مدارک اما به قول آنچه در دیوان عدالت پاتر استوارت یک بار گفت: در مورد پورنوگرافی: شما آن را می دانم زمانی که شما آن را ببینید.

تبلیغات:

این Raymond Burr تکرار “پری میسون” بود پخش در CBS زمانی که استوارت بود روی نیمکت و من قصد دارم به رقص شیر بر روی اندام و حدس می زنم که اگر استوارت تماشا نشان می دهد او احتمالا در نظر گرفته آن را به عنوان یک کمدی.

که “پری میسون” زد نه فصل بین سال 1957 تا 1966 و آن را به حقوقی رویه چه “تور یا دام” است که به باز-و-بسته-صورت پلیس, درام, فیلم, نشان می دهد ساخته شده بر اساس یک مورد از این هفته ساختار است که در آن Mason قهرمانانه دفاع وکیل می کشد پیروزی را از جیب خود در 11 ساعت مانند برخی از جرم و جنایت حل جادوگر. نویسنده Louis Bayard درستی شرح داده شده نشان می دهد تصویر از عدالت به عنوان “مجموع منظم امر است.”

آن درخواست تجدید نظر گسترده می توان به آن عدم پیچیدگی; با مته سوراخ کردن است Mason به ندرت از دست یک مورد و مشتریان خود را بی گناه بودند از جنایات که آنها متهم شدند. همانطور که برای شخصیت خود را, او به احتمال زیاد دریافت بیشتر داخلی اکتشاف در خالق خود Erle استنلی گاردنر رمان برای اولین بار است که در سال 1933 منتشر شده.

تبلیغات:

این است که مرتب کردن بر اساس داستانی که در اطراف آن فیلمبرداری استعداد و گسترده صحنه و لباس و طراحی بودجه سزاوار ساخته شود. ورود سری سازندگان Rolin جونز (“Boardwalk Empire”) و ران فیتزجرالد (“Westworld”) که در زمان بیش از راه اندازی مجدد از “کارآگاه واقعی” خالق Nic Pizzolatto. از این DNA ظهور یک “پری میسون” برای سال 2020 هشت قسمت داستان است که صرف بخش قابل توجهی wending از طریق عنوان شخصیت تاریکی . . . به عنوان یکی می کند هنگامی که یک مانت یک درام در حق بیمه کانال کابل.

Matthew Rhys ستاره به عنوان شخصیت نمادین است که, down-and-out خصوصی محقق هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات با او و همراه با او شریک پیت استریکلند (شیا Whigman) او دستمزد خود را با انجام استاندارد کفش-چرم کار برای استخدام بیشتر در خدمت دوستان او E. B. جاناتان (John Lithgow). ریس یک بازیگر که علامت تجاری خود را پسر خوب چهره (کیفیت است که کار فوق العاده خوبی که او با بازی جاسوسی شوروی در “The Americans”) کلیک راست به این نقش به سادگی با بازی آن را به عنوان یک مرد خوب قرار داده و از طریق بار سخت است. هنگامی که پری نیست slouching راه خود را از طریق موارد او را به انجام آنچه او می تواند به نگه داشتن خانواده اش در مزرعه شناور حتی اگر محل می پوشد آن دوران سخت مثل یک چیز ساییده ژاکت.

E. B. عذاب پری برای slacking راه خود را از طریق زندگی خود را وظیفه شناس دستیار دلا خیابان (Juliet Rylance) یک لمس تر و آمرزنده است. فلش بک به پری جنگ جهانی اول تور توضیح خود را غرق رفتار و گریزی به تمیز اصلاح و به عنوان شما احتمالا می توانید حدس بزنید این مجموعه به زودی به ما نشان می دهد که خود را پری میسون می تواند پانچ یا پنج.

تبلیغات:

پری و پیت گرفتن به خصوص مخوف مورد مربوط به یک نوزاد مرده چشم دوخته بسته است که در نهایت کست شک در پدر و مادر نوزاد, بازی های برگزار شده توسط Nate Corddry و گیل رنکین از “تب و تاب بودن.” به زودی پس از مورد بازدید مقالات مادر نوزاد می شود حیوان خانگی باعث مشهور مبلغ خواهر آلیس (Tatiana Maslany) و استرن مادر Birdy (Lili Taylor) که منجر درخشنده Assembly of God.

ما باید گذشته HBO داشتن این مفهوم که “تلویزیون” اما به جای آن rarefied خود چیزی. درست است ؟ اما آنچه ما نمی کاملا پشت سر گذاشت که برخی انتظار از بالای قفسه عظمت است که forefronts بالا سبک حتی اگر که می آید در هزینه از ماده است. مسلما این انتقاد می تواند در بخش یک ماده از انتظارات مربوط به نام تجاری.

تبلیغات:

اما من نمی آرزوی قدیمی “پری میسون” از آنجا که این بدان معنی است که خیلی به من به عنوان ترین سری از آن دوران است که به می گویند ، اما من نمی ارزو برای یکی دیگر از چند ساعت شیرجه رفتن به عمق روانشناسی که به عنوان شخصیت تیک, به ویژه هنگامی که به عنوان شخصیت است که شما در مورد آن فکر به عنوان اساسی به عنوان آنها می آیند. و اگر شما را به دور از “پری میسون” به رسمیت شناختن نام تجاری است که بیشتر یا کمتر از آنچه که ما را در اینجا: پایه های مدرن را در افسردگی noir که در آن gumshoe تبدیل در میانه فصل به دادگاه قهرمان که افسانه و دیکته از مالکیت معنوی باید به ما اطمینان او است.

برای شکستن فرم بیایید پرش با حکم: “پری میسون” است که یک سبکی تعجب می کنم. فیلمبردار دیوید فرانکو باعث می شود یک جشن از منظره عکس می اندازد و در سهم خود از شکلک برای بزرگ سینمایی noir آثار فراخوانی افسردگی دوران بازه زمانی از طریق فیلتر sepia و بلوزی سایه.

این “Boardwalk Empire” رایحه تشخیص بیش از حد از طریق جونز به عنوان به خوبی به عنوان مدیر Tim Van Patten همکار جانباز که دوره crime drama. او و همکار مدیر Deniz Gamze Hatice مطبوعات هر شیر رها کردن از چه بازیگرانی را که مقدار زیادی بدون در نظر گرفتن آن بیش از حد.

تبلیغات:

کار در کنسرت آنها ارائه بزرگ و زیبا مرحله برای اجرای فوق العاده – Tatiana Maslany را قطعا ریس و به خصوص قوی یکی توسط کریس گچ به عنوان یک سیاه و ضرب و شتم پلیس به نام پل دریک است که تبعیض در خیابان ها و اذیت توسط افسران همکار خود را به عنوان او نشان می دهد مهارت های کارآگاهی است که پیش افتادن از خود را دارند.

و برای افرادی که ممکن است خسته از پلیس را نشان می دهد به هر دلیل وجود دارد متمایز تاکید بر این معنا که پلیس ها نمی توان اعتماد کرد و در واقع ممکن است بخشی از این مشکل هم با توجه به این مورد و در سال 1931 لس آنجلس به طور کلی.

در “پری میسون” همچنین نشان می دهد چه یک مجموعه تلویزیونی به نظر می رسد که این مرحله به خودی خود یک عملکرد. می تواند یک فرد را می گویند همان را از هر قطعه از ساخته شده-for-the-screen هنر ؟ خوب مطمئن شوید. فوت و فن و هنر و صنعت است و اطمینان مخاطبان قدردانی جزئیات در حقیقت به عنوان مخالف به توجه به آنها حرکت در کنار شخصیت های. خاموش ترومپت ویژگی های برجسته در نمره چیزی از سنت در noir درام اما در آن زمان سمت چپ من سوال که آیا نقش آن بود که پری یونانی کر یا خیلی بدبخت و افسرده و اعتیاد به مواد مخدره ،

تبلیغات:

به طور کامل درگیر شدن با دوم و سوم داستان در این قطعه به چالش کشیدن بیش از حد. گچ رندر از او شخصیت فوق العاده ای است اما دریک توسعه سمت چپ بسیار به دلخواه. همان درست است از Maslany عملکرد; آتش بازی نشان می دهد مبهم در زمان در یک مه آلود ب-طرح.

با این وجود مخاطب برای این نشان می دهد – من هیچ شک و تردید وجود دارد آماده یک – باید احساس توانایی خدمت توسط این مواد است. برای کسانی که می دانند عنوان “پری میسون” غیر منتظره است. کسانی که نمی ممکن است شیفته آن به طور کلی اجرای اتصالات بالا عنوان شده است. آن را یک درجه بالا خوب است که سمت چپ من در می خواهید از چیزی کاملا جدید.

“پری میسون” برای اولین بار در پنج شنبه, 21 ژوئن در 9 p. m. در HBO.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>